GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Upadl mi aparat cyfrowy na beton... Da sie naprawic?

30.04.2004
19:19
smile
[1]

Elbub [ Pretorianin ]

Upadl mi aparat cyfrowy na beton... Da sie naprawic?

No i walnal moj Canon A200 z 1,5 m na beton... :/ Niby dziala ale nie lapie ostrosci...

Gwarancji nie mam...

Serwisuje sie wogole takie apraty? Ktos mial jakies doswiadczenia? Czy moze w seriwsie powiezda ze naprawa drozsza niz nowy aparat? (tak ostatnio mialem z drukarka :/ )

Ogolnie to zalamka... A wszystko przez glupi zaklad... (no ale wygralem 2 piwa...)

30.04.2004
19:21
smile
[2]

milys [ spamer ]

to chyba najlepiej na ty zakladzie nie wyszedles :)

30.04.2004
19:24
smile
[3]

col. Kilgore [ Konsul ]

Albo się tylko poluzował jakiś kabelek do ustawiania ostrość w obiektywie (pewnie nie droga naprawa), albo coś się zchrzaniło z optyką (o WIELE gorzej :[)

30.04.2004
19:24
[4]

TheAnswer [ Quetzal ]

Mi spadł aparat i mogłem go już tylko wyrzucić

30.04.2004
19:26
[5]

SirGoldi [ Gladiator ]

Elbub ---> Współczucia :( Ile dałeś za ten aparacik? Nie wiem czy to jest do naprawienia, ale po co się zakładałeś że rzucisz aparat z 1.5 metra?! Sam sobie chciałeś...

30.04.2004
19:37
[6]

Elbub [ Pretorianin ]

Nie zakladalem sie ze rzuce aparatem!

Zalozylem sie ze zdaze wyslac PITa przed zamknieciem poczty :)

Przejechalem na 3 czerwonych swiatlach, przekroczylem wszelkie ograniczenia predkosci, wpadlem po kostki w brudna, smierdzaca, gnijaca wode biegnac na skroty i wypadl mi aparat na beton :/

Ale zdazylem! :)

Sprobuje ten aparat opchnac na Allegro jak sie nie da naprawic :) Moze jakis frajer lyknie...

30.04.2004
19:38
[7]

Elbub [ Pretorianin ]

A za aparat dalem 700 zl jakis 1,5 roku temu...

30.04.2004
19:42
smile
[8]

jasiek12 [ Konsul ]

Moze jakis frajer lyknie...


Hahahahah bardzo smieszne

30.04.2004
19:45
smile
[9]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


szkoda ze nie skonczyles na słupie

30.04.2004
19:48
smile
[10]

Weakando [ Senator ]

I jak tu sie nie wkurwić :| ? debil...

30.04.2004
19:55
[11]

merkav [ Aguś ]

Ale jest sie fajnie dopisac i zgnoic kogos, fajna satysfakcja co nie panowie przedmowcy ?

Elbub - Idz do serwisu i wywiedz sie co to moze byc.

30.04.2004
20:03
[12]

Yog-Sothoth [ Konsul ]

Sprobuje ten aparat opchnac na Allegro jak sie nie da naprawic :) Moze jakis frajer lyknie...

Zwlaszcza za ta wypowiedz merkav..

30.04.2004
20:04
[13]

Ozzie [ Konsul ]

merkav ---> czytaj moze wczesniejsze posty np. to co napisal Elbub: "Sprobuje ten aparat opchnac na Allegro jak sie nie da naprawic :) Moze jakis frajer lyknie..."

30.04.2004
20:06
[14]

Elbub [ Pretorianin ]

Fajnie sie niektorzy daja podpuszczac :)

Wystarczy troche podkolorowac historie a zaraz sie odezwa glosy oburzenia i pare osob bedzie mialo wczesniej wrzody na zoladku ;)

Szkoda ze aparat sie zwalil a jest moim glownym narzedziem pracy :/

merkav: najgorzej ze serwis dopiero we wtorek czynny, a ja potrzebuje pracowac takze w ten weekend... Ciezka sprawa :(

30.04.2004
20:10
[15]

Elbub [ Pretorianin ]

A czy ja powiedzialem ze sprobuje go sprzedac jako dzialajacego? Napisze ze kiepsko ostrosc ustawia, zgodnie z prawda, a moze jakis frajer kupi :) a moze ktos kto potrzebuje czesci zamienne? :P

30.04.2004
20:17
smile
[16]

Ward [ Generaďż˝ ]

Elbub - to po kiego takie kity wciskasz ?
Jak cię widzą tak cię piszą.
- o samym aparacie : kiepska sprawa, oddawałem swój do drobnej naprawy w miejscu gdzie kupowałem (duży sklep z serwisem na miejscu) jak oddawałem mówili że drobiazg, jak zobaczyli że jest miesiąc po upływie gwarancji- to oddali i powiedzieli że nikt nie potrafi tego naprawić w całym mieście , kupa jak diabli.

30.04.2004
20:18
smile
[17]

Ward [ Generaďż˝ ]

- a widzę że po takiej bajerce kiepsko cię widzą ;->

30.04.2004
20:20
[18]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

mojemu wojkowi upadł z podobnej wysokosci tez na beton aparat cyf. i nic sie nie dało z tym zrobic

30.04.2004
20:36
[19]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

Elbub --> Jak cena będzie rozsądna (czytaj 10% wartości), to może i ktoś się skusi. Pamiętaj tylko, że jest zdaje się 10 dni na zwrot towaru :)

30.04.2004
22:20
smile
[20]

wysiu [ ]

<-- El Bub - jak zawsze jedno zdanie wystarczy do malej prowokacji..:)

01.05.2004
20:56
smile
[21]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Upadl mi aparat cyfrowy na beton... Da sie naprawic? Jasne że się da . Trzeba oczyścić pęknięcie , rozrobić odpowiednią ilość szpachlówki , a następnie przy użyciu szpachelki wypełnić ubytek betonu i wygładzić . Odczekać aż zwiąże i wyrównać papierem ściernym . Beton będzie jak nowy .

01.05.2004
22:07
[22]

Elbub [ Pretorianin ]

Lupus :))) :P

A tymczasem z bolem musialem kupic Canona A60. Fajny sprzecik musze przyznac. Ale moj budzet lezy i kwiczy.

01.05.2004
23:23
[23]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Ale masz dzięki temu fajny sprzęcik .

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 23:24:28]

01.05.2004
23:30
[24]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Najprawdopodobniej w starym zablokowała ci się mechanika przesuwu soczewki . Oddaj do serwisu , tylko uważaj , żeby cię nie posunęli , że wymienili bardzo drogą część . Jeżeli pozostałe funkcje działają to znaczy że nic istotnego w elektronice się nie uszkodziło . Canona kupiłeś nówkę czy jakiś gość się cieszy że sprzedał grata frajerowi :)))) ?

02.05.2004
08:49
[25]

Elbub [ Pretorianin ]

Nowka :) Nie ufam uzywanym ;)

Po tym jak kupilem zmieniarke do auta ktora przestala dzialac po 2 tygodniach :> (pewnie ktos sie cieszyl ;) )

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.