GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z kompem- pomocy!!!!!!!!!!!!!!!

01.05.2004
17:54
smile
[1]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

problem z kompem- pomocy!!!!!!!!!!!!!!!

Dzisiaj rano ściągnełem sobie mod do gry i go zainstalowałem. Niestety gra mi się nie zmieniła po zainstalowaniu modu. Chciałem go skasować i go chyba skasowałem-lecz nie jestem pewien. Boje się że jest to jakiś wirus gdyż w kompie pojawiło mi się kilka plików, których poprzednio nie miałem. Prubuje je skasować, ale to i tak idzie na marne.Gdy prubuje je kasować, od razu nie moge nic zrobić z kompem(jakby się zawiesił). Ani zresetować ani wyłączyć. Skanować Antivirusem nie moge(bo w czasie skanowania antywirus staje w miejscu), żadna gra czy program mi nie działa. Przeważnie pojawiają się komunikaty typu: jest za malo miejsca na kompie albo że jest błąd. Z internetem się nie moge połączyć-poprostu nic nie moge robić na kompie. W tej chwili piszę ten apel o pomoc od mojego kumpla- pomóżcie mi!!!!!!!!!!!!!

01.05.2004
17:55
smile
[2]

Trzepiskor [ SETH ]

format c:

01.05.2004
17:57
smile
[3]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

Myślisz o sformatowaniu dysku?

01.05.2004
17:58
[4]

Trzepiskor [ SETH ]

no to tradycyjnie
https://www.safer-networking.org/index.php?page=mirrors

01.05.2004
17:59
smile
[5]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

Co to jest za strona?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.