GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Witamy w UE

01.05.2004
00:01
smile
[1]

SULIK [ olewam zasady ]

Witamy w UE

za oknem slychac wystrzaly - co zonacza... nie nie nie... nie wojna... sztuczne ognie z okazji wejscia do UE :)

no coz - plakac nie bede, cieszyc sie tez nie - bede zyl jak zylem i tak pewnie jak z wiekszoacia z was, ale sa tez osobniki panikujace tak jak by to w tym momecie na nich kometa spadla - a ze mozecie to czytac, to znaczy, ze tak nie jest

01.05.2004
00:03
smile
[2]

Chacal [ ? ]

sztuczne ognie na sztuczne święto

01.05.2004
00:04
smile
[3]

Szwaroc [ ]

witam kolegow europejczykow :D

01.05.2004
00:04
smile
[4]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Można już chlać?..Welcome :)

01.05.2004
00:05
smile
[5]

SirGoldi [ Gladiator ]

Przyznam się bez bicia że jestem chyba jednym z większych wielbicieli UE w moim mieście (wygrałem kilka konkursów o Unii a w jednym byłem 3:).

01.05.2004
00:05
smile
[6]

Dwalin [ Reggae ]

Net mi zwalnia. To ma być ta Uniia? NIemcy już pewno polskie łącza wykupili :(

01.05.2004
00:06
smile
[7]

merkav [ Aguś ]

Uga-buga ja chce z powrotem do azji !

01.05.2004
00:06
smile
[8]

Miszak [ Konsul ]

Mimo obaw, trzeba sie cieszyc i docenic to co sie dzisiaj stalo.

01.05.2004
00:08
smile
[9]

pisz [ nihilista ]

HURRAA!!! :)

01.05.2004
00:08
[10]

minius [ Generaďż˝ ]

Przyłączam się do życzeń. Zawszeć to można teraz przed Lepperem nawetbez paszportu uciec będzie ;o)

01.05.2004
00:08
smile
[11]

Szwaroc [ ]

mr. bungle to brzmialo jak w post :D mozna juz jesc?? LOL

01.05.2004
00:08
smile
[12]

Vader [ Senator ]

Moj wrodzony sceptycyzm sie na sila. Gdy juz wszyscy wytrzezwieja po dzisiejszej fecie, ciekaw jestem co powiedza za pare miesiecy. Kto straci, kto zyska. Obym nie mial racji.

01.05.2004
00:08
smile
[13]

snopek9 [ Legend ]

Witam. Europa My Friends.

01.05.2004
00:10
smile
[14]

holyfire [ Konsul ]

Welcome in United Europe my friends :D

01.05.2004
00:10
smile
[15]

Bro-war [ Centurion ]

Unia Europejska? To już nie jesteśmy w RWPG? Cholera, wiedziałem, że coś przegapiłem...

01.05.2004
00:10
[16]

axelek [ Konsul ]

Vader , nie po miesiacach lecz po latach, napewno
nie pomiesiacach...

01.05.2004
00:11
smile
[17]

insmac [ Konsul ]

Zdrastwujtie! :)

01.05.2004
00:12
smile
[18]

Qba19 [ Junior WRC ]

Wchodze do unii na czworaka :_

01.05.2004
00:12
smile
[19]

Rezor [ Defibrylator ]

Welcome to the real world..

01.05.2004
00:12
smile
[20]

Kajkes [ Vegetan ]

Sulik ----> Czuje aluzję w moją stronę.

01.05.2004
00:13
smile
[21]

bartek [ ]

Olsztyn tez przyjeli? Dziwne... ;)))

01.05.2004
00:13
smile
[22]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Dopiszę się z trzech powodów, po pierwsze to jest historyczny wątek, za kilkadziesiat lat dzieci w szkole beda uczyly się o wstąpienu Polski do UE i zapewne w ich podręcznikach znajdzie się miejsce na zdanie "i Sulik założył wątek na forum GOLa..." :D
Drugi powód to oczywiście +1 ;)))
A trzeci to chciałem powitać was w Unii :)

edit: literówka :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 00:18:03]

01.05.2004
00:14
smile
[23]

KaGieBe [ !!! ]

Vader >> za to efekty pozytywne beda za 10-20 lat! wtedy pradziwe zycia rozpoczna nasi synowie czy tez wnukowie !

Chacal >> przesadzasz ! nie przesadzajac jest to wazna chwila dla polski !

01.05.2004
00:16
[24]

SULIK [ olewam zasady ]

Kajkes - ee tam
Mr.Bungle - mozna mozna
Bregan - :)

a ja tszeswy jestem :>

01.05.2004
00:17
smile
[25]

Anarki [ Demon zła ]

witam was :)

01.05.2004
00:19
smile
[26]

Pencil [ Konsul ]

Witajcie, Europejczycy. :-)

01.05.2004
00:19
smile
[27]

Vader [ Senator ]

KaGieBe: o jezu, ale ja wtedy juz nie bede zyl. Ehh :-|

01.05.2004
00:21
smile
[28]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

Witaj Europo!!!!!! żegnaj Polsko=>rano wysiadam!

01.05.2004
00:22
smile
[29]

peners [ SuperNova ]

Heheh to już jesteśmy w Europie :)

01.05.2004
00:24
smile
[30]

oksza [ Senator ]

Olsztyn tez przyjeli? Dziwne... ;)))
<<--

01.05.2004
00:27
smile
[31]

wysiu [ ]

Wow, super. Teraz to czuje sie Europejczykiem. Nawet sobie nie zdawalem sprawy jakie mialem wczesniej skosne oczy, ale jakos o 0:00 mi sie naprostowaly. Jest cool.

01.05.2004
00:34
smile
[32]

SULIK [ olewam zasady ]

wysiu - widzisz ile ciekawostek o sobie mozesz sie dowiedziec nie spiac o tej porze :)

01.05.2004
00:41
[33]

amarok [ Generaďż˝ ]

również się cieszę.
mam nadzieję, że te betony w sejmie w końcu zaczną myśleć.

1 maja, a neo+ po staremu...
tpsa znowu zrobiła nas w balona :P

01.05.2004
00:43
[34]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

ta data przejdzie do historii, to najważniejsze wydarzenie po... bla bla bla
zieeeef
ide spać
dobranoc

01.05.2004
00:56
smile
[35]

bartek [ ]

Wy sie smiejcie, ale my nawet fajerwerki mieli ;)
Dzwina rzecz, polowa ratuszy w wojewodztwie zastawiona za marne grosze, a na takie bzdury to maja - ale OK, pewnie z unijnej dotacji. Albo za jakis ratusz.

Dobrej nocy wszystkim. Oby nasze samochody okazaly sie rano Mercedesami, oby cukier w sklepach byl, oby ktos w koncu wyrownal ulice, smieci spod bloku zagrabil, skosil trawnik, otynkowal walace sie kamienice i tak dalej - wtedy przywitam Unie z otwartymi ramionami, bo teraz oprocz tego, ze juz nie jestem Azjata - wisi mi to i powiewa :)
To wszystko moge zrobic sam, zeby nie bylo, ze sie wysluguje. Ale funduszy i sprzetu brak :)

OK, koncze juz, od 5 na nogach, dlatego pewnie bzdury gadam ;)

Aaa... i oczywiscie na nowych operatorow oferujacych dostep do Internetu czekam, dobrze, ze jestem na polnocy, jakby nie kombinowali i tak ze Skandynawii musza gdzies w poblizu swiatlowody puszczac ;)

Pozdrawiam, rasowy Europejczyk.

01.05.2004
01:05
smile
[36]

El Niňo [ Legionista ]

cholera - cherry coke podrożała :/

2,19 >> 2,49

skandal?

01.05.2004
01:11
smile
[37]

Bdx [ Senator ]

Wchodzimy na europejskie fora i robimy bajzeeeel :))

01.05.2004
01:18
smile
[38]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Welcome Europe!

01.05.2004
01:32
smile
[39]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Witamy Europo !

01.05.2004
01:45
smile
[40]

Lucky_ [ Konsul ]

Widzieliscie jak w Media Markt pocieli ceny RTV ? -->UE rox :)

01.05.2004
06:37
smile
[41]

...NathaN... [ The Godfather ]

Podobała mi się wypowiedź jakiejś przypadkowej osoby w radiu
Pytanie : "Dlaczego tak późno w nocy wyszedł pan na ulicę"
Odpowiedź : "Chciałem uczcić ostatni dzień niepodlogłości mojej oiczyzny"

01.05.2004
07:22
[42]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

Wiatamy europo

01.05.2004
07:39
smile
[43]

xkxtx [ KBR ]

ale sa też plusy : 10 l napojów spirytusowych , 50 l piwa , i ileśtam litrów wina
a rano na tvn24 nawijali o specjałach polkich które mogą sie sprzedać w uni np. oscypek , bigos , łowicka śliwowica

01.05.2004
07:42
smile
[44]

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]

a mysmy z kumplami powitali unie po polsku, przy kielichu i nawet zanucilismy [zaryczelismy?] ode do radosci :)
cholerne zlo konieczne...

01.05.2004
08:22
smile
[45]

Jam Jest Pawian [ Pretorianin ]

Bdx--------> Jakby nie patrzec, to jestesmy na Europejskim forum :D

01.05.2004
08:26
[46]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Nie rusza mnie to.Ja sie czułem w europejczykiem od zawsze przeciez nasza ojczyzna od 1000 lat jest w europie.

01.05.2004
08:31
[47]

J0lo [ Legendarny Culé ]

mnie tez to nie rusza... no ale jakos tak to UE jest w sumie moze nawet wazne? nie wiem... wiem ytle ze wszystko jest jakeis takie wieksze w tej unii... nawet leb mnie napieprza bardziej niz zwykle

01.05.2004
08:42
smile
[48]

Zacker [ Stanley ]

Obudziłem sie i już jestem w UNI :))))))

01.05.2004
08:45
smile
[49]

peter.i [ spooki - pVd ]

witajcie panie i panowie Europejczycy!!!
witaj Europo!!!

nie rusza mnie tez to jakos zbytnio ale mimo wszystko jest takie dziwne uczucie ze od dzisiaj zaczyna sie cos innego...

01.05.2004
08:45
[50]

Goozys[DEA] [ Virus ]

I czym tu się podniecać? Pogadamy za parę lat...

01.05.2004
08:54
[51]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]


goozys --- ci te kilka lat i tak nic nie da jak za miesiac lądujesz w REAL Union :)

01.05.2004
09:23
[52]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

fajna pogoda :) ale i tak UE sux :P co to mi dalo ? nic :P

01.05.2004
09:28
smile
[53]

Enedweth [ Konsul ]

A ja się cieszę :-)

01.05.2004
09:35
[54]

Jajo [ Pretorianin ]

Eh słonko świeci, jesteśmy w UE i... jest majówka!!Ludzie piknik szykowac i w plener a nie przed komputerami i o UE rozwazac :P A chcecie widziec powazne efekty dzisiejszego dnia?Za 30 lat je zobaczycie. Tyle np potrzebowala biedna Irlandia zeby wybic sie w UE i teraz maja wyzszy poziom zycia od Anglików.

01.05.2004
09:39
smile
[55]

Qba Dębowy [ Konsul ]

lol w ciagu tych prawie 10 godzin od wejscia do unii tyle sie zmienilo ze chyba sie pochoruje zaraz

01.05.2004
09:40
smile
[56]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Nawet jakby ludzie głosowali przeciw UE to parlament by przegłasował wejście

01.05.2004
10:36
[57]

Krzemol [ Pretorianin ]

Marbi ----> proste... w koncu to jest "demokracja" ;] narod sobie gada, a parlament robi po swojemu ;]

01.05.2004
10:41
[58]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

OO jeju ale mnie leb boli ,ohoho, :)
Witam w unii :)

01.05.2004
10:41
smile
[59]

grzesiek16 [ Feluś ]

Ta cała impreza, to całe świętowanie jest poprostu Ż A Ł O S N E. Jak malutkie dzieci podniecają się, że dostali coś na co długo czekali, a najprostszych spraw - jak posprzątać po sobie - nie potrafią załatwić. Gdyby ktoś nie wiedział to mówię tu o Panu Prezydencie, Obecnym (już niedługo) Premierze i reszcie tych błaznów, którzy dostają orgazmu jak widzą 12 gwiazdek i litery "UE". Poprostu żygać się chce ... Hah i data 01.05 (Święto Pracy) na wejście do tej UE - mówili, że komuna poszła w niepamięć ....

01.05.2004
10:46
smile
[60]

amoreg1234 [ użytkownik ]

ja tam pozytywne skutki unii zauwazylem juz kilka dni temu (moze z tydzien temu:P) i spoko jest, bedzie moze jescze lepiej :D

01.05.2004
10:49
[61]

Long [ Generaďż˝ ]

Raju, co za gadanie: "nawet jakby ludzie głosowali przeciw"! Było referendum? Było. Naród zagłosował ZA? Zagłosował. To czego teraz marudzi?

Obudziłem się w Unii... I co z tego? Niby nic - za oknem nie widzę tłumów Niemców, Francuzów i innego tałatajstwa, życie jak co dzień. Tyle, że mamy jakieś nowe szanse, z których skorzystamy (jak Irlandia, Hiszpania itp) albo nie. Więc w sumie wszystko zależy od nas - a łatwo nie będzie, bo każdy ciągnie w swoją stronę. No to powodzenia! :)

01.05.2004
10:52
[62]

[HNTR] [ Freak ]

Witajcie w UE :)

01.05.2004
11:01
smile
[63]

bartek [ ]

Grzesiek16, idiota z Ciebie.

01.05.2004
11:12
[64]

o^scar^^ [ GRWD ]

Ja tam do unii sie nie wybieram chyba ze unia wybierze sie do mnie dzisiaj nie wychodze z domu bo jak wyjde to bede musiał zapalić fajke a papierosy dzisiaj są baaardzo drogie :] a beda jeszcze drozsze :D

01.05.2004
11:12
smile
[65]

KaGieBe [ !!! ]

Vader >> a czemu podchodzisz do tego tak egoistycznie !?

01.05.2004
11:16
smile
[66]

KaGieBe [ !!! ]

grzesiek16 >> oj tak tak bo wejscie do unii europejskiej całego narodu jest tym samym co prezent na urodziny dla malego dziecka !! pomy.śl chłopie co ty wygadujesz!!!!!!!!

01.05.2004
11:17
smile
[67]

Kruk [ In Flames ]

Dziwne. Niby jesteśmy w Unii, a obudziłem się jak zawsze.

01.05.2004
11:21
smile
[68]

Buby [ Konsul ]

Hehehehehehe....... narazie fajnie jest być w Unii, bo mimo to, że jesteśmy tylko 11h 26min, to już mi net szybciej działa :D

01.05.2004
11:38
[69]

grzesiek16 [ Feluś ]

bartek ---> nie wiekszy niz z Ciebie ...

KGB ---> mnie się poprostu nie podoba to w jaki sposob sie oni tym podniecaja ... mam wręcz wrażenie, że jest to dla nich ważniejsze wydarzenie niż odzyskania niepodległości ... poprostu nie mogę zdzierżyć jak ludzie się tym podniecają, weszliśmy to fajnie, dobrze jest, może będzie lepiej za jakiś czas, ale rany boskie są pewne granice, przecież wczoraj to mnie sie juz zbieralo jak widzial jak w TVN-ie prowadzacy faktow (nie wiem jak sie nazywa) doslownie co 3 minuty mowil ile to jeszcze pozostalo do wejscia ... wedlug mnie lepszy efekt uzyskanoby gdyby cała sprawa nie byla tak naglasniana przed samym punktem kulminacyjnym Finito!

01.05.2004
11:47
[70]

Bolczyk_ [ Centurion ]

Propaganda szaleje! Jesteśmy w Europie! A niby gdzie byliśmy wcześniej? To jest najszczęśliwszy dzień Polaków od 200 lat! Oczywiście, w końcu czym było odzyskanie niepodległości czy zakończenie II wojny przy tak wilekim święcie?!
Wiwat UE! Wiwat proeuropejska propaganda!

01.05.2004
11:53
smile
[71]

grzesiek16 [ Feluś ]

Bolczyk_ ---> właśnie! Europa Nas Wita. W końcu po iluś tam latach jesteśmy w Europie - ja sie pytam gdzie my kurna wcześniej byli - w Afryce ?! Gdyby nie zimna wojna, moglibyśmy być jedną z potęg Europejskich, teraz Nas raczą szanowne powitać i cieszą się, że zaszczyciliśmy Europę swoją obecnością .... >:[

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.