GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neo miało podnieść transwery od 1 Maja

01.05.2004
23:22
smile
[1]

AMDD [ Dwory Unia ]

Neo miało podnieść transwery od 1 Maja

Od dzisiaj Tp miało podnieśc transwery w neo ale moja neo 512 nadal tak samo chodzi... ;( :( może dlatego że święto co o tym myślicie ?

01.05.2004
23:24
smile
[2]

merkav [ Aguś ]

Powiemy - poszukaj, bylo o tym juz kilka watkow.

01.05.2004
23:26
[3]

rtomiczek [ Pretorianin ]

Chyba gdzies byl ten temat w wątce...
Bedziesz musial poszukać...

01.05.2004
23:47
[4]

jasiek12 [ Konsul ]

Dotychczasowi Klienci usługi Neostrada TP, uzyskają przedstawione w Cenniku wartości prędkości przesyłu danych określone w poz. 1., 2., 3., 4. do dnia 31 lipca 2004 r.

02.05.2004
00:14
smile
[5]

Plantator [ spamer ]


a mi już podnieśli, hehe :)
dowód --------------->

02.05.2004
00:20
[6]

iNfiNity! [ Senator ]

Plantator - co w tym dziwnego? Ja tak czesto mialem. 512 kbs ma maksymalną predkosc sciagania 64 :P

02.05.2004
00:33
[7]

Plantator [ spamer ]


iNfiNity! --> jesteś w błędzie przypadku łącz ADSL bajt transmitowany nie składa się z 8 bitów tylko z 10 - dochodzi synchronizacja i bit stopu.

02.05.2004
01:03
[8]

amarok [ Generaďż˝ ]

zgadza się. obecnie adsl ma 640/160, a po zmianie ma być 800/200 kilobitów/s .

czyli po zamiast 64/16 kilobajtów/s będzie 80/20 kilobajtów/s.

dla tych, co nie rozumieją, po zmianie będzie: 512/128 -->640/160 kb/s

02.05.2004
01:03
[9]

amarok [ Generaďż˝ ]

czyli 64 kilo to żadna nowość. taką prędkość to ja mam od początku.
problem ma ten, u którego transfer jest niższy .

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-02 01:07:31]

02.05.2004
01:20
smile
[10]

Coy2K [ Veteran ]

dobrze ze sie upload zwiekszy

02.05.2004
01:32
smile
[11]

temp2 [ Konsul ]

Hmm upload sie zwiekszy do 20kB....czyli na sensowny download z Neo nie ma co liczyc.

02.05.2004
01:36
[12]

Vein [ Sannin ]

plnatator - to dlaczeo gjak mam teoretycznie 128 kbitps to zciagam pliki NOORMALNIE z 15.4-16 kbajt/s ? (w rzeczywistosci moge ssac nawet 30-120 kbajt/s, zalezy od serwera i od luki w serwerze sieciowym)

02.05.2004
06:22
[13]

Ciapciak [ Chor��y ]

Niewiem oco wam chodzi ;] ja po odebraniu Neo+ czyli pol roku temu zawsze mam 64... a teraz do ..... pana chce te 80 64 to za malo ! ;]

02.05.2004
09:28
[14]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Ciapciak - ciesz sie że w ogóle masz neo a nie marudź. :›

02.05.2004
09:30
[15]

TheAnswer [ Quetzal ]

Neostrada ma zostać zwiększona najdalej za dwa tygodnie tak przynamiej mi powiedzieli jak do nich zadzoniłem.

02.05.2004
11:17
[16]

jasiek12 [ Konsul ]

Zadzwon do nich teraz drugi raz i ci powie konsultant co innego.

02.05.2004
11:30
[17]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

Bylo juz w watku, nowym mieli zwiekszyc w miare od razu, a starym najpozniej do 31lipca, szegoly w cenniku neo.

02.05.2004
11:36
smile
[18]

piokos [ ]

tu macie stronkę do pomiarów (faktyczne prędkości z jaką chodzi Wam internet)

[edit]

polecane szczególnie :
MAX SPEED
YOUR SPEED

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-02 11:42:29]

02.05.2004
11:47
smile
[19]

Garbizaur [ CLS ]

Ja sobie zakładam Neo za parę dni. Oby się tylko nie psuło...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.