GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 65

30.04.2004
19:17
smile
[1]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 65

Siaaaaraaa! i wszystko jasne...

30.04.2004
19:18
smile
[2]

..KmP.. [ Designed by AI ]

pfff :)

30.04.2004
19:18
[3]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Pierwszy :P:P:P

edit:

A nie, drugi

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 19:19:00]

30.04.2004
19:19
[4]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Bregan nie dopuścił do 200

30.04.2004
19:24
smile
[5]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

oficjalny wątkowy +1

30.04.2004
19:25
smile
[6]

SirGoldi [ Gladiator ]

Hahahaha 5 :P
Właśnie wróciłem z polka i mi się jakoś humor poprawił :)

30.04.2004
19:25
smile
[7]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Mentor - ukamieniujesz go teraz czy trochę później za to ?

30.04.2004
19:26
smile
[8]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

oficjalny up porządkowo-statsowniczy (by zarith & espesziali for zarith :D)

30.04.2004
19:27
[9]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

no cześć, premiumowcy :)

30.04.2004
19:28
smile
[10]

..KmP.. [ Designed by AI ]

strzała, AnnataR.

30.04.2004
19:32
smile
[11]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

AnnataR --> A czesc, czesc :)

Mentor --> Smutno Ci, a może budyn? :P

KmP --> Jakie kamieniowanie? Pierwsze słysze?! :O

30.04.2004
19:33
smile
[12]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Bregan - to może pałką po głowie ? :D

30.04.2004
19:36
smile
[13]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

S.T.A.T.S.

i dobry...

30.04.2004
19:37
smile
[14]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

KmP --------> to już brzmiało co najmniej dwuznacznie... jaką pałką??

30.04.2004
19:39
smile
[15]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Cś - drewnianą... z buku... :)

30.04.2004
19:39
smile
[16]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

KmP --> Zgodnie z umową, czekam... :>

30.04.2004
19:40
smile
[17]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Jak już pałą to gumową

30.04.2004
19:41
smile
[18]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Mentor - a może z ołowiu, hę?

Bregan - a ile najdłużej poczekasz ? :)

30.04.2004
19:42
[19]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Ze złota, będzie mi sie śniło po nocach

30.04.2004
19:42
smile
[20]

piokos [ ]


Cicha śmierć ===> rozumiem że piszesz z kawiarenki :-D

30.04.2004
19:44
smile
[21]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

piokos -------> yyyyy... a co?? u mnie w domu już policja??

30.04.2004
19:46
smile
[22]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

KmP --> Dawać ta mała mentorowa palka przez leb i sie skoncza te chwile niepewnosci :D A czekać potrafie długo... :> *czeka*

30.04.2004
19:53
smile
[23]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

CŚ --> A dlaczego piszesz z kafe? :>

30.04.2004
19:58
[24]

SirGoldi [ Gladiator ]

https://www.tibia.com ----> Otwiera wam się stronka Tibii? Cholercia chciałem wypróbować gierke a tu lipa :/

30.04.2004
19:59
smile
[25]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Bregan --------> bo:
"* zmierza w kierunku domu Cichej śmierci, włamuje się do Jego domu, i widzi śpiącego C. ś. przy biurku z
komputerem, uderza w tył głowy opartej na klawiaturze (widzi wyskakujące kilka klawiszy wtym Enter, co mgo
rozbawia*

BUUEEEHHHEEEHHHEEE !!!!

*zabiera komputer, i kieruje się w stronę kryjówki, nucąc pod nosem motyw z filmu "Mission Impissible"*

30.04.2004
20:05
smile
[26]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*idzie do domu piokosa po swój komputer... wróci za 15 minut...*

*u piokosa: wynosi swój komputer i podpala jego (piokosa)...*

Hłehłehłe...

*już w domu*

[edit]literówka + niedomówienie

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 20:06:29]

30.04.2004
20:07
smile
[27]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

SirGoldi --> Otwiera się.

CŚ --> Achaaaahaha :D

30.04.2004
20:09
smile
[28]

SirGoldi [ Gladiator ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2320269&N=1 ----> HAHAHAH LOL ROFTL! Prince Of Presja :P:P:P

A tak nawiasem mówiąc to ta Tibia jakaś głupia jest. Trzeba mieć premium żeby się teraz połączyć a niby jest darmowa...

30.04.2004
20:13
[29]

iNfiNity! [ Senator ]

Cześć wszyscy!!!


PS. Dajcie kiedyś mentorowi wątek założyć :)!

30.04.2004
20:16
smile
[30]

piokos [ ]


Cicha śmierć ===> ja udałem się do KRYJÓWKI nie do domu musiałeś wpaść do kogoś innego, ja jestem bardzo
dobrze zadekowany. :-)

[edit]

idę grać w BF 1942. C U. anybody ???


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 20:20:47]

30.04.2004
20:17
smile
[31]

zarith [ ]

infinity --> musi przykampować :)

sirgoldi, nie graj w tibię bo od niej ch...m wieje, serio:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 20:18:14]

30.04.2004
20:20
smile
[32]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

iNfiNity! --> Mentor kampował, tylko KmP w pore go związał :>

30.04.2004
20:21
smile
[33]

iNfiNity! [ Senator ]

Be quick or be dead :)

30.04.2004
20:21
smile
[34]

SirGoldi [ Gladiator ]

zarith ---> A co to jest ch...m wieje? :D:D:D

Widzieliście wątek Prince Of Presja? :D https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2320269&N=1

30.04.2004
20:22
[35]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

piokos ----------> no to cóż... ktoś stracił 2 kompy... a Ciebie i tak dopadnę... śpij lekko

30.04.2004
20:23
[36]

iNfiNity! [ Senator ]

Prince of presja, LOL !!!


BTW post numer 900 :)

30.04.2004
20:36
smile
[37]

Martinus [ Konsul ]

i ja tu jestem

30.04.2004
20:40
[38]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Gość pod PRESJĄ pisał :D

30.04.2004
20:44
smile
[39]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Martinus --> Witamy w naszych skromnych statsiarskich progach :D Napisz rytualne "+1" i możesz statsować bez obaw i moderatora czającego się za każdym wątkiem :>

30.04.2004
20:47
[40]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Możesz też na począdku tutaj zrobić:

[stats mode on]

P.S.
[stats mode on] :D

30.04.2004
21:08
smile
[41]

iNfiNity! [ Senator ]

Ej ale nie statsujemy ok ?


BTW +1

:))))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 21:08:43]

30.04.2004
21:37
smile
[42]

Verminus [ Prefekt ]

Cześć i czołem, pyatacie skąd się wziąłem... jeeeeestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek. W domku światło wodę gaz... Zaśpierwam jeszcze raz: Jeesstem....

30.04.2004
22:17
[43]

iNfiNity! [ Senator ]

WESOŁY ROMEK ! YEAH!

30.04.2004
22:20
smile
[44]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Już zaniedługo... UE... :)

30.04.2004
22:38
smile
[45]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Czesc statsiarze :D...

Hehe.. znowu sie posiada abonament :D... *sieszy sie* :D

Yooo VL Crew :D ---->> kompo, Cś, Breguś :D

30.04.2004
22:41
smile
[46]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Yo, SS ! :-)
Podbijamy Strefę Premium ? ;›

30.04.2004
22:45
smile
[47]

piokos [ ]


Witamy, witamy w naszych statsiarskich progach :-D
Zapraszamy dalej. :-)
<------------------------------- tak teraz wygląda gospodarz "STAT HOUSE'a"

30.04.2004
22:49
smile
[48]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

yoo SS...

Miesięczny??

30.04.2004
22:54
[49]

iNfiNity! [ Senator ]

za godzinkę UE ! Ciekawe czy coś się stanie :) Apokalipsa ?! ;]

30.04.2004
22:56
smile
[50]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Kompo --->> no a jak :D.. zrobimy sobie tutaj VL Camp Beta ;D

Cś ---->> nie do sierpnia :).. a pozniej znowu.. i znou i znowu.. i znowu... bzzzz... error :)). (Chyba ze wyjade na wakacje to przedluze jak wroce dopiero)

30.04.2004
22:59
smile
[51]

SirGoldi [ Gladiator ]

Już tylko minuty dzielą nas od Unii Europejskiej! Otwieramy szampana! :)

30.04.2004
23:01
smile
[52]

..KmP.. [ Designed by AI ]

SirGoldi - ja tam już dawno otworzyłem Gingersa. ;›

30.04.2004
23:03
smile
[53]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Kompo no nie gadaj ze tez pijesz Gingersa?? :>

30.04.2004
23:04
smile
[54]

..KmP.. [ Designed by AI ]

SS, no widzisz :). Obaj wiemy co dobre. ;)

30.04.2004
23:06
smile
[55]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Heh :) no ja napewno wiem :P

30.04.2004
23:08
smile
[56]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Gingers pusty, otwieram Steffl'a. :P

30.04.2004
23:12
smile
[57]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ja ma w lodówce jeszcze Wareczke Strong ale jestem zbyt spiacy aby ja wypic :)

Nic ja lece spac..

Dobranoc wszytkim !

30.04.2004
23:20
smile
[58]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Oooo... SSuś ma abonament :D Fajnie widziec naplyw VLowych mordek na Ddw :D Zdominujemy Premium :>

30.04.2004
23:26
smile
[59]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Spóźnione branoc dla Storm Shadowa. ;)

30.04.2004
23:59
smile
[60]

SirGoldi [ Gladiator ]

Jesteśmy w Unii Europejskiej! :)

30.04.2004
23:59
[61]

zarith [ ]

ostatni post w azji...

01.05.2004
00:00
smile
[62]

zarith [ ]

i pierwszy w europie:)

01.05.2004
00:01
smile
[63]

SirGoldi [ Gladiator ]

Nie jednak dopiero teraz! Zaczynamy wreszcie życie w cywilizowanej organizacji i miejmy nadzieje ze i państwie!

[edit]
Najlepszego wszystkim! :)
Miło was było poznać ja właśnie przekraczam granice do Francji :P *śmieje się*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 00:02:15]

01.05.2004
00:08
smile
[64]

piokos [ ]


Dzień dobry !!!!

Jakoś skośne oczy mi sie wyprostowały, czarny kolor skóry zblakł.

O wyglądam jak Europejczyk. Dzięki Ci PANIE BOŻE !!!

01.05.2004
00:09
smile
[65]

Father Michael [ Padre ]

Cholera lozko mi sie polamalo :(

01.05.2004
00:16
smile
[66]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Historyczny, europejski stats! :)
+1

01.05.2004
00:32
smile
[67]

piokos [ ]


Father Michael ==> pewno cieszyłeś się jak dziecko po wejściu do EU i skakałeś po wyrku. :-)

+125 (wiecie że jak się wpisze dowolną liczbę po plusie to o tyle dodaje postów)

ale chłpoaki się żrą :-D

01.05.2004
00:33
smile
[68]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> widocznie za mocno mnie tym kijem od szczotki rabnales :)

01.05.2004
01:05
smile
[69]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Jak fajnie, nie wiedziałem że na GOLowym FTPie są sterowniki :) A ja jak głupi po googlach szukałem...

01.05.2004
03:01
smile
[70]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Branoc statsiarze :)

01.05.2004
07:36
[71]

TeadyBeeR [ Legend ]

Moj pierwszy europejski statspost :).

01.05.2004
08:35
[72]

Szenk [ Master of Blaster ]

Się możecie śmiać, może to głupie...
miałem i mam poważne wątpliwości co do naszego wstąpienia do UE, ale jak wczoraj oglądałem na żywo na EuroNews transmisje ze stolic państw wstępujących do Unii, radość, entuzjazm i nadzieje zgromadzonych tam ludzi, to coś mnie w dołku ścisnęło...
Poczułem się częścią jakiejś wielkiej rodziny... sam nie wiem... chyba bredzę...

01.05.2004
09:19
smile
[73]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Europost

01.05.2004
09:27
smile
[74]

Martinus [ Konsul ]

Dzień dobry w Europie!!! Zaraz przetestuję edycję postów.
test edycji chyba udanaaaaaaaaaaaaaaaa

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 09:27:48]

01.05.2004
09:34
smile
[75]

iNfiNity! [ Senator ]

UE ma przejebane :)!

01.05.2004
10:19
smile
[76]

James_007 [ Face of Destiny ]

Ihhaaaaaaa (czyt. jestesmy w uniiiii)

01.05.2004
10:32
smile
[77]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Euro - S.T.A.T.S.

:)))

01.05.2004
10:43
smile
[78]

piokos [ ]

STATystycznie rzecz biorąc jesteśmy w STATystycznej UNII EUROPEJSKIEJ :-D

Nie mówiłem jeszcze dżem dobry, a więc

DŻEM DOBRY !!!

01.05.2004
10:44
smile
[79]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

piokos ---->> no skoro DZEM dobry to DZEM Dobry :D

01.05.2004
12:34
smile
[80]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Salve all:-)

No to jest Unijna Siara ! Phiii - westchnął Prosiaczek, a Króliczki dalej skubały czerwoną marchewkę :-)

tiger ---> nie wiem, doradź coś taniego plis, bo mi się tu wszystko rozklekotało i jest częściej out of order, niż ok:-(

01.05.2004
12:50
smile
[81]

zarith [ ]

o, angelo:)

unijne bry all, idę opić naszą transformację:)

01.05.2004
12:58
smile
[82]

iNfiNity! [ Senator ]

up porządkowo-statsowniczy

01.05.2004
13:11
smile
[83]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Stats.. sobotni.. swiateczny.. przed obiadowy :D

01.05.2004
14:57
smile
[84]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Współczuje Czamber, że była na takim zlocie pustaków, w roli głównej: Ewunia_KR i KajaKrK :/

01.05.2004
15:19
[85]

iNfiNity! [ Senator ]

Słyszeliście o nowej grze? Nazywa się S.T.A.T.S czy jakoś tak... Nie wiem na czym polega ale podobno daje rade!

01.05.2004
15:21
smile
[86]

James_007 [ Face of Destiny ]

dżem dobry, ale truskawkowy :>

01.05.2004
15:33
[87]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Bregan --------> a ja nie żałuję że jednak mnie tam nie było...

01.05.2004
15:53
[88]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yooo :)

Stats pozno poludniowy :D

A co się stało do k.... nedzy z tamtym watkiem ze zdjeciami z imprezy w Krk??

01.05.2004
16:04
[89]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

SS -------> Został usunięty - zaczęli po sobie jechać...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 16:05:17]

01.05.2004
16:05
[90]

Czamber [ Czamberka ]

Bregan .. nie chce bys tak mowil: "Współczuje Czamber, że była na takim zlocie pustaków, w roli głównej: Ewunia_KR i KajaKrK" .. oczywiscie mozesz miec swoje zdanie i mozesz uwazac, ze przebywanie w ich towarzystwie bylo dla mnie czyms niemilym..
ja tak na przyklad nie uwazam.. poznalam te dziewczyny osobiscie i mysle, ze sa naprawde bardzo mile.. jasne jest to, ze nie musze sie zgadzac z nimi we wszystkim, ja na przyklad bym sie powstrzymala od roznych komentarzy, ktore tam sie ukazaly.. ale to nie zmienia faktu, ze polubilam te dziewczyny..
nie czytalam tamtego watku, bo akurat odsypialam impreze.. wiem oczywiscie ze padly slowa, ktore pasc nie musialy, ale Ewunie i Kaye bardo lubie i nie zmienie swego zdania odnosnie tych osobek.

01.05.2004
16:07
smile
[91]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Czamber --> Moge przesłac Ci usunięty watek i moze zmienisz zdanie.

01.05.2004
16:16
[92]

Czamber [ Czamberka ]

Bregan ... wyslij mi prosze: [email protected].. ale mysle, ze zdania odnosnie tych osob nie zmienie, bo je poznalam osobiscie.. milo spedzilam czas w ich towarzystwie.. ale tak jak mowie.. nie oznacza to, ze do konca zgadzam sie ze wszystkim co i jak robia, bo ja bym zalatwiala takie sprawy nieco inaczej.. ale to juz jest indywidualna sprawa kazdego czlowieka jak na co reaguje.. nie bylo Was na imprezie, nie wiecie jak do konca bylo.. mysle, ze Ewunia miala prawo sie wkurzac na pewna rzecz

01.05.2004
16:18
smile
[93]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Szkoda, że nie jestem pracownikiem GOLa. Gdybym mógł, to bym na zawsze takie bydło usunął z tego forum.

01.05.2004
16:19
smile
[94]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Kurcze - co tam się działo?

01.05.2004
16:25
[95]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Czamber --> Teraz wyjezdzam, ale jak wróce to zamieszcze wątek na serwerze i będziecie mogli się zapoznac :)

Do wieczora :P

01.05.2004
16:25
smile
[96]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Czamber---->to gratuluje swietnego samopoczucia , przeczytaj sobie watek, i pozniej napisz czy zdania nie zmienilas

01.05.2004
16:27
smile
[97]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

ooo.. widze ze wyzwoiłem lawine... heh..

To ja se ide .. na piwo :) pa! :D

01.05.2004
16:29
smile
[98]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


a zreszta czemu ludzie maja nie wiedziec jakie rarytasy na golu siedza, komentarz zbedny (juz pomine to ile ludzi na watku obrazily)

01.05.2004
16:51
[99]

Czamber [ Czamberka ]

hmm, no faktycznie nie wyglada to zbyt milo.. to tylko wycinek, ale moge sie domyslac jak bylo z reszta tych postow.. nie chce tu nikogo bronic, ale to byly zarty co napisaly, ktos nie skumal chyba o co chodzi i od slowa do slowa wynikla klotnia.. nie pochwalam tego co tam sie stalo, ja jak juz wspomnialam bym tak nie postapila, ale ja do Ewuni nic nie mam, rozmawialam z nia nieco i wydaje mi sie, ze jest to osoba naprawde bardzo mila, ma specyficzny sposob bycia, mowi to co mysli..

Kayi nie znam i nie chce sie na jej temat tu wypowiadac..

z reszta, niewazne.. kazdy ma prawo do wlasnego zdania, kazdy ocenil to po swojemu..
ale nie wydaje mi sie, zeby to tylko one kogos obrazily, tylko bylo tez tak, ze pod ich adresem takze padaly jakies uwagi.. przeczytam wszystko to wtedy moze spojrze na to inaczej..

a Ewunie i tak bardzo lubie, bo rozmawiam z nia na gg no i spotkalysmy sie na zywo i mialam okazje nieco lepiej ja poznac niz Wy.. w rzeczywistosci jest ona naprawde mila i kochana osoba.. ale nie udaje ze lubi kazdego.. jesli ktos jej podpadnie to umie to powiedziec.. uwazam, ze szczerosc i bezposredniosc jest bardzo dobra cecha u kazdego czlowieka.. oczywiscie mozna powiedziec drugiej osobie co sie o niej mysli nieco mniej dosadnie, ale i tak lepsze to niz przemilczenie sprawy a potem obmawianie kogos za plecami..

a co do Ciebie, BAN!TA to Tobie chyba takze zdarzylo sie pobrazac co niektorych forumowiczow.. ale moze sie myle..

01.05.2004
16:57
smile
[100]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

To zupełnie nie chodzi o te bzdury. Chodzi o to, co pisały o osobie, z którą bawiły się na spotkaniu.

Czamber -----> gratuluję doboru koleżanek.

01.05.2004
17:06
[101]

Czamber [ Czamberka ]

To zupełnie nie chodzi o te bzdury. Chodzi o to, co pisały o osobie, z którą bawiły się na spotkaniu.

..nie przeczytam jeszcze tego..

Piotrasq ... gratuluję doboru koleżanek. .. hmm, nie znasz Ewuni.. wydaje mi sie, ze jest ona zupelnie inna.. wiem, ze to co tam napisane moze spowodowac, ze pomyslicie o niej zle, ale zeby wyrobic sobie o kims konkretne zanie chyba powinno sie tego kogos poznac lepiej :(

01.05.2004
17:57
[102]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Piotrasq---->wiem ze nie chodzi o te bzdury, nie chcialem dawac tego co napisaly o Magdzie czy innych, bo po co komus ma byc przykro. dla mnie to są dwie k*** i zdania o nich nie zmienie.
mozna byc chamskim(jak ja) mozna robic prowokacje, ale sa pewne granice dobrego smaku,wychowania i kultury.
jesli mi bylo przykro tym co napisaly o innych uczestnikach spotkania, to jak mogly sie poczuc te osoby

i prawda jest taka ze ewunia_kr poprosila o usuniecie tego watku- bo sie skapowala ze ludzie by ja znienawidzili za to jak potraktowala innych, juz pomijam fakt ze *** ma 27 czy iles lat :/

[edit] zeby nie bylo watpliwosci- chodzi mi o ewunie_kr i kaje

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 18:01:22]

01.05.2004
18:37
smile
[103]

Widzący [ Generaďż˝ ]

No i wszystko jasne.

Stary Widzący uzyskał całkowitą pewność że obecność na jakimkolwiek spotkaniu forumowiczów jest czynnością absolutnie chybioną.
Ma być pięknie a wychodzi jak zwykle, cóż takie jest życie. Staruszek Widzący nie będzie ciągał się po sądach z osobami które nie potrafią i w związku z tym nie powinny pić.
Młode sfrustrowane "panienki" dały pokaz swoich możliwości i wszystko stało się jasne z tym że czasami odpowiada się za swoje wypowiedzi nie tylko moralnie ale i przed prawem.
Nie identyfikuję ich na zdjęciach i bardzo bym prosił żeby ktoś to zrobił, będę wiedział kogo unikać gdybym ( co mam nadzieję nie nastąpi) kiedykolwiek natknął się na te osoby.

01.05.2004
18:47
smile
[104]

Szenk [ Master of Blaster ]

Hmmm, tak sobie to czytam, co tutaj piszecie - skasowany wątek niestety (a może stety) przegapiłem - i własnym oczom nie wierzę.
Jak jeszcze porównać to ze spotkaniem pod Dragnipurem (czy jakoś tak - swoją drogą co za dziwna nazwa), na którym o mało co nie byłem - a o którym czytałem relacje na forum i oglądałem zdjęcia zadowolonych ludzi i same pochwały... Czyli jednak można się bawić bez jakichś zgrzytów.

01.05.2004
19:01
smile
[105]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Czamberka -->> żeby można było mówić to co się myśli to na sam początek trzeba zacząć myśleć. Jeżeli tylko się myśli że się myśli, to lepiej język trzymać za zębami. Być może Ewunia to złote dziecko, lekko tylko przez los skrzywdzone brakiem uczuć i rozumu, osoby takie w moim jednak przekonaniu powinny być pozbawione możliwości bezkarnego krzywdzenia innych. Na prawo do mówienia prawdy w twarz innym, trzeba długo i ciężko pracować, własnym przykładem uczciwości i solidności. Żadna siusiumajtka takich praw nie nabyła i szacunek dla innych jest dla każdej z nich nakazem pod rygorem kary ( szkoda że nie cielesnej).

01.05.2004
19:11
[106]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Mam nadzieję, że je spotkam na następnym pikniku GOLa. Wtedy powiem im w twarz, że są zwykłymi dresiarskimi szmatami.

01.05.2004
19:20
[107]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Widzacy---->zeby to byla siusiumajtka, to OD BIEDY mozna by bylo machnac reka na jej wyczyny, ale to jest dorosla kobieta, i podobno matka wychowujaca dziecko- to jest najsmutniejsze.a Czamber niech sobie mowi co chce, na pewno inaczej by mowila jak by sie obudzila , wlaczyla gola i przeczytala ze jest taka śmaka i owaka...widocznie spasowalo jej poczucie humoru ewuni_kr...o gustach sie podobno nie rozmawia

01.05.2004
19:32
[108]

Justa_ [ lady in blue ]

Czamber przeczytaj wątek i potem nam powiesz czy nadal uważasz je za miłe osoby, nie wiem co się działo na spotkaniu ale przeczytałam co napisała pani "my mamy cycki" (i chyba tylko to) o kimś, coś chamskiego i od tego sie wszystko zaczęło, epitety pod ich adresem były spowodowane jej głupim komentarzem

01.05.2004
19:45
smile
[109]

SirGoldi [ Gladiator ]

Oho ledwo wróciłem a tu jakieś wojny prowadzicie... :)
A taki fajny wątek był :)

zarith ---> Co powiesz na partyjkę w Enemy Territory lub NFS: Underground?

01.05.2004
20:47
smile
[110]

piokos [ ]


Nie przesłałby mi ktoś txt-ka z TEGO WĄTKU O KTÓRYM JEST TAK GŁOŚNO, aby mógł wyrobić sobie jakieś zdanie

[email protected]

[edit]

chodź z postu (skrina) banity wynika że są dwiema ......... za 5 złotych, ale z chęcią zapoznam się z całym wątkiem

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 20:55:18]

01.05.2004
21:53
[111]

James_007 [ Face of Destiny ]

skasowali watek? cholera... moglem go wtedy przeczytac
chyba cos przegapilem :/

01.05.2004
22:07
[112]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Wróciłem :)
Za chwilę umieszcze wątek na serwerze i zainteresowani beda mogli sobie pobrac.

01.05.2004
22:18
smile
[113]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Gotowe
Nie działa hotlinkowanie, wklejcie do przeglądarki.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 22:21:28]

01.05.2004
22:34
smile
[114]

iNfiNity! [ Senator ]

O jaaaa, ale pustaki z tych "lasek". LOL!!! Całe szczęscie ze wiekszosci z nas tam nie bylo, hehe!

BTW Dostały już banana?

01.05.2004
22:41
smile
[115]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Sorry ale nie bardzo sie orientuje o co chodzi...Jakies laski... na rowerze...?

01.05.2004
22:43
smile
[116]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

wieczorny po piwkowy post :)

02.05.2004
00:11
[117]

iNfiNity! [ Senator ]

Witam w nowym dniu. 02.05.2004 jest faktem!

02.05.2004
00:41
smile
[118]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Witam.

A co tu się kurde blade dzieje ? :]

02.05.2004
00:47
smile
[119]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Kolejny statsiarz dołącza do naszego elitarnego grona ;)))
Powitam Cię chlebem, solą i +1 :D

02.05.2004
00:55
[120]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Chlebem i solą... ? Łee... to ja spadam...
Żeby chociaż wódki dali...

Btw. Bregan - to jak ? Kiedy wpadniesz na flakon do Sz-na ? Wiesz już "coś więcej" ?

02.05.2004
01:02
smile
[121]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Zawisza --> Wóda na Ddw to podstawa, *częstuje gościa kielichem czystej* :D

Na razie wiem tyle, że może bede przejazdem w Szczecinie, wtedy dam Ci znać na gg i umówimy się na chlańsko :) Niestety bardziej szczegółowych informacji na dzień dzisiejszy nie posiadam :)

02.05.2004
01:06
[122]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Piję tylko Żytnią i Polonaise... :)
Dawno się nie interesowałem... ale wiecie czy ktokolwiek bardziej lub mniej znany mieszka w okolicach miasta paprykarzy ? Oczywista forumowicz.

02.05.2004
01:20
smile
[123]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

yyy... kogo ja widzę...

A co do dziewuch - bana nie dostały... przynajmniej na razie...

02.05.2004
01:24
smile
[124]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Zawisza --> Wybredny jesteś :) Ja pije wszystko co zwala z nóg :D
Co do forumowiczów z miasta paprykaży, to będzie kolejno:
@d@m, eJay, Dzabba, G0thm0g, Mad_Angel, Proboszcz69, Sabazios, Trapez, volve16, Zarek00, ZgReDeK

Cś --> Dziewuchy to za ładne określenie na takie pospolite chapadła :P

02.05.2004
01:29
[125]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Bregan wybacz, ale ja ledwo kontaktuję...

02.05.2004
02:05
[126]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

eJay ? Muszę gościa wyhaczyć... Sabaziosa mam gdzieś na gg... a ze Zgredkiem się płytami wymieniam... :)
Tylu nas, że na libację i wystarczy... :)))

Cś --> No kogo? Kogo? :D

02.05.2004
02:10
smile
[127]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Zawisza ------------>Yossarian'a!!

02.05.2004
02:16
smile
[128]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Dzięki! Teraz... czuję się jak młody bóg i mogę iść spać... dobrej nocy... :)))

02.05.2004
02:18
smile
[129]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Zawisza ----------> Dobranoc więc... i miłych snów...

02.05.2004
09:22
[130]

Szenk [ Master of Blaster ]

Bregan ---> Wątek ściągnąłem i powiem szczerze, że jestem zniesmaczony totalnie :(
Choć do pełnego oglądu sytuacji przydałyby się jeszcze zdjęcia.

02.05.2004
10:05
[131]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Szenk --> W sumie to nie było czego oglądać na tych zdjęciach, zwykłe spotkanie forumowiczów. Od czasu do czasu na fotkach znalazła się uprzednio wychędożona Kaja lub Ewunia, ale poza tym nic ciekawego tam nie było :D
Nie wiem czy zauważyliście, że kłótnia wyszła od zaczepki największego prowokatora na forum, Arab Lawrence aka Swidrygajłow :)

02.05.2004
10:41
smile
[132]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Szenk ---->> tutaj masz te zdjecia: http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2273891&N=1

Bregan --->> alez wrecz przeciwnie, te zdjecia wydaja sie dosc .. hmmm... interesujace.

02.05.2004
11:42
[133]

Szenk [ Master of Blaster ]

Bregan, Storm ---> Dzięki, faktycznie - nic ciekawego. Tym bardziej nie rozumiem o co ten cały hałas.

A że wszystko zaczęło się od posta Araba i zaraz potem niejakiej Kayi - to fakt. Do tej pory było raczej grzecznie (w granicach od 18 lat oczywiście).

02.05.2004
11:44
smile
[134]

piokos [ ]

Jest druch Boruch ???

02.05.2004
11:57
smile
[135]

zarith [ ]

a jest druhna borodzia?

02.05.2004
12:15
smile
[136]

kiowas [ Legend ]

Czesc Europejczycy !

Caly wczorajszy, pierwszy w historii europejski dzien spedzilem na mojej europejskiej dzialce smazac europejskie kielbaski na europejskim grillu z moimi europejskimi znajomymi.
W sumie bylo bardzo europejsko, nawet pobliski kompostownik jakos tak z europejska pachnial.

W kazdym badz razie wrazenia iscie europejskie, az sie europejska lezka w oku kreci....

Ide zjesc europejski obiadek.

See you, aufwiedersehen, sayonara (Japonia tez jest europejska, a co:)

02.05.2004
12:22
smile
[137]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

kiowas ---->> to ja Ci przesle jeszcze europejskie dzien dobry i mamy komplet :)

02.05.2004
12:27
smile
[138]

Szenk [ Master of Blaster ]

Czy biała kiełbaska z białym barszczykiem i ziemniaczkami to też europejska potrawa?
Nie chciałbym się wyróżniać od reszty :)

02.05.2004
13:57
smile
[139]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Cześć dziewczyny i chłopaki, wróciłem wcześniej :D

02.05.2004
14:00
smile
[140]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

a.i.n. --> Witaj, a gdzie tak w ogole byłeś? :)

02.05.2004
14:03
smile
[141]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Bregan -> W Beskidzie (niskim ;) w schronisku Bartne :P
Ale fajowo się wracało (postanowiłem wrocić wcześniej, uniknąłem pewnie rzeźni powrotu warszawiaków do miasta) stopem - PKSem, -pociągiem, ładna pogoda i w ogóle...
A w ogóle to bardzo ładny mam kraj, no piękny kur...de :D

02.05.2004
14:08
smile
[142]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

BTW

AnnataR -> masz już update do iTunes i iPod soft? Na PC też chyba wyszły?
--->

02.05.2004
14:11
smile
[143]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

a.i.n. --> Kraj mamy piękny, to fakt. Jeszcze jak jedziesz pociąg-stop-pociąg-stop-pks-i coś tam jeszcze, to zobaczysz nieco wiecej niż samochodem, no i... w ogole czuć smak przygody :D

02.05.2004
14:14
smile
[144]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Najwięcej naoglądałem się z PKSu - to zajebisty środek lokomocji :D
Zwłaszcza jadąc przez górki i doliny - wzgórza dosłownie całe żółte od mleczy :)

Ale samochodem można się zatrzymać i napatrzeć do woli.

02.05.2004
14:18
smile
[145]

piokos [ ]

a.i.n... ===> masz zaje.... przeglądarkę do neta !!! Co to ???

Dlaczego ja nie mogę takiej mieć ??? Buuuu *chlip, chlip*

02.05.2004
14:23
smile
[146]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

piokos -> to Safari - przeglądarka na mac os X :)
Więcej w linku.

Ale jeśli chcesz osiągnąć podobny wygląd, to chyba można założyć skórkę upodabniającą Operę do Safari.
AnnataR tak ma, więc do niego kieruję po szczegóły :)

02.05.2004
14:42
smile
[147]

piokos [ ]

*wywiesza tabliczkę*

---------------------------------------
| AnnataR pilnie poszukiwany|
---------------------------------------

02.05.2004
15:18
smile
[148]

Father Michael [ Padre ]

W prawdzie nie ma w tym zadnego celu, ale jak tradycja to tradycja:
*demoluje tabliczke*

02.05.2004
17:26
smile
[149]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Lelum Przedlelum :-)

Pierwszy dzień w Unii a już niesnaski i skandale - oj, afe! buuu ! a kysz, a kysz !!!

Witaj Europo !
Wolna, Nieskalana
pełna młodego,
niezwykłego życia

choćby i Ewa padła
na kolana,
a Kaya w WC
ostro się bawiła

Cnoty nie stracisz
ani Gwiazd Dwunastu !

...chyba że przejmiesz
staropolski nałóg,
gdy po pijaku
ciała dawać znów... ;-)



tiger ---> gdzie jesteś, gdy Cię nie ma...? <komp. mi się sypie:-(>

02.05.2004
19:33
smile
[150]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

pstryk

02.05.2004
19:38
smile
[151]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

*zerka podejrzliwie*

02.05.2004
19:45
smile
[152]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

*statsuje i ucieka*

02.05.2004
19:47
smile
[153]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

*goni statsiarza*

02.05.2004
19:49
[154]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Heya...

Kurde nudno... cos by trzeba ogladnąc :)

02.05.2004
19:50
smile
[155]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bregus --->> tyyy statsiarzu podły!!! :D

*idzie sobie* :D

02.05.2004
19:50
smile
[156]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

*przechytrza ainavala, znowu statsuje i ucieka*

02.05.2004
19:52
smile
[157]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

*opada z sił i grozi statsiarzowi palcem, po czym siada z rezygnacją*

02.05.2004
20:17
smile
[158]

Szenk [ Master of Blaster ]

*zastanawia się, kto tu nie lubił gwiazdek?*

02.05.2004
20:24
smile
[159]

Father Michael [ Padre ]

* stat4me * :)

02.05.2004
20:27
smile
[160]

Szenk [ Master of Blaster ]

Storm Shadow ---> Obejrzyj sobie "Pierwotne zło" - taki filmik. Jak uda Ci się wytrzymać do końca, to stan obecny będziesz uważał za wielce zajmujący :D

02.05.2004
20:30
smile
[161]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Siemka, cze.

Skad klikacie ?

02.05.2004
20:32
smile
[162]

Father Michael [ Padre ]

From Hell

02.05.2004
20:39
smile
[163]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Zawisza --> nO cZE, sKąD sTooKaSH? :D

02.05.2004
20:47
[164]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Bregan --> To Ty jeshcze nie wiesh ? Sse Szszesina... huh...

02.05.2004
20:56
smile
[165]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Zawisza --> Niom, jush wiem, ale, ale... cio? A gdzie to?

02.05.2004
21:04
smile
[166]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Szenk ----->> nie no ja podziekuje za taki filmy :). Skoro mam w ogole usnąc.

Bregan ----->> wstydu nie znasz? :>

Zawisza ----->> a co.. tak odrazu sie pytasz skad jestesmy.. hola panie u dworu.. musimy sie bardziej poznac ;)))

02.05.2004
21:11
[167]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

SS --> Oks. Ty zaczynaj... ;)

Bregan --> No wiesh, tam nad możem... słoneczkom, laseczki, kompiele.

02.05.2004
21:16
smile
[168]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Storm --> Cio? :D

Zawisza --> Ja zafsze myślałem, że to jakoś na fzhut od Poznania :D

02.05.2004
21:29
[169]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Bregan --> To sle myslaUes... bo to je tu, o, na goorze... [ masz li Ty Soulseeka? ]

02.05.2004
21:50
[170]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Dzień dobry wieczór! Tak ten wątek upne...

02.05.2004
22:21
smile
[171]

SirGoldi [ Gladiator ]

Witam wszystkich gorąco, zimno, serdecznie i jak tam jeszcze chcecie :)
Dziś miałem wogóle zaje@@@ dzień! Byliśmy rodzinką na wypadzie u znajomych (z jednego osiedla;) w Żywcu. Pograliśmy z kolegą w piłke, grill itd. (przy okazji pocieliśmy węża kosiarką ale to już szczegół:) Ale końcówka była najlepsza... :) Wracamy sobie spokojnie (jechaliśmy jakieś 110km/h) a tu nagle mija nas wyrąbisty Mercedes no to ja na to "Tato..." (mamy Toyote Supre). Ojciec "No dobra ale to już ostatni raz"... no i gaz za Mercem :) W końcu dogoniliśmy go i był zaje@@@ drag (ci co grają w NFS: Underground wiedzą o czym mówię:). Między Libiąrzem a Chrzanowem jest jeden fajny odcinek na którym pocinaliśmy (oczywiście obok cały czas był merc) 175-195 km/h! Ostatecznie merc zrezygnował :D Ale było extra! Adrenalinka podskoczyła! :D A wam jak minął długi weekend?

02.05.2004
22:24
smile
[172]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Mokro, brudno, ciężko i pod górę na nogach :D

02.05.2004
22:24
smile
[173]

piokos [ ]

SirGoldi ==> Powolutku :-P

02.05.2004
22:29
smile
[174]

SirGoldi [ Gladiator ]

piokos ---> Chyba rzeczywiście trochę traciłem wątek :P Wybacz ale było super :)

02.05.2004
22:32
smile
[175]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

SirGoldi - just make this one clear:
Ty prowadziłeś i ojca miałeś na fotelu obok czy staruszek tak pocinał za kółkiem?

02.05.2004
22:36
smile
[176]

SirGoldi [ Gladiator ]

a.i.n... ----> Nie nie ja za młody jestem :) (3 lata do prawka czy 4... nie wiem jak jest teraz) Starszy tak pocinał :)

[edit]
Literówka :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-02 22:40:23]

03.05.2004
00:26
smile
[177]

piokos [ ]

nocny stats

dobranoc wszystkim

2 strona - wstydu nie macie :-)

03.05.2004
01:14
[178]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

S.T.A.T.S

*... zapomniał król, kościół, i Ty...*

03.05.2004
08:57
smile
[179]

Szenk [ Master of Blaster ]

no i - kurde - znowu poniedziałek :)

03.05.2004
10:39
smile
[180]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Dzień dobry, moi Mili :)

a.i.n... ---> Co do iTunes - E naturalmente, że wyszły na PCta :) Dodali w końcu możliwość konwersji plików z .WMA na .AAC. Free Downloads of the Week g**** mnie obchodzi bo i tak nie mogę korzystać z Apple Music Store.
Piokos ---> coś chciałeś? :)

03.05.2004
10:51
smile
[181]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Witam szlachetna społecznosc :)

Jejqqq.... spiacy jestem :P

+1 :)

03.05.2004
11:04
smile
[182]

zarith [ ]

bry pipl

03.05.2004
11:08
[183]

Verminus [ Prefekt ]

Nowa część :)

03.05.2004
11:09
smile
[184]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Beta DSJ3 dostępna :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.