GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Łatka do XP

02.05.2004
00:48
[1]

Gigabyte [ MK z Gliwic ]

Łatka do XP

Czy wyszła łatka, która naprawia problem związany z usuwaniem pustych katalogów??? Strasznie mnie to denerwuje, kiedy nic nie ma w katalogu a wyskakuje komunikat " Nie mozna usunać bo program lub osoba uzywa tego katalogu"

02.05.2004
11:13
[2]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Nic mi o tym nie wiadomo, ale ktoś radził, żeby w takich przypadkach zamknąć na chwilę explorera w menadżerze zadań.

02.05.2004
11:45
[3]

Gigabyte [ MK z Gliwic ]

Zamknąc explorera ?? - Przeciez wtedy zniknie pulpit i po zabawie

02.05.2004
11:46
[4]

piokos [ ]

pod win98 to działa ale nie pod XP.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.