GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Egzamin gimnazjalny i Matura -----> Już wkrótce.....

30.04.2004
14:46
smile
[1]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Egzamin gimnazjalny i Matura -----> Już wkrótce.....

Buahahahahahaha...
Już odpowiednio za tydzień i dwa tygodnie zaczną się egz. gimnazjalne i matury. Przegotowaliście się? Bo ja nie bardzo... :)

30.04.2004
15:00
[2]

cycu2003 [ Senator ]

u mnie wa w srode i czwartek,cos tam umiem

30.04.2004
15:02
smile
[3]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

ja mam egz. gimnazjalisty i powiem szczerze...uczylem sie 2h z matmy ale chodze do szkoly o wysokim poziomie i uczylem sie na bierzaco przez co pamietam znaczna wiekszosc tego co bylo w calym gim....przez weekend przerobie reszte przedmiotow i moze jakos pojdzie :) na probnym mialem 82 pkt bez nauki...mam nadzieje ze teraz wyciagne 90 pkt :)

30.04.2004
15:02
[4]

Father Michael [ Padre ]

Kiedy jest matura pisemna?

30.04.2004
15:07
[5]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]

11 i 12 Maj - egzamin dojrzałości :P

Z Historii czuje sie dość pewnie, z polskiego tak srednio, najgorzej jest z angielskim:/

04.05.2004
07:27
[6]

bukers [ Konsul ]

napiszcie kiedy jest matura dokladnie !!

04.05.2004
08:56
smile
[7]

Mesiash666 [ Konsul ]

Jutro egzamin gimnazjalny ...

o k***** ja nic nie umiem

w********** sie uczyc

pozdrawiam kujon polski

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.