-+==SeBuL==+- [ spamer ]
Jutro mam bierzmowanie . :)
Czy ktoś jeszcze ma bierzmowanko w uni ? :) Dziś z ranka na relaxie polazłem do kościoła się wyspowiadać , a jutro zacznie się imprezka :D
Sj3 [ Konsul ]
Ja to jeszcze dzis po 12 w nocy swietowalem wejscie do Uni, na jednej z gorek na Ursynowie widac bylo palac kultury z niej zero fajerwerkow tam bylo... eh, a bierzmowanie, juz mialem kupe nerwow mnie to kosztowalo ale okazalo sie ze to nic strasznego formulki nie zapomnialem o dziwo, !!!!!! No a dzis moze jakies ognisko. Prosze o autora o odpowiedz na moje pytanie w Poscie Allegro - odzywka za 9.90 zadalem pytanie Ci. dzieki

Orlando [ Reservoir Dog ]
-+==SeBuL==+- -----> Gratulacje, ma będe miał za rok...

Trzepiskor [ SETH ]
super
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Bierzmowanie to były najnudniejsze 2 godziny w moim życiu i nawet wejście do Unii tego nie zmieni

amarok [ Generaďż˝ ]
chyba zrobiłeś małą literówkę...
zapewne chodziło ci o obrzezanie... :P
nigdy nie byłem...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 14:39:25]

Man of Sorrows [ Centurion ]
I taki się jeszcze dziwi że ma spamera :/

SoulHunter [ Bad Boy ]
amarok ===> co ma piernik do wiatraka ?? bierzmowanie a obrzezanie to dwie różne rzeczy

amarok [ Generaďż˝ ]
wiem o tym i o to mi chodziło :P
widocznie nie zrozumiałeś...

Banananan [ Dezerter ]
No i co takiego? Zaprosisz nas? A jak nie to po co o tym mówisz?
-+==SeBuL==+- [ spamer ]
Banananan--Wjazd 50 zł :P

Man of Sorrows [ Centurion ]
Hahaha ! Aaaaale zabawny był ten twój ostatni żart :/

Man of Sorrows [ Centurion ]
@amarok
No ja też nie zrozumiałem. I jestem pewnien że ty sam nie wiesz o co chodzi :/
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
eh congratulations :D
ja nie miałam wcale bierzmowania bo akurat wtedy kiedy moj rocznik szedł to ja mialam egzaminki do FCE:D
musze w koncu sie wybrac....tez mieliscie cos takiego ze nauki trwaly na pol roku przed 2 razy w tyg ?:/
Urzaiz [ Pretorianin ]
Ja również przyłączam się do gratulacji!
PS. SEBUL wybierz sobie jakieś fajne imię!
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
jakie imię? pospolite czy oryginalne, jak np. Nabuchodonozor albo Kalikst? :P

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Tylko nie Maria....jak Jan Maria Rokita:P
cycu2003 [ Senator ]
ja mialem bierzmowanie w marcu