GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

LOL

01.05.2004
14:36
smile
[1]

zielikcmr [ Junior ]

LOL

LOL

01.05.2004
14:37
smile
[2]

holyfire [ Konsul ]

Wątek do Kasacji

Zapoznaj sie z FAQ

01.05.2004
14:53
[3]

Man of Sorrows [ Centurion ]

@holyfire
On chyba chciał po prostu wypowiedzieć się w poniższym wątku i przez przypadek założyć nowy

01.05.2004
14:53
smile
[4]

Man of Sorrows [ Centurion ]

założyć = założył

01.05.2004
15:04
[5]

holyfire [ Konsul ]

Man of Sorrows >>> Pewnie masz racje ,ale to nie zmienia faktu ,że powinien się zapoznać z FAQ :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.