
Vein [ Sannin ]
czy pożyczaliście sobie szklanki z...
hmmm słowo "pożyczaliście" powinno być w cudzysłowaich jak sie zaraz przekonacie..
czy "pożyczaliście" sobie szklanki z barów ? to jest poważne pytanie, poprostu chce wiedzieć czy ktoś cośtakiego robił... bo raczej ciężko dostać szklanke "warki" albo innąfirmową... a coponiektórzy mająpokaźną kolekcje takowych...

Trzepiskor [ SETH ]
a tak i owszem
mam Lecha Tyskie warka pilsner i pare innych

davis [ ]
Nie
SULIK [ olewam zasady ]
Vein - dostac i kupic mozna w kilku miejscach - sam kupowalem kilka, ale roznierz kilka mam "pozyczonych" :d

Ward [ Generaďż˝ ]
tak - mam szklaneczkę Lecha do dzisiaj w barku , zrobiłem to raz tzn. więcej nie pamiętam.
aleee :
1. napełniałem ją wcześniej wiele razy i przyzwyczaiłem się do niej bardzo więc ,,musiałem'' ją zabrać
2. wyspowiadałem się z tego i nawet dostałem rozgrzeszenia :->
3. kaca miałem następnego dnia strasznego , mały kac moralny trzyma do dzisiaj - ale tylko trochę na szczęście.
Kruk [ In Flames ]
A było full okazji, ale nie zdarzyło mi się.
Chociaż właściwie kiedyś siedzieliśmy z kumplem, on przesadził z piciem i wyrzucił kufel za okno :))
EwUnIa_kR [ Legend ]
mam chyba wszystkie możliwe kufelki:P...a kupić ni ejest cięzko..

Negocjator [ * ]
Vein --> Pisze się w cudzysłowie.

Pencil [ Konsul ]
Heh, zdarzało się. :)
Tylko nie pożyczałem... a "rekwirowałem". ;)

SoulHunter [ Bad Boy ]
no pare razy a w klubach to i tak nie ma dla nich różnicy w ciągu jednej nocki im się paredziesiąt tłucze więc i tak musza nowe kupować. teraz czaje się na 1,5 litrowy dzban warki albo żywca ;)
ale ja jestem zły ;)
The LasT Child [ GoorkA ]
Kumpel sobie porzyczyl kufel 0,5 litra z Hofbrau w Monachium, po prostu swietny (a to pifko jest IMHO najlepsze na swiecie!!!)
Stormcrow [ Pretorianin ]
ja wlasnie wczoraj powiekszylem swoja kolekcje o Carlsberga, co prawda tylko 0.4l ale kufel fajny...
poluje jeszcze na Guinnessa, ale ciezko troche go dostac...

Kajkes [ Vegetan ]
Nie

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
nie! ale zamierzam warke 'pożyczyć' i hajnekena taki gruby, niski puchar :)

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
No jasne :D mam dwie szklaneczki pozyczone :D

-+==SeBuL==+- [ spamer ]
ja mialem 3 pozyczone ale sprzedalem :D
Dagger [ Legend ]
==>Vein
A nie prościej zapytać barmana?
Mój brat zbiera szklanki/kufle (oprócz tego podstawki do piwa itp.) i spokojnie czesc z nich wytargowal za odpowiednia cene od włascicieli barów. A ma ich na oko ok. 70 sztuk.
==>The LasT Child
Link nie działa ale kufel Hofbrau jaki ma w swojej kolekcji jest rzeczywiscie niezły. Kupiony w barze w Regensburgu.