rickii [ Konsul ]
Co do ankiety "Jaki jest Twój ulubiony gatunek gier? ......" Czy aby prz...
Może sie czepiam, ale jest tyle tytułów... a wy dajecie za przykład diablo? dlamnie wielkie LOL :)
rickii [ Konsul ]
niezmieścił mi sie cały topic :) miało być "Czy aby przykład Diablo 2 jako crpg to dobry wybór"
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
no coz, dla niektorych d2 to rpg ,dla niektorych hack&slash.... niewatpliwie zawiera elementy rpg (rozwoj postaci, questy) ,ale bardziej jest to zrecznosciowka, wiec zdania se podzielone.... dla mnie diablo 2 bylo czyms przy czym zapomnialem o ccalym swiecie, po prostu graaaaaalem... ale te czasy juz przeminely i lepiej mi bez diablo....

Dagger [ Legend ]
==>rickii
Co do określenia gatunku Diablo polecam poniższy wątek - jesli po przeczytaniu go bedziesz miał jakieś nowe argumenty w tym temacie to się mocno zdziwię.
PS>Troche sie spóźniłeś a można było wygrać piwo ;)))))
ksips [ Generaďż˝ ]
Mój strzelaniny.
Narmo [ Youkai ]
Moje ulubione to cRPG. Chociaż lubię też od czasu do czasu pograć w jakąś strategię.

ejb [ Centurion ]
nzdecydowanie najlepiej mi się gra w sieciowe FPSy.
Trzepiskor [ SETH ]
moje ulubione to cRPG
ale czasem dla odstresowania lubie zagrac w cos lzejszego
a jak chodzi o D2
no to niby jest Crpg ale bardzo uproszczony
bardziej podchodzi pod zrecznosciowke niz pod Crpg
Khelben [ PointGuard ]
Mój ulubiony gatunek to cRPG
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
cRPG i RTS (NWN I TFT Rlz :) ) Czasem dla rozluźnienia się jakiegoś FPS , TPP
rickii [ Konsul ]
nie mowie ze diablo to nie crpg, bo ma swoje powiązania z tym gatunkiem, ale chodzi mi o to iż jako przykład powinny byc podawane sztandarowe produkty w gatunku, gdzie ludzie mają 100% pewnosci ze to crpg.