GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hitman 3 Site

01.05.2004
10:43
smile
[1]

Colt47 [ Junior ]

Hitman 3 Site

Co sądzicie o mojej stronie? czy dużo informacji na niej jest, forum dobre itp? prosze o oceny :)

01.05.2004
10:44
[2]

Colt47 [ Junior ]

Zapomniałem dać link :/ www.hitman3.int.pl

01.05.2004
10:56
[3]

[HNTR] [ Freak ]

Bardzo fajna ! Klimatyczny layout, fajne forum i dużo informacji. 8/10

01.05.2004
10:59
[4]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Na początek bardzo dobrze. Żeby strona tylko dalej się rozwijała, a nie została zapomniana i porzucona.

01.05.2004
11:47
[5]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

fajna tylko musi być czesto aktualizowana

01.05.2004
13:14
[6]

Colt47 [ Junior ]

newsy pisze gdy jest tylko coś nowego :D i wrzucam nowe pliki do downloadu i będe się zabierał za pisania materiałów np. Bronie, Postacie bo pełnej nie ma jeszcze w polsce

01.05.2004
23:49
[7]

kris2000 [ Pretorianin ]

może jakiś poradnik dla osób ,które chciały by mieć taki wynik

02.05.2004
00:06
[8]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

kris - co to za misja ?

02.05.2004
06:10
[9]

kris2000 [ Pretorianin ]

Slaying a dragon ,zresztą pozostałe wyglądały podobnie tylko może troszke w dłuższym czasie były kończone. szkoda tylko że niektóre misje są podobne do hitmana 1

02.05.2004
10:54
[10]

Colt47 [ Junior ]

Masz pełną wersje ?

zerknij tutaj:

https://members.lycos.co.uk/gtasa/forum/viewtopic.php?p=75&sid=3974cf51b3dc0dc46088c6a8f841df4c#75

02.05.2004
11:44
[11]

Pvt. Creak [ Criav ]

Stronka całkiem fajna, co nie zmienia faktu, że gra IMHO biedna jest :/

02.05.2004
11:46
[12]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Colt47- po co podajesz adres strony do wareza ?

02.05.2004
11:57
[13]

Colt47 [ Junior ]

Nie podaje tylko kris2000 ma pełną wersje (po wskazuje screen) więc niech tam mówi. jeśli to demo to wporzo, słaba jakość screena

Mówcie mi Colt, tylko tutaj Colt47 bo dużo userów

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.