GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Diablo 2 pytanie o Barbarzynce

01.05.2004
10:08
[1]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Diablo 2 pytanie o Barbarzynce

Jak wg was rozwinac postac do gry na singla? jeszcze nigdy nie gralem ta postacia w D2.

01.05.2004
10:09
smile
[2]

Trzepiskor [ SETH ]

tu znajdziesz odpowiedzi
https://diablo2.battlenet.pl/

01.05.2004
10:15
smile
[3]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

tak samo jak znajde tez tu: https://diablo2.cdprojekt.com. Ale tam jest kilkanascie strategi a ja nie mm zielonego pojecia o tej postaci. Chce stworzyc jak najbardziej doskonalego Barba do gry na singla.

01.05.2004
10:18
[4]

Trzepiskor [ SETH ]

tak jak pisalem wczesniej
tam znajdziesz mase strategi rozwoju barba
sa duzo lepsze od tych na cdprojekcie

01.05.2004
11:06
[5]

o^scar^^ [ GRWD ]

wszystkie takie osoby ktore graja w diablo2 zapraszam na watek diablomanii bo tam wam odpowiedza "eksperci" od diablo nie robcie d=nowcyh watkow tylko dopisujcie sie do istniejacych...

01.05.2004
11:47
[6]

Subby [ Konsul ]

Moja taktyka (jak dla mnie dobra) - ładować w odrzucanie, rozwijając przy tym drzewko. Po osiągnięciu Nightmare, lub IV aktu - ładować w Berserkera (potworki mogą dostawać Immunity to fizyczne). Trąba powietrzna na 6-tym poziomie też robi swoje. Z okrzyków, bardzo praktyczne jest odnajdywanie mikstur. Jesteś prawie samowytarczalny. Jak dla mnie działa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.