GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak sie czujecie jako prawi E(ł)uropejczycy ? :)

01.05.2004
11:14
smile
[1]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Jak sie czujecie jako prawi E(ł)uropejczycy ? :)

Bo ja zmian jakoś nie odczułem :P

01.05.2004
11:17
smile
[2]

KaGieBe [ !!! ]

Eluropejczycy ? a czemu z "ł" ??

jak sie cuzjemy ? zmian jeszcze jako takich nie widać wiec jak tu sie czuc inaczej...
ale ogólnie to chyba taka mała radość

01.05.2004
11:21
[3]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Po co tyle beznadziejnych wątków?
A jesli mam mówic co czuje to powiem, że ubolewam bardzo.
No ale przynajmniej, jak wysiu napisał, mamy wreszcie proste oczy

01.05.2004
11:25
smile
[4]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]

Ja mam potęznego kaca, narazie zmian nie dostrzegłem, kac jest ten sam co ostatnio, jakby się miał zmienić to dam znać.

01.05.2004
11:30
smile
[5]

Big Money [ Senator ]

Czuje sie normalnie, jeszcze nic się nie zmieniło :]

01.05.2004
11:33
[6]

34io [ Konsul ]

normalnie ale przynajmniej mamy na to papier

01.05.2004
11:37
smile
[7]

Pencil [ Konsul ]

Po północy zaczęła mnie lekko swędzieć stopa. To musi być znak!

01.05.2004
11:39
smile
[8]

Roko [ Generaďż˝ ]

LPG zdrożało :/

01.05.2004
11:45
smile
[9]

Garbizaur [ CLS ]

Bez zmian.

01.05.2004
11:45
[10]

Trzepiskor [ SETH ]

bez zadnych zmian

01.05.2004
11:49
smile
[11]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Hasło z ONETU:

"A ja wczoraj wypiłem 0,5 żubrówki i parę piw, a dzisiaj obudziłem się w Unii. Jeszcze nigdy nie zaszedłem tak daleko po pijaku ..." :D:D:D

01.05.2004
11:55
[12]

Bolczyk_ [ Centurion ]

Czuje się tak samo - wczoraj byłem Europejczykiem i dziś jestem. O co wogóe chodzi?

01.05.2004
12:07
smile
[13]

bone_man [ Powered by ATI ]

Wow! Jestesmy w Unii... Normalka, nic sie nie zmieni.

01.05.2004
12:23
smile
[14]

SoulHunter [ Bad Boy ]

ja się czuje tak jak większość polaków po wczorajszej imprezie troche wymięty ale da się żyć

01.05.2004
12:35
[15]

vien [ łowca pip ]

hmmm.... słońce dziś wzeszło tak samo jak wczoraj wiec na razie zadnych wiekszych zmian nie odczulem

01.05.2004
13:09
smile
[16]

Misio-Jedi [ Legend ]

Wypiję dziś szampana !!!!!

01.05.2004
13:12
[17]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Jesteśmy w unii od 13 godzin a tu już jakichś wielkich zmian oczekują. lol :)

01.05.2004
13:15
smile
[18]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

jak sie obudzilem to miałem kaca, w sumie dalej go mam... UE dla mnie sie fatalnie rozpoczęło :-D

01.05.2004
13:44
[19]

Ame_ [ Generaďż˝ ]

tak samo. juz od osiemnastu lat.

:)

01.05.2004
13:55
smile
[20]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

Tak samo ja kwczesniej :P ehh głupi wątek :P

01.05.2004
13:55
smile
[21]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

tak samo jak zwykle...
polska zawsze była w europie...

01.05.2004
14:03
smile
[22]

Coy2K [ Veteran ]

watek do kasacji, autora do gazu

01.05.2004
14:41
smile
[23]

Cradle of Filth [ Konsul ]

Głowa mnie napier.....(znaczy boli ) :)))) i kac straszny ....hmmm to chyba wszystko

01.05.2004
14:43
smile
[24]

Zacker [ Stanley ]

U mnie bez zmian :))

01.05.2004
14:47
[25]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

a pred wstapieniem do Unii nie bylem prawym europejczykiem ? Od kiedy Polska jest w Azji ? :D

01.05.2004
15:11
smile
[26]

Banananan [ Dezerter ]

Jak się czuje? Tak samo...

01.05.2004
15:16
[27]

peteras [ spamer ]

Jak ja słyszę takie hasła to mi się niedobrze robi.
A wczoraj byliśmy lewymi europejczykami ?

01.05.2004
15:42
[28]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

A jak mam się niby czuć? Dzień jak codzień. Po prostu stało się coś co się już dawno stać powinno. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Odczuwalne to będzie za 3-5 lat. Narazie jeśli ktoś z was liczy, że coś się zmieni to może zapomnieć. Zarówno na lepsze jak i gorsze.

01.05.2004
15:56
[29]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

tak samo

01.05.2004
15:58
[30]

ksips [ Generaďż˝ ]

Normalnie.

01.05.2004
16:04
smile
[31]

ehhh [ Angel of Death ]

nienormalnie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.