GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mój tysięczny post!!! Jupi!!!

01.05.2004
13:20
smile
[1]

Kajkes [ Vegetan ]

Mój tysięczny post!!! Jupi!!!

Jestem Generałem!!

01.05.2004
13:23
smile
[2]

merkav [ Aguś ]

To naprawde fascynujace !

01.05.2004
13:25
[3]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

a to ciekawe dopiero :D

01.05.2004
13:27
smile
[4]

Zacker [ Stanley ]

Fajnie, super, extra, ale po co zakładać takie wątki ???

01.05.2004
13:27
smile
[5]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

A to Ci checa :D

01.05.2004
13:29
[6]

Misio-Jedi [ Legend ]

Gratulacje.
A ja za to jestem senatorem (już) --->

A kiedyś generałem zostawało się po 100 postach...

01.05.2004
13:30
smile
[7]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

a to jest wlasnie moj 900-tny post :D heeh :D:D

01.05.2004
13:30
smile
[8]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

kolejny statsiarki wątek ://

01.05.2004
13:33
smile
[9]

lez [ Konsul ]

Chwalipięta!

01.05.2004
13:33
smile
[10]

Hakim [ Konsul ]

Kajkes --> o ile mnie pamięć nie myli to Ty byłeś kiedyś Vegeta00...1
Więc to chyba nie jest Twój 1000 post?
Tak czy siak gratulacje :) ale niestety przychylam się do opinii Zackera

01.05.2004
13:37
smile
[11]

Kajkes [ Vegetan ]

Tak, ale 1000 na tej ksywce :D

01.05.2004
14:06
smile
[12]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Jeśli pozostałe są (i będą) na podobnym poziomie to oby to był twój ostatni post.

01.05.2004
14:20
smile
[13]

Trzepiskor [ SETH ]

super

01.05.2004
14:29
[14]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

coś za dużo tych generałów jest na forum

01.05.2004
14:41
smile
[15]

SoulHunter [ Bad Boy ]

gratulacje

01.05.2004
14:43
smile
[16]

Man of Sorrows [ Centurion ]

Nie wiem jaka siła popycha ludzi do zakładania równie debilnych wątków jak ten :/

01.05.2004
14:48
[17]

Kune [ TYCHY ]

eee tam ten watek nie jest taki zly, sa/byly gorsze np. ten o butach za 6 baniek - lol & rotfl. Pozatym na tym forum coraz to ciekawsze rzeczy sie pojawiaja, nikt jeszcze chyba nie zapytal co zrobic na obiad albo jaki kolor skarpetek ubrac... ale pewnie to wkrotce nastapi, niestety :( Coraz gorzej tu z lighta.

PS. Gratulacje mi niecale 100 postow do Generala zostalo!!

01.05.2004
14:50
smile
[18]

Pvt. Creak [ Criav ]


jeeee... ale się ciesze ! jak nigdy wżyciu ! (?)

01.05.2004
14:50
[19]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

No jak juz jestes generałem to teraz bez problemu zdasz mature !

01.05.2004
14:51
[20]

TheAnswer [ Quetzal ]

1000 postów w krótki czas ładny wyczyn!!!

01.05.2004
14:55
smile
[21]

Banananan [ Dezerter ]

Spoko...

01.05.2004
15:07
[22]

Anarki [ Demon zła ]

Super..ciesze sie raem z toba!! :(((((((( po co ten badziewny watek ?? zastanow sie zanim cos napsizesz!

01.05.2004
15:34
[23]

Qba Dębowy [ Konsul ]

WoW

01.05.2004
15:45
[24]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

1000 postów, a zakłada taki temat. <spoko>

01.05.2004
15:48
smile
[25]

ejb [ Centurion ]

Pasjonujący wątek -_-

01.05.2004
15:52
smile
[26]

następny [ Rekrut ]

dopisując się do takich wątków pokazujecie że jesteście na takim samym poziomie co jego autor...
nie dopisujcie się to wątek spadnie

03.05.2004
13:55
[27]

Kajkes [ Vegetan ]

następny-> dzięki za obrazę, i wogóle za miłe chwile spędzone w karczmie "Pod Mroczna Gwiazdą".
A wątek założyłem dlatego, że sie z tego ciesze i chciałęm się tąradością z wami podzielić.

03.05.2004
14:30
[28]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

mi brakuje jeszcze 216 ups 215 i tez bede generalem

03.05.2004
14:36
smile
[29]

kajojo [ MU Online ]

A Banananan znowu swoje...

03.05.2004
14:42
smile
[30]

gotenssj4 [ Pretorianin ]

Gratulacje ;]

ech ja juz tu dwa lata jestem i ledwo 250 mam;d

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.