GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Do von Izabelin -> pytanie o preferencje

30.04.2004
11:58
[1]

Holmes__ [ Konsul ]

Forum CM: Do von Izabelin -> pytanie o preferencje

Witam!

Zerknąłem na Twój podpis i widzę wielką pochwałę P39. Nie powiem, też lubię tego potworka (zwłaszcza w wersji Q). Ale zastanawia mnie, na którym wirtualnym niebie można Cię spotkać? Bo może włazimy sobie na szóstą, a nawet o tym nie wiemy ;)

30.04.2004
14:29
[2]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Wydaje mi sie że gra między innymi w IŁ-2 Sturmovik.

Ps. Pozdrawiam kolegów pilotów. Ja wolę jednak polatać Foką:)

30.04.2004
14:30
[3]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Hej, mozna mnie spotkac na wirtualnym niebie hyperlobby w ił-2
Latam na serwerach virtual pilots 1 i 2 oraz War Clouds TOH. Mam nick F_von_Izabelin
Latam głownie bf109f-2 lub f-4 oraz czasami fw-190A-4,5. I bardzo rzadko spitfirem; albo me110 lub lighting (jak lece na Jabo:)

30.04.2004
14:32
[4]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Bamsey--> Latam ił2 FB z AEP:)
Foka ma zabójczy rate of roll, ale jest trudna w wykorzystaniu, choć boom & zoom ma zabójczy jak trafi serią:)
Ale na boom&zoom najleszy jest 109g6AS z Mk108:), ale średnio lubie Gustawy, Friederich lepszy:)
BTW Holmes_ podaj gg, bo nie mam cię na liscie:)

30.04.2004
16:23
smile
[5]

JOY [ Generaďż˝ ]

Ruska technika RULEZ :)

LAG i chłopaki są debeścior i jego banda też :)

Masz może już namiar na Battle of Europe?

01.05.2004
09:24
[6]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Joy--> Nie mam namiaru:)
Holmes--> Może kiedyś się umówimy na jakimś pustym serwerze i zrobimy pojedynek 1 na 1:)

01.05.2004
10:02
smile
[7]

Qiuntus [ Pretorianin ]

Witam!!
Przepraszam ze zasmiecam watek ale chcialem sie zapytac czy nie wiecie przypadkiem z jakiego sklepu internetowego mozna najlepiej pobrac dodatek do IL2FB:AEP?? Bo oczyszczanie nazistowskiego nieba z kufajmanskich szmatolotow powoli mi sie nudzi:)) Z gory dziekuje!!

01.05.2004
10:10
[8]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Kufajmanów trzeba wyczyszczać;)) Najlepiej go229:)
Qiuntus zgłos się do mnie na gg bo na forum nie przystio o tym mówić;)
moje gg 4540048

01.05.2004
18:32
smile
[9]

Holmes__ [ Konsul ]

von Izabelin --> Iła organicznie nie lubię, gdyż jego tryb multi jest porażająco nudny. Te oczekiwania na zebranie się ludzi do misji, albo strzelanki na dogfight to traumatyczne paści :)

Zdecydowanie bardziej wolę WarBirds, a zwłaszcza ich darmową odmianę na FreeHost (www.wbfree.net). Grafika nie jest oczywiście tak doskonała (rzekłbym "surowa") ale grywalnością bije Szturmowika na cztery głowy. Tam pojawiam się dość często wraz z resztą III/3 Dywizjonu Wielkopolskiego. W mojej dość długiej "karierze" wirtualnego pilota to właśnie WarBirds jako jedyne przykuły mnie na tak długo. Jakoś niedawno stuknęło 1,5 roku a znam takich, co 7 lat już tam śmigają po wirtualnym niebie :) Gorąco polecam!

GG: 1868704

01.05.2004
18:38
smile
[10]

Holmes__ [ Konsul ]

von Izabelin --> a jeszcze dla zaostrzenia apetytu moje typy (dla odmiany). Po stronie Aliantów latam (chronologicznie, wraz z pojawianiem się maszyn na arenie): Spitfire I/IIa, LaGG-3, MIG-3, Spitfire Vc, P39D, Typhoon, P47C, P51D, Spitfire XIV. Czasem dla rozrywki F4U, Hurricane IIc, albo Lighting :)

A w państwach Osi: 110 C/Ki-27, 109 F2, 109 f4/Ki-61C, Mc.202, Fw190 A4/A8, Me410, 109 G14, Ki84/109 K-4, Fw 190 D-9 i na deser Me-262.

A trzeba pamiętać, że WB umożliwiają też pilotowanie takich wynalazków, jak: Ju88, B-17/24/25, Ił-4, Mosquito, Stuka, etc., etc., etc.

Żyć nie umierać :)

01.05.2004
18:53
[11]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Ja gram na freehoscie w Wb. Latam goldami najczęściej BF109 albo 110 ew. 410.

01.05.2004
18:54
[12]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Holmes ---> Jakiego masz nicka w Wb? Ja jestem zdzisl.

01.05.2004
20:03
[13]

Holmes__ [ Konsul ]

Zenedon --> ja, tak dla zmylenia, mam nicka Holmes :)

02.05.2004
10:05
[14]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Holmes--> A ja cię napewno pobije jedną rzeczą:)
Kiedyś wylądowałem Mistelem na wrogim lotnisku w multiplayer'a;)
Siałem powszechny postrach, aż jakiś kretyn na p-39 mnie nie spykał przy taxi:)
Wziałem go do piekła ze soba;)
Ił-2 tez umożliwia latanie na Stuka, he-111, (jeszcze miste i p11c l i Komet:)
+ Nigdy nie latam ruskimi wynalazkami, mam alergie na te "cuda"
Kiedyś próbowałem latać jakiem 3-9 i notorycznie mi skrzydełko odpadało przy nurkowaniu:) (tak jak w realu:)
Tak samo unikam włoskich urządzeń oraz brewstera buffalo:)
ALe i tak wszystko na głowe w il-2 bije I-16 z ręcznie wciaganym podwoziem;), te walenie kilkadziesiąt razy w ctrl-g po starcie, jak ci 109 vulching robi jest najfajniesze (i jeszcze w kabinie korbka się kręci:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.