
zielikcmr [ Junior ]
LOL
LOL

holyfire [ Konsul ]
Wątek do Kasacji
Zapoznaj sie z FAQ
Man of Sorrows [ Centurion ]
@holyfire
On chyba chciał po prostu wypowiedzieć się w poniższym wątku i przez przypadek założyć nowy

Man of Sorrows [ Centurion ]
założyć = założył
holyfire [ Konsul ]
Man of Sorrows >>> Pewnie masz racje ,ale to nie zmienia faktu ,że powinien się zapoznać z FAQ :P