GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

X?X?X?

01.05.2004
13:58
smile
[1]

X?X?X [ Junior ]

X?X?X?

Elo --->poszukuje jakis ciekawych serwerow do mu !! wszystkie podane tutaj albo niedzialaja albo ja denne ! :(
Gram obecnie na mupakeze ale mam problem z laczem i mnie z tamtat wywala, i tylko z tamtad na innych jest normalnie ! :(
Napiszcie mi jakies ciekawe serwry do gierczenia !!

01.05.2004
14:02
[2]

Mr.KNIGHT [ Pretorianin ]

.

01.05.2004
14:37
[3]

Arab Lawrence [ spamer ]

czy wszyscy, ktorych nie stac na prawdziwe mmorpg graja w ta tandete ?

01.05.2004
14:42
[4]

następny [ Rekrut ]

X?X?X--> i tak na przyszłość:
Tematy wątków.
Prosimy tak formułować tematy wątków, aby nie były zbyt długie oraz aby można się było łatwo zorientować w ich zawartości bez konieczności wchodzenia do konkretnego wątku.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.