
MiniWm [ Yoshinkan ]
Poszukiwany ! program do wystawiania Faktur VAT :)
No wiec jak w temacie :] prosze nie pisac nie na temat :)
z gory dziekuje :)

MiniWm [ Yoshinkan ]
Naprawde nikt nie wie ? Up
felomon [ KaeM apel ]
moze to Ci pomoże??

Plantator [ spamer ]
zrób sobie arkusz w excelu
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
chyba jeden z lepszych na świecie...