GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kto tak sądzi?????????

01.05.2004
17:34
smile
[1]

mat70 [ Legionista ]

kto tak sądzi?????????

Kto sądzi,że gra THE SIMS JEJ dodadki są to gry strategiczne czy symulacyje wybierzcie tylko jedną odpowiedż ja bym powiedział że to gra mieszana pod ty względem

01.05.2004
17:35
smile
[2]

maniak kompa [ Pretorianin ]

żle skonstruowałeś temat wątku

01.05.2004
17:36
smile
[3]

Xaltorun [ Konsul ]

ee nie za bardzo wiem co masz na myśli... Gdybyś napisał troche mniej chaotycznie moze bym zrozumiał ?

01.05.2004
17:38
[4]

hotDog [ Outsider ]

chyba już sama nazwa "The Sims" wskazuje bardziej na symulację życia pewnych ludzików...

01.05.2004
17:39
smile
[5]

^quqoch^ [ Paweł Romanowicz ]


A ja na przykład nie wiem, co to jest dodadek.

01.05.2004
17:39
smile
[6]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

LOL " to gry strategiczne czy symulacyje wybierzcie tylko jedną odpowiedż ja bym powiedział że to gra mieszana pod ty względem" To czemu my mamy wybierac tylko jedna a ty mozesz sobie powiedziec "mieszana"??? :))) great lol dla tego pana.

01.05.2004
18:56
smile
[7]

ejb [ Centurion ]

pisz ze zrozumieniem >_<

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.