ttwizard [ Generaďż˝ ]
Fajnie maja w Iraku ^_^
Mogliby nakrecic Obcego 5 :-)
https://www.wroclaw.mm.pl/~rambo/pa/
Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Widziałem gdzieś kilkanaście zdjęć, w tym fotki ran, które powstają po ugryzieniu czegoś. Rzeczywiście nienajlepiej to wygląda.
Ale ja wam mówię, to tylko kolejny element kampanii antyamerykańskiej !

Anima Vilis [ Konsul ]
Wyglądają przesympatycznie. Wiecie może gdzie można takie dostać? Z chęcią bym sobie wychodowała kilka osobników :P
ttwizard [ Generaďż˝ ]
ano. Fajna sprawa... budzisz sie rano bez polowy twarzy ^_^

Zacker [ Stanley ]
O żesz w morde !!! Ale miłe pajęczki :) Nie chciał bym takiego spotka na swoiej drodze :)

Man of Sorrows [ Centurion ]
Słodziutkie :D

Ward [ Generaďż˝ ]
to było dawno na golu
tylko bez tego wstrząsającego opisu (hee-hee)
powiedzcie lepiej gdzie są inne fotki tego ustrojstwa, ponoć ktoś widział.

SoulHunter [ Bad Boy ]
he taki pająk nie chciałby mnie spotkać na swojej drodze

Booshman™ [ Pretorianin ]
ponizej fotki przedstawiajace to co sie dzieje po ukaszeniu takiego pajaka :
https://eltecom.com.pl/other/1.jpg
https://eltecom.com.pl/other/2.jpg
https://eltecom.com.pl/other/3.jpg
https://eltecom.com.pl/other/4.jpg
https://eltecom.com.pl/other/5.jpg
https://eltecom.com.pl/other/6.jpg

KaGieBe [ !!! ]
oho... nieźle ;/
ąz tka fajnie to tam jednak nie mają:P

vult-q3 [ Konsul ]
na tym zdjeciu sa dwa pajaki :p
a nizej link do filmiku

Weakando [ Senator ]
Ohooo... Przesrane tam mają, nie dość że walczą ze świrami to jeszcze z pająkami :|

Forgotten [ Pretorianin ]
ale pierdolicie :P
Booshman™ -> to nie są rany po ukąszeniu takiego pająka
opis z pierwszego linka tez nie wiele ma wspolnego z prawda
polecam stronke: https://boingboing.net/2004/04/09/the_truth_about_came.html
(link z watku w ktorym byl juz poruszany temat 'camel spidera')

Ward [ Generaďż˝ ]
eeeeee pic na wodę
Pająki są obrzydliwe - fakt , ale to tylko piękne ujęcie z fotki robi taki popłoch
macie wasz postrach !!!
heee-heee
następny [ Rekrut ]
Booshman™ --> okropne :-| po 5 i 6 odechciało mi się jeść :| tfu do diabła z takim krajem...
Ward [ Generaďż˝ ]
a tu taki przyjemniaczek jak z tej słynnej fotki
jak ktoś chce to i z muchy zrobi obcego :->
Ward [ Generaďż˝ ]
i to na koniec
- koniec strachu, koniec sensacji :->
następny [ Rekrut ]
Forgotten --> a jakiego? bo to z tą ręką nie było zbyt fajne :-P a fe
Ward [ Generaďż˝ ]
ale ci żołnierze jeszcze nie są pewni czy to sznurki namiotu czy odnóża tego pająka (hee-hee)
- w obcym też wyglądało to niewinnie :->

Qba Dębowy [ Konsul ]
życze im tam powodzenia jak sie budzą bez ramienia R.E.5.P.E.C.T
PROSZATAN [ Apokalipsa ]
masakra łee

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
a wie ktoś jak się ten pająk nazywa?
Voutrin [ Pretorianin ]
Dexter666 --> To sa chyba Camel Spider i wcale nie sa tak grozne jak je tu przedstawiono
Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
Voutrin ---> thnx :) no i oczywiscie wiedziałem o tym, ze nie są tak mocno grozne jak piszą wyżej :)

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
slyszalem o tych pajaczkach (brat mi mowil) ,ale nie myslalem ze sa takie duze ;P
Enedweth [ Konsul ]
Brrrr... okropieństwo :|
Kentril [ fechmistrz ]
dobrze że ich w polsce nie ma..:)