misztel [ Pretorianin ]
Jak...
Jak wgrac themy do windowsa?
Macu [ Santiago Bernabeu ]
1) "Prosimy tak formułować tematy wątków, aby nie były zbyt długie oraz aby można się było łatwo zorientować w ich zawartości bez konieczności wchodzenia do konkretnego wątku."
2) https://www.centrumxp.pl/windows/download/skiny/index.php

Goozys[DEA] [ Virus ]
Tu dostałeś już odpowiedź...