GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do zgrania muzy z radia internetowego

30.04.2004
23:32
smile
[1]

VmacV [ Konsul ]

Program do zgrania muzy z radia internetowego

Czy jest cis takiego i jesli mozna to bym prosil o linki albo cos w tym stylu

30.04.2004
23:50
smile
[2]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Nigdy nie słuchałem radia internetowego, mam wystarczająco własnej muzyki, ale z tego co wiem utworki są odtwarzane w winampie. Jesli tak, to odpal zwykły rejestrator dźwięku i włacz nagrywanie, pózniej zapisz plik jako wav i przekonwertuj go prostym programikiem (np. CDex) na mp3 dowolnej jakosci. Teoretycznie powinno działac.

01.05.2004
00:07
smile
[3]

holyfire [ Konsul ]

Jest plugin do winampa.Nazywa się streamripper.Masz tu linka :]

01.05.2004
13:36
smile
[4]

VmacV [ Konsul ]

Dzieki holy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.