
grzesiek16 [ Feluś ]
Bardzo proste pytanie, na które potrzebuję natychmiastowej odpowiedzi! L...
Czy w kwiaciarniach dostępne są już konwalie?
Nie śmiać się, to poważna sprawa! Ostatnio (czyt. dosyć dawno :] ) pytałem się i powiedziano mi, że jeszcze nie ma. Teraz nie mam czasu wyskoczyć a zaraz jadę i nie będę się miał jak spytać, pomóżcie :)

rozkosz [ Generaďż˝ ]
chyba jednak jeszcze nie ma konwalii ..albo nikt nie wie co to jest i dlatego nie odpowiada :D....
ps...zawsze jak coś możesz kupić sztuczne ;)):D
Elbub [ Pretorianin ]
Ponad miesiac temu kupilem konwalie w doniczce. Nie wiem czy sa juz ciete, ale takie doniczkowe na pewno

grzesiek16 [ Feluś ]
rozkosz ---> wstydz sie - sztuczne ?! :))
Elbub ---> thx :]
Dobra dzięki wszystkim za współpracę :) lol Nie dopisywać się, bo już i tak nie ma po co ... :)