
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Vandenberg's Legacy® II 128 II - Wersja UE :))
Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003
Tak i po wielu rokowaniach, niekończacych sie negocjacjach w końcu i nasz regiment został wcielony do służby UE. Dostaniemy dopłaty bezposrednie do nowego uzbrojenia, dodatki i diety dla personelu. Szefostwo dostanie certyfikat jakosci :D + 60 % bonusu do naszej marnej pensji :D.
Mozemy tez prosic o dopłaty bezposrednie do uprawy konopii... yyy znaczy kartofli :D, i cukru pudru oraz tego w kostkach :D.
Złozymy podanie takze o pomoc strukturalna na budowę nowych wiezyczek obronnych i fabrykę czekolady, oraz fobrykę lodu do drinków.
Mamy wielkie nadzieje ze Komisja poprze nasze projekty rozwoju regiony poprzez eksterinacje barbarzyńców nie nalezących do Wspólnoty oraz wychlostanie rolników, którzy tylko marudzą :D.
Jestśmy naprawde dumni z wejscia do Struktur Europejskich.. dziekujemy, nie zawidziemy naszych potencjalnych wrog... yy inwestorów :D
Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn (a.k.a. Marburg).
VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Brisk., Coy2K, FemmeFatale, Natasha, nutkaaa, Mroofka
Troopers: Adamss, ZgReDeK, ^Piotrek^
Task Force:
Ghost Recon: Fett
Snipers: Oszki
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: ..KmP..
Intelligence and Special Tasks: Bregan, Cicha śmierć
Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis, Soul Surfer, Voorhees
Elite Troopers: Hellcat, K@mil, M'q, Raynor, Sulik
Missing In Action: Cuphay, Conroy, kamil210, Los Galaktikos
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, Hadriel, Paudyn, ZeTkA, ehhh, Mazio, Sp4wN, [HNTR], Szwaroc, Erazor_XX, Istota Wiekuista, Łowca Czarownic
NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!
POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 11:07:47]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Heh... napisiałbym wiecej ale musze sie zbierac :)

Brisk. [ Chomik ]
*nie ma nas w Bazie, po usł.......* [siadła bateria]
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
OK to ja ide, bede pozniejszym wieczorem :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Ech, ale jaja, dostałem opierdal w szkole za nazwywanie jednej wrednej koleżanki "szczęka" i za nazywanie jednego dupowpycha "wazelina" :D Muahahahaha :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 14:27:16]

Torn [ Merces Letifer ]
Ave.
jaka unia taki wstępniak :P

M'q [ Schattenjager ]
Do Unii wchodzimy, a tu taka cisza? :D
Btw. życzę wszystkim udanej majówki ];->
SULIK [ olewam zasady ]
Z takimi dowodcami bedzie dobrze :>
kurde - nie moge isc do sportu na spotkanie Krakusow :(
troche sie skomplikowalo wszytko :|
moze wreszcie od 1 maja cos zrobia ze spamem :|
dosatlem wlasnie 50 maili i wszystko to spam :( - chyba zlikwidujo konto mailowe na interii :|
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 17:23:21]
..KmP.. [ Designed by AI ]
Phi, Unia Europejska. :)
Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem mojego czynnego udzielania się na tym forum. :)

Hellcat [ Legend ]
KmP -> Poowiedz że nie żartujesz...pooowiedz :D

..KmP.. [ Designed by AI ]
Hell - > proszę bardzo - bynajmniej nie żartuję. No dalej, skacz z radości.
Hellcat [ Legend ]
Niee no, z czego tu sie cieszyć, co? :>
A na poważnie...coś się stało, czy tak tylko mówisz?
..KmP.. [ Designed by AI ]
Za dużo czasu mi to forum zżera. Będę wpadał tylko czasami. Na nicku "kmp".
Hellcat [ Legend ]
Tylko mi się tu nie obrażaj :)
Przeca żartowałem z tą radością.
Swoją drogą...chyba nie jesteś jedyny któremu to forum zżera stanowczo za dużo czasu...
Ale jak już wpadniesz to zajrzysz do VL, nie? :)

..KmP.. [ Designed by AI ]
Mhm, obraziłem się ! ;D
No jasna sprawa, że wpadnę do VL. Jakżeby inaczej. ;

Hellcat [ Legend ]
No skoro się obraziłeś to oka...
--------------------------------------
Będziemy czekali :D

Adamss [ -betting addiction- ]
Unia... miejmy nadzieję, że to lepsza przyszłość :).
Bry ;].

..KmP.. [ Designed by AI ]
Adamss - joł
Hell - :P

Hellcat [ Legend ]
Adamss -> Płonne nadzieje :P
Bry :D
SULIK [ olewam zasady ]
A ja z dniem dzisiejszym juz skonczylem szkoel - wiec do Unii wchodze jako technik :]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
"Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem mojego czynnego udzielania się na tym forum. :)"
Szkoda... *chlip* ;)
Hellcat [ Legend ]
Breguś -> Chcesz żeby i na Ciebie się obraził? :>

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Hell --> Szkoda, ze KmP już nie bedzie sie udzielał :P

Hellcat [ Legend ]
Breguś -> Wiesz że masz już u Niego przerąbane? :>
Ale szkoda...fajny był z Niego herbatnik... :D

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Hell --> A za cóż to? :>
KmP --> Nie bij, oszczędz Bregana Niewinnego :D

Hellcat [ Legend ]
Breguś -> To je zbyt straszne by o tym publicznie mówić :>

..KmP.. [ Designed by AI ]
<- Hell
Bregan - > a pałką... po głowie... hm ? :D

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Hell --> Już wiem... pałką po głowie! :D (jak ja to sprytnie wydedukowałem :>)
KmP --> Aaaaaa.... nieeeee! :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Dobry wieczór...
KmP ----------> Znikasz?? *rzuca mu się z łzami w oczach w ramiona...*

Fett [ Avatar ]
witam witam dawno mnie noie było ale to przezk opetencje, wpadam na chwiel i dopisuje sie tam co jest an wierzchu sorrki ;)
A swoją drogą patrzcie co wypatrzyłem na forum onetu.pl, czasami sie wstydze, że jestem Polakiem :[
WYGWIZDAŁEM ICH W SPODKU
byłem wtedy jak ich wygwizdywali w katowickim spodku i wcale tego nieżałuje, bo oni tak za wiele narazie nie pokazali, choć może jeszcze im sie uda,
Za to ty pokazałeś ,że jesteś burakiem.... 2004-04-13 13:41
~Kropek
jestem dumny z tego co zrobiłem, może od tamtej pory ... 2004-04-18 21:22
... czegoś się nauczyli ~pol pot

..KmP.. [ Designed by AI ]
ekhm.....
pokazać Wam coś ? :D

Hellcat [ Legend ]
KmP -> Ale Sagan w 34 był na spalonym więc ja bym tego gola nie uznał niestety :P
Fett [ Avatar ]
nie uzywasz spolszczenia ?

..KmP.. [ Designed by AI ]
Fett - niby po jasną cholerę :D. Lubię angielski. :›
Kiedyś miałem CMPL, ale wolę jednak oryginalną wersję. :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 21:10:10]
SULIK [ olewam zasady ]
Fett, Hell - proponowal bym, jezeli juz w stopniu macie [ VL ] to sie nie dopisywac do glupich watkow, lyb do tych w ktorych nie macie nic do powiedzenia
- przyklad: watek o zabijaniu trolla w jakims cRPG - nie znacie roziwanie to po co sie dopisywac ?
Hellcat [ Legend ]
SULIK -> Oka...pierwszy i ostatni raz mi się zdarzyło :|

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
yo Yo YO! VL! :D
Ray wrócił i jest szczęsliwy, preziębiony i ma kaca :D
co tam ?? :D
Hellcat [ Legend ]
Siemasz Ray
Miło że wycieczka się udała...

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
Siemasz Hell :) Jak tam zdrowie ? :)
..KmP.. [ Designed by AI ]
yo, Ray...
Hellcat [ Legend ]
A dziękuje, dobrze :)
Wszystko dobrze, finansowo, uczuciowo i w ogóle :)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
< ------------- Tak wygladam...
Witam dzis był moj ostatni dzis codziennej pracy... trwalo to prawie dwa tygodnie i mam tego serdecznie dosc :\.... kuźwa w sumie nic nie robię ale wracanie dzien w dzien o 22 to jednak troche meczace jest :/...
Plusem jest to ze dodatkowe pieniadze z tego beda :))...które poszły juz na oplacenie zalegoych rachunków :)... i tyle sie nacieszyłem :D.. no coz szybko przyszło, lawto poszło :D

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
yo, KmP...
Hell, no to dobrze :)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
oooo fiu fiu.. własnie zauwazyłem ze mam aktywowany abonament :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Torn ----->> majster aleś... słabiak :D
Hehe... fajna ta edycje nie ?? :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 23:04:23]

Torn [ Merces Letifer ]
Ave.
Ja tylko na chwilkę :)
Jutro wypoczywam cały dzień więc mnie nie będzie, możecie się czuć swobodnie :>
PS. Sherlocku - to jest ta sama część.
LOL
;-)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Ooo faktycznie... :|.. interesujące :|. Nie zwróciłem uwagi... chyba czas isc spac i odespac te dwa tygodnie :)
Ale i tak jestes slabiak :P :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 23:01:51]

Torn [ Merces Letifer ]
.... a Ty burak :P :D
branoc. :>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Torn ---->> hehe.. burak tak?? moze i tak.. ale ty za to jestes KIA :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 23:10:06]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Echh.. dobra ja sie zbieram troche moze pogram i uderzam w kimono bo marnie ze mną :)
Achaaa... Torn se posiedzi w KIA :D

Torn [ Merces Letifer ]
[ghost mode: on]
buuuuuuuuu!!
[/ghost]
pff, tania sztuczka :) Jakbym nie miał co z kasą robić to... :P
Ostatecznie branoc.

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Keine grenzen! :>

kmp [ Junior ]
Przywitajcie się z UE. :P

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Infernal Heilz to UE !!! :>

Pencil [ Konsul ]
Witajcie! :-)
Można się tu zaciągnąć ? ;)
SULIK [ olewam zasady ]
kompo - ja juzprzywitalem sie w moim nowym watku - ale niech bedzie i tutaj - z okazji wejsia do unii wszytkiego najlepszego, duzo pomaranczy i ladniej ubranego drzewka bozo narodzeniowego i rozgadanego rozowego kroliczka z wielkim kochones zyczy Sulik :]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Pencil --> A prawdziwego nicka to niełaska podac? :P

Pencil [ Konsul ]
Bregan - > a po cóż to ? :)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Weszliśmy do uni czy unia wlazła do nas??

SULIK [ olewam zasady ]
Cicha śmierć - wiesz... musoielismy to tak zrobic, aby UE myslala, ze my ich proslilismy o to, aby nas przyjeli, a tak naprawde to oni blagali nas o to, aby monarcha wszechpolska otworzyla dla tych bialasow granice :>

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Pencil --> Takie mamy zasady w VL ;> Ale nie martw się, już ja z CŚem Cię rozpracujemy... :)
SULIK [ olewam zasady ]
Bregan - pierwsze slysze o takiej zasadzie w VL !
chce byc na takim nicku to niech bedzie - a co za roznica na jakim nicku sie pisze ?
podoba mu sie ten, pasuje mu on do pisania wlasnie tutaj to niech na nim pisze - od tego mamy tzw. animowosc w necie, aby kazdy mogl byc tym kim chce

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Sulik --> Łe Jezu, ale żes sie uniósł, przecież zartowałem :P
Ja sam odwiedziałem kiedyś VLa pod innymi nickami, pfff :)

SULIK [ olewam zasady ]
Bregan - ty zartujesz, ale osoba tu nowa nie musi tego wiedziec, ja wiem reszta wie a Pencil nie musi i moesz go odsraszyc, a noz koles przyda sie do czego :>
np. wyzszych celow (scieranie kurzy na szafach :D )

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Sulik --------> raczej kingston... albo pod szafami...

Pencil [ Konsul ]
Sulik - > no właśnie, masz rację. :)
Tyle że nie będę niczego ścierał. Podobno od tego jest ktoś inny?
SULIK [ olewam zasady ]
Pencil - nie patrz tak na mnie... to nie ja jestem od scierania kurzy... ja jestem od... no wlasnie czego ? a tak juz wiem,, robienia zamieszania, paniekowania i chowania sie po kontach z bazookom z ktorej strzelam tylko w pomieszczeniach zamknietych :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Pencil to chyba KmP :) Poznaje po stylu pisania :P

Pencil [ Konsul ]
No, widzę, że macie naprawdę zorganizowaną karczmę. :-)
To mi się podoba. Chyba mógłbym zostać cywilem? ;D
SULIK [ olewam zasady ]
Bregan - no po bylu tego napisal
a co do stylow pisania: ja np. jak pisze recznie to styli pisania mam okolo 5
a kiedys dawno temu dla kazdego nicka uzywalem innego rodzaju pisania (w jednym wiecej bledow, w innym mniej, w jeszcze innym lubialem sobie kropkowac)

Pencil [ Konsul ]
Bregan - > KmP? Nie rozumiem...

SULIK [ olewam zasady ]
Pencil - czemu nie :)
tylko musisz poczekac, az Storm Shadow Cie zaloguje za pomoca jego zenskiego glosuu (wolisz nie wiedziec jak facet uzyskuje tak wysoki dzwiek :P )
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Pencil --------------> Chyba jednak jeszcze nie...
Sulik --------------> Lepiej poczekać... żeby potem nie było jak z Venorikiem na przykład...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 01:07:15]

Pencil [ Konsul ]
Sulik - > heh, no domyślam się, że od razu się nie zostaje cywilem, bo przeczytałem wstępniak z poprzedniej części. :-)
Cicha śmierć - > jak wyżej :D

kmp [ Junior ]
Bregan - > że co, że Pencil to ja? Pffff...

SULIK [ olewam zasady ]
ehhh... ogladnol bym sobie jakis film, ale mi sie nie chce wybierac p[osod tego co mam... zreszta tak naprawde to mi sie cos nic nie chce :|
oooooo czekajcie juz wiem co mi sie chce, a wiec dobranoc :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Sulik --> Ja również mam kilka stylów pisania, pod innymi nickami jestem nie do rozpoznania :>
Pencil --> Dobra, juz nie wnikam kim jestes, ale powiedz chociaz czy to twój pierwszy nick an GOLu? :)
SULIK [ olewam zasady ]
Bregan - mnie sie juz tak nie chce bawic - a do rozpoznania jestes banalnie, ale jak to Ci nie powiem :>
a co do pisania za pomoca dlugopisu to chyba kazdy sprawdzian z polaka mam inna "czcianka" napisany :>

Pencil [ Konsul ]
Bregan - > dobrze, nie wnikaj :D. No, to szczerze mogę Ci powiedzieć, że to nie jest mój pierwszy nick na GOLu. Jestem na tym forum prawie od początku... :P Ale w VL jeszcze nie pisałem, więc chciałem nadrobić zaległości. ;)
SULIK [ olewam zasady ]
Pencil - czekalem wlsanie jak cos napiszesz - bo monitorowalem soebie: "Ostatnich 15 zalogowanych"
i jezeli uzywasz tylko jednej przeglaarki netowej, to nie mogl;es sie przelogowac i kompoholikiem to ty nie jestes :)
wiec.. witaj Pencil :)

Pencil [ Konsul ]
Sulik - > no nie, Wy mnie braliście za kompoholika? Heh, no tak bywa. :)
Witaj, SULIK. :-)
Wbrew pozorom jednak nie znamy się od dziś. :P
SULIK [ olewam zasady ]
Pencil - domyslalm sie, ze mnie skads wiecej znasz :)
a czy bralem Cie za kompo ? raczej nie z prostego powodu - wyzej napisal, ze od 1.05 ma coraz mniej czasu na odwiedzanie forum, wiec po co mu nowy nick - ja tylko sie upewnilem, ze to nikt z rozmawiajacych w tym momecie (inaczej moiwac, ze nikt nie gada sam ze soba)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Pencil --> W takim razie witaj i nadrabiaj zaległości na VL :)
Edit: Na życzenie Pencila :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 01:44:16]

Pencil [ Konsul ]
SULIK - > spoko, po co miałbym ściemniać :). Jestem stałym bywalcem forum od dawna, w karczmach na razie się nie udzialałem, choć wiele słyszałem np. o VL. Więc z okazji wejścia Polski do Unii, założyłem sobie kolejnego nicka i właśnie się wkręcam w to sławne towarzystwo z VL. ;-)
Bregan - > Penicl > ta, ja Ci dam Penicla! Jeszcze zacznij mnie nazywać Penicyliną! ;D
SULIK [ olewam zasady ]
" właśnie się wkręcam w to sławne towarzystwo z VL." - no tak, reklama dzwignia handlu i karczm :)
ok to ja juz pownonie sie zegnam i ide spac, bo oczenta mis ie zamykaja - a od jutra czas by sie zaczac uczyc na mature
Pencil [ Konsul ]
Kurczę, mi też się już chce spać... a zamierzałem przesiedzieć całą nockę przy komputerze...
Dobranoc, Sulik.

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Pencil --> Wyedytowałem espeszialli for ju :D
Sulik --> Dobranoc :)

Pencil [ Konsul ]
Ach, no tak. Szczęśliwy posiadaczu abonamentu. :P Jaki masz? GOLMAX czy MayClub?

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Aktualnie GOLMAX, ale mam w zanadrzu MayClub z EG2004, który wykorzystam jak skończy mi się obecny abonament :)

Pencil [ Konsul ]
Ja przymierzam się właśnie do kupna GOLMAXu. Zobaczymy co z tego wyjdzie. ;)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Kup, warto :) [ sponsored by Soulcatcher ] ;D

Pencil [ Konsul ]
Hehe, że warto to ja sobie zdaję sprawę. Ale czy kaska się znajdzie. ;)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Kaska to zawsze problem, ale GOLMAX znowu taki drogi nie jest. Na jaki okres masz zamiar wziąc? :)

Pencil [ Konsul ]
Nie wiem. :-)
Zależy jaką kwotą będę dysponował jutro. :>

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Btw. Skąd ten nick? Jesli mozna wiedziec... :)

Pencil [ Konsul ]
Na początku bardzo chciałem dać sobie Penny, ale było zajęte. Więc spróbował Pen - także zajęte. Jakoś tak szybko mi się skojarzyło Pencil - i viola, oto jestem sobie Ołówkiem. ;)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Hahahah :D
Skryty +1 ;>

Pencil [ Konsul ]
uaaah, to ja będę już szedł powoli spać.
Wrócę tu wczesnym rankiem. ;)
Dobranoc, Bregan a.k.a. Czapajew. :D

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Dobranoc Penny aka... ? :D
To pozostałem w bazie sam, jeszcze trochę posiedze :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Bregan - jesteś tu jeszcze??
Jak nie to posiedzę sam...
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
północ centrum poznania ruch jak cholera :) ale zaluje czegios co zrobilam na imprezie :( nie potrzebnie drugiego comandosa pilam :/

Pencil [ Konsul ]
No i jestem. Dzień dobry wszystkim. :)
Bregan - > hehe, no tak, możesz pisać do mnie per Penny. ;

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
hmmm.. ciekawe...
UE wita VL i VL wita UE :D
Kim ze jest nasz ołowek?? :>
Sulik ---->> az sie zbulwersowal :P
Breguś ---->> statsiarzu :P
Kmp ---->> a tobie po co jeszcze jedna ksywka?? :>
Hell ---->> widzisz co ta nutka wygaduje? Jak tu ja pilnujesz so?? :D
yyy..... myslałem ze wiekszym kretynem ten spawacz byc juz nie potrafi.. najwyrażniej myliłem sie.. dalej umie wyciągnąc z tego swojego zakutego łba niestworzone debilizmy :/
https://info.onet.pl/912198,11,item.html
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 10:23:49]

Pencil [ Konsul ]
Storm Shadow - > rozumiem, że Ty tu jesteś szefem wraz z imć Tornem. Czy jest możliwość, że zasilę szeregi VL? :)

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
ogolnie fajna osiemnastak byla wczoraj ale wszytsko mnie boli od tanczego troszke za duzo wypilam bo wyrabalam w twarz jedmeu gosciowi za nic o ile pamietam... Witamy w UE :D
O radosci iskro bogow kwiecie elizejskich pol
Swieta na twym swietym progu stoi nasz natchiony chor
Jasnosc bogow wszystko zacmi zlaczy co rozdielil los
Wszycy ludzie beda bracmi tam gdzie moj przemowi glos
Tak to leci? :P

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
Yo VL :D
Nucia ===. wydaje mi się że 'Jasnosc bogow ' trza zastąpić "Radość Twoja"

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Witam :)
CŚ --> Jestem, ale dopiero teraz :)
Penny --> Nawet nie pytaj, już zasiliłeś szeregi VL, teraz pozostały tylko formalności i biurokracja ;D
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Pencil ---->> Torn jest KIA :P.. hehe :D
A zasilenie szeregów VL oczywiscie ze jest mozliwe.. o ile nie jestes jakims alter-ego kolejnym. Wtedy mozesz sie wpisywac, ale do wstepniaka nie trafisz. Sorry ale kiedys mielismy najazd osob piszacych pod innym nickiem, a okazywało sie ze to stała ekipa. Stad teraz jestesmy podejrzliwi w stosunku do nowo przybyłych....
Tutaj masz stałe kompozyjce w naszym wstepniaku ale ze wzgledu na dzisiejszy dzien zminiłem go troche... ale dobrze by było gdybyś poczytał:
Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)
Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.
IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 10:51:26]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Nutka---->> to ty widze bojowa girl jestes :>... to ja nie bede Cie zaczepiał i zobacze czy mne nie ma... yyy w garazu VL. O tak... garażu tym na druuuuugim końcu Bazy.
;D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 10:53:59]
Hellcat [ Legend ]
Commando -> Nie jestem w stanie wpłynąć na to co Ona mówi
Czołgiem Załoga...

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
Hell ===> Traktorem :D

Pencil [ Konsul ]
Storm Shadow - > tak, przeczytałem te akapity (w poprzednich częściach). Nie jestem alter-ego kogoś z udzielających się w VL, bo do tej pory nie wpadałem do żadnej z karczm, jak już napisałem gdzieś wyżej. :-)

SULIK [ olewam zasady ]
Wooozzzzuuuuppp kurna ! :D
Torn K.I.A. ? hmmm... cos mu sie stalo ? upsss... to nie ja nie podejzewajcie od razu mnie :]

Hellcat [ Legend ]
Ray -> Zboczeńcu...ja jednak wole czołgi :P
Witamy nowego fraje...khem, rekruta :D

Brisk. [ Chomik ]
YoO :D
SySus tak byłem :]

Pencil [ Konsul ]
Hellcat - > to z tym frajerem to o mnie? Osz Ty... :-)

Hellcat [ Legend ]
Pencil -> Co "osz Ty"?? Jak Ty się do Miszcza zwracasz? :>
Aha..Kochanie, nie martw się, ta ofiara mogła być tylko szczęsliwa że od Ciebie akurat dostała :)
Buziaczki :*:*:*

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Pencil --->> no to oki.. zobaczymy co z Ciebie bedzie :)
Bris ---->> a który to ty na tamtym zdjeciu? ja bym stawiał na tego w czerwonej koszulce...

Brisk. [ Chomik ]
SySuś moich zdjęć nie bedzie :]
K@mil [ Wirnik ]
Dzien dobry.
Witam wszystkich i nowopozyskanego rektuta, zycze milego weekendu...
SULIK [ olewam zasady ]
heh - jak sie pozbyc tego zasranego smapy na interiowskim mailu ??

Pencil [ Konsul ]
Hellcat - > aa, to sorry, miszczu. :D
Storm Shadow - > hehe, no zobaczymy. ;
Hellcat [ Legend ]
Commando -> Ale ja [jak zawsze] poniekąd podzielam obawy CŚ-ia :>
Nigdy nie wiadomo czy to nie Venorik z nową taktyką :>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Venorik?? a kto to?
Hellcat [ Legend ]
No ten niedorób co podrywał panienki i Prezesa :)
I utrzymywał stosunki analne w innych karczmach :>
Ale cii już...
[ja bym go przechrzcił na veneryk :)]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Penny to nie Venorik, przynajmniej styl pisania mają inny :)
SULIK [ olewam zasady ]
skopiuje wam mail ktory wyslalem do osob z mojej ksiazki adresowej:
"Witam was wszytkich (odbiorcow tego maila)
Jak sie domyslacie to ja Sulik tylko z innego adresu niz zawsze, za kilka h najprawdodpodobniej skasuje konto: [email protected] - z prostego powodu: za duzo spamu tam mam :| - dziennie okolo 50-70 maili ze spamem to juz za duzo i poki co przesiadam sie na maile:
[email protected] oraz [email protected]
pierwszy jest raczej do przysylania mi plikow powyzej 1 MB do okolo 10 MB (spoko mam tam okolo 1 GB wolnego miejsca, wiec mozecie sporo wysylac, jak bedziecie potrzebowac)
natomiast na [email protected] - prosil bym o wysylanie zwyklej korespondencji z jak najmniejsza iloscia zalacznikow
dzieki i narkozak
do napisania :]"
i do jutra konta [email protected] - nie bedzie lub po porstu nie bede z niego nic odbieral
Hellcat [ Legend ]
Breguś -> A sprawdzałeś czy nie ma cipu [chipu :P] wszczepionego pod skóre na szyi? :>
Pewnym można być jedynie przeszłości, pamiętaj :D
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Acha to ten venorik... ja juz zapomniałem o gosciu ze taki w ogole był :|
Sulik ---->> ile to ja miałem kont mailowych... w ciagu mojego pobytu na necie... i zawsze powód przeprowadki na inne konto był ten sam... SPAM.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 11:55:16]

Pencil [ Konsul ]
Może sobie dacie spokój z odszyfrowywaniem tego, kim jestem?
Jestem Pencil. I tyle.

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Yoł pijaki :D
Hellcat [ Legend ]
Pencil -> A jesli nie dam sobie spokoju to co? :)
Zabijesz mnie? :>

Pencil [ Konsul ]
Hellcat - > ech... po co się trudzić, i tak nie zgadniesz. :P

Hellcat [ Legend ]
Pencil -> Wiem że nie :)
Ale pewna osoba z VL podzieliła się ze mną swoją wiedzą n.t i razem jesteśmy na tropie...coraz bliższym, tropie :)
[aha, nie próbuj mnie zabijać ponieważ są tu osoby które po takim fakcie zrobiłyby to samo z Tobą :P]

Pencil [ Konsul ]
Hellcat - > hmm, jestem bardzo ciekaw jakie macie podejrzenia. Może się nimi ze mną podzielisz? Powiem wtedy czy jesteście na dobrym tropie. Jako podpowiedź mogę powiedzieć, że na wszystkich swoich nickach mam więcej postów niż Ty, SULIK i Shakka razem wzięci... :P
SULIK [ olewam zasady ]
Pencil - a skad ty mozesz wiedziec ile ja mam postow lacznie ? Sulik to nie jedeyny nick :)
zreszta.... a co mnie to obchodzi :)
[ edit ]
lacznie bys musial miec ponad 20k postow (cos w tych okolicach)
lepiej powiedz nam drogi S............e (tak to nick jaki masz, albo i nie :P ) ile ma Twoj najbardziej "spasiony" nick :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 12:10:59]

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Hmmm WTF? :D So ja, so ja znowu ? :D

Pencil [ Konsul ]
Sulik - > drugi Twój nick to Vania, innych nie kojarzę, ale akuratnie w tym przypadku chodziło mi tylko o Twoje 10K postów na SULIKu. :)
Ale być może trochę przesadziłem z tą ilością postów. Muszę sobie to jeszcze raz wszystko przeliczyć, ale to będzie długie i żmudne zajęcie. ;)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Pencil to Sulik, jak w morde szczelił ;D <-- celowy błąd, ja jestem przecież miszczem ortografii :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 12:24:11]

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Breguś analfabeta pffff :D

SULIK [ olewam zasady ]
Bregan - to by bylo wielce interesujace i zaskakujace nawet jak dla mnie :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Ejj sluchajcie jezeli Pencil jest osoba która, jest nowa na VL to okej jezeli nie chce sie przyznac kim jest to spoko... mam tylko nadzieje ze to nie jest alter-ego bo mnie takie cos juz dawno przestało bawic. A skoro jest nowa jak twierdzi to mam nadzieje ze tutaj sie zaaklimatyzuje, i bedzie bawic roznie dobrze jak my to robimy.. to wszytko...
Pencil ---->> BTW.. hmm na wszytkich twoich nickach? My tez mamy po pare nicków... :>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
No to skoro wszyscy sie chwałą postami to ja sam jestem ciekawu ile ja mam na wszystkich swoich nickach.... zaraz policze :>

Shakka [ Pogromca Chomików ]
SySunia no prosze jak to ładnie wszystko ująłeś jak prawdziwy przywódca pfffff :D

Pencil [ Konsul ]
Bregan - > to żeś strzelił. LOL :)
NAPRAWDĘ nie pojawiałem się w karczmach. Jestem pierwszy raz w VL.
Storm Shadow dobrze mówi.
Storm Shadow - > parę nicków, mówisz? :) A karmicie je regularnie? Bo ja zakładam, udzielam się 2-3 miesiące i zmieniam na kolejny, a poprzedni idzie w niepamięć. :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Shakkus, specjalnie kurna to zrobiłem, pfff :D
Sulik, ładnie sie kamuflujesz, ale przedemną nie uciekniesz ;D

Garm Bel Iblis [ Centurion ]
Zaraz grna.. licze dalej :D
SULIK [ olewam zasady ]
Pencil - ja najczesciej po prostu zakladam i zapominam bez karmienia :)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Scandal (1206), Allan2002 (829), Soul Surfer (5999), Garm Bel Iblis (107), Storm Shadow (1077) w sumie to daje: 9218
Tak ja wiem ze inni statsiarze mają wiecej na jednym niz ja mam na wszytkich.. ale coż :)

SULIK [ olewam zasady ]
SS - rozumiem ze to byla "drobna" aluzja do mnie :P
ale z drugiej strony mam w VL chyba najdluzej zarejestrowanego nicka (chyba :P )

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Sulik a ja mysle ze ta aluzja byla do kogos innego :> (nie nie do mnie jesli o to chodzi:P)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Sulik --->> :P
No chyba tak.. a ja zaraz po tobie zdaje sie z najdluższym stazem na GOLu i VL.

Pencil [ Konsul ]
Sulik & Storm Shadow - > obaj się mylicie. :P
SULIK [ olewam zasady ]
SS - mozliwe, ale na nicku ktorego juz nie uzywasz :)
chociaz szkoda, bo wlasnie na takim Cie znalem od poczatku, potem nagle slad o Tobie zaginol i pojawiles sie jako Scandal i Soul Surfer
Pencil - z czym sie mylimy ?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 12:34:00]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Sulik ---->> hmm Scandala mało uzywałem w ogole.. pozniej mnie wcięło a pozniej jako Allan2002 mnie znałes :). A następnie znowu mnie zabrakło wlazłem jako Scandal a pózniej zostało Soul Surfer :).. przynajmniej ta kmi sie wydaje :)
A Scandala dalej uzywam przeciez :).
Pencil ----->> hmm to z którego miesiaca jestes ? :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 12:44:36]
Pencil [ Konsul ]
Tzn. mój pierwszy nick zarejestrowałem niespełna tydzień przed Sulikiem. Nie wiem jak Ty, Storm Shadow. :)
Ale tak naprawdę to odwiedzałem GOL-a od początku jego istnienia. Nawet pamiętam (choć jakby trochę za mgłą) czasy Tower of Dreams. Ale to było dawno...
SULIK [ olewam zasady ]
Pencil a z jakiego jestes mialsta jak moge zapytac ?

Pencil [ Konsul ]
Kraków
A Ty?

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Pencil ---->> link do mojego poprzedniego nicka jest w linku do www :)
https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=2002

SULIK [ olewam zasady ]
Pencil - znam takiego jednego co zalogowal sie tydzien przedemna i jest z tego samego miasta co ja i ty, oraz... ostatnio mu sie nudzi w domu
a na rowerze do niego mam okolo 5 minut czasu - wiec.... uciekaj :P

Pencil [ Konsul ]
Sulik - > ojć... nie, to niemożliwe :P. Z jakiego osiedla jesteś?

SULIK [ olewam zasady ]
Pencil - Kliny :)

Pencil [ Konsul ]
Sulik - > ufff, nawet nie wiem gdzie to jest. :P
SULIK [ olewam zasady ]
Pencil - ombre niech ci bedzie
ja zmykam na UT2k4
a potem po Cyrylka :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Penny --> A może jesteś eravem aka brzydki monster? :P

Promyk [ Konsul ]
<dziad mode: ON>
Też wcześniej śledziłem to forum... a to mój pierwszy nick.
Cicha śmierć
<Dziad mode: OFF>
SULIK [ olewam zasady ]
Bregan - Erav u mnie byl na rowerku kiedys - i raczej byl duzo wczesniej zarejestroany niz tydzien przedemna (a zreszta co za roznica ? )

M'q [ Schattenjager ]
Joł.
Pencil --> witam :]
właśnie się wkręcam w to sławne towarzystwo z VL hehe, jak miło ^^
Nutkaa --> Komandosy Rulezz :D
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
M'q z pocztaku myslalam ze mi dali jakis Ice Tea bo tak samkowalo ale jak zaczelo sie konczyc to dotarlo co to bylo :P fajne bo daje wiekszego kopa niz fresco :) ojciec mnie odbieral i poszul alkoh0ol totrza sie bylo tlumaczyc ze od szampana na toast :P

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Hej VLowcy :)
Hmm a so tu tak pusto? albo nie interesuje mnie to ide zaraz na piwo :D... wracam wieczorem :D... piekna pogoda i w ogole super... nie bede se marnował oczu przynajmniej :D
Zrobić nową czesc czy nie warto.. oto jest pytanie :)

M'q [ Schattenjager ]
Warto, warto... zakładaj ;p

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
oo na TVN są wyboru miss USA 2004 ... :)))))))
Mniam.... ale musze isc zaraz :>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE
KONTYNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
=========================================
.....................PLEASE WAIT WHILE LOADING......................