GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Brzydka sprawa...

30.04.2004
23:09
[1]

blood_x [ Skinhead oi! ]

Brzydka sprawa...

Pamietam jak forumowicze podawali potrzebujacym hasla do gg "kolegow" czy pomagali odczytac archiwum. Dlatego ja mam dzis pewien problem mianowicie jest w necie pewien blog na ktory chcialem sie z kolegami dostac, ale nie wiem na jakim to jest zalozone serwerze na i oczywiscie czy da sie jakos na niego zalagowac zeby dodac ciekawa notke bo chlopakom sie w glowach poprzewracalo... . Jesli odmowicie odejde z pokora.

30.04.2004
23:37
[2]

gereg [ zajebisty stopień ]

odmawiamy

30.04.2004
23:41
smile
[3]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

/|\
|
| x2

01.05.2004
00:14
[4]

Anarki [ Demon zła ]

nie mam pieniedzy....niestey nie pomoge ci..odmawiam!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.