
Kajkes [ Vegetan ]
Mój tysięczny post!!! Jupi!!!
Jestem Generałem!!

merkav [ Aguś ]
To naprawde fascynujace !
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
a to ciekawe dopiero :D

Zacker [ Stanley ]
Fajnie, super, extra, ale po co zakładać takie wątki ???

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
A to Ci checa :D
Misio-Jedi [ Legend ]
Gratulacje.
A ja za to jestem senatorem (już) --->
A kiedyś generałem zostawało się po 100 postach...

-+==SeBuL==+- [ spamer ]
a to jest wlasnie moj 900-tny post :D heeh :D:D

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
kolejny statsiarki wątek ://

lez [ Konsul ]
Chwalipięta!

Hakim [ Konsul ]
Kajkes --> o ile mnie pamięć nie myli to Ty byłeś kiedyś Vegeta00...1
Więc to chyba nie jest Twój 1000 post?
Tak czy siak gratulacje :) ale niestety przychylam się do opinii Zackera

Kajkes [ Vegetan ]
Tak, ale 1000 na tej ksywce :D

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Jeśli pozostałe są (i będą) na podobnym poziomie to oby to był twój ostatni post.

Trzepiskor [ SETH ]
super
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
coś za dużo tych generałów jest na forum

SoulHunter [ Bad Boy ]
gratulacje

Man of Sorrows [ Centurion ]
Nie wiem jaka siła popycha ludzi do zakładania równie debilnych wątków jak ten :/
Kune [ TYCHY ]
eee tam ten watek nie jest taki zly, sa/byly gorsze np. ten o butach za 6 baniek - lol & rotfl. Pozatym na tym forum coraz to ciekawsze rzeczy sie pojawiaja, nikt jeszcze chyba nie zapytal co zrobic na obiad albo jaki kolor skarpetek ubrac... ale pewnie to wkrotce nastapi, niestety :( Coraz gorzej tu z lighta.
PS. Gratulacje mi niecale 100 postow do Generala zostalo!!

Pvt. Creak [ Criav ]
jeeee... ale się ciesze ! jak nigdy wżyciu ! (?)
ttwizard [ Generaďż˝ ]
No jak juz jestes generałem to teraz bez problemu zdasz mature !
TheAnswer [ Quetzal ]
1000 postów w krótki czas ładny wyczyn!!!

Banananan [ Dezerter ]
Spoko...
Anarki [ Demon zła ]
Super..ciesze sie raem z toba!! :(((((((( po co ten badziewny watek ?? zastanow sie zanim cos napsizesz!
Qba Dębowy [ Konsul ]
WoW
Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
1000 postów, a zakłada taki temat. <spoko>

ejb [ Centurion ]
Pasjonujący wątek -_-

następny [ Rekrut ]
dopisując się do takich wątków pokazujecie że jesteście na takim samym poziomie co jego autor...
nie dopisujcie się to wątek spadnie
Kajkes [ Vegetan ]
następny-> dzięki za obrazę, i wogóle za miłe chwile spędzone w karczmie "Pod Mroczna Gwiazdą".
A wątek założyłem dlatego, że sie z tego ciesze i chciałęm się tąradością z wami podzielić.
N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
mi brakuje jeszcze 216 ups 215 i tez bede generalem

kajojo [ MU Online ]
A Banananan znowu swoje...

gotenssj4 [ Pretorianin ]
Gratulacje ;]
ech ja juz tu dwa lata jestem i ledwo 250 mam;d