
AMDD [ Dwory Unia ]
Neo miało podnieść transwery od 1 Maja
Od dzisiaj Tp miało podnieśc transwery w neo ale moja neo 512 nadal tak samo chodzi... ;( :( może dlatego że święto co o tym myślicie ?

merkav [ Aguś ]
Powiemy - poszukaj, bylo o tym juz kilka watkow.
rtomiczek [ Pretorianin ]
Chyba gdzies byl ten temat w wątce...
Bedziesz musial poszukać...
jasiek12 [ Konsul ]
Dotychczasowi Klienci usługi Neostrada TP, uzyskają przedstawione w Cenniku wartości prędkości przesyłu danych określone w poz. 1., 2., 3., 4. do dnia 31 lipca 2004 r.

Plantator [ spamer ]
a mi już podnieśli, hehe :)
dowód --------------->
iNfiNity! [ Senator ]
Plantator - co w tym dziwnego? Ja tak czesto mialem. 512 kbs ma maksymalną predkosc sciagania 64 :P
Plantator [ spamer ]
iNfiNity! --> jesteś w błędzie przypadku łącz ADSL bajt transmitowany nie składa się z 8 bitów tylko z 10 - dochodzi synchronizacja i bit stopu.
amarok [ Generaďż˝ ]
zgadza się. obecnie adsl ma 640/160, a po zmianie ma być 800/200 kilobitów/s .
czyli po zamiast 64/16 kilobajtów/s będzie 80/20 kilobajtów/s.
dla tych, co nie rozumieją, po zmianie będzie: 512/128 -->640/160 kb/s
amarok [ Generaďż˝ ]
czyli 64 kilo to żadna nowość. taką prędkość to ja mam od początku.
problem ma ten, u którego transfer jest niższy .
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-02 01:07:31]

Coy2K [ Veteran ]
dobrze ze sie upload zwiekszy

temp2 [ Konsul ]
Hmm upload sie zwiekszy do 20kB....czyli na sensowny download z Neo nie ma co liczyc.
Vein [ Sannin ]
plnatator - to dlaczeo gjak mam teoretycznie 128 kbitps to zciagam pliki NOORMALNIE z 15.4-16 kbajt/s ? (w rzeczywistosci moge ssac nawet 30-120 kbajt/s, zalezy od serwera i od luki w serwerze sieciowym)
Ciapciak [ Chor��y ]
Niewiem oco wam chodzi ;] ja po odebraniu Neo+ czyli pol roku temu zawsze mam 64... a teraz do ..... pana chce te 80 64 to za malo ! ;]
Vistorante [ teh_pwnerer ]
Ciapciak - ciesz sie że w ogóle masz neo a nie marudź. :
TheAnswer [ Quetzal ]
Neostrada ma zostać zwiększona najdalej za dwa tygodnie tak przynamiej mi powiedzieli jak do nich zadzoniłem.
jasiek12 [ Konsul ]
Zadzwon do nich teraz drugi raz i ci powie konsultant co innego.
_Robo_ [ Generaďż˝ ]
Bylo juz w watku, nowym mieli zwiekszyc w miare od razu, a starym najpozniej do 31lipca, szegoly w cenniku neo.

piokos [ ]
tu macie stronkę do pomiarów (faktyczne prędkości z jaką chodzi Wam internet)
[edit]
polecane szczególnie :
MAX SPEED
YOUR SPEED
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-02 11:42:29]

Garbizaur [ CLS ]
Ja sobie zakładam Neo za parę dni. Oby się tylko nie psuło...