dawidowe [ Generaďż˝ ]
poszukuje ciekawej nowej girki do pogrania
Gry lubie tylko typu emergency, tycoon, sims, mafia porostu strategiczno - ekonomiczne. Może ktoś doradzi co jest nowego i godnego polecnia
rothon [ Malleus Maleficarum ]
A Capitalism II zaliczony?
dawidowe [ Generaďż˝ ]
rothon --->a o czym jest on dokładnie?do czego może być podobny?

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Do niczego nie jest podobny. Zaklada sie fabryki, wybiera rodzaje produkowanych gratow, zatrudnia ludzi, sptrzedaje wyprodukowany towar, raklamuje go wczesniej odpowiednio, zaklada kolejna fabryke, kupuje bank, radio...
W serii eXtra Klasyka wyszlo. 19,99. Poszukaj po sklepach.
dawidowe [ Generaďż˝ ]
To może jeszcze coś ciekawego?
rothon [ Malleus Maleficarum ]
To pograj w Sim City.
dawidowe [ Generaďż˝ ]
Już Sim city przerobiłam :(

Trzepiskor [ SETH ]
railroad tycoon
dawidowe [ Generaďż˝ ]
Trzepiskor --------------->railroad tycoon grałam dość długo i przeszłam wszytkie misje
dawidowe [ Generaďż˝ ]
Trzepiskor------------>railroad tycoon grałam dość długi i już przeszłam dosłownie wszystko