GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

rzuciłem nałóg i jestem z tego dumny (dziwny ten nałóg ale był) :]

02.05.2004
10:09
[1]

morph_eus [ Pretorianin ]

rzuciłem nałóg i jestem z tego dumny (dziwny ten nałóg ale był) :]

Witam chcę się pochwalićze rzucilem nalog od 4 lat nalogowo gralem w counter-stirke'a tylko on przyciagal mnie do komputera 12 godzin dizenie gralem i gralem noce sobie marnowalem na granie nie chodzilem do szkoly i dizsiaj podjolem decyzje ze musze z tym skonczyc usunolem wszystko z nim zwiazane z kompa i polamalem plyty cala generacje hala wyrzucilem do smieci zeby miec pewnosc ze nie wroce i przyzeklem sobie ze to juz jest koniec :]

02.05.2004
10:10
smile
[2]

SULIK [ olewam zasady ]


ja przed wczoraj zakonczylem granie w csa definitywnie ... poraz 3 :D

02.05.2004
10:14
[3]

morph_eus [ Pretorianin ]

oj ja nigdy nie konczylem z cs'em teraz jest ten 1 raz i to tak na dobre wkoncu trzeba sie zajac czyms innym niz tylko graniem w domu mialem same problemy przez te gry

02.05.2004
10:17
[4]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Coś Ty w tej grze widział, że grałeś w nią aż tyle lat i opuszczałeś przez to szkołę? Ciekawe jak Twoje życie towarzyskie wyglądało, i czy w ogóle ono istniało..

02.05.2004
10:19
[5]

morph_eus [ Pretorianin ]

no i wlasnie o tym mowie i dlatego z tym definitywnie skonczylem!!!

02.05.2004
10:21
[6]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Wiesz, teraz masz kupe do nadrobienia. 4 lata z życia to szmat czasu. Ile masz lat?

02.05.2004
10:23
smile
[7]

ksips [ Generaďż˝ ]

Dobrze sie czujesz?

02.05.2004
10:23
smile
[8]

Qba Dębowy [ Konsul ]

też już miałem skończyć z cs-em ale wtedy dostałem do rąk gre counter-strike condition zero i uzależniłem się na nowo

02.05.2004
10:24
smile
[9]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

morph_eus ---> musisz sie teraz poswiecic rodzinie i znajomym :P

02.05.2004
10:25
[10]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

ja za 3 lata chyba powiem tak o Forum... ;)

02.05.2004
10:35
smile
[11]

Frodo7 [ Pretorianin ]

WTF ?
Jak można się uzależnić od tak gównianej i płytkiej gry ??

morph_eus ------------------> Ile masz lat oraz jakie wykształcenie , jeżeli wolno spytać ?

02.05.2004
10:39
[12]

Ame_ [ Generaďż˝ ]

morph_eus - silnej woli Ci zycze..
na dwor sio!
zobacz jaka fajna pogoda :)


Aneta

02.05.2004
10:40
[13]

Pencil [ Konsul ]

Co te gry robią z niektórymi...

02.05.2004
10:46
[14]

SULIK [ olewam zasady ]

ee tam co wy wiecie - ja tam w csa z przerwami garlem od poczatku czyli jakies 5 lat i jakos rzucalem to 3 razy a juz mnie bierze zeby znowu zagrac :]

tyle, ze ja chodze do szkoly, mam dziewczyne i jakos mi sie uklada - ale tz potrafilem grac cala noc + dzien :D

ale od jakiegos roku gralem tylko na lanie - a teraz koniec czas sie uczyc do matury :]

[ edit ]
ale mnoje granie to nic w porownaniu do grania jednego kolesia przez co wylecial ze szkoly i nie skonczyl technikum po 6 latach :|
wiec jet na co uazac - cs uzalzenia i to mocno, tk samo jak to forum - juz prawie 3 lata i nie moge sie wyrwac :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-02 10:47:51]

02.05.2004
11:25
smile
[15]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Heh u mnie było podobnie z Wolfem i Warcraftem :) Ale neta mam do dupy więc w wolfa nie gram a do TFT wracam co jakiś czas :)

Gratulacje ! :)

02.05.2004
11:42
[16]

morph_eus [ Pretorianin ]

Niekturzy sie smieja inni rozumieja co to znaczy... a dodam ze mam 17 lat 1 klasa liceum :D wiec jeszcze wszystko przedemna jedynie przez te lata szkole zawalalem sobie..

02.05.2004
11:43
smile
[17]

Pvt. Creak [ Criav ]

Frodo7 ---> IMHO CS to najlepsza sieciówka w jaką grałem kiedykolwiek
morph_eus ---> Half-Life: Generacje trzeba było mi dać, a nie wyrzucać... Ja tam w domu nie gram w CSa tylko na kółku informatycznym... kółko jest na tyle fajne, że moge sobie siedzieć jakieś 3 godz. i grać w csa z kumplami z kółka.. :)

02.05.2004
11:45
smile
[18]

SoulHunter [ Bad Boy ]

morph ===> no to gratulacje

02.05.2004
11:46
[19]

Kune [ TYCHY ]

CS ma taka przewage nad reszta gier ze w to gra masa ludzi i prawie kazdy inaczej co sprawia ze wszystko nie dzieje sie liniowo i wciaga!
PS. Znajdz dziewczyne to napewno nie bedziesz mial czasu zeby wrocic do CS'a, ona Ci wessa caly czas bez reszty :]

02.05.2004
11:48
[20]

morph_eus [ Pretorianin ]

Właśnie to zrobiłem :] jak gralem w cs'a nie nazekalem na brak dziewczyn chetnych na moja osobe ale to ignorowalem wolalem cs'a ale teraz to sie zmieni :] kocham ja i jej nie zostawie :-)

02.05.2004
11:49
smile
[21]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

ech no to gratuluje...ja mialem podobny problem z diablo 2, tez ciagle gralem i gralem (ale do szkoly chodzilem i nie uczylem sie zle ;P), ale strasznie tracilem czas na tej grze.. i tez pewnego pieknego dnia (jakies 2 miechy temu) postanowilem skonczyc z diablo... usunalem z dysku ,plyty pochowalem, konto oddalem jakiemus kumplowi i lepiej mi bez diablo szczerze mowiac ;]

02.05.2004
11:51
[22]

Garbizaur [ CLS ]

Gratulacje. Ja jestem nałogowcem w Championship Manager, ale nie aż tak wielkim żeby ciągle w niego grać.

02.05.2004
14:42
[23]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

na maila możesz mi przesłać swój cd-key :P
powodzenia na nowej drodze życia :)

02.05.2004
15:25
smile
[24]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Hmmmm.......powodzenia ja własnie jdę na serek:D
morpheus ---> hold this position :P tego Ci życze:D
a bedzie ciezko:)
pap

02.05.2004
15:27
[25]

bit89 [ Pretorianin ]

Niesamowite , że chciało ci się tak długo grać csa.

02.05.2004
15:48
[26]

Man of Sorrows [ Centurion ]

Nie wiem co wy widzicie w tej przeciętnej grze

02.05.2004
15:52
[27]

Swidrygajłow [ ]

no ja sie też dziiwię
nie ma obecnie i chyba nie będzie takiej gry, która by mnie przykuła do kmpa na dłużej niż 2-3 godziny dziennie

02.05.2004
15:54
[28]

Swidrygajłow [ ]

w ogołe to w sumie gram z 5 godzin tygodniowo

02.05.2004
15:54
[29]

gereg [ zajebisty stopień ]

o Boze... a ja myslalem, ze gram nalogowo w bf1942 (ok godziny dziennie od miesiaca)


;-)))))))))))

02.05.2004
15:56
[30]

Cast Away [ Konsul ]

Zagrajcie sobie w Championship Managera 03/04. Przyciąganie na kilka godzin dziennie gwarantowane(przynajmniej w moim przypadku). Od tej gry nie można tak łatwo się oderwać. POLECAM!!!

02.05.2004
15:59
smile
[31]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

już sobie pograłam ;P
rzucam cs'a bo jestem mierna :›
hiehie...
dobra wish me luck wracam :D

02.05.2004
16:01
[32]

Swidrygajłow [ ]

Cast Away - próbowałem w CM 00/01 nawet na poczatku mnie wciagneło troche, ale jakoś dziwinei szybko moja drużyna zaczynała przegrywać, nie wiem na czym to polegało, przez sezon wygrywali a potem robiła sie lipa

02.05.2004
16:01
[33]

Fett [ Avatar ]

ja nałogow grałem w starcrafta kiedys, ale z nałogu zosałem wyrwany siłą bo zgubiłem płytke ;( z delirium to po pokoju mi białe zerglingi chodziły ;)

02.05.2004
16:07
[34]

Man of Sorrows [ Centurion ]

Gra we wszystkie CMy jest po prostu straszliwie monotonna i nudna :/

02.05.2004
16:07
[35]

SULIK [ olewam zasady ]

Swidrygajłow - w tym momecie mnie juz zadna gra nie ciagnie, a pamiam jak mialem jeszcze amige to siedzialem 20h dziennie :)

02.05.2004
16:09
smile
[36]

Swidrygajłow [ ]

SULIK - no właśnie. To chyba oznaka starzenia się...

02.05.2004
16:12
smile
[37]

Fett [ Avatar ]

Swidrygajłow, SULIK - drewniaki i tyle :P

02.05.2004
16:18
[38]

SULIK [ olewam zasady ]

Swidrygajłow - stazenie pewnie tez, ale rownie dobrze:
1. innych zajec
2. juz nie robia tkich gier jak kiedys
3. za duzo tych gier - kiedy byl maly wybor to ludziska ze wszytkiego sie cieszyli

02.05.2004
16:24
smile
[39]

Trzepiskor [ SETH ]

eeeee taki nalog to nie nalog

02.05.2004
23:36
[40]

SULIK [ olewam zasady ]

jednak jest ze mna gorzej niz myslalem, wlasnie zainstalowalem ponownie csa :)
ale i tak to sporo - wytrzymalem ponad 24h :)

a to wszytko wina starszego krtory odpalil gre na lanie :) - a nie bylo lagow i wogfule :D

02.05.2004
23:43
smile
[41]

Weakando [ Senator ]

A ja mam 16 lat i czuję, że się starzeje :P coraz mniej gram w cokolwiek... teraz to praktycznie wcale czasami sobie pojeżdże w colina, ale tylko w sieci, a tak to tylko słucham muzyki i Gadu - Gadu używam :)

02.05.2004
23:48
[42]

Anarki [ Demon zła ]

gratuluje...

02.05.2004
23:50
[43]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

jak można się uzależnić od grania w CS ja w to gram dla przyjemności i wcale mnie nie śśie jak sobie nie pogram

03.05.2004
00:05
[44]

Morgius [ Pretorianin ]

Rany, od gier można się bardzo mocno uzależnić, w takiej Korei to co jakiś czas ktoś ślepnie albo umiera od grania np. w Diablo :P

03.05.2004
00:18
smile
[45]

Mrooofka [ because I want it ]

Wiem na przykładzie kolegów ze CS moze wciągnąc.. Mi się tez podoba ale nie mam obsesji... Jeszcze :P

03.05.2004
09:09
[46]

Priest [ Generaďż˝ ]

Vejt-----> mozna i wcale nie potrzeba wiele aby oderwac sie od rzeczywistosci...
Ja wprawdzie z CSem mialem tylko krotka przygode gdyz nie pasowala mi fizyka gry i pozostalem przy konkurencyjnym Tactical Ops: Assault on Terror, ale nie dziwie sie mu ze tak gral. Klany, rozgrywki CB, poczucie przynaleznosci do jakiejs grupy, rywalizacja... To wciaga..
Zreszta podobnie jak kazdy inny sport. Od czasu gdy powazniej taktuje kolarstwo zauwazylem, ze dziwnie sie czuje gdy z jakis powodow w dany dzien nie pokrece przez 3 czy 4 h...

Heh mnie od grania online skutecznie wyleczylo slabe lacze :DDDD Chyba najlepszy sposob. Jednak mialem ulatwione zadanie: brak graczy w lanie, brak kafejki z porzadnym laczem w moim miescie.
W momencie gdy zaczely sie pingi po 2000 ochota na granie zadziwiajaco przeszla :PP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.