GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy pożyczaliście sobie szklanki z...

01.05.2004
12:01
smile
[1]

Vein [ Sannin ]

czy pożyczaliście sobie szklanki z...

hmmm słowo "pożyczaliście" powinno być w cudzysłowaich jak sie zaraz przekonacie..
czy "pożyczaliście" sobie szklanki z barów ? to jest poważne pytanie, poprostu chce wiedzieć czy ktoś cośtakiego robił... bo raczej ciężko dostać szklanke "warki" albo innąfirmową... a coponiektórzy mająpokaźną kolekcje takowych...

01.05.2004
12:03
smile
[2]

Trzepiskor [ SETH ]

a tak i owszem
mam Lecha Tyskie warka pilsner i pare innych

01.05.2004
12:04
smile
[3]

davis [ ]

Nie

01.05.2004
12:05
[4]

SULIK [ olewam zasady ]

Vein - dostac i kupic mozna w kilku miejscach - sam kupowalem kilka, ale roznierz kilka mam "pozyczonych" :d

01.05.2004
12:06
smile
[5]

Ward [ Generaďż˝ ]

tak - mam szklaneczkę Lecha do dzisiaj w barku , zrobiłem to raz tzn. więcej nie pamiętam.
aleee :
1. napełniałem ją wcześniej wiele razy i przyzwyczaiłem się do niej bardzo więc ,,musiałem'' ją zabrać
2. wyspowiadałem się z tego i nawet dostałem rozgrzeszenia :->
3. kaca miałem następnego dnia strasznego , mały kac moralny trzyma do dzisiaj - ale tylko trochę na szczęście.

01.05.2004
12:07
[6]

Kruk [ In Flames ]

A było full okazji, ale nie zdarzyło mi się.
Chociaż właściwie kiedyś siedzieliśmy z kumplem, on przesadził z piciem i wyrzucił kufel za okno :))

01.05.2004
12:15
[7]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mam chyba wszystkie możliwe kufelki:P...a kupić ni ejest cięzko..

01.05.2004
12:18
smile
[8]

Negocjator [ * ]

Vein --> Pisze się w cudzysłowie.

01.05.2004
12:21
smile
[9]

Pencil [ Konsul ]

Heh, zdarzało się. :)
Tylko nie pożyczałem... a "rekwirowałem". ;)

01.05.2004
12:21
smile
[10]

SoulHunter [ Bad Boy ]

no pare razy a w klubach to i tak nie ma dla nich różnicy w ciągu jednej nocki im się paredziesiąt tłucze więc i tak musza nowe kupować. teraz czaje się na 1,5 litrowy dzban warki albo żywca ;)
ale ja jestem zły ;)

01.05.2004
12:28
[11]

The LasT Child [ GoorkA ]

Kumpel sobie porzyczyl kufel 0,5 litra z Hofbrau w Monachium, po prostu swietny (a to pifko jest IMHO najlepsze na swiecie!!!)

01.05.2004
12:35
[12]

Stormcrow [ Pretorianin ]

ja wlasnie wczoraj powiekszylem swoja kolekcje o Carlsberga, co prawda tylko 0.4l ale kufel fajny...
poluje jeszcze na Guinnessa, ale ciezko troche go dostac...

01.05.2004
13:18
smile
[13]

Kajkes [ Vegetan ]

Nie

01.05.2004
13:22
smile
[14]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

nie! ale zamierzam warke 'pożyczyć' i hajnekena taki gruby, niski puchar :)

01.05.2004
13:28
smile
[15]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

No jasne :D mam dwie szklaneczki pozyczone :D

01.05.2004
14:03
smile
[16]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

ja mialem 3 pozyczone ale sprzedalem :D

01.05.2004
14:08
[17]

Dagger [ Legend ]

==>Vein
A nie prościej zapytać barmana?

Mój brat zbiera szklanki/kufle (oprócz tego podstawki do piwa itp.) i spokojnie czesc z nich wytargowal za odpowiednia cene od włascicieli barów. A ma ich na oko ok. 70 sztuk.

==>The LasT Child
Link nie działa ale kufel Hofbrau jaki ma w swojej kolekcji jest rzeczywiscie niezły. Kupiony w barze w Regensburgu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.