
mat70 [ Legionista ]
kto tak sądzi?????????
Kto sądzi,że gra THE SIMS JEJ dodadki są to gry strategiczne czy symulacyje wybierzcie tylko jedną odpowiedż ja bym powiedział że to gra mieszana pod ty względem

maniak kompa [ Pretorianin ]
żle skonstruowałeś temat wątku

Xaltorun [ Konsul ]
ee nie za bardzo wiem co masz na myśli... Gdybyś napisał troche mniej chaotycznie moze bym zrozumiał ?
hotDog [ Outsider ]
chyba już sama nazwa "The Sims" wskazuje bardziej na symulację życia pewnych ludzików...

^quqoch^ [ Paweł Romanowicz ]
A ja na przykład nie wiem, co to jest dodadek.

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
LOL " to gry strategiczne czy symulacyje wybierzcie tylko jedną odpowiedż ja bym powiedział że to gra mieszana pod ty względem" To czemu my mamy wybierac tylko jedna a ty mozesz sobie powiedziec "mieszana"??? :))) great lol dla tego pana.

ejb [ Centurion ]
pisz ze zrozumieniem >_<