
xz13 [ Junior ]
Prożba
Czy ktosi maze mi wysłaci tom gre Monster Garage na emajl [email protected]
proszem was bardzo??!!!??
doniczka [ thomson ]
a może chciasłbys jeszcze MoH i Hitrmana w pełnej wersji co?? Człowieku w jakim świecie ty zyjesz?
P.S.-----> ty sobie sprawdx jak jescze tego nie robiłeś ile pojemności ma skrzynka mailowa---lol:)

doniczka [ thomson ]
Chyba, że sobie robisz jaja....
LooZ^ [ be free like a bird ]
xz13 : Gra ktora chcesz otrzymac zajmuje wielokrotnosc pojemnosci maila ktorym dysponujesz. Kolejna sprawa jest fakt, ze tak wyslana gra raczej nie dzialalaby. Ostatnim, ale najwazniejszym problemem jest to, ze taka dzialalnosc jest niezgodna z prawem obowiazujacym w Polsce.
settogo [ Vote 4 TUSK ]
nie karmić dziada
bebzoon [ bucydonna ]
poszła; wrzuciłem też UT 2004 !

ejb [ Centurion ]
O_O no comment po prostu -_-

peners [ SuperNova ]
No konkret z niego może i ma taką spkrzynke co pomieści 1gb ale ja niestety nie mam :(

Caldemeyn [ Pretorianin ]
SakMiBejbi