
VmacV [ Konsul ]
Program do zgrania muzy z radia internetowego
Czy jest cis takiego i jesli mozna to bym prosil o linki albo cos w tym stylu

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Nigdy nie słuchałem radia internetowego, mam wystarczająco własnej muzyki, ale z tego co wiem utworki są odtwarzane w winampie. Jesli tak, to odpal zwykły rejestrator dźwięku i włacz nagrywanie, pózniej zapisz plik jako wav i przekonwertuj go prostym programikiem (np. CDex) na mp3 dowolnej jakosci. Teoretycznie powinno działac.

holyfire [ Konsul ]
Jest plugin do winampa.Nazywa się streamripper.Masz tu linka :]

VmacV [ Konsul ]
Dzieki holy