Karl_o [ APOCALYPSE ]
Diablo 2 pytanie o Barbarzynce
Jak wg was rozwinac postac do gry na singla? jeszcze nigdy nie gralem ta postacia w D2.

Trzepiskor [ SETH ]
tu znajdziesz odpowiedzi
https://diablo2.battlenet.pl/

Karl_o [ APOCALYPSE ]
tak samo jak znajde tez tu: https://diablo2.cdprojekt.com. Ale tam jest kilkanascie strategi a ja nie mm zielonego pojecia o tej postaci. Chce stworzyc jak najbardziej doskonalego Barba do gry na singla.
Trzepiskor [ SETH ]
tak jak pisalem wczesniej
tam znajdziesz mase strategi rozwoju barba
sa duzo lepsze od tych na cdprojekcie
o^scar^^ [ GRWD ]
wszystkie takie osoby ktore graja w diablo2 zapraszam na watek diablomanii bo tam wam odpowiedza "eksperci" od diablo nie robcie d=nowcyh watkow tylko dopisujcie sie do istniejacych...
Subby [ Konsul ]
Moja taktyka (jak dla mnie dobra) - ładować w odrzucanie, rozwijając przy tym drzewko. Po osiągnięciu Nightmare, lub IV aktu - ładować w Berserkera (potworki mogą dostawać Immunity to fizyczne). Trąba powietrzna na 6-tym poziomie też robi swoje. Z okrzyków, bardzo praktyczne jest odnajdywanie mikstur. Jesteś prawie samowytarczalny. Jak dla mnie działa.