GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

baterie do tel. komórkowych jakiej firmy polecacie ?

01.05.2004
11:34
[1]

pepexxl [ Centurion ]

baterie do tel. komórkowych jakiej firmy polecacie ?

jak w temacie na rynku jest sporo producentów np : SOLARIS , POWER , KORACEL itd

01.05.2004
11:40
[2]

Garbizaur [ CLS ]

Najlepsze są oryginalne, np. Nokii.

01.05.2004
11:41
smile
[3]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Garbizaur --->i 3 razy drozsze zapomniales dodac

01.05.2004
13:07
smile
[4]

mix_ [ Centurion ]

pepexxl: ja bym radzil "Forever"y...Sa najlepsze,z tych nieoryginalnych (chyba) :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.