
W32.Blaster [ Pretorianin ]
Pomocy technicznej!!!!!!!!
Zainstalowałem łate do gry i teraz gra nie chodz mi sprawnie. O ile dobrze pamiętam w kompie mam program do kasowania ostatnich iinstalacji. Ostatni raz używałem tego chyba z pór roku temu i nie pamiętam nazwy tej opcji.
megaabol [ Generaďż˝ ]
A do jakiej gry ??

felomon [ KaeM apel ]
pewnie zaupdatował pirata i gra potrzebuje cracka

W32.Blaster [ Pretorianin ]
Właściwie to nie łata a taki mały pad w postaci naszej ojczyzny w grze Civilization 3
W32.Blaster [ Pretorianin ]
Ta gra nie jest piratem a oryginałem...
felomon [ KaeM apel ]
to przepraszam zwracam honor, coraz więcej jest takich mułow co sie o taKIErzeczy pytają, jeszce raz sorki, a może w katalogu z gra poszukaj i to skasuj??
W32.Blaster [ Pretorianin ]
Nie ma sprawy felomon, natomiasat sprawdzałem wszystko w pliku z tą właśnie grą i nie znalazłem nic oprócz pustego notatnika....
felomon [ KaeM apel ]
a może lepiej jak sobie zgrasz sejva i grę zainstalujesz od nowa??
W32.Blaster [ Pretorianin ]
Jeśli mi się nie uda nic zrobić to zrobie tak jak mówisz..... Ucieszony że się obudził dzisiaj w UE?

felomon [ KaeM apel ]
i to jak..... może internet w koncu stanieje, a po drugie po cichu licze na obniżke cen kart graficznych, w poniedziałek pójde do sklepu może cos staniało:-)
felomon [ KaeM apel ]
tfu tfu we wtorek przeciez w poniedziałek jest pierwszy
felomon [ KaeM apel ]
nie no w morde trzeci a nie pierwszy!!!!!!!!!!*
W32.Blaster [ Pretorianin ]
Pierwszy jest dzisiaj a nie we wtorek....? Ja tam mam nadzieje że gry troszke potanieją i sprzęt RTV i AGD.....