GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® II 128 II - Wersja UE :))

30.04.2004
14:10
smile
[1]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Vandenberg's Legacy® II 128 II - Wersja UE :))

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003




Tak i po wielu rokowaniach, niekończacych sie negocjacjach w końcu i nasz regiment został wcielony do służby UE. Dostaniemy dopłaty bezposrednie do nowego uzbrojenia, dodatki i diety dla personelu. Szefostwo dostanie certyfikat jakosci :D + 60 % bonusu do naszej marnej pensji :D.
Mozemy tez prosic o dopłaty bezposrednie do uprawy konopii... yyy znaczy kartofli :D, i cukru pudru oraz tego w kostkach :D.
Złozymy podanie takze o pomoc strukturalna na budowę nowych wiezyczek obronnych i fabrykę czekolady, oraz fobrykę lodu do drinków.

Mamy wielkie nadzieje ze Komisja poprze nasze projekty rozwoju regiony poprzez eksterinacje barbarzyńców nie nalezących do Wspólnoty oraz wychlostanie rolników, którzy tylko marudzą :D.

Jestśmy naprawde dumni z wejscia do Struktur Europejskich.. dziekujemy, nie zawidziemy naszych potencjalnych wrog... yy inwestorów :D



Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn (a.k.a. Marburg).

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Brisk., Coy2K, FemmeFatale, Natasha, nutkaaa, Mroofka

Troopers: Adamss, ZgReDeK, ^Piotrek^
Task Force:
Ghost Recon: Fett
Snipers: Oszki
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: ..KmP..
Intelligence and Special Tasks: Bregan, Cicha śmierć

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis, Soul Surfer, Voorhees
Elite Troopers: Hellcat, K@mil, M'q, Raynor, Sulik


Missing In Action: Cuphay, Conroy, kamil210, Los Galaktikos
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, Hadriel, Paudyn, ZeTkA, ehhh, Mazio, Sp4wN, [HNTR], Szwaroc, Erazor_XX, Istota Wiekuista, Łowca Czarownic


NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 11:07:47]

30.04.2004
14:12
smile
[2]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Heh... napisiałbym wiecej ale musze sie zbierac :)

30.04.2004
14:12
smile
[3]

Brisk. [ Chomik ]

*nie ma nas w Bazie, po usł.......* [siadła bateria]

30.04.2004
14:18
[4]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

OK to ja ide, bede pozniejszym wieczorem :)

30.04.2004
14:24
smile
[5]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Ech, ale jaja, dostałem opierdal w szkole za nazwywanie jednej wrednej koleżanki "szczęka" i za nazywanie jednego dupowpycha "wazelina" :D Muahahahaha :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 14:27:16]

30.04.2004
16:08
smile
[6]

Torn [ Merces Letifer ]

Ave.

jaka unia taki wstępniak :P

30.04.2004
17:00
smile
[7]

M'q [ Schattenjager ]

Do Unii wchodzimy, a tu taka cisza? :D

Btw. życzę wszystkim udanej majówki ];->

30.04.2004
17:20
[8]

SULIK [ olewam zasady ]

Z takimi dowodcami bedzie dobrze :>

kurde - nie moge isc do sportu na spotkanie Krakusow :(
troche sie skomplikowalo wszytko :|

moze wreszcie od 1 maja cos zrobia ze spamem :|
dosatlem wlasnie 50 maili i wszystko to spam :( - chyba zlikwidujo konto mailowe na interii :|

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 17:23:21]

30.04.2004
19:02
[9]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Phi, Unia Europejska. :)
Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem mojego czynnego udzielania się na tym forum. :)

30.04.2004
19:03
smile
[10]

Hellcat [ Legend ]

KmP -> Poowiedz że nie żartujesz...pooowiedz :D

30.04.2004
19:11
smile
[11]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Hell - > proszę bardzo - bynajmniej nie żartuję. No dalej, skacz z radości.

30.04.2004
19:12
[12]

Hellcat [ Legend ]

Niee no, z czego tu sie cieszyć, co? :>
A na poważnie...coś się stało, czy tak tylko mówisz?

30.04.2004
19:14
[13]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Za dużo czasu mi to forum zżera. Będę wpadał tylko czasami. Na nicku "kmp".

30.04.2004
19:15
[14]

Hellcat [ Legend ]

Tylko mi się tu nie obrażaj :)
Przeca żartowałem z tą radością.

Swoją drogą...chyba nie jesteś jedyny któremu to forum zżera stanowczo za dużo czasu...
Ale jak już wpadniesz to zajrzysz do VL, nie? :)

30.04.2004
19:17
smile
[15]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Mhm, obraziłem się ! ;D

No jasna sprawa, że wpadnę do VL. Jakżeby inaczej. ;›

30.04.2004
19:18
smile
[16]

Hellcat [ Legend ]

No skoro się obraziłeś to oka...
--------------------------------------
Będziemy czekali :D

30.04.2004
19:18
smile
[17]

Adamss [ -betting addiction- ]

Unia... miejmy nadzieję, że to lepsza przyszłość :).

Bry ;].

30.04.2004
19:19
smile
[18]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Adamss - joł
Hell - :P

30.04.2004
19:19
smile
[19]

Hellcat [ Legend ]

Adamss -> Płonne nadzieje :P
Bry :D

30.04.2004
19:48
[20]

SULIK [ olewam zasady ]

A ja z dniem dzisiejszym juz skonczylem szkoel - wiec do Unii wchodze jako technik :]

30.04.2004
19:51
smile
[21]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

"Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem mojego czynnego udzielania się na tym forum. :)"

Szkoda... *chlip* ;)

30.04.2004
19:52
[22]

Hellcat [ Legend ]

Breguś -> Chcesz żeby i na Ciebie się obraził? :>

30.04.2004
19:56
smile
[23]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Hell --> Szkoda, ze KmP już nie bedzie sie udzielał :P

30.04.2004
19:58
smile
[24]

Hellcat [ Legend ]

Breguś -> Wiesz że masz już u Niego przerąbane? :>

Ale szkoda...fajny był z Niego herbatnik... :D

30.04.2004
20:00
smile
[25]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Hell --> A za cóż to? :>

KmP --> Nie bij, oszczędz Bregana Niewinnego :D

30.04.2004
20:01
smile
[26]

Hellcat [ Legend ]

Breguś -> To je zbyt straszne by o tym publicznie mówić :>

30.04.2004
20:06
smile
[27]

..KmP.. [ Designed by AI ]

<- Hell

Bregan - > a pałką... po głowie... hm ? :D

30.04.2004
20:15
smile
[28]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Hell --> Już wiem... pałką po głowie! :D (jak ja to sprytnie wydedukowałem :>)

KmP --> Aaaaaa.... nieeeee! :D

30.04.2004
20:20
smile
[29]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dobry wieczór...
KmP ----------> Znikasz?? *rzuca mu się z łzami w oczach w ramiona...*


30.04.2004
20:23
smile
[30]

Fett [ Avatar ]

witam witam dawno mnie noie było ale to przezk opetencje, wpadam na chwiel i dopisuje sie tam co jest an wierzchu sorrki ;)

A swoją drogą patrzcie co wypatrzyłem na forum onetu.pl, czasami sie wstydze, że jestem Polakiem :[

WYGWIZDAŁEM ICH W SPODKU

byłem wtedy jak ich wygwizdywali w katowickim spodku i wcale tego nieżałuje, bo oni tak za wiele narazie nie pokazali, choć może jeszcze im sie uda,

Za to ty pokazałeś ,że jesteś burakiem.... 2004-04-13 13:41

~Kropek
jestem dumny z tego co zrobiłem, może od tamtej pory ... 2004-04-18 21:22
... czegoś się nauczyli ~pol pot



30.04.2004
21:03
smile
[31]

..KmP.. [ Designed by AI ]

ekhm.....
pokazać Wam coś ? :D

30.04.2004
21:04
smile
[32]

Hellcat [ Legend ]

KmP -> Ale Sagan w 34 był na spalonym więc ja bym tego gola nie uznał niestety :P

30.04.2004
21:08
[33]

Fett [ Avatar ]

nie uzywasz spolszczenia ?

30.04.2004
21:09
smile
[34]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Fett - niby po jasną cholerę :D. Lubię angielski. :›

Kiedyś miałem CMPL, ale wolę jednak oryginalną wersję. :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 21:10:10]

30.04.2004
21:39
[35]

SULIK [ olewam zasady ]

Fett, Hell - proponowal bym, jezeli juz w stopniu macie [ VL ] to sie nie dopisywac do glupich watkow, lyb do tych w ktorych nie macie nic do powiedzenia

- przyklad: watek o zabijaniu trolla w jakims cRPG - nie znacie roziwanie to po co sie dopisywac ?

30.04.2004
21:41
[36]

Hellcat [ Legend ]

SULIK -> Oka...pierwszy i ostatni raz mi się zdarzyło :|

30.04.2004
22:07
smile
[37]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

yo Yo YO! VL! :D

Ray wrócił i jest szczęsliwy, preziębiony i ma kaca :D

co tam ?? :D

30.04.2004
22:09
[38]

Hellcat [ Legend ]

Siemasz Ray
Miło że wycieczka się udała...

30.04.2004
22:22
smile
[39]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Siemasz Hell :) Jak tam zdrowie ? :)

30.04.2004
22:23
[40]

..KmP.. [ Designed by AI ]

yo, Ray...

30.04.2004
22:23
[41]

Hellcat [ Legend ]

A dziękuje, dobrze :)
Wszystko dobrze, finansowo, uczuciowo i w ogóle :)

30.04.2004
22:27
smile
[42]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

< ------------- Tak wygladam...

Witam dzis był moj ostatni dzis codziennej pracy... trwalo to prawie dwa tygodnie i mam tego serdecznie dosc :\.... kuźwa w sumie nic nie robię ale wracanie dzien w dzien o 22 to jednak troche meczace jest :/...

Plusem jest to ze dodatkowe pieniadze z tego beda :))...które poszły juz na oplacenie zalegoych rachunków :)... i tyle sie nacieszyłem :D.. no coz szybko przyszło, lawto poszło :D

30.04.2004
22:34
smile
[43]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

yo, KmP...

Hell, no to dobrze :)

30.04.2004
22:36
smile
[44]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

oooo fiu fiu.. własnie zauwazyłem ze mam aktywowany abonament :D

30.04.2004
22:44
smile
[45]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Torn ----->> majster aleś... słabiak :D

Hehe... fajna ta edycje nie ?? :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 23:04:23]

30.04.2004
22:55
smile
[46]

Torn [ Merces Letifer ]

Ave.
Ja tylko na chwilkę :)
Jutro wypoczywam cały dzień więc mnie nie będzie, możecie się czuć swobodnie :>

PS. Sherlocku - to jest ta sama część.
LOL
;-)

30.04.2004
23:00
smile
[47]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ooo faktycznie... :|.. interesujące :|. Nie zwróciłem uwagi... chyba czas isc spac i odespac te dwa tygodnie :)

Ale i tak jestes slabiak :P :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 23:01:51]

30.04.2004
23:01
smile
[48]

Torn [ Merces Letifer ]

.... a Ty burak :P :D

branoc. :>

30.04.2004
23:09
smile
[49]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Torn ---->> hehe.. burak tak?? moze i tak.. ale ty za to jestes KIA :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 23:10:06]

30.04.2004
23:11
smile
[50]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Echh.. dobra ja sie zbieram troche moze pogram i uderzam w kimono bo marnie ze mną :)

Achaaa... Torn se posiedzi w KIA :D

30.04.2004
23:12
smile
[51]

Torn [ Merces Letifer ]

[ghost mode: on]
buuuuuuuuu!!
[/ghost]



pff, tania sztuczka :) Jakbym nie miał co z kasą robić to... :P

Ostatecznie branoc.

30.04.2004
23:26
smile
[52]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Keine grenzen! :>

01.05.2004
00:14
smile
[53]

kmp [ Junior ]

Przywitajcie się z UE. :P

01.05.2004
00:15
smile
[54]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Infernal Heilz to UE !!! :>

01.05.2004
00:22
smile
[55]

Pencil [ Konsul ]

Witajcie! :-)
Można się tu zaciągnąć ? ;)

01.05.2004
00:25
[56]

SULIK [ olewam zasady ]


kompo - ja juzprzywitalem sie w moim nowym watku - ale niech bedzie i tutaj - z okazji wejsia do unii wszytkiego najlepszego, duzo pomaranczy i ladniej ubranego drzewka bozo narodzeniowego i rozgadanego rozowego kroliczka z wielkim kochones zyczy Sulik :]

01.05.2004
00:37
smile
[57]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Pencil --> A prawdziwego nicka to niełaska podac? :P

01.05.2004
00:38
smile
[58]

Pencil [ Konsul ]

Bregan - > a po cóż to ? :)

01.05.2004
00:38
smile
[59]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Weszliśmy do uni czy unia wlazła do nas??

01.05.2004
00:40
smile
[60]

SULIK [ olewam zasady ]

Cicha śmierć - wiesz... musoielismy to tak zrobic, aby UE myslala, ze my ich proslilismy o to, aby nas przyjeli, a tak naprawde to oni blagali nas o to, aby monarcha wszechpolska otworzyla dla tych bialasow granice :>

01.05.2004
00:41
smile
[61]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Pencil --> Takie mamy zasady w VL ;> Ale nie martw się, już ja z CŚem Cię rozpracujemy... :)

01.05.2004
00:44
[62]

SULIK [ olewam zasady ]

Bregan - pierwsze slysze o takiej zasadzie w VL !
chce byc na takim nicku to niech bedzie - a co za roznica na jakim nicku sie pisze ?
podoba mu sie ten, pasuje mu on do pisania wlasnie tutaj to niech na nim pisze - od tego mamy tzw. animowosc w necie, aby kazdy mogl byc tym kim chce

01.05.2004
00:46
smile
[63]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Sulik --> Łe Jezu, ale żes sie uniósł, przecież zartowałem :P
Ja sam odwiedziałem kiedyś VLa pod innymi nickami, pfff :)

01.05.2004
00:48
smile
[64]

SULIK [ olewam zasady ]

Bregan - ty zartujesz, ale osoba tu nowa nie musi tego wiedziec, ja wiem reszta wie a Pencil nie musi i moesz go odsraszyc, a noz koles przyda sie do czego :>

np. wyzszych celow (scieranie kurzy na szafach :D )

01.05.2004
00:49
smile
[65]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Sulik --------> raczej kingston... albo pod szafami...

01.05.2004
00:52
smile
[66]

Pencil [ Konsul ]

Sulik - > no właśnie, masz rację. :)

Tyle że nie będę niczego ścierał. Podobno od tego jest ktoś inny?

01.05.2004
00:57
[67]

SULIK [ olewam zasady ]

Pencil - nie patrz tak na mnie... to nie ja jestem od scierania kurzy... ja jestem od... no wlasnie czego ? a tak juz wiem,, robienia zamieszania, paniekowania i chowania sie po kontach z bazookom z ktorej strzelam tylko w pomieszczeniach zamknietych :)

01.05.2004
01:01
smile
[68]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Pencil to chyba KmP :) Poznaje po stylu pisania :P

01.05.2004
01:01
smile
[69]

Pencil [ Konsul ]

No, widzę, że macie naprawdę zorganizowaną karczmę. :-)
To mi się podoba. Chyba mógłbym zostać cywilem? ;D

01.05.2004
01:03
[70]

SULIK [ olewam zasady ]

Bregan - no po bylu tego napisal

a co do stylow pisania: ja np. jak pisze recznie to styli pisania mam okolo 5
a kiedys dawno temu dla kazdego nicka uzywalem innego rodzaju pisania (w jednym wiecej bledow, w innym mniej, w jeszcze innym lubialem sobie kropkowac)

01.05.2004
01:03
smile
[71]

Pencil [ Konsul ]

Bregan - > KmP? Nie rozumiem...

01.05.2004
01:04
smile
[72]

SULIK [ olewam zasady ]

Pencil - czemu nie :)
tylko musisz poczekac, az Storm Shadow Cie zaloguje za pomoca jego zenskiego glosuu (wolisz nie wiedziec jak facet uzyskuje tak wysoki dzwiek :P )

01.05.2004
01:04
[73]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Pencil --------------> Chyba jednak jeszcze nie...
Sulik --------------> Lepiej poczekać... żeby potem nie było jak z Venorikiem na przykład...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 01:07:15]

01.05.2004
01:06
smile
[74]

Pencil [ Konsul ]

Sulik - > heh, no domyślam się, że od razu się nie zostaje cywilem, bo przeczytałem wstępniak z poprzedniej części. :-)

Cicha śmierć - > jak wyżej :D

01.05.2004
01:09
smile
[75]

kmp [ Junior ]

Bregan - > że co, że Pencil to ja? Pffff...

01.05.2004
01:09
smile
[76]

SULIK [ olewam zasady ]

ehhh... ogladnol bym sobie jakis film, ale mi sie nie chce wybierac p[osod tego co mam... zreszta tak naprawde to mi sie cos nic nie chce :|

oooooo czekajcie juz wiem co mi sie chce, a wiec dobranoc :)

01.05.2004
01:11
smile
[77]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Sulik --> Ja również mam kilka stylów pisania, pod innymi nickami jestem nie do rozpoznania :>

Pencil --> Dobra, juz nie wnikam kim jestes, ale powiedz chociaz czy to twój pierwszy nick an GOLu? :)

01.05.2004
01:13
[78]

SULIK [ olewam zasady ]

Bregan - mnie sie juz tak nie chce bawic - a do rozpoznania jestes banalnie, ale jak to Ci nie powiem :>

a co do pisania za pomoca dlugopisu to chyba kazdy sprawdzian z polaka mam inna "czcianka" napisany :>

01.05.2004
01:15
smile
[79]

Pencil [ Konsul ]

Bregan - > dobrze, nie wnikaj :D. No, to szczerze mogę Ci powiedzieć, że to nie jest mój pierwszy nick na GOLu. Jestem na tym forum prawie od początku... :P Ale w VL jeszcze nie pisałem, więc chciałem nadrobić zaległości. ;)

01.05.2004
01:21
[80]

SULIK [ olewam zasady ]

Pencil - czekalem wlsanie jak cos napiszesz - bo monitorowalem soebie: "Ostatnich 15 zalogowanych"
i jezeli uzywasz tylko jednej przeglaarki netowej, to nie mogl;es sie przelogowac i kompoholikiem to ty nie jestes :)

wiec.. witaj Pencil :)

01.05.2004
01:23
smile
[81]

Pencil [ Konsul ]

Sulik - > no nie, Wy mnie braliście za kompoholika? Heh, no tak bywa. :)

Witaj, SULIK. :-)
Wbrew pozorom jednak nie znamy się od dziś. :P

01.05.2004
01:25
[82]

SULIK [ olewam zasady ]

Pencil - domyslalm sie, ze mnie skads wiecej znasz :)
a czy bralem Cie za kompo ? raczej nie z prostego powodu - wyzej napisal, ze od 1.05 ma coraz mniej czasu na odwiedzanie forum, wiec po co mu nowy nick - ja tylko sie upewnilem, ze to nikt z rozmawiajacych w tym momecie (inaczej moiwac, ze nikt nie gada sam ze soba)

01.05.2004
01:26
smile
[83]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Pencil --> W takim razie witaj i nadrabiaj zaległości na VL :)

Edit: Na życzenie Pencila :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 01:44:16]

01.05.2004
01:32
smile
[84]

Pencil [ Konsul ]

SULIK - > spoko, po co miałbym ściemniać :). Jestem stałym bywalcem forum od dawna, w karczmach na razie się nie udzialałem, choć wiele słyszałem np. o VL. Więc z okazji wejścia Polski do Unii, założyłem sobie kolejnego nicka i właśnie się wkręcam w to sławne towarzystwo z VL. ;-)

Bregan - > Penicl > ta, ja Ci dam Penicla! Jeszcze zacznij mnie nazywać Penicyliną! ;D

01.05.2004
01:37
[85]

SULIK [ olewam zasady ]

" właśnie się wkręcam w to sławne towarzystwo z VL." - no tak, reklama dzwignia handlu i karczm :)

ok to ja juz pownonie sie zegnam i ide spac, bo oczenta mis ie zamykaja - a od jutra czas by sie zaczac uczyc na mature

01.05.2004
01:38
[86]

Pencil [ Konsul ]

Kurczę, mi też się już chce spać... a zamierzałem przesiedzieć całą nockę przy komputerze...

Dobranoc, Sulik.

01.05.2004
01:45
smile
[87]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Pencil --> Wyedytowałem espeszialli for ju :D

Sulik --> Dobranoc :)

01.05.2004
01:49
smile
[88]

Pencil [ Konsul ]

Ach, no tak. Szczęśliwy posiadaczu abonamentu. :P Jaki masz? GOLMAX czy MayClub?

01.05.2004
01:52
smile
[89]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Aktualnie GOLMAX, ale mam w zanadrzu MayClub z EG2004, który wykorzystam jak skończy mi się obecny abonament :)

01.05.2004
01:54
smile
[90]

Pencil [ Konsul ]

Ja przymierzam się właśnie do kupna GOLMAXu. Zobaczymy co z tego wyjdzie. ;)

01.05.2004
01:55
smile
[91]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Kup, warto :) [ sponsored by Soulcatcher ] ;D

01.05.2004
01:55
smile
[92]

Pencil [ Konsul ]

Hehe, że warto to ja sobie zdaję sprawę. Ale czy kaska się znajdzie. ;)

01.05.2004
01:59
smile
[93]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Kaska to zawsze problem, ale GOLMAX znowu taki drogi nie jest. Na jaki okres masz zamiar wziąc? :)

01.05.2004
02:01
smile
[94]

Pencil [ Konsul ]

Nie wiem. :-)
Zależy jaką kwotą będę dysponował jutro. :>

01.05.2004
02:04
smile
[95]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Btw. Skąd ten nick? Jesli mozna wiedziec... :)

01.05.2004
02:06
smile
[96]

Pencil [ Konsul ]

Na początku bardzo chciałem dać sobie Penny, ale było zajęte. Więc spróbował Pen - także zajęte. Jakoś tak szybko mi się skojarzyło Pencil - i viola, oto jestem sobie Ołówkiem. ;)

01.05.2004
02:08
smile
[97]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Hahahah :D
Skryty +1 ;>

01.05.2004
02:09
smile
[98]

Pencil [ Konsul ]

uaaah, to ja będę już szedł powoli spać.
Wrócę tu wczesnym rankiem. ;)

Dobranoc, Bregan a.k.a. Czapajew. :D

01.05.2004
02:13
smile
[99]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Dobranoc Penny aka... ? :D
To pozostałem w bazie sam, jeszcze trochę posiedze :)

01.05.2004
03:05
[100]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Bregan - jesteś tu jeszcze??

Jak nie to posiedzę sam...

01.05.2004
09:07
[101]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

północ centrum poznania ruch jak cholera :) ale zaluje czegios co zrobilam na imprezie :( nie potrzebnie drugiego comandosa pilam :/

01.05.2004
09:16
smile
[102]

Pencil [ Konsul ]

No i jestem. Dzień dobry wszystkim. :)

Bregan - > hehe, no tak, możesz pisać do mnie per Penny. ;›

01.05.2004
10:20
smile
[103]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

hmmm.. ciekawe...

UE wita VL i VL wita UE :D

Kim ze jest nasz ołowek?? :>

Sulik ---->> az sie zbulwersowal :P

Breguś ---->> statsiarzu :P

Kmp ---->> a tobie po co jeszcze jedna ksywka?? :>

Hell ---->> widzisz co ta nutka wygaduje? Jak tu ja pilnujesz so?? :D

yyy..... myslałem ze wiekszym kretynem ten spawacz byc juz nie potrafi.. najwyrażniej myliłem sie.. dalej umie wyciągnąc z tego swojego zakutego łba niestworzone debilizmy :/

https://info.onet.pl/912198,11,item.html

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 10:23:49]

01.05.2004
10:26
smile
[104]

Pencil [ Konsul ]

Storm Shadow - > rozumiem, że Ty tu jesteś szefem wraz z imć Tornem. Czy jest możliwość, że zasilę szeregi VL? :)

01.05.2004
10:31
smile
[105]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

ogolnie fajna osiemnastak byla wczoraj ale wszytsko mnie boli od tanczego troszke za duzo wypilam bo wyrabalam w twarz jedmeu gosciowi za nic o ile pamietam... Witamy w UE :D

O radosci iskro bogow kwiecie elizejskich pol
Swieta na twym swietym progu stoi nasz natchiony chor
Jasnosc bogow wszystko zacmi zlaczy co rozdielil los
Wszycy ludzie beda bracmi tam gdzie moj przemowi glos

Tak to leci? :P

01.05.2004
10:44
smile
[106]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Yo VL :D

Nucia ===. wydaje mi się że 'Jasnosc bogow ' trza zastąpić "Radość Twoja"

01.05.2004
10:48
smile
[107]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Witam :)

CŚ --> Jestem, ale dopiero teraz :)

Penny --> Nawet nie pytaj, już zasiliłeś szeregi VL, teraz pozostały tylko formalności i biurokracja ;D

01.05.2004
10:49
[108]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Pencil ---->> Torn jest KIA :P.. hehe :D

A zasilenie szeregów VL oczywiscie ze jest mozliwe.. o ile nie jestes jakims alter-ego kolejnym. Wtedy mozesz sie wpisywac, ale do wstepniaka nie trafisz. Sorry ale kiedys mielismy najazd osob piszacych pod innym nickiem, a okazywało sie ze to stała ekipa. Stad teraz jestesmy podejrzliwi w stosunku do nowo przybyłych....

Tutaj masz stałe kompozyjce w naszym wstepniaku ale ze wzgledu na dzisiejszy dzien zminiłem go troche... ale dobrze by było gdybyś poczytał:

Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 10:51:26]

01.05.2004
10:52
smile
[109]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Nutka---->> to ty widze bojowa girl jestes :>... to ja nie bede Cie zaczepiał i zobacze czy mne nie ma... yyy w garazu VL. O tak... garażu tym na druuuuugim końcu Bazy.

;D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 10:53:59]

01.05.2004
10:59
[110]

Hellcat [ Legend ]

Commando -> Nie jestem w stanie wpłynąć na to co Ona mówi

Czołgiem Załoga...

01.05.2004
11:02
smile
[111]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Hell ===> Traktorem :D

01.05.2004
11:03
smile
[112]

Pencil [ Konsul ]

Storm Shadow - > tak, przeczytałem te akapity (w poprzednich częściach). Nie jestem alter-ego kogoś z udzielających się w VL, bo do tej pory nie wpadałem do żadnej z karczm, jak już napisałem gdzieś wyżej. :-)

01.05.2004
11:03
smile
[113]

SULIK [ olewam zasady ]

Wooozzzzuuuuppp kurna ! :D

Torn K.I.A. ? hmmm... cos mu sie stalo ? upsss... to nie ja nie podejzewajcie od razu mnie :]

01.05.2004
11:07
smile
[114]

Hellcat [ Legend ]

Ray -> Zboczeńcu...ja jednak wole czołgi :P

Witamy nowego fraje...khem, rekruta :D

01.05.2004
11:07
smile
[115]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D

SySus tak byłem :]

01.05.2004
11:10
smile
[116]

Pencil [ Konsul ]

Hellcat - > to z tym frajerem to o mnie? Osz Ty... :-)

01.05.2004
11:15
smile
[117]

Hellcat [ Legend ]

Pencil -> Co "osz Ty"?? Jak Ty się do Miszcza zwracasz? :>

Aha..Kochanie, nie martw się, ta ofiara mogła być tylko szczęsliwa że od Ciebie akurat dostała :)
Buziaczki :*:*:*

01.05.2004
11:16
smile
[118]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Pencil --->> no to oki.. zobaczymy co z Ciebie bedzie :)

Bris ---->> a który to ty na tamtym zdjeciu? ja bym stawiał na tego w czerwonej koszulce...

01.05.2004
11:17
smile
[119]

Brisk. [ Chomik ]

SySuś moich zdjęć nie bedzie :]

01.05.2004
11:33
[120]

K@mil [ Wirnik ]

Dzien dobry.

Witam wszystkich i nowopozyskanego rektuta, zycze milego weekendu...

01.05.2004
11:37
[121]

SULIK [ olewam zasady ]

heh - jak sie pozbyc tego zasranego smapy na interiowskim mailu ??

01.05.2004
11:39
smile
[122]

Pencil [ Konsul ]

Hellcat - > aa, to sorry, miszczu. :D

Storm Shadow - > hehe, no zobaczymy. ;›

01.05.2004
11:42
[123]

Hellcat [ Legend ]

Commando -> Ale ja [jak zawsze] poniekąd podzielam obawy CŚ-ia :>
Nigdy nie wiadomo czy to nie Venorik z nową taktyką :>

01.05.2004
11:44
smile
[124]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Venorik?? a kto to?

01.05.2004
11:47
[125]

Hellcat [ Legend ]

No ten niedorób co podrywał panienki i Prezesa :)
I utrzymywał stosunki analne w innych karczmach :>
Ale cii już...
[ja bym go przechrzcił na veneryk :)]

01.05.2004
11:51
smile
[126]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Penny to nie Venorik, przynajmniej styl pisania mają inny :)

01.05.2004
11:51
[127]

SULIK [ olewam zasady ]

skopiuje wam mail ktory wyslalem do osob z mojej ksiazki adresowej:

"Witam was wszytkich (odbiorcow tego maila)
Jak sie domyslacie to ja Sulik tylko z innego adresu niz zawsze, za kilka h najprawdodpodobniej skasuje konto: [email protected] - z prostego powodu: za duzo spamu tam mam :| - dziennie okolo 50-70 maili ze spamem to juz za duzo i poki co przesiadam sie na maile:
[email protected] oraz [email protected]
pierwszy jest raczej do przysylania mi plikow powyzej 1 MB do okolo 10 MB (spoko mam tam okolo 1 GB wolnego miejsca, wiec mozecie sporo wysylac, jak bedziecie potrzebowac)

natomiast na [email protected] - prosil bym o wysylanie zwyklej korespondencji z jak najmniejsza iloscia zalacznikow

dzieki i narkozak
do napisania :]"

i do jutra konta [email protected] - nie bedzie lub po porstu nie bede z niego nic odbieral

01.05.2004
11:52
[128]

Hellcat [ Legend ]

Breguś -> A sprawdzałeś czy nie ma cipu [chipu :P] wszczepionego pod skóre na szyi? :>
Pewnym można być jedynie przeszłości, pamiętaj :D

01.05.2004
11:54
[129]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Acha to ten venorik... ja juz zapomniałem o gosciu ze taki w ogole był :|

Sulik ---->> ile to ja miałem kont mailowych... w ciagu mojego pobytu na necie... i zawsze powód przeprowadki na inne konto był ten sam... SPAM.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 11:55:16]

01.05.2004
11:55
smile
[130]

Pencil [ Konsul ]

Może sobie dacie spokój z odszyfrowywaniem tego, kim jestem?
Jestem Pencil. I tyle.

01.05.2004
11:56
smile
[131]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Yoł pijaki :D

01.05.2004
11:57
[132]

Hellcat [ Legend ]

Pencil -> A jesli nie dam sobie spokoju to co? :)
Zabijesz mnie? :>

01.05.2004
12:01
smile
[133]

Pencil [ Konsul ]

Hellcat - > ech... po co się trudzić, i tak nie zgadniesz. :P

01.05.2004
12:03
smile
[134]

Hellcat [ Legend ]

Pencil -> Wiem że nie :)
Ale pewna osoba z VL podzieliła się ze mną swoją wiedzą n.t i razem jesteśmy na tropie...coraz bliższym, tropie :)

[aha, nie próbuj mnie zabijać ponieważ są tu osoby które po takim fakcie zrobiłyby to samo z Tobą :P]

01.05.2004
12:06
smile
[135]

Pencil [ Konsul ]

Hellcat - > hmm, jestem bardzo ciekaw jakie macie podejrzenia. Może się nimi ze mną podzielisz? Powiem wtedy czy jesteście na dobrym tropie. Jako podpowiedź mogę powiedzieć, że na wszystkich swoich nickach mam więcej postów niż Ty, SULIK i Shakka razem wzięci... :P

01.05.2004
12:08
[136]

SULIK [ olewam zasady ]

Pencil - a skad ty mozesz wiedziec ile ja mam postow lacznie ? Sulik to nie jedeyny nick :)
zreszta.... a co mnie to obchodzi :)

[ edit ]
lacznie bys musial miec ponad 20k postow (cos w tych okolicach)
lepiej powiedz nam drogi S............e (tak to nick jaki masz, albo i nie :P ) ile ma Twoj najbardziej "spasiony" nick :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 12:10:59]

01.05.2004
12:09
smile
[137]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hmmm WTF? :D So ja, so ja znowu ? :D

01.05.2004
12:10
smile
[138]

Pencil [ Konsul ]

Sulik - > drugi Twój nick to Vania, innych nie kojarzę, ale akuratnie w tym przypadku chodziło mi tylko o Twoje 10K postów na SULIKu. :)

Ale być może trochę przesadziłem z tą ilością postów. Muszę sobie to jeszcze raz wszystko przeliczyć, ale to będzie długie i żmudne zajęcie. ;)

01.05.2004
12:12
smile
[139]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Pencil to Sulik, jak w morde szczelił ;D <-- celowy błąd, ja jestem przecież miszczem ortografii :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 12:24:11]

01.05.2004
12:13
smile
[140]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Breguś analfabeta pffff :D

01.05.2004
12:14
smile
[141]

SULIK [ olewam zasady ]

Bregan - to by bylo wielce interesujace i zaskakujace nawet jak dla mnie :D

01.05.2004
12:14
smile
[142]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ejj sluchajcie jezeli Pencil jest osoba która, jest nowa na VL to okej jezeli nie chce sie przyznac kim jest to spoko... mam tylko nadzieje ze to nie jest alter-ego bo mnie takie cos juz dawno przestało bawic. A skoro jest nowa jak twierdzi to mam nadzieje ze tutaj sie zaaklimatyzuje, i bedzie bawic roznie dobrze jak my to robimy.. to wszytko...

Pencil ---->> BTW.. hmm na wszytkich twoich nickach? My tez mamy po pare nicków... :>

01.05.2004
12:16
smile
[143]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

No to skoro wszyscy sie chwałą postami to ja sam jestem ciekawu ile ja mam na wszystkich swoich nickach.... zaraz policze :>

01.05.2004
12:17
smile
[144]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

SySunia no prosze jak to ładnie wszystko ująłeś jak prawdziwy przywódca pfffff :D

01.05.2004
12:18
smile
[145]

Pencil [ Konsul ]

Bregan - > to żeś strzelił. LOL :)

NAPRAWDĘ nie pojawiałem się w karczmach. Jestem pierwszy raz w VL.

Storm Shadow dobrze mówi.

Storm Shadow - > parę nicków, mówisz? :) A karmicie je regularnie? Bo ja zakładam, udzielam się 2-3 miesiące i zmieniam na kolejny, a poprzedni idzie w niepamięć. :)

01.05.2004
12:18
smile
[146]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Shakkus, specjalnie kurna to zrobiłem, pfff :D

Sulik, ładnie sie kamuflujesz, ale przedemną nie uciekniesz ;D

01.05.2004
12:20
smile
[147]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Zaraz grna.. licze dalej :D

01.05.2004
12:23
[148]

SULIK [ olewam zasady ]

Pencil - ja najczesciej po prostu zakladam i zapominam bez karmienia :)

01.05.2004
12:24
smile
[149]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Scandal (1206), Allan2002 (829), Soul Surfer (5999), Garm Bel Iblis (107), Storm Shadow (1077) w sumie to daje: 9218

Tak ja wiem ze inni statsiarze mają wiecej na jednym niz ja mam na wszytkich.. ale coż :)

01.05.2004
12:26
smile
[150]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - rozumiem ze to byla "drobna" aluzja do mnie :P

ale z drugiej strony mam w VL chyba najdluzej zarejestrowanego nicka (chyba :P )

01.05.2004
12:30
smile
[151]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Sulik a ja mysle ze ta aluzja byla do kogos innego :> (nie nie do mnie jesli o to chodzi:P)

01.05.2004
12:30
smile
[152]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sulik --->> :P

No chyba tak.. a ja zaraz po tobie zdaje sie z najdluższym stazem na GOLu i VL.

01.05.2004
12:32
smile
[153]

Pencil [ Konsul ]

Sulik & Storm Shadow - > obaj się mylicie. :P

01.05.2004
12:33
[154]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - mozliwe, ale na nicku ktorego juz nie uzywasz :)
chociaz szkoda, bo wlasnie na takim Cie znalem od poczatku, potem nagle slad o Tobie zaginol i pojawiles sie jako Scandal i Soul Surfer

Pencil - z czym sie mylimy ?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 12:34:00]

01.05.2004
12:42
smile
[155]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sulik ---->> hmm Scandala mało uzywałem w ogole.. pozniej mnie wcięło a pozniej jako Allan2002 mnie znałes :). A następnie znowu mnie zabrakło wlazłem jako Scandal a pózniej zostało Soul Surfer :).. przynajmniej ta kmi sie wydaje :)

A Scandala dalej uzywam przeciez :).

Pencil ----->> hmm to z którego miesiaca jestes ? :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 12:44:36]

01.05.2004
12:50
[156]

Pencil [ Konsul ]

Tzn. mój pierwszy nick zarejestrowałem niespełna tydzień przed Sulikiem. Nie wiem jak Ty, Storm Shadow. :)

Ale tak naprawdę to odwiedzałem GOL-a od początku jego istnienia. Nawet pamiętam (choć jakby trochę za mgłą) czasy Tower of Dreams. Ale to było dawno...

01.05.2004
13:01
[157]

SULIK [ olewam zasady ]

Pencil a z jakiego jestes mialsta jak moge zapytac ?

01.05.2004
13:06
smile
[158]

Pencil [ Konsul ]

Kraków

A Ty?

01.05.2004
13:09
smile
[159]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Pencil ---->> link do mojego poprzedniego nicka jest w linku do www :)

https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=2002

01.05.2004
13:13
smile
[160]

SULIK [ olewam zasady ]

Pencil - znam takiego jednego co zalogowal sie tydzien przedemna i jest z tego samego miasta co ja i ty, oraz... ostatnio mu sie nudzi w domu
a na rowerze do niego mam okolo 5 minut czasu - wiec.... uciekaj :P

01.05.2004
13:15
smile
[161]

Pencil [ Konsul ]

Sulik - > ojć... nie, to niemożliwe :P. Z jakiego osiedla jesteś?

01.05.2004
13:18
smile
[162]

SULIK [ olewam zasady ]

Pencil - Kliny :)

01.05.2004
13:19
smile
[163]

Pencil [ Konsul ]

Sulik - > ufff, nawet nie wiem gdzie to jest. :P

01.05.2004
13:21
[164]

SULIK [ olewam zasady ]

Pencil - ombre niech ci bedzie

ja zmykam na UT2k4
a potem po Cyrylka :)

01.05.2004
14:14
smile
[165]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Penny --> A może jesteś eravem aka brzydki monster? :P

01.05.2004
14:16
smile
[166]

Promyk [ Konsul ]

<dziad mode: ON>

Też wcześniej śledziłem to forum... a to mój pierwszy nick.

Cicha śmierć
<Dziad mode: OFF>

01.05.2004
14:30
[167]

SULIK [ olewam zasady ]

Bregan - Erav u mnie byl na rowerku kiedys - i raczej byl duzo wczesniej zarejestroany niz tydzien przedemna (a zreszta co za roznica ? )

01.05.2004
15:17
smile
[168]

M'q [ Schattenjager ]

Joł.

Pencil --> witam :]
właśnie się wkręcam w to sławne towarzystwo z VL hehe, jak miło ^^

Nutkaa --> Komandosy Rulezz :D

01.05.2004
15:42
[169]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

M'q z pocztaku myslalam ze mi dali jakis Ice Tea bo tak samkowalo ale jak zaczelo sie konczyc to dotarlo co to bylo :P fajne bo daje wiekszego kopa niz fresco :) ojciec mnie odbieral i poszul alkoh0ol totrza sie bylo tlumaczyc ze od szampana na toast :P

01.05.2004
15:57
smile
[170]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Hej VLowcy :)

Hmm a so tu tak pusto? albo nie interesuje mnie to ide zaraz na piwo :D... wracam wieczorem :D... piekna pogoda i w ogole super... nie bede se marnował oczu przynajmniej :D

Zrobić nową czesc czy nie warto.. oto jest pytanie :)

01.05.2004
16:04
smile
[171]

M'q [ Schattenjager ]

Warto, warto... zakładaj ;p

01.05.2004
16:05
smile
[172]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

oo na TVN są wyboru miss USA 2004 ... :)))))))

Mniam.... ale musze isc zaraz :>

01.05.2004
16:23
smile
[173]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]


=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTYNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
=========================================

.....................PLEASE WAIT WHILE LOADING......................

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.