GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

bijemy rekor postów na określony temat!!!!!!!!!!

01.05.2004
09:15
smile
[1]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

bijemy rekor postów na określony temat!!!!!!!!!!

Ja, W32.Blaster zachęcam wszystkich urzytkowników forum dyskusyjnego gry-online do pobicia rekordu postów na określony temat. Żeby pobić temat z przeszłości (nie znam tytułu- 108? postów) musi każdy z nas przesłać jeden post z swoim nickiem. Każdy kto morze, niech o 22.00 dzisiaj niech wejdzie na temat BIJEMY REKORD, Aby pobić poprzedni rekord musi nas być 1010osób. Zapraszam na 22.00.

01.05.2004
09:17
smile
[2]

Zacker [ Stanley ]

Ale ty masz ku*** pomysły !!!!

01.05.2004
09:23
[3]

felomon [ KaeM apel ]

o 22 to ja już dawno spie, a po drugie to co drugi watek ma więcej jak 110 postów więc wątpie czy pobijesz

01.05.2004
09:24
[4]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

Warto spróbować...

01.05.2004
09:33
[5]

doniczka [ thomson ]

_______/-------\________ nie wiem co to jest:) jezu dalibyście spokój z tymi sondami i rekordami. Tak cie to jara??

01.05.2004
09:35
[6]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

doniczka- ja Cię do niczego nie zmuszam...

01.05.2004
09:38
[7]

wysiu [ ]

Powodzenia, i smacznego banana (wzglednie [spamera]).

01.05.2004
09:38
smile
[8]

doniczka [ thomson ]

Blaster, ja tam nic do ciebie nie mam, ale z racji twojego stopnia (mam taki sam) powinienes wiedziec jak sie tu odnosi i odnoszą do tego typu postów...tylko tyle. Narqa

01.05.2004
09:39
smile
[9]

Pvt. Creak [ Criav ]

IMHO pomysł do bani... raczej nie dużo osób się nie zgodzi... ale może przyjdą se statsnąć...

01.05.2004
09:40
[10]

Trzepiskor [ SETH ]

a bede jakies profity za pobicie tego rekordu

01.05.2004
09:40
[11]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

Jeśli Cię doniczka w jakimś stopniu uraziłem, to przepraszam.

01.05.2004
09:43
[12]

doniczka [ thomson ]

blaster--->nie no nie badźmy dziećmi:) LussiK GussiK

01.05.2004
09:45
[13]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

RISPECT

01.05.2004
10:07
[14]

Bodokan [ Starszy od węgla ]

Panie Blaster ---> znajdz sobie jakies hobby albo bij rekordy w ilosci uderzen glowa o sciane z rozpedu. A generalnie to jest forum na temat gier, proponuje wiec w cos zagrac ;-)

01.05.2004
10:14
smile
[15]

Lrypz [ Generaďż˝ ]

Uwazam ze ten pomysl jest kompletnie bez sensu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.