GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak...

02.05.2004
00:40
[1]

misztel [ Pretorianin ]

Jak...

Jak wgrac themy do windowsa?

02.05.2004
00:42
[2]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

1) "Prosimy tak formułować tematy wątków, aby nie były zbyt długie oraz aby można się było łatwo zorientować w ich zawartości bez konieczności wchodzenia do konkretnego wątku."
2) https://www.centrumxp.pl/windows/download/skiny/index.php

02.05.2004
00:42
smile
[3]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Tu dostałeś już odpowiedź...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.