GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

KINIGHTS OF THE TEMPLE czy ktos ukonczyl ta gre?

01.05.2004
11:58
smile
[1]

oli2003 [ Junior ]

KINIGHTS OF THE TEMPLE czy ktos ukonczyl ta gre?

Czy ktos skonczyl ta gre? Ja niestety zaciolem sie na 16 levelu. Stoje przed dziura w podlodze na jej dnie jest woda i trzy skrzynki. Skakac w tej grze nie mozna a dodatkowo wyswietla sie napis ze musi sie podniesc poziom wody wtedy bedzie mozna przejsc dalej! ALE jak to zrobic? czy jest inne rozwiazanie?
POMOCY

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.