GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dęblin-wybór maszyn

02.05.2004
10:31
[1]

finderx [ Centurion ]

Dęblin-wybór maszyn

Na jakich samolotach wojskowych latają studenci w Dęblinie? Czy ma się możliwość wyboru konkretnych maszyn?
Na ten rok przewidziano zaledwie 40 miejsc. Próbowałem wejść na stronę szkoły w Torżoku, ale wyskoczyły mi krzaczki. Mam zainstalowaną czcionkę rosyjską. Co mam jeszcze zrobić z tą czcionką?

02.05.2004
10:43
[2]

merkav [ Aguś ]

Orlik i Iskra to chyba jedyne samoloty szkolne w naszym lotnictwie.

02.05.2004
10:44
[3]

finderx [ Centurion ]

A co z tą czcionką?

02.05.2004
10:48
[4]

merkav [ Aguś ]

Daj linka.

02.05.2004
11:03
[5]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

Na co trafisz zalezy od stanu zdrowia, kumpel dostal A-cos, ale nie ta najlepsza i z miejsca mogl sobie wybic odrzutowce z glowy, w tym roku skonczyl na smiglowcach i jest bardzo zadowolony.

02.05.2004
11:04
[6]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Orliki i Iskry - ale wydaje mi się że jako tako naukę pilotażu zaczyna się na czymś bardziej ekonimicznym, kiedyś były to np. zliny.
Polecam specjalizację śmigłowcową, szkolenie cywilne w tej chwili jest minimalne i za kilka lat w cywilu moze być sporo pracy. Gość który latał na odrzutowcu zaczyna bardzo nisko w karierze lotniczej.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-02 11:06:52]

02.05.2004
11:18
[7]

finderx [ Centurion ]

No i co z tą czcionką!?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.