
W32.Blaster [ Pretorianin ]
pomocy>> technicznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zainstalowałem łate do gry i teraz gra nie chodz mi sprawnie. O ile dobrze pamiętam w kompie mam program do kasowania ostatnich iinstalacji. Ostatni raz używałem tego chyba z pór roku temu i nie pamiętam nazwy tej opcji.
bewu [ Pretorianin ]
format c: