
Colt47 [ Junior ]
Hitman 3 Site
Co sądzicie o mojej stronie? czy dużo informacji na niej jest, forum dobre itp? prosze o oceny :)
Colt47 [ Junior ]
Zapomniałem dać link :/ www.hitman3.int.pl
[HNTR] [ Freak ]
Bardzo fajna ! Klimatyczny layout, fajne forum i dużo informacji. 8/10
Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Na początek bardzo dobrze. Żeby strona tylko dalej się rozwijała, a nie została zapomniana i porzucona.
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
fajna tylko musi być czesto aktualizowana
Colt47 [ Junior ]
newsy pisze gdy jest tylko coś nowego :D i wrzucam nowe pliki do downloadu i będe się zabierał za pisania materiałów np. Bronie, Postacie bo pełnej nie ma jeszcze w polsce
kris2000 [ Pretorianin ]
może jakiś poradnik dla osób ,które chciały by mieć taki wynik
Beaverus [ Bounty Hunter ]
kris - co to za misja ?
kris2000 [ Pretorianin ]
Slaying a dragon ,zresztą pozostałe wyglądały podobnie tylko może troszke w dłuższym czasie były kończone. szkoda tylko że niektóre misje są podobne do hitmana 1
Colt47 [ Junior ]
Masz pełną wersje ?
zerknij tutaj:
https://members.lycos.co.uk/gtasa/forum/viewtopic.php?p=75&sid=3974cf51b3dc0dc46088c6a8f841df4c#75
Pvt. Creak [ Criav ]
Stronka całkiem fajna, co nie zmienia faktu, że gra IMHO biedna jest :/
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Colt47- po co podajesz adres strony do wareza ?
Colt47 [ Junior ]
Nie podaje tylko kris2000 ma pełną wersje (po wskazuje screen) więc niech tam mówi. jeśli to demo to wporzo, słaba jakość screena
Mówcie mi Colt, tylko tutaj Colt47 bo dużo userów