
Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 65
Siaaaaraaa! i wszystko jasne...

..KmP.. [ Designed by AI ]
pfff :)
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Pierwszy :P:P:P
edit:
A nie, drugi
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 19:19:00]
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Bregan nie dopuścił do 200

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
oficjalny wątkowy +1

SirGoldi [ Gladiator ]
Hahahaha 5 :P
Właśnie wróciłem z polka i mi się jakoś humor poprawił :)

..KmP.. [ Designed by AI ]
Mentor - ukamieniujesz go teraz czy trochę później za to ?

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
oficjalny up porządkowo-statsowniczy (by zarith & espesziali for zarith :D)
AnnataR [ Salon des Refusés ]
no cześć, premiumowcy :)

..KmP.. [ Designed by AI ]
strzała, AnnataR.

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
AnnataR --> A czesc, czesc :)
Mentor --> Smutno Ci, a może budyn? :P
KmP --> Jakie kamieniowanie? Pierwsze słysze?! :O

..KmP.. [ Designed by AI ]
Bregan - to może pałką po głowie ? :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
S.T.A.T.S.
i dobry...

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
KmP --------> to już brzmiało co najmniej dwuznacznie... jaką pałką??

..KmP.. [ Designed by AI ]
Cś - drewnianą... z buku... :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
KmP --> Zgodnie z umową, czekam... :>

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Jak już pałą to gumową

..KmP.. [ Designed by AI ]
Mentor - a może z ołowiu, hę?
Bregan - a ile najdłużej poczekasz ? :)
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Ze złota, będzie mi sie śniło po nocach

piokos [ ]
Cicha śmierć ===> rozumiem że piszesz z kawiarenki :-D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
piokos -------> yyyyy... a co?? u mnie w domu już policja??

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
KmP --> Dawać ta mała mentorowa palka przez leb i sie skoncza te chwile niepewnosci :D A czekać potrafie długo... :> *czeka*

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
CŚ --> A dlaczego piszesz z kafe? :>
SirGoldi [ Gladiator ]
https://www.tibia.com ----> Otwiera wam się stronka Tibii? Cholercia chciałem wypróbować gierke a tu lipa :/

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Bregan --------> bo:
"* zmierza w kierunku domu Cichej śmierci, włamuje się do Jego domu, i widzi śpiącego C. ś. przy biurku z
komputerem, uderza w tył głowy opartej na klawiaturze (widzi wyskakujące kilka klawiszy wtym Enter, co mgo
rozbawia*
BUUEEEHHHEEEHHHEEE !!!!
*zabiera komputer, i kieruje się w stronę kryjówki, nucąc pod nosem motyw z filmu "Mission Impissible"*

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*idzie do domu piokosa po swój komputer... wróci za 15 minut...*
*u piokosa: wynosi swój komputer i podpala jego (piokosa)...*
Hłehłehłe...
*już w domu*
[edit]literówka + niedomówienie
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 20:06:29]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
SirGoldi --> Otwiera się.
CŚ --> Achaaaahaha :D

SirGoldi [ Gladiator ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2320269&N=1 ----> HAHAHAH LOL ROFTL! Prince Of Presja :P:P:P
A tak nawiasem mówiąc to ta Tibia jakaś głupia jest. Trzeba mieć premium żeby się teraz połączyć a niby jest darmowa...
iNfiNity! [ Senator ]
Cześć wszyscy!!!
PS. Dajcie kiedyś mentorowi wątek założyć :)!

piokos [ ]
Cicha śmierć ===> ja udałem się do KRYJÓWKI nie do domu musiałeś wpaść do kogoś innego, ja jestem bardzo
dobrze zadekowany. :-)
[edit]
idę grać w BF 1942. C U. anybody ???
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 20:20:47]

zarith [ ]
infinity --> musi przykampować :)
sirgoldi, nie graj w tibię bo od niej ch...m wieje, serio:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 20:18:14]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
iNfiNity! --> Mentor kampował, tylko KmP w pore go związał :>

iNfiNity! [ Senator ]
Be quick or be dead :)

SirGoldi [ Gladiator ]
zarith ---> A co to jest ch...m wieje? :D:D:D
Widzieliście wątek Prince Of Presja? :D https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2320269&N=1
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
piokos ----------> no to cóż... ktoś stracił 2 kompy... a Ciebie i tak dopadnę... śpij lekko
iNfiNity! [ Senator ]
Prince of presja, LOL !!!
BTW post numer 900 :)

Martinus [ Konsul ]
i ja tu jestem
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Gość pod PRESJĄ pisał :D

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Martinus --> Witamy w naszych skromnych statsiarskich progach :D Napisz rytualne "+1" i możesz statsować bez obaw i moderatora czającego się za każdym wątkiem :>
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Możesz też na począdku tutaj zrobić:
[stats mode on]
P.S.
[stats mode on] :D

iNfiNity! [ Senator ]
Ej ale nie statsujemy ok ?
BTW +1
:))))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 21:08:43]

Verminus [ Prefekt ]
Cześć i czołem, pyatacie skąd się wziąłem... jeeeeestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek. W domku światło wodę gaz... Zaśpierwam jeszcze raz: Jeesstem....
iNfiNity! [ Senator ]
WESOŁY ROMEK ! YEAH!

..KmP.. [ Designed by AI ]
Już zaniedługo... UE... :)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Czesc statsiarze :D...
Hehe.. znowu sie posiada abonament :D... *sieszy sie* :D
Yooo VL Crew :D ---->> kompo, Cś, Breguś :D

..KmP.. [ Designed by AI ]
Yo, SS ! :-)
Podbijamy Strefę Premium ? ;

piokos [ ]
Witamy, witamy w naszych statsiarskich progach :-D
Zapraszamy dalej. :-)
<------------------------------- tak teraz wygląda gospodarz "STAT HOUSE'a"

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
yoo SS...
Miesięczny??
iNfiNity! [ Senator ]
za godzinkę UE ! Ciekawe czy coś się stanie :) Apokalipsa ?! ;]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Kompo --->> no a jak :D.. zrobimy sobie tutaj VL Camp Beta ;D
Cś ---->> nie do sierpnia :).. a pozniej znowu.. i znou i znowu.. i znowu... bzzzz... error :)). (Chyba ze wyjade na wakacje to przedluze jak wroce dopiero)

SirGoldi [ Gladiator ]
Już tylko minuty dzielą nas od Unii Europejskiej! Otwieramy szampana! :)

..KmP.. [ Designed by AI ]
SirGoldi - ja tam już dawno otworzyłem Gingersa. ;

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Kompo no nie gadaj ze tez pijesz Gingersa?? :>

..KmP.. [ Designed by AI ]
SS, no widzisz :). Obaj wiemy co dobre. ;)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Heh :) no ja napewno wiem :P

..KmP.. [ Designed by AI ]
Gingers pusty, otwieram Steffl'a. :P

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Ja ma w lodówce jeszcze Wareczke Strong ale jestem zbyt spiacy aby ja wypic :)
Nic ja lece spac..
Dobranoc wszytkim !

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Oooo... SSuś ma abonament :D Fajnie widziec naplyw VLowych mordek na Ddw :D Zdominujemy Premium :>

..KmP.. [ Designed by AI ]
Spóźnione branoc dla Storm Shadowa. ;)

SirGoldi [ Gladiator ]
Jesteśmy w Unii Europejskiej! :)
zarith [ ]
ostatni post w azji...

zarith [ ]
i pierwszy w europie:)

SirGoldi [ Gladiator ]
Nie jednak dopiero teraz! Zaczynamy wreszcie życie w cywilizowanej organizacji i miejmy nadzieje ze i państwie!
[edit]
Najlepszego wszystkim! :)
Miło was było poznać ja właśnie przekraczam granice do Francji :P *śmieje się*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 00:02:15]

piokos [ ]
Dzień dobry !!!!
Jakoś skośne oczy mi sie wyprostowały, czarny kolor skóry zblakł.
O wyglądam jak Europejczyk. Dzięki Ci PANIE BOŻE !!!

Father Michael [ Padre ]
Cholera lozko mi sie polamalo :(

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Historyczny, europejski stats! :)
+1

piokos [ ]
Father Michael ==> pewno cieszyłeś się jak dziecko po wejściu do EU i skakałeś po wyrku. :-)
+125 (wiecie że jak się wpisze dowolną liczbę po plusie to o tyle dodaje postów)
ale chłpoaki się żrą :-D

Father Michael [ Padre ]
piokos -> widocznie za mocno mnie tym kijem od szczotki rabnales :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Jak fajnie, nie wiedziałem że na GOLowym FTPie są sterowniki :) A ja jak głupi po googlach szukałem...

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Branoc statsiarze :)
TeadyBeeR [ Legend ]
Moj pierwszy europejski statspost :).
Szenk [ Master of Blaster ]
Się możecie śmiać, może to głupie...
miałem i mam poważne wątpliwości co do naszego wstąpienia do UE, ale jak wczoraj oglądałem na żywo na EuroNews transmisje ze stolic państw wstępujących do Unii, radość, entuzjazm i nadzieje zgromadzonych tam ludzi, to coś mnie w dołku ścisnęło...
Poczułem się częścią jakiejś wielkiej rodziny... sam nie wiem... chyba bredzę...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Europost

Martinus [ Konsul ]
Dzień dobry w Europie!!! Zaraz przetestuję edycję postów.
test edycji chyba udanaaaaaaaaaaaaaaaa
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 09:27:48]

iNfiNity! [ Senator ]
UE ma przejebane :)!

James_007 [ Face of Destiny ]
Ihhaaaaaaa (czyt. jestesmy w uniiiii)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Euro - S.T.A.T.S.
:)))

piokos [ ]
STATystycznie rzecz biorąc jesteśmy w STATystycznej UNII EUROPEJSKIEJ :-D
Nie mówiłem jeszcze dżem dobry, a więc
DŻEM DOBRY !!!

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
piokos ---->> no skoro DZEM dobry to DZEM Dobry :D

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Salve all:-)
No to jest Unijna Siara ! Phiii - westchnął Prosiaczek, a Króliczki dalej skubały czerwoną marchewkę :-)
tiger ---> nie wiem, doradź coś taniego plis, bo mi się tu wszystko rozklekotało i jest częściej out of order, niż ok:-(

zarith [ ]
o, angelo:)
unijne bry all, idę opić naszą transformację:)

iNfiNity! [ Senator ]
up porządkowo-statsowniczy

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Stats.. sobotni.. swiateczny.. przed obiadowy :D

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Współczuje Czamber, że była na takim zlocie pustaków, w roli głównej: Ewunia_KR i KajaKrK :/
iNfiNity! [ Senator ]
Słyszeliście o nowej grze? Nazywa się S.T.A.T.S czy jakoś tak... Nie wiem na czym polega ale podobno daje rade!

James_007 [ Face of Destiny ]
dżem dobry, ale truskawkowy :>
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Bregan --------> a ja nie żałuję że jednak mnie tam nie było...
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Yooo :)
Stats pozno poludniowy :D
A co się stało do k.... nedzy z tamtym watkiem ze zdjeciami z imprezy w Krk??
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
SS -------> Został usunięty - zaczęli po sobie jechać...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 16:05:17]
Czamber [ Czamberka ]
Bregan .. nie chce bys tak mowil: "Współczuje Czamber, że była na takim zlocie pustaków, w roli głównej: Ewunia_KR i KajaKrK" .. oczywiscie mozesz miec swoje zdanie i mozesz uwazac, ze przebywanie w ich towarzystwie bylo dla mnie czyms niemilym..
ja tak na przyklad nie uwazam.. poznalam te dziewczyny osobiscie i mysle, ze sa naprawde bardzo mile.. jasne jest to, ze nie musze sie zgadzac z nimi we wszystkim, ja na przyklad bym sie powstrzymala od roznych komentarzy, ktore tam sie ukazaly.. ale to nie zmienia faktu, ze polubilam te dziewczyny..
nie czytalam tamtego watku, bo akurat odsypialam impreze.. wiem oczywiscie ze padly slowa, ktore pasc nie musialy, ale Ewunie i Kaye bardo lubie i nie zmienie swego zdania odnosnie tych osobek.

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Czamber --> Moge przesłac Ci usunięty watek i moze zmienisz zdanie.
Czamber [ Czamberka ]
Bregan ... wyslij mi prosze: [email protected].. ale mysle, ze zdania odnosnie tych osob nie zmienie, bo je poznalam osobiscie.. milo spedzilam czas w ich towarzystwie.. ale tak jak mowie.. nie oznacza to, ze do konca zgadzam sie ze wszystkim co i jak robia, bo ja bym zalatwiala takie sprawy nieco inaczej.. ale to juz jest indywidualna sprawa kazdego czlowieka jak na co reaguje.. nie bylo Was na imprezie, nie wiecie jak do konca bylo.. mysle, ze Ewunia miala prawo sie wkurzac na pewna rzecz

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Szkoda, że nie jestem pracownikiem GOLa. Gdybym mógł, to bym na zawsze takie bydło usunął z tego forum.

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Kurcze - co tam się działo?
Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Czamber --> Teraz wyjezdzam, ale jak wróce to zamieszcze wątek na serwerze i będziecie mogli się zapoznac :)
Do wieczora :P

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Czamber---->to gratuluje swietnego samopoczucia , przeczytaj sobie watek, i pozniej napisz czy zdania nie zmienilas

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
ooo.. widze ze wyzwoiłem lawine... heh..
To ja se ide .. na piwo :) pa! :D

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
a zreszta czemu ludzie maja nie wiedziec jakie rarytasy na golu siedza, komentarz zbedny (juz pomine to ile ludzi na watku obrazily)
Czamber [ Czamberka ]
hmm, no faktycznie nie wyglada to zbyt milo.. to tylko wycinek, ale moge sie domyslac jak bylo z reszta tych postow.. nie chce tu nikogo bronic, ale to byly zarty co napisaly, ktos nie skumal chyba o co chodzi i od slowa do slowa wynikla klotnia.. nie pochwalam tego co tam sie stalo, ja jak juz wspomnialam bym tak nie postapila, ale ja do Ewuni nic nie mam, rozmawialam z nia nieco i wydaje mi sie, ze jest to osoba naprawde bardzo mila, ma specyficzny sposob bycia, mowi to co mysli..
Kayi nie znam i nie chce sie na jej temat tu wypowiadac..
z reszta, niewazne.. kazdy ma prawo do wlasnego zdania, kazdy ocenil to po swojemu..
ale nie wydaje mi sie, zeby to tylko one kogos obrazily, tylko bylo tez tak, ze pod ich adresem takze padaly jakies uwagi.. przeczytam wszystko to wtedy moze spojrze na to inaczej..
a Ewunie i tak bardzo lubie, bo rozmawiam z nia na gg no i spotkalysmy sie na zywo i mialam okazje nieco lepiej ja poznac niz Wy.. w rzeczywistosci jest ona naprawde mila i kochana osoba.. ale nie udaje ze lubi kazdego.. jesli ktos jej podpadnie to umie to powiedziec.. uwazam, ze szczerosc i bezposredniosc jest bardzo dobra cecha u kazdego czlowieka.. oczywiscie mozna powiedziec drugiej osobie co sie o niej mysli nieco mniej dosadnie, ale i tak lepsze to niz przemilczenie sprawy a potem obmawianie kogos za plecami..
a co do Ciebie, BAN!TA to Tobie chyba takze zdarzylo sie pobrazac co niektorych forumowiczow.. ale moze sie myle..

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
To zupełnie nie chodzi o te bzdury. Chodzi o to, co pisały o osobie, z którą bawiły się na spotkaniu.
Czamber -----> gratuluję doboru koleżanek.
Czamber [ Czamberka ]
To zupełnie nie chodzi o te bzdury. Chodzi o to, co pisały o osobie, z którą bawiły się na spotkaniu.
..nie przeczytam jeszcze tego..
Piotrasq ... gratuluję doboru koleżanek. .. hmm, nie znasz Ewuni.. wydaje mi sie, ze jest ona zupelnie inna.. wiem, ze to co tam napisane moze spowodowac, ze pomyslicie o niej zle, ale zeby wyrobic sobie o kims konkretne zanie chyba powinno sie tego kogos poznac lepiej :(
BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Piotrasq---->wiem ze nie chodzi o te bzdury, nie chcialem dawac tego co napisaly o Magdzie czy innych, bo po co komus ma byc przykro. dla mnie to są dwie k*** i zdania o nich nie zmienie.
mozna byc chamskim(jak ja) mozna robic prowokacje, ale sa pewne granice dobrego smaku,wychowania i kultury.
jesli mi bylo przykro tym co napisaly o innych uczestnikach spotkania, to jak mogly sie poczuc te osoby
i prawda jest taka ze ewunia_kr poprosila o usuniecie tego watku- bo sie skapowala ze ludzie by ja znienawidzili za to jak potraktowala innych, juz pomijam fakt ze *** ma 27 czy iles lat :/
[edit] zeby nie bylo watpliwosci- chodzi mi o ewunie_kr i kaje
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 18:01:22]

Widzący [ Generaďż˝ ]
No i wszystko jasne.
Stary Widzący uzyskał całkowitą pewność że obecność na jakimkolwiek spotkaniu forumowiczów jest czynnością absolutnie chybioną.
Ma być pięknie a wychodzi jak zwykle, cóż takie jest życie. Staruszek Widzący nie będzie ciągał się po sądach z osobami które nie potrafią i w związku z tym nie powinny pić.
Młode sfrustrowane "panienki" dały pokaz swoich możliwości i wszystko stało się jasne z tym że czasami odpowiada się za swoje wypowiedzi nie tylko moralnie ale i przed prawem.
Nie identyfikuję ich na zdjęciach i bardzo bym prosił żeby ktoś to zrobił, będę wiedział kogo unikać gdybym ( co mam nadzieję nie nastąpi) kiedykolwiek natknął się na te osoby.

Szenk [ Master of Blaster ]
Hmmm, tak sobie to czytam, co tutaj piszecie - skasowany wątek niestety (a może stety) przegapiłem - i własnym oczom nie wierzę.
Jak jeszcze porównać to ze spotkaniem pod Dragnipurem (czy jakoś tak - swoją drogą co za dziwna nazwa), na którym o mało co nie byłem - a o którym czytałem relacje na forum i oglądałem zdjęcia zadowolonych ludzi i same pochwały... Czyli jednak można się bawić bez jakichś zgrzytów.

Widzący [ Generaďż˝ ]
Czamberka -->> żeby można było mówić to co się myśli to na sam początek trzeba zacząć myśleć. Jeżeli tylko się myśli że się myśli, to lepiej język trzymać za zębami. Być może Ewunia to złote dziecko, lekko tylko przez los skrzywdzone brakiem uczuć i rozumu, osoby takie w moim jednak przekonaniu powinny być pozbawione możliwości bezkarnego krzywdzenia innych. Na prawo do mówienia prawdy w twarz innym, trzeba długo i ciężko pracować, własnym przykładem uczciwości i solidności. Żadna siusiumajtka takich praw nie nabyła i szacunek dla innych jest dla każdej z nich nakazem pod rygorem kary ( szkoda że nie cielesnej).
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Mam nadzieję, że je spotkam na następnym pikniku GOLa. Wtedy powiem im w twarz, że są zwykłymi dresiarskimi szmatami.
BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Widzacy---->zeby to byla siusiumajtka, to OD BIEDY mozna by bylo machnac reka na jej wyczyny, ale to jest dorosla kobieta, i podobno matka wychowujaca dziecko- to jest najsmutniejsze.a Czamber niech sobie mowi co chce, na pewno inaczej by mowila jak by sie obudzila , wlaczyla gola i przeczytala ze jest taka śmaka i owaka...widocznie spasowalo jej poczucie humoru ewuni_kr...o gustach sie podobno nie rozmawia
Justa_ [ lady in blue ]
Czamber przeczytaj wątek i potem nam powiesz czy nadal uważasz je za miłe osoby, nie wiem co się działo na spotkaniu ale przeczytałam co napisała pani "my mamy cycki" (i chyba tylko to) o kimś, coś chamskiego i od tego sie wszystko zaczęło, epitety pod ich adresem były spowodowane jej głupim komentarzem

SirGoldi [ Gladiator ]
Oho ledwo wróciłem a tu jakieś wojny prowadzicie... :)
A taki fajny wątek był :)
zarith ---> Co powiesz na partyjkę w Enemy Territory lub NFS: Underground?

piokos [ ]
Nie przesłałby mi ktoś txt-ka z TEGO WĄTKU O KTÓRYM JEST TAK GŁOŚNO, aby mógł wyrobić sobie jakieś zdanie
[email protected]
[edit]
chodź z postu (skrina) banity wynika że są dwiema ......... za 5 złotych, ale z chęcią zapoznam się z całym wątkiem
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 20:55:18]
James_007 [ Face of Destiny ]
skasowali watek? cholera... moglem go wtedy przeczytac
chyba cos przegapilem :/
Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Wróciłem :)
Za chwilę umieszcze wątek na serwerze i zainteresowani beda mogli sobie pobrac.

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Gotowe
Nie działa hotlinkowanie, wklejcie do przeglądarki.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 22:21:28]

iNfiNity! [ Senator ]
O jaaaa, ale pustaki z tych "lasek". LOL!!! Całe szczęscie ze wiekszosci z nas tam nie bylo, hehe!
BTW Dostały już banana?

piniusz [ Generaďż˝ ]
Sorry ale nie bardzo sie orientuje o co chodzi...Jakies laski... na rowerze...?

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
wieczorny po piwkowy post :)
iNfiNity! [ Senator ]
Witam w nowym dniu. 02.05.2004 jest faktem!

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Witam.
A co tu się kurde blade dzieje ? :]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Kolejny statsiarz dołącza do naszego elitarnego grona ;)))
Powitam Cię chlebem, solą i +1 :D
Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Chlebem i solą... ? Łee... to ja spadam...
Żeby chociaż wódki dali...
Btw. Bregan - to jak ? Kiedy wpadniesz na flakon do Sz-na ? Wiesz już "coś więcej" ?

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Zawisza --> Wóda na Ddw to podstawa, *częstuje gościa kielichem czystej* :D
Na razie wiem tyle, że może bede przejazdem w Szczecinie, wtedy dam Ci znać na gg i umówimy się na chlańsko :) Niestety bardziej szczegółowych informacji na dzień dzisiejszy nie posiadam :)
Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Piję tylko Żytnią i Polonaise... :)
Dawno się nie interesowałem... ale wiecie czy ktokolwiek bardziej lub mniej znany mieszka w okolicach miasta paprykarzy ? Oczywista forumowicz.

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
yyy... kogo ja widzę...
A co do dziewuch - bana nie dostały... przynajmniej na razie...

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Zawisza --> Wybredny jesteś :) Ja pije wszystko co zwala z nóg :D
Co do forumowiczów z miasta paprykaży, to będzie kolejno:
@d@m, eJay, Dzabba, G0thm0g, Mad_Angel, Proboszcz69, Sabazios, Trapez, volve16, Zarek00, ZgReDeK
Cś --> Dziewuchy to za ładne określenie na takie pospolite chapadła :P
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Bregan wybacz, ale ja ledwo kontaktuję...
Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
eJay ? Muszę gościa wyhaczyć... Sabaziosa mam gdzieś na gg... a ze Zgredkiem się płytami wymieniam... :)
Tylu nas, że na libację i wystarczy... :)))
Cś --> No kogo? Kogo? :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Zawisza ------------>Yossarian'a!!

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Dzięki! Teraz... czuję się jak młody bóg i mogę iść spać... dobrej nocy... :)))

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Zawisza ----------> Dobranoc więc... i miłych snów...
Szenk [ Master of Blaster ]
Bregan ---> Wątek ściągnąłem i powiem szczerze, że jestem zniesmaczony totalnie :(
Choć do pełnego oglądu sytuacji przydałyby się jeszcze zdjęcia.
Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Szenk --> W sumie to nie było czego oglądać na tych zdjęciach, zwykłe spotkanie forumowiczów. Od czasu do czasu na fotkach znalazła się uprzednio wychędożona Kaja lub Ewunia, ale poza tym nic ciekawego tam nie było :D
Nie wiem czy zauważyliście, że kłótnia wyszła od zaczepki największego prowokatora na forum, Arab Lawrence aka Swidrygajłow :)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Szenk ---->> tutaj masz te zdjecia: http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2273891&N=1
Bregan --->> alez wrecz przeciwnie, te zdjecia wydaja sie dosc .. hmmm... interesujace.
Szenk [ Master of Blaster ]
Bregan, Storm ---> Dzięki, faktycznie - nic ciekawego. Tym bardziej nie rozumiem o co ten cały hałas.
A że wszystko zaczęło się od posta Araba i zaraz potem niejakiej Kayi - to fakt. Do tej pory było raczej grzecznie (w granicach od 18 lat oczywiście).

piokos [ ]
Jest druch Boruch ???

zarith [ ]
a jest druhna borodzia?

kiowas [ Legend ]
Czesc Europejczycy !
Caly wczorajszy, pierwszy w historii europejski dzien spedzilem na mojej europejskiej dzialce smazac europejskie kielbaski na europejskim grillu z moimi europejskimi znajomymi.
W sumie bylo bardzo europejsko, nawet pobliski kompostownik jakos tak z europejska pachnial.
W kazdym badz razie wrazenia iscie europejskie, az sie europejska lezka w oku kreci....
Ide zjesc europejski obiadek.
See you, aufwiedersehen, sayonara (Japonia tez jest europejska, a co:)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
kiowas ---->> to ja Ci przesle jeszcze europejskie dzien dobry i mamy komplet :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Czy biała kiełbaska z białym barszczykiem i ziemniaczkami to też europejska potrawa?
Nie chciałbym się wyróżniać od reszty :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Cześć dziewczyny i chłopaki, wróciłem wcześniej :D

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
a.i.n. --> Witaj, a gdzie tak w ogole byłeś? :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Bregan -> W Beskidzie (niskim ;) w schronisku Bartne :P
Ale fajowo się wracało (postanowiłem wrocić wcześniej, uniknąłem pewnie rzeźni powrotu warszawiaków do miasta) stopem - PKSem, -pociągiem, ładna pogoda i w ogóle...
A w ogóle to bardzo ładny mam kraj, no piękny kur...de :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
BTW
AnnataR -> masz już update do iTunes i iPod soft? Na PC też chyba wyszły?
--->

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
a.i.n. --> Kraj mamy piękny, to fakt. Jeszcze jak jedziesz pociąg-stop-pociąg-stop-pks-i coś tam jeszcze, to zobaczysz nieco wiecej niż samochodem, no i... w ogole czuć smak przygody :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Najwięcej naoglądałem się z PKSu - to zajebisty środek lokomocji :D
Zwłaszcza jadąc przez górki i doliny - wzgórza dosłownie całe żółte od mleczy :)
Ale samochodem można się zatrzymać i napatrzeć do woli.

piokos [ ]
a.i.n... ===> masz zaje.... przeglądarkę do neta !!! Co to ???
Dlaczego ja nie mogę takiej mieć ??? Buuuu *chlip, chlip*

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
piokos -> to Safari - przeglądarka na mac os X :)
Więcej w linku.
Ale jeśli chcesz osiągnąć podobny wygląd, to chyba można założyć skórkę upodabniającą Operę do Safari.
AnnataR tak ma, więc do niego kieruję po szczegóły :)

piokos [ ]
*wywiesza tabliczkę*
---------------------------------------
| AnnataR pilnie poszukiwany|
---------------------------------------

Father Michael [ Padre ]
W prawdzie nie ma w tym zadnego celu, ale jak tradycja to tradycja:
*demoluje tabliczke*

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Lelum Przedlelum :-)
Pierwszy dzień w Unii a już niesnaski i skandale - oj, afe! buuu ! a kysz, a kysz !!!
Witaj Europo !
Wolna, Nieskalana
pełna młodego,
niezwykłego życia
choćby i Ewa padła
na kolana,
a Kaya w WC
ostro się bawiła
Cnoty nie stracisz
ani Gwiazd Dwunastu !
...chyba że przejmiesz
staropolski nałóg,
gdy po pijaku
ciała dawać znów... ;-)
tiger ---> gdzie jesteś, gdy Cię nie ma...? <komp. mi się sypie:-(>

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
pstryk

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
*zerka podejrzliwie*

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
*statsuje i ucieka*

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
*goni statsiarza*
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Heya...
Kurde nudno... cos by trzeba ogladnąc :)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Bregus --->> tyyy statsiarzu podły!!! :D
*idzie sobie* :D

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
*przechytrza ainavala, znowu statsuje i ucieka*

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
*opada z sił i grozi statsiarzowi palcem, po czym siada z rezygnacją*

Szenk [ Master of Blaster ]
*zastanawia się, kto tu nie lubił gwiazdek?*

Father Michael [ Padre ]
* stat4me * :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Storm Shadow ---> Obejrzyj sobie "Pierwotne zło" - taki filmik. Jak uda Ci się wytrzymać do końca, to stan obecny będziesz uważał za wielce zajmujący :D

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Siemka, cze.
Skad klikacie ?

Father Michael [ Padre ]
From Hell

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Zawisza --> nO cZE, sKąD sTooKaSH? :D
Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Bregan --> To Ty jeshcze nie wiesh ? Sse Szszesina... huh...

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Zawisza --> Niom, jush wiem, ale, ale... cio? A gdzie to?

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Szenk ----->> nie no ja podziekuje za taki filmy :). Skoro mam w ogole usnąc.
Bregan ----->> wstydu nie znasz? :>
Zawisza ----->> a co.. tak odrazu sie pytasz skad jestesmy.. hola panie u dworu.. musimy sie bardziej poznac ;)))
Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
SS --> Oks. Ty zaczynaj... ;)
Bregan --> No wiesh, tam nad możem... słoneczkom, laseczki, kompiele.

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Storm --> Cio? :D
Zawisza --> Ja zafsze myślałem, że to jakoś na fzhut od Poznania :D
Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Bregan --> To sle myslaUes... bo to je tu, o, na goorze... [ masz li Ty Soulseeka? ]
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Dzień dobry wieczór! Tak ten wątek upne...

SirGoldi [ Gladiator ]
Witam wszystkich gorąco, zimno, serdecznie i jak tam jeszcze chcecie :)
Dziś miałem wogóle zaje@@@ dzień! Byliśmy rodzinką na wypadzie u znajomych (z jednego osiedla;) w Żywcu. Pograliśmy z kolegą w piłke, grill itd. (przy okazji pocieliśmy węża kosiarką ale to już szczegół:) Ale końcówka była najlepsza... :) Wracamy sobie spokojnie (jechaliśmy jakieś 110km/h) a tu nagle mija nas wyrąbisty Mercedes no to ja na to "Tato..." (mamy Toyote Supre). Ojciec "No dobra ale to już ostatni raz"... no i gaz za Mercem :) W końcu dogoniliśmy go i był zaje@@@ drag (ci co grają w NFS: Underground wiedzą o czym mówię:). Między Libiąrzem a Chrzanowem jest jeden fajny odcinek na którym pocinaliśmy (oczywiście obok cały czas był merc) 175-195 km/h! Ostatecznie merc zrezygnował :D Ale było extra! Adrenalinka podskoczyła! :D A wam jak minął długi weekend?

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Mokro, brudno, ciężko i pod górę na nogach :D

piokos [ ]
SirGoldi ==> Powolutku :-P

SirGoldi [ Gladiator ]
piokos ---> Chyba rzeczywiście trochę traciłem wątek :P Wybacz ale było super :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
SirGoldi - just make this one clear:
Ty prowadziłeś i ojca miałeś na fotelu obok czy staruszek tak pocinał za kółkiem?

SirGoldi [ Gladiator ]
a.i.n... ----> Nie nie ja za młody jestem :) (3 lata do prawka czy 4... nie wiem jak jest teraz) Starszy tak pocinał :)
[edit]
Literówka :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-02 22:40:23]

piokos [ ]
nocny stats
dobranoc wszystkim
2 strona - wstydu nie macie :-)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
S.T.A.T.S
*... zapomniał król, kościół, i Ty...*

Szenk [ Master of Blaster ]
no i - kurde - znowu poniedziałek :)

AnnataR [ Salon des Refusés ]
Dzień dobry, moi Mili :)
a.i.n... ---> Co do iTunes - E naturalmente, że wyszły na PCta :) Dodali w końcu możliwość konwersji plików z .WMA na .AAC. Free Downloads of the Week g**** mnie obchodzi bo i tak nie mogę korzystać z Apple Music Store.
Piokos ---> coś chciałeś? :)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Witam szlachetna społecznosc :)
Jejqqq.... spiacy jestem :P
+1 :)

zarith [ ]
bry pipl
Verminus [ Prefekt ]
Nowa część :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Beta DSJ3 dostępna :D