Gigabyte [ MK z Gliwic ]
Łatka do XP
Czy wyszła łatka, która naprawia problem związany z usuwaniem pustych katalogów??? Strasznie mnie to denerwuje, kiedy nic nie ma w katalogu a wyskakuje komunikat " Nie mozna usunać bo program lub osoba uzywa tego katalogu"
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Nic mi o tym nie wiadomo, ale ktoś radził, żeby w takich przypadkach zamknąć na chwilę explorera w menadżerze zadań.
Gigabyte [ MK z Gliwic ]
Zamknąc explorera ?? - Przeciez wtedy zniknie pulpit i po zabawie
piokos [ ]
pod win98 to działa ale nie pod XP.