GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

poszukuje ciekawej nowej girki do pogrania

01.05.2004
10:45
[1]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

poszukuje ciekawej nowej girki do pogrania

Gry lubie tylko typu emergency, tycoon, sims, mafia porostu strategiczno - ekonomiczne. Może ktoś doradzi co jest nowego i godnego polecnia

01.05.2004
10:45
[2]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A Capitalism II zaliczony?

01.05.2004
10:47
[3]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

rothon --->a o czym jest on dokładnie?do czego może być podobny?

01.05.2004
10:53
smile
[4]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Do niczego nie jest podobny. Zaklada sie fabryki, wybiera rodzaje produkowanych gratow, zatrudnia ludzi, sptrzedaje wyprodukowany towar, raklamuje go wczesniej odpowiednio, zaklada kolejna fabryke, kupuje bank, radio...
W serii eXtra Klasyka wyszlo. 19,99. Poszukaj po sklepach.

01.05.2004
10:55
[5]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

To może jeszcze coś ciekawego?

01.05.2004
10:58
[6]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

To pograj w Sim City.

01.05.2004
11:25
[7]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

Już Sim city przerobiłam :(

01.05.2004
11:51
smile
[8]

Trzepiskor [ SETH ]

railroad tycoon

02.05.2004
11:41
[9]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

Trzepiskor --------------->railroad tycoon grałam dość długo i przeszłam wszytkie misje

02.05.2004
11:44
[10]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

Trzepiskor------------>railroad tycoon grałam dość długi i już przeszłam dosłownie wszystko

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.