GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy technicznej!!!!!!!!

01.05.2004
08:16
smile
[1]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

Pomocy technicznej!!!!!!!!

Zainstalowałem łate do gry i teraz gra nie chodz mi sprawnie. O ile dobrze pamiętam w kompie mam program do kasowania ostatnich iinstalacji. Ostatni raz używałem tego chyba z pór roku temu i nie pamiętam nazwy tej opcji.

01.05.2004
08:33
[2]

megaabol [ Generaďż˝ ]

A do jakiej gry ??

01.05.2004
08:37
smile
[3]

felomon [ KaeM apel ]

pewnie zaupdatował pirata i gra potrzebuje cracka

01.05.2004
08:38
smile
[4]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

Właściwie to nie łata a taki mały pad w postaci naszej ojczyzny w grze Civilization 3

01.05.2004
08:39
[5]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

Ta gra nie jest piratem a oryginałem...

01.05.2004
08:42
[6]

felomon [ KaeM apel ]

to przepraszam zwracam honor, coraz więcej jest takich mułow co sie o taKIErzeczy pytają, jeszce raz sorki, a może w katalogu z gra poszukaj i to skasuj??

01.05.2004
08:43
[7]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

Nie ma sprawy felomon, natomiasat sprawdzałem wszystko w pliku z tą właśnie grą i nie znalazłem nic oprócz pustego notatnika....

01.05.2004
08:49
[8]

felomon [ KaeM apel ]

a może lepiej jak sobie zgrasz sejva i grę zainstalujesz od nowa??

01.05.2004
08:52
[9]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

Jeśli mi się nie uda nic zrobić to zrobie tak jak mówisz..... Ucieszony że się obudził dzisiaj w UE?

01.05.2004
09:00
smile
[10]

felomon [ KaeM apel ]

i to jak..... może internet w koncu stanieje, a po drugie po cichu licze na obniżke cen kart graficznych, w poniedziałek pójde do sklepu może cos staniało:-)

01.05.2004
09:01
[11]

felomon [ KaeM apel ]

tfu tfu we wtorek przeciez w poniedziałek jest pierwszy

01.05.2004
09:01
[12]

felomon [ KaeM apel ]

nie no w morde trzeci a nie pierwszy!!!!!!!!!!*

01.05.2004
09:05
[13]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

Pierwszy jest dzisiaj a nie we wtorek....? Ja tam mam nadzieje że gry troszke potanieją i sprzęt RTV i AGD.....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.