GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fajnie maja w Iraku ^_^

01.05.2004
14:29
[1]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Fajnie maja w Iraku ^_^

Mogliby nakrecic Obcego 5 :-)


https://www.wroclaw.mm.pl/~rambo/pa/

01.05.2004
14:32
[2]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Widziałem gdzieś kilkanaście zdjęć, w tym fotki ran, które powstają po ugryzieniu czegoś. Rzeczywiście nienajlepiej to wygląda.



Ale ja wam mówię, to tylko kolejny element kampanii antyamerykańskiej !

01.05.2004
14:34
smile
[3]

Anima Vilis [ Konsul ]

Wyglądają przesympatycznie. Wiecie może gdzie można takie dostać? Z chęcią bym sobie wychodowała kilka osobników :P

01.05.2004
14:34
[4]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

ano. Fajna sprawa... budzisz sie rano bez polowy twarzy ^_^

01.05.2004
14:36
smile
[5]

Zacker [ Stanley ]

O żesz w morde !!! Ale miłe pajęczki :) Nie chciał bym takiego spotka na swoiej drodze :)

01.05.2004
14:40
smile
[6]

Man of Sorrows [ Centurion ]

Słodziutkie :D

01.05.2004
14:43
smile
[7]

Ward [ Generaďż˝ ]

to było dawno na golu
tylko bez tego wstrząsającego opisu (hee-hee)
powiedzcie lepiej gdzie są inne fotki tego ustrojstwa, ponoć ktoś widział.

01.05.2004
14:44
smile
[8]

SoulHunter [ Bad Boy ]

he taki pająk nie chciałby mnie spotkać na swojej drodze

01.05.2004
14:52
smile
[9]

Booshman™ [ Pretorianin ]

ponizej fotki przedstawiajace to co sie dzieje po ukaszeniu takiego pajaka :

https://eltecom.com.pl/other/1.jpg
https://eltecom.com.pl/other/2.jpg
https://eltecom.com.pl/other/3.jpg
https://eltecom.com.pl/other/4.jpg
https://eltecom.com.pl/other/5.jpg
https://eltecom.com.pl/other/6.jpg

01.05.2004
14:54
smile
[10]

KaGieBe [ !!! ]

oho... nieźle ;/
ąz tka fajnie to tam jednak nie mają:P

01.05.2004
14:55
smile
[11]

vult-q3 [ Konsul ]

na tym zdjeciu sa dwa pajaki :p
a nizej link do filmiku

01.05.2004
14:57
smile
[12]

Weakando [ Senator ]

Ohooo... Przesrane tam mają, nie dość że walczą ze świrami to jeszcze z pająkami :|

01.05.2004
15:02
smile
[13]

Forgotten [ Pretorianin ]

ale pierdolicie :P
Booshman™ -> to nie są rany po ukąszeniu takiego pająka
opis z pierwszego linka tez nie wiele ma wspolnego z prawda
polecam stronke: https://boingboing.net/2004/04/09/the_truth_about_came.html
(link z watku w ktorym byl juz poruszany temat 'camel spidera')

01.05.2004
15:03
smile
[14]

Ward [ Generaďż˝ ]

eeeeee pic na wodę
Pająki są obrzydliwe - fakt , ale to tylko piękne ujęcie z fotki robi taki popłoch
macie wasz postrach !!!
heee-heee

01.05.2004
15:05
[15]

następny [ Rekrut ]

Booshman™ --> okropne :-| po 5 i 6 odechciało mi się jeść :| tfu do diabła z takim krajem...

01.05.2004
15:05
[16]

Ward [ Generaďż˝ ]

a tu taki przyjemniaczek jak z tej słynnej fotki
jak ktoś chce to i z muchy zrobi obcego :->

01.05.2004
15:07
[17]

Ward [ Generaďż˝ ]

i to na koniec
- koniec strachu, koniec sensacji :->

01.05.2004
15:08
[18]

następny [ Rekrut ]

Forgotten --> a jakiego? bo to z tą ręką nie było zbyt fajne :-P a fe

01.05.2004
15:14
[19]

Ward [ Generaďż˝ ]

ale ci żołnierze jeszcze nie są pewni czy to sznurki namiotu czy odnóża tego pająka (hee-hee)
- w obcym też wyglądało to niewinnie :->

01.05.2004
15:33
smile
[20]

Qba Dębowy [ Konsul ]

życze im tam powodzenia jak sie budzą bez ramienia R.E.5.P.E.C.T

01.05.2004
15:38
[21]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

masakra łee

01.05.2004
16:44
smile
[22]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

a wie ktoś jak się ten pająk nazywa?

01.05.2004
16:54
[23]

Voutrin [ Pretorianin ]

Dexter666 --> To sa chyba Camel Spider i wcale nie sa tak grozne jak je tu przedstawiono

01.05.2004
17:11
[24]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

Voutrin ---> thnx :) no i oczywiscie wiedziałem o tym, ze nie są tak mocno grozne jak piszą wyżej :)

01.05.2004
17:41
smile
[25]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

slyszalem o tych pajaczkach (brat mi mowil) ,ale nie myslalem ze sa takie duze ;P

01.05.2004
18:13
[26]

Enedweth [ Konsul ]

Brrrr... okropieństwo :|

01.05.2004
18:27
[27]

Kentril [ fechmistrz ]

dobrze że ich w polsce nie ma..:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.