GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neostrada+ i zwiekszenie transferu

01.05.2004
09:36
smile
[1]

severok [ spamer ]

Neostrada+ i zwiekszenie transferu

jak to wlasciwie jest z tym 640kB/s? bo niby zwiekszaja od 1 maja wszystkim nawet dotychczasowym uzytkownika... a ja jakos nie zauwazylem zeby szybciej chodzil mi net czy sciagaly sie pliki... polepszyl sie transfer komus z Was?

01.05.2004
09:40
[2]

Plantator [ spamer ]


ja zauważyłem że o 2 w nocy odłączyli mi neta teraz już na szczęście działa, a poza tym bez zmian

01.05.2004
09:41
smile
[3]

Jajo [ Pretorianin ]

Po pierwsze musisz byc podpięty do centrali poprzez światłowody tak jak np moje osiedle a nie starymi liniami. Wtedy Neo ma polaczenie 640kbps. Zaraz lece do sasiada zobaczyc czy sie polepszylo bo zostawil mi chate do opieki na majowke :D

01.05.2004
09:42
smile
[4]

volve16 [ Konsul ]

Hehe....to ył chwyt marketingowy. Tak naprawde to prawie wszyscy juz mieli od dawna 640 kB/s. Ok. 20 kB/s jest używane na przesylanie jakis danych(kurde nie wiem tokladnie o co chodzi, jak znajdzie sie specjalista to Ci to wyjasnie:). Więc nie spodziewaj sie wiekszego transferu bo takowego nie bedzie:(

01.05.2004
09:43
smile
[5]

volve16 [ Konsul ]

ale bledsa walnalem:)
tokladnie=dokladnie

01.05.2004
09:45
[6]

Jajo [ Pretorianin ]

No jak mialem listopadzie Neo to juz mialem takie polaczenie. A wiesz jak to wykorzystac?Wystarczy ze sciagasz przez p2p kilka plikow roznymi programami, wtedy zapychasz cale łącze i zobacz ze suma predkosci wszystkich sciaganych plikow oscyluje wokoł 80KB/s :D

01.05.2004
09:49
[7]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

severok --> Starym użytkownikom zwiększą zdaje się dopiero do końca lipca. Od 1 maja szybciej będą mieli tylko nowi użytkownicy/

01.05.2004
09:49
[8]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

Jajo ---> To co miałeś, to było jedynie przekłamanie. Realna prędkość nie mogła być większa niż 64kB/s.

01.05.2004
09:53
[9]

severok [ spamer ]

Neo_zion ---> na stronie tpsa nic nie pisze ze od lipca. napisali tam ze zarowno nowym jak i dotychczasowym uzytkownika...

01.05.2004
09:53
[10]

Jajo [ Pretorianin ]

Sprawdzalem na NetMonitorze - pisalo ze laczna predkosc sciagnia to 81kB/s. Przeklamanie to byc nie moglo bo sie sciagalo z takim speedem z jakies kilka godzin... A tak BTW to ile sciagacie danych dziennie na NEO? Jak mialem na okres probny to dziennie 1GB - w 30 dni = 30GB :)

01.05.2004
09:56
smile
[11]

legrooch [ Legend ]

Przy ciekawym materiale dziennie to ściągało się po 4,5GB :)
Narazie jeszcze po staremu :)

01.05.2004
10:00
smile
[12]

volve16 [ Konsul ]

Ja w sumie jak sciagam to tylko w nocy i wychodzi po ok. 1.5 GB na noc:)

01.05.2004
10:01
[13]

severok [ spamer ]

z moich obliczen wynika ze w 24h da sie sciagnac max 5,4GB...

01.05.2004
10:06
[14]

Jajo [ Pretorianin ]

No da sie tylko jeszcze te sciagniete dane trzeba gdzies umiescic i uporzadkowac :P Wiec ja sciagalem wlasnie 1 - 1,5gb dziennie max :) Potem po CD do sklepu... Eh kosztowala ta Neo troche ;];];];]

01.05.2004
12:18
smile
[15]

slavo_cc [ Konsul ]

ze strony TP.sa cennik :

"Dotychczasowi Klienci usługi Neostrada TP, uzyskają przedstawione w Cenniku wartości prędkości przesyłu danych określone w poz. 1., 2., 3., 4. do dnia 31 lipca 2004 r. "

czyli TPsa jak zwykle ma głęboko w dupie starych użytkowników skoro mogą poczekać sobie na szybszy internet 3 miechy....

01.05.2004
13:08
[16]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

Jajo ---> Słuchaj, nie mogło być 81kB/s, chyba że program sumował Ci UP i DL. Po prostu tak jest ustawione na sztywno na DSL'amach i DL nie da się więcej wyciągnąć. Wszystko co powyżej 64kB/s to wyłącznie przekłamania. Trzeba było sprawdzić ile w tym czasie ściągnęło danych, to wtedy byś zrozumiał. Wpadnij na grupę alt.pl.neostrada. Tam Ci wszystko wyjaśnią, bo wielu już było takich, którzy twierdzili, że im programy pokazują większe wartości niż można osiągnąć (niektórzy nawet ostro się kłócili, że to prawda :)

01.05.2004
13:10
smile
[17]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

slavo_cc---> Telekompromitacja jak zwykle zrobiła nas w bambuko. Żadna nowość. Tego się można było spodziewać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.