GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prożba

30.04.2004
21:07
smile
[1]

xz13 [ Junior ]

Prożba

Czy ktosi maze mi wysłaci tom gre Monster Garage na emajl [email protected]

proszem was bardzo??!!!??

30.04.2004
21:12
[2]

doniczka [ thomson ]

a może chciasłbys jeszcze MoH i Hitrmana w pełnej wersji co?? Człowieku w jakim świecie ty zyjesz?

P.S.-----> ty sobie sprawdx jak jescze tego nie robiłeś ile pojemności ma skrzynka mailowa---lol:)

30.04.2004
21:14
smile
[3]

doniczka [ thomson ]

Chyba, że sobie robisz jaja....

30.04.2004
21:18
[4]

LooZ^ [ be free like a bird ]

xz13 : Gra ktora chcesz otrzymac zajmuje wielokrotnosc pojemnosci maila ktorym dysponujesz. Kolejna sprawa jest fakt, ze tak wyslana gra raczej nie dzialalaby. Ostatnim, ale najwazniejszym problemem jest to, ze taka dzialalnosc jest niezgodna z prawem obowiazujacym w Polsce.

30.04.2004
21:21
[5]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

nie karmić dziada

30.04.2004
21:22
[6]

bebzoon [ bucydonna ]

poszła; wrzuciłem też UT 2004 !

30.04.2004
22:20
smile
[7]

ejb [ Centurion ]

O_O no comment po prostu -_-

30.04.2004
23:00
smile
[8]

peners [ SuperNova ]

No konkret z niego może i ma taką spkrzynke co pomieści 1gb ale ja niestety nie mam :(

01.05.2004
10:40
smile
[9]

Caldemeyn [ Pretorianin ]

SakMiBejbi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.