
oli2003 [ Junior ]
KINIGHTS OF THE TEMPLE czy ktos ukonczyl ta gre?
Czy ktos skonczyl ta gre? Ja niestety zaciolem sie na 16 levelu. Stoje przed dziura w podlodze na jej dnie jest woda i trzy skrzynki. Skakac w tej grze nie mozna a dodatkowo wyswietla sie napis ze musi sie podniesc poziom wody wtedy bedzie mozna przejsc dalej! ALE jak to zrobic? czy jest inne rozwiazanie?
POMOCY