GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pomocy>> technicznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.05.2004
08:47
smile
[1]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

pomocy>> technicznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zainstalowałem łate do gry i teraz gra nie chodz mi sprawnie. O ile dobrze pamiętam w kompie mam program do kasowania ostatnich iinstalacji. Ostatni raz używałem tego chyba z pór roku temu i nie pamiętam nazwy tej opcji.

01.05.2004
09:52
[2]

bewu [ Pretorianin ]


format c:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.