
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Jak sie czujecie jako prawi E(ł)uropejczycy ? :)
Bo ja zmian jakoś nie odczułem :P

KaGieBe [ !!! ]
Eluropejczycy ? a czemu z "ł" ??
jak sie cuzjemy ? zmian jeszcze jako takich nie widać wiec jak tu sie czuc inaczej...
ale ogólnie to chyba taka mała radość
Caleb [ The Evil That Men Do ]
Po co tyle beznadziejnych wątków?
A jesli mam mówic co czuje to powiem, że ubolewam bardzo.
No ale przynajmniej, jak wysiu napisał, mamy wreszcie proste oczy

===Elvis=== [ Powrót Króla ]
Ja mam potęznego kaca, narazie zmian nie dostrzegłem, kac jest ten sam co ostatnio, jakby się miał zmienić to dam znać.

Big Money [ Senator ]
Czuje sie normalnie, jeszcze nic się nie zmieniło :]
34io [ Konsul ]
normalnie ale przynajmniej mamy na to papier

Pencil [ Konsul ]
Po północy zaczęła mnie lekko swędzieć stopa. To musi być znak!

Roko [ Generaďż˝ ]
LPG zdrożało :/

Garbizaur [ CLS ]
Bez zmian.
Trzepiskor [ SETH ]
bez zadnych zmian

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Hasło z ONETU:
"A ja wczoraj wypiłem 0,5 żubrówki i parę piw, a dzisiaj obudziłem się w Unii. Jeszcze nigdy nie zaszedłem tak daleko po pijaku ..." :D:D:D
Bolczyk_ [ Centurion ]
Czuje się tak samo - wczoraj byłem Europejczykiem i dziś jestem. O co wogóe chodzi?

bone_man [ Powered by ATI ]
Wow! Jestesmy w Unii... Normalka, nic sie nie zmieni.

SoulHunter [ Bad Boy ]
ja się czuje tak jak większość polaków po wczorajszej imprezie troche wymięty ale da się żyć
vien [ łowca pip ]
hmmm.... słońce dziś wzeszło tak samo jak wczoraj wiec na razie zadnych wiekszych zmian nie odczulem

Misio-Jedi [ Legend ]
Wypiję dziś szampana !!!!!
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Jesteśmy w unii od 13 godzin a tu już jakichś wielkich zmian oczekują. lol :)

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
jak sie obudzilem to miałem kaca, w sumie dalej go mam... UE dla mnie sie fatalnie rozpoczęło :-D
Ame_ [ Generaďż˝ ]
tak samo. juz od osiemnastu lat.
:)

-+==SeBuL==+- [ spamer ]
Tak samo ja kwczesniej :P ehh głupi wątek :P

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
tak samo jak zwykle...
polska zawsze była w europie...

Coy2K [ Veteran ]
watek do kasacji, autora do gazu

Cradle of Filth [ Konsul ]
Głowa mnie napier.....(znaczy boli ) :)))) i kac straszny ....hmmm to chyba wszystko

Zacker [ Stanley ]
U mnie bez zmian :))
ttwizard [ Generaďż˝ ]
a pred wstapieniem do Unii nie bylem prawym europejczykiem ? Od kiedy Polska jest w Azji ? :D

Banananan [ Dezerter ]
Jak się czuje? Tak samo...
peteras [ spamer ]
Jak ja słyszę takie hasła to mi się niedobrze robi.
A wczoraj byliśmy lewymi europejczykami ?
Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
A jak mam się niby czuć? Dzień jak codzień. Po prostu stało się coś co się już dawno stać powinno. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Odczuwalne to będzie za 3-5 lat. Narazie jeśli ktoś z was liczy, że coś się zmieni to może zapomnieć. Zarówno na lepsze jak i gorsze.
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
tak samo
ksips [ Generaďż˝ ]
Normalnie.

ehhh [ Angel of Death ]
nienormalnie