
Justa_ [ lady in blue ]
Bezsenność czyli gdzie jest kluczyk?! cz. 165
Otwarte od 23 do 7
witam
tradycyjnie nic tutaj nie ma :P
dzisiaj będziemy ćwiczyć kondycje- stawanie i figury, wszyscy raz dwa gotowi do aerobiku (panowie zakładamy trykoty:P )
poprzednia część:
SULIK [ olewam zasady ]
ble ble ble
[edit]
pierwszy :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 00:03:08]

Justa_ [ lady in blue ]
Siwy i tak ma być! :P
Pisz piękne, dziekuje, widać że z ciebie wrażliwy chłopak
Banita jakimi kajdankami...

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
trykoty?<ke?>

pisz [ nihilista ]
BAN!TA--> widać że nie jesteś wrażliwy, kulturalny i cywilizowany...:>
trykot to z francuskiego bielizna, kostium gimnastyczny czy baletowy oraz strój z takiej tkaniny :*

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Nowy wątek to chyba zmienie skarpetki....na te z wtorku :)
Sulik -->No to już w końcu wiem gdzie uderzyć gdy toksyny zalegną i nie będą chciały iść precz...:))))
A na poważnie (wysoki sądzie to wszystko jest na poważnie...:) To GRATULACIE !!!!!
P.S
Czyli co?Krakowski ten co nie śpi i może być moderatorem strike back ? :P
Pozdrawiam.....

Siwy4444 [ Senator ]
Pisz --> Banita jest bardzo wrażliwy. Już nie pamiętasz?
:)
Justa --> No kiedy wreszcie będę mógł?
:)

SULIK [ olewam zasady ]
Mr.Bungle - poki co wrocil - wakacje sie zblizaja - a teraz przedemna tylo matura :)

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Pisz---->ales to delikatnie napisal, nie mogles po prostu walnac ze jestem **** **** i ****?:>
Justa----->a to z kim jeszce kajdanek uzywasz? :P
Mr.Bungle---->cholera, tak dochodze do wniosku ze coraz wiekszej ilosci Twoich postow nie jestem w stanie zrozumiec :)
Siwy--->zapom,niales dodac ze mam dusze artysty :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*nie śpi*

Justa_ [ lady in blue ]
Siwy nie wiem, głowa mnie boli...
Banita, pisz już ci napisał co to, a co do kajdanek to ostatnio zostawiłam u ciebie :>
mam nadzieje ze was nie obciska nigdzie panowie :> ładnie wygladacie w tych trykotach, możemy zaczynać? :P

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
SULIK -->To trzymam kciuki...(napisał bym ci że matura to nic wielkiego w porównaniu np. z gościami z kanału Extreme ale pewnie to wiesz...Uda się :)
A to o czym mówił pisz mam właśnie na sobie:P A co Depeche Mode:) Baletowy plus skarpetki z "wtorku":)

pisz [ nihilista ]
Siwy--> sądziłem że tylko nieśmiały...może jeszcze delikatny? :)
BANI!TA--> nie napisałbym tego, bo tak mówi o Tobie cały gol, a ja przecież jestem nonkonformistyczny :>

Siwy4444 [ Senator ]
Pisz --> Ee tam delikatny, podobno porośnięty szczeciną.
:)
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
wiecie gdzie jest kluczyk ??

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
wiecie pomiędzy czym jest zamek ?? :)
Banita -->THX ..mam to samo...to znaczy im szybciej mówię/piszę tym mniej rozumiem

Justa_ [ lady in blue ]
dobrze wam idą ćwieczenia panowie, na dzisiaj starczy , ściągać trykoty i pod prysznice! panowie na lewo, panie na prawo :PP
dobranoc
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 01:20:29]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
PrEd4ToR --->a Ty znowu dajesz plame :>
Siwy----->to nieprawda, gole sie raz na tydzien :)
Pisz----->i tak jestes moim podnozkiem <by gofer> :>
Justa---> i pod prysznice, panowie w lewo a Justa idzie podgladac:P
Pisz---->w prawo, w prawo dobrze idziesz :>
dobranoc :P

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
BAN!TA mam to w dupie ;

pisz [ nihilista ]
BAN!TA--> pfff...cfaniaczek - ja jestem przydupasem :>
Siwy--> ale która szczecina golona raz na tydzień...trzeba się będzie Justy spytać :P
rozkosz [ Generaďż˝ ]
....dobranoc Wszystkim ....
SULIK [ olewam zasady ]
ide na jakis obiad zapolowac chyba :)

Siwy4444 [ Senator ]
Pisz --> Hehe, pewnie goli raz na tydzień łydki i kozakuje. Niech sobie ogoli okolice lędźwiowe to pogadamy. No nie?
:)

pisz [ nihilista ]
niech tylko nie wystrzyże wszystkich włochatych myśli..i niech się nie zatnie, bo Justa nie będzie miała z niego pożytku przez jakiś miesiąc :P
prawie bym umył zęby pasta silikonową..to oznaka że za późno spać chodzę :/
branoc

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Zwyczajem Witam Banda :D [by Brisk]

..KmP.. [ Designed by AI ]
Też się przywitam. :)

Siwy4444 [ Senator ]
cześć

Justa_ [ lady in blue ]
witam
pisz a jakie szczeciny mam do wyboru? :>

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
"Aż wreszcie nadeszła wiekopomna chwila "..ja tam nie wiem,ale myślę że pół Polski będzie na dużym kacu :)))
Witam

pisz [ nihilista ]
witam jeszcze w Polsce bloku wschodniego :>
Justa--> w okolicy Szczecina :P
jak dobrze policzyć to 5 by się tych szczecin znalazło :D

Justa_ [ lady in blue ]
pisz, Banita się goli tam gdzie trzeba :)

pisz [ nihilista ]
witam już w europejskiej Polsce :)
Justa--> oby nie za często :P

Justa_ [ lady in blue ]
czasami dwa razy dziennie bo mnie drapie :>

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
nie macie innych tematuw?

pisz [ nihilista ]
tematuf Ci u nas dostatek :)
BAN!TA--> co to za dresiarski wóz :>

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> W okolicach lędźwiowych?
:*

Justa_ [ lady in blue ]
Siwy, nie :P na twarzy
:*

Pencil [ Konsul ]
uaa, ależ mi się chce spać. :)
witam wszystkich. :

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

Justa_ [ lady in blue ]
Banita znowu się zaciąłeś? <głaszcze>

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Pisz----->jak masz zewnetrzne ip to sobie mozemy sprawdzic cieniarzu kto ma dresiarska bryke ..:>
Justa---->moze porozmawiamy teraz dla odmiany gdzie Ty sie golisz?:P

Justa_ [ lady in blue ]
Banita pff... co ty możesz wiedzieć :P

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa----->no ... faktycznie niewiele, zawsze ciemno jest :P

Justa_ [ lady in blue ]
nie moja wina że zawsze ciemno jest, nie mi przy zapalonym się kurczy :P

Siwy4444 [ Senator ]
Banita --> Nie boisz się po ciemaku?
:)

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Siwy---->a czego mam sie bac , jesli zawsze jest cisza i spokoj jak makiem zasial :PP
Justa---->no starosc nie radosc:(

SULIK [ olewam zasady ]
Yo (standardowuy sats)

Justa_ [ lady in blue ]
cisza? foch małpo

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa-----> :*
Pisz---->mam dla Ciebie smakowity kasek ..:> ---->

Siwy4444 [ Senator ]
Banita --> No właśnie tej ciszy.
:)

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Siwy----->cisza to w sumie jeszce zaletą, ale z tą nudą gorzej... :)
btw wlasnie na wontku napisali ze hitman3 to kiszka jakich malo- same powtorkowe misje z poprzednich czesci- i spoko nawet nie trzeba bedzie instalowac

Justa_ [ lady in blue ]
dobranoc

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa----> pa :*

Siwy4444 [ Senator ]
Banita --> Nudno? A co Ty byś chciał? Skoki z regału, zwisanie na szelkach na pająka czy może w ogóle od razu do góry nogami?
:)
Justa --> Dobranoc.
:*

Justa_ [ lady in blue ]
Siwy, już ja mu pokaże co znaczy cicho i nudno, przynajmniej następnym razem jak to napisze nie będzie kłamał
dobranoc :*

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Siwy----->napisalbym cos, ale ...sam rozumiesz..... ktos ma ciezkie dni itd.... :)
Justa----->nie martw sie, juz niedlugo ...:P
dobranoc :*
[edit] screen sie nazywa- uwaga wsciekle krowy :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 02:00:29]

pisz [ nihilista ]
BAN!TA--> statsowanie w płatnej strefie a la kompoholik? dowalimy chamowi....
Justa--> sygnaturke masz perfidną, ale można ja łatwo sparafrazować......

Siwy4444 [ Senator ]
Banita --> Ciężkie dni to będziesz miał Ty jak na Ciebie skoczy po cichu bez szelek z regału.
:)
Pisz --> Ty też masz perfidną sygnaturkę którą można łatwo sparafrazować.
:)

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Siwy---->nie wiem o czym mowisz, ale Justa mi powiedziala, ze idzie sie pohustac :)
Pisz----->gadaj lepiej czy masz zewn ip,chyba ze sie boisz przegrac ...:>
dobranoc x 2
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 02:23:47]

pisz [ nihilista ]
BAN!TA--> mam routerek to siedze za natem..ale możesz hostować :>
Siwy-->wiem że można i zawsze będzie brzmieć prawdziwie...:)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ja się kładę... Branoc...

pisz [ nihilista ]
hmm..chyba czas odpokutować te pare kieliszeczków... :)
a to jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze jak dzisiaj :P --->
branoc

Qba19 [ Junior WRC ]
Wy nie śpicie... a ja wstalem godzinke temu :)
Ale tu bezruch panuje na GOL'u :P
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
all i know is
if you go
you take a part of me
all i know is
no controls
won't you set me free ?
SET ME FREE !!!!!

Justa_ [ lady in blue ]
wstawać!

pisz [ nihilista ]
nie wszystkim wstaną :P

Pencil [ Konsul ]
Witam ! :-)

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa----> bardzo Ci do twarzy z tą sadystyczną minką :P
Siwy---->ales sie zbulwersowal lol lol :)) dzieki za urla, ale ja nie uzywam gg juz, wkurzyly mnie te ciagle pady i przeszedlem na tlena- jak masz to napisz :)
Pisz----->a o co Siwemu chodzilo? byl betatesterem czy wykrywaczem bugow?:>
[edit]Pisz ----->to mialo byc smieszne?:>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 23:09:19]
rtomiczek [ Pretorianin ]
Justa_ --> Piep**** z wstawaniem, lepsze byloby spac!! Byloby lepiej miec spokoj...

Siwy4444 [ Senator ]
witam
Banita --> Nie zbulwersowałem się tylko po cholerę ciągle marudzić. Nie byłem testerem. Ale w ogóle nie używasz? Bo ja używam Mirandy i mogę konto Tlena założyć.
Justa --> cześć :*

Justa_ [ lady in blue ]
rtomiczek wyrażaj się
Banita ******* ****
Siwy cześć:*
poszukuje prywatnej firmy autokarowej, znacie jakąś? mam dośc PKP wrrrrrrrrrr
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 23:11:47]

pisz [ nihilista ]
Banita--> nie wiem czy mi wolno....Siwy jest spokojny, ale do czasu :)

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Siwy----> uwazaj z buziakami, dzisiaj Justa jak widac nie jest w humorze, tym razem to nie bse, ale zwyzka zeny biletow pkp :P
odpowiedz na pytanie:
postaram sie zalozyc na tlenie dodatkowe konto na gg, bo tez mozna miec gg
Pisz----->aaaa to wyszloo szydlo z worka,cholera to zaniedlugo trzeba sie bedzie zwracac do Niego per Pan :>
btw jak ktos chce niezly watek z popisami ewuni_kr i jeszce jednej lodziary niech sie odezwie na @ :)
ahaa i jeszce apropo hostowania- ja nie mam zewn ip, z tego co pamietam pan Siwy ma- Siwyy grasz w n4spda moze? :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 23:23:20]

rtomiczek [ Pretorianin ]
Justa_ --> Sorki za moje slowa, bo jestem zmeczony i ledwo pisze....

Justa_ [ lady in blue ]
rozumiem że nikt nie słyszał o innych przewoźnikach autokarowych poza PKS, nie szkodzi i tak jesteście mili

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

pisz [ nihilista ]
Banita, a właściwie kolekcjoner wątków :>
akurat nie przepuściłem i mam zapisany - nawet miałem tam coś napisać ale znowu by mnie oskażyli o bycie wycieraczką :P
zaznacz sobie w tlenie gg - ja używam oba, ale z tlenu prawie nikt nie korzysta to myslę o kasacji :/
a Siwy się chyba nie ściga - trzeba będzie u niego zameldowac z jakąś strzelanką :)
Justa--> google nic nie wyrzuca ;/

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Po mieście chodzą ploty,że wyrażam się tak jakoś mniej zrozumiale...:)
Więc dziś młarzense pa..po europejskiemu i political correctness.
Dobry wieczór :)
P.S
A znacie to ...bonżury,bonżury a potem ch... latają
P.S 2
Banita w needa nie gram ale już obmyślam jak zamocować niebieskie jarzeniówki do wydechu i gdzie kupić święcące wentyle :)

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Mr.Bungle ------>z tego co patrzylem, to w focusie (w needzie) swietnie wygladaja stuningowane swiatla przednie-cale klosze zabudowane , tylko malutkie punktowe halogenki .
Pisz----->nie denerwuj Justy, bo bedzie dzisiaj bardzo zle :>
Justa--->kwiatuszki dla pani :)

pisz [ nihilista ]
Banita-->skoro tak, to daje następne tulipany dla Justy..ale i tak na balkonie jest dziś ciepło więc luz :P
btw skoro jesteś niesmiały to może napiszesz mi z tego małe summary - będę mógł się oddać graniu.... :)
Justa_ [ lady in blue ]
dzięki za kwiatki, mam nadzieje ze to szczere, czy ja jestem taką jędzą? jejku nie jestem, ale co ja moge wam gadać, sorry ale macie penisy, nie wiecie o co chodzi :(

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Banita wiem...Próbowałem dowiedzieć się co i jak (chodziło mi o tylny spoiler i ewentualnie jakieś fajne ,dyskretne malowanko) i albo mam pecha ,albo te zakłady do których dzwoniłem/byłem są jeszcze w którymś tam świecie.
W skrócie wyglądało to tak jak bym rozmawiał z małpami,którym anaboliki powoli zabierają się za mózg....
Kicz,wiocha i zero pro....
Z ciekawostek...namalowanie płomeni na czarnym fakusie (jedyny profesjonalny punkt jaki znalazłem) w trzech kolorach...6000

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Mr.Bungle ----->ja bym sie bal cokolwiek naklejac na auto , bo nigdy nie wiadomo ile takie cos wytrzyma, a wiesz, za te 6000 to mozna kilka innych fajniejszych pewnie rzeczy zmienic w aucie.lol czarny mowisz...ladny kolor i chyba strasznie rzadki :)
Justa---->oczywiscie ze nie ejstes jędzą , prawda chłopcy ?:)

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
BAN!TA -->Jak to u Forda :O)
Justa_ [ lady in blue ]
Mr.Bungle śmieszne :) a to moja twórczość własna,
wiem wiem piękne
Justa_ [ lady in blue ]
ehh, nie dodał się :/

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa----->bardzo ladny rysunek :*
Mr.Bungle --->a teraz wierniejsza symulacja malowania :)

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
JUSTA
<-------------------
Banita....ech a ten tyłeczek :)

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Mr.Bungle ----> Focusa czy Justy ?:)))
Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Zapomniałem napisać...Justa mooooore
Banita ten też jest niezły
Justa_ [ lady in blue ]
mój pan od etyki :) ==>

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Mr.Bungle ---->no ba...widzialem gdzies zdjecie tego forda z przodu, cudenko :)
Justa---->sliczne, masz talent :)
Siwy4444 [ Senator ]
Sorry że tyle czasu ale tłumaczyłem.
Banita --> Per pan & wersalikami. :) Nie wiem jakie mam IP szczerze mówiąc. Cóś mi się obiło o uszy że dynamiczne ale nie do końca wiem co to znaczy. Ogólnie rzecz biorąc ja tego typu gier nie używam albowiem idzi mi w nich zdecydowanie gorzej niż w prawdziwym samochodzie.
Pisz --> Zarejestrowałem się w dniu otwarcia 7 minut przed wszystkimi. :)
Justa --> Z tymi penisami to niebywale trafna uwaga! Nie znam żadnych przewoźników, ale słyszałem gdzieś że PKP i PKS działają zawsze dla dobra klienta więc o co chodzi?
:) :*

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
pan & wersalikami----->rozumiem ze w prawdziwym samochodzie idzie Ci tak jak a americasarmy?:)
Mr.Bungle ---->o!juz znalazl sie
Justa_ [ lady in blue ]
Siwy prosze cię.... -____-

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Późny Lenin /transwestyta z zamiłowaniem do latexu? Naucza ETYKI? :)
Co to się porobiło :P
B-->No :)..ślicznotka

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Siwy---->mowilem juz, nie denerwuj Justy:)
btw gdyby Justa wiedziala, po jakich stronach szukam tych ladnych zdjec focusow, to by mnie chyba zjadła :))
Justa_ [ lady in blue ]
Banita jesteś już duży, możesz robić co chcesz...
Mr. Bungle on na codzień nosi garnitur, ale zdecydowanie bardziej pasuje mu to :) ==>

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa----->bardzo ladnie rysujesz, nie wiem, nie znam sie , ale chyba przypomina mi to wczesne prace Picassa ...:)

Siwy4444 [ Senator ]
Banita --> Chciałem pomóc. W AA szło by mi lepiej gdyby nie jeden gość co rzuca granatami.
:P

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Siwy-----> napisz cos jeszce o talencie Justy :)

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Justa, no teraz to neo hipis :)
(Coś mi się wydaję że trochę go lubicie:P)
B-->A ta Pani w środku ,to co ona tam trzyma bo niedowidzę:OP
Justa_ [ lady in blue ]
Banita...

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Mr.Bungle ----->tez slabo widze, moze Justynka nam pomoze odgadnac?:)
Justa-----> :* --->

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> Twoje rysunki są wprost piękne. Używasz oszołamiającej palety kolorów, a ostra kreska podkreśla charakter portretowanego. Chciałbym żebyś mnie narysowała ale w ubraniu.

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
<-----Siwy
Justa_ [ lady in blue ]
Siwy zrobilam to już wcześniej, zgadujcie który jest który :P
btw. chcialam dodać ze prace tu zamieszczane są z podstawówki czyli dawno dawno temu wiec bądźcie wyrozumiali :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-02 01:42:43]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa----->to wczesnie zaczynalas...:P
Justa_ [ lady in blue ]
to nie moje... :P

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa----->moje tez nie, Siwego nie na pewno( pamietamy kalambury :))) ) Mr.Bungle maluje takie rzeczy ze ho, ho, a Pisz nie ma talentu, no wiec kogo ...?:P
Justa_ [ lady in blue ]
dobranoc
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-02 01:57:06]

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> Ja jestem ten drugi z prawej. Poznałem po tym że jako jedyny mam względnie inteligentny wyraz twarzy i nie pakuję ręki do rozporka sąsiadowi.
:*
Banita --> Kawał roboty robiłem to nie miałem czasu na trenowanie do kalamburów. Jakbyś chciał sprawdzić co to check www.painkiller.euro.
BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
dobranoc
Siwy---->roger that

pisz [ nihilista ]
dobrze wiedzieć, że Justa lubi hentai.....:)
Banita--> ja niestety, po prostu, mam talent - chciałeś powiedzieć...:>
Siwy--> to to?

Siwy4444 [ Senator ]
Pisz --> Sorry, zły link. W pierwszym od góry są thx'y dla mnie.

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
witajcie...może ktos jeszcze nie spi??:P

Siwy4444 [ Senator ]
FF --> Ja nie śpię. Czekam aż Pisz wyrazi uznanie dla mojej skromnej osoby.

pisz [ nihilista ]
Siwy--> a niedoczeka...chociaż dziś zasłużyłeś: Brawo! <głaszcze> :)
porządna robota - widać powoli skutki moich reform i nauk :P

Siwy4444 [ Senator ]
cześć
Fenris_ek [ Fen ]
Cześć bezsenni
Justa_ [ lady in blue ]
cześć ludzie z wacusiami
bez wacusiów też cześć
rtomiczek [ Pretorianin ]
Ahoj!! Jest tu ktoś ???
Fenris_ek [ Fen ]
Nie, nie ma. Wszyscy się ukrywamy.
Justa_ [ lady in blue ]
koleżanka powiedziała chłopakowi że jak do niej przyjdzie to zrobi mu coś pysznego do jedzenia, po kilku dniach kiedy on przyszedł ona powiedziała że nie chce jej się siedzieć w kuchni i zrobi mu kanapki zamiast obiadu, na co on się wielce oburzyl ze kanapki sa pospolite i spytał czy tyle jest wart (?) (osobiście nie wiem co ma jedzenie do tego) wypomnial jej jeszcze sytuacje z przed 3 miesięcy kiedy miała mu coś ugotować (z pieczarkami ale nie zrobiła tego bo nie mogła dostać nigdzie takich jakich trzeba)tylko wtedy powiedział jej że chęci się liczą i że to nie jej wina i jest wszystko ok a dzisiaj jej za to nagadał ( a podobno kobiety mówią co innego a myślą co innego) oczywiście się pokłocili o głupie jedzenie, bo wg niego ona go olała chcąc dac mu tylko kanapki zamiast coś ugotować, kiedy ona pytała czemu robi o taką glupote awanture to on mówi że ona go nie rozumie, a jak prosiła o wytłumaczenie to powtarzał tylko- nie rozumiesz mnie i tyle z jego wyjaśnień
moze dlatego że jestem kobietą jego zachowanie wydaje się dziwne i dziecinne albo nie potrafie go zrozumieć więc pytam was czy było o co robić awanture i czy mozecie mi wyjaśnić o co mu chodziło bo ja nie mam zielonego pojęcia

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> Poczekajmy aż awansują do gimnazjum. Wtedy sami sobie wyjaśnią to i inne nieporozumienia. Nie martw się.
:*
Justa_ [ lady in blue ]
Siwy wytłumacz mi bo ja go nie rozumiem, moze ty jako facet mnie oświecisz, martwie się bo i mi się humor zwalił :/ (oni są dawno po gimnazjum)
:*
Fenris_ek [ Fen ]
Czemu gimnazjum? Starzy ludzie (jak ja ;]) też miewaja takie humorki.
Kwestia niedogrania nastrojów i oczekwiań, co jakich czas się zdarza. Jesli zbyt często, zazwyczaj oznacza pomyłkę.

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> Ja się za takie rzeczy nie obrażam ale on pewnie poczuł się ignorowany (w sensie niewystarczająco szanowany). Umawia się na co innego a wychodzi co innego i któryś tam raz gorzej niż miało być. Zapewne nie podobało mu się jeszcze kilka rzeczy i się przelało to zrobił jatkę. Dobrze że nie krwawą. ;) A to, że powtarza iż panna go nie rozumie dowodzi, że jest właśnie coś jeszcze do obgadania. Tylko lepiej za jakiś czas na spokojnie.
:*
BTW: Nie jestem psychospecem także diagnoza może nie być trafna.

Justa_ [ lady in blue ]
ehh facet.. dziwne zwierzątko

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
heeej... żadne zwierzątko...

Fenris_ek [ Fen ]
Taaa Justa, facet dziwne zwierzątko :)
Dobre - chyba jednak specami od humorków jest płeć piękna.
Justa_ [ lady in blue ]
Cichy zwierzątko zwierzątko, niby udomowione a i tak się stawia :>
Fenris_ek to prawda, ale pogadamy o tym kiedy facet będzie miał bóle miesiączkowe i nie bedzie narzekał :)

Fenris_ek [ Fen ]
Justa, tyle że humorki zdarzają sie częściej niz raz na miesiac :)
Zwierzątko, he he. Udomowione. He he. Pozory, żeby się niepotrzebnie nie męczyć.
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa -----> znowu mam zacząć z szowinistycznymi kawałami??

Fenris_ek [ Fen ]
Dawaj, Cichy :)
Justa_ [ lady in blue ]
Cichy jak chcesz, jeśli ci ulży
Fenris_ek to już zależy od człowieka nie płci :P
i dobrze wiesz że z tego udomowienia czerpiecie korzyści :>

yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa_-----> przepraszam, że wtracę 3 grosze, ale jakbym się nastawiła na pyszne, cieplutkie jedzonko, a zamiast tego byłyby jedynie prozaiczne kanapeczki (i to dlatego, że pannie się po prostu nie chciało), to też byłoby mi przykro, widocznie chłopak był glodny, a wiadmo głodny = zły

Fenris_ek [ Fen ]
A jakie korzyści?
Chyba są obopólne :D
Justa_ [ lady in blue ]
yagienka, i ty kobieto przeciwko mnie :)
Fenris_ek to prawda, nic dodac nic ująć :>

yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa_-----> sama chcialaś:))) może to nieco dziecinne, ale jak często się zdarza i to bez względu na płeć, tylko przyczyny są rożne

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> Ale ja jestem inny!
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa --------> to jednak się powstrzymam...

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
cześć wszystkim...qrde ja mam jakieś problemy chyba:P
wydawało mi się ze dopiero 19 i chcialam zaprotestowac czemu bezsennosc tak wczesnie :D
czas do lekarza ;p
Justa_ [ lady in blue ]
yagienka ja i tak uważam że nie powinien tak zareagować :P
Siwy musze uwierzyć na slowo :)
ściełam sie jeszcze z panem B.
do dupy :((

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Witam
yagienka----->wpisuj sie tu czesciej, tu nikt nie gryzie ( poza mną czasem) ale i tak kobiet nie ruszam:))
i dzieki za Twoje zdanie na ten temat,jak widac czasem dziewczyny potrafia myslec rozumnie :))
Siwy---->dzieki za Twoj punkt widzenia,mialem taki sam :)
btw przez chyba 3 godziny przechodzilem jeden z ostatnich wyscigow w n4speedzie, myslalem ze mnie trafi, przegieli totalnie z poziomem trudnosci i cheatowaniem komputera:/

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> Ale naprawdę!
:*
Banita --> Spox. Wczoraj zakładałem server do PK i działał oraz byłem widoczny. Czyli jakie mam IP?
BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Siwy---->jak dla mnie zewnetrzne. sprawdz w polaczeniach sieciowych jesli bedziesz mial adres ip taki xx.xx.xx.xx to masz wewnetrzny, jesli inny to masz normalny mozesz hostowac

Justa_ [ lady in blue ]
widzicie

pisz [ nihilista ]
witam

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Pisz-----> rozumiem ze painkiller sie wiesza?:>
...sory za ten szyderczy smiech, ale nie moge sie powstrzymac....

yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa------>może ciśnienie było wyjatkowo niskie (wysokie), a w górach wiał halny,bo napięcia przed.... nie mial, to oczywiste:))) czasem ludzie warczą bez powodu, udomowieni czy nie, trzeba być wyrozumiałym, wiesz słaba płeć
BAN!TA-----> postaram się, ale nocnym markiem nie jestem i właśnie odmeldowuję się do łożka....zzzzzz:)))

Fenris_ek [ Fen ]
Co jest? Melancholijny wieczór? Jutro też wzejdzie słońce.
Idę pogadać z Morfeuszem, do jutra.

Siwy4444 [ Senator ]
A teraz Pisz grzecznie pójdzie i zainstaluje sterowniki 5*.**
Banita --> Mam xxx.xxx.xxx.xx. Co to znaczy?
BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
[edit ] dla ubogich of korz nie smieje sie z samego faktu wieszania, tylko z tego ze mi na RADEONIE chodzi jak zloto pk :>
Siwy----->no to szafa gra, urzadzimy sobie i hope niedlugo jakas rundke prywatna w painkillera na przyklad :)
yagienka ---->to dobranoc,jutro obecnosc obowiazkowa :)
Justa----->jutro tez jest dzien :*
Justa_ [ lady in blue ]
yagienka bardzo słaba :)
Fenris_ek nie melancholijny a do dup..ki :> dobranoc

Fenris_ek [ Fen ]
Justa, nie tylko dla ciebie do dup...ki, nie martw się :)
Zaraz, o sssso chodzi z tą słabą płcią? Będę musiał to przeanalizować, hmmm.
A na moim Radeonie PK też nie chodzi, tak btw ;]
Justa_ [ lady in blue ]
Fenris_ek o nic o nic, przywidziało ci się :)
Banita tak, do dup..ki
BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Fenris_ek -----> a jakiego masz radeona?
Justa----->moj tez taki sobie ,widac taki dzien....
btw- niezle maja zderzaki niektore ...hmm wozy :>

Fenris_ek [ Fen ]
Banita, wtraciłem o Radeonku żartobliwie, bo aktualnie mam Radeona... 7000 :D
Sprzedałem kilka dni temu swoje R9100, i jadę na razie na "zastępstwie". Nie wiem, co kupić.
Branoc, chyba już naprawdę usnę.
Justa_ [ lady in blue ]
bla bla bla pierdoły tu były :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-03 03:23:46]
pisz [ nihilista ]
Banita--> mam nadzieje, że że to śmiech przez zły :>
proponuje neutralny turniej tetrisa albo pacmana....Siwy zna jakies kody w PK o których nie wiemy :>
Siwy--> zrozumiałem aluzję ale mam 56.72 - wyżej sie nie da...niby co 2 raz sie uruchamia, zobacze jak będzie dalej
BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Pisz----->powylaczaj te wszystkie gó*a typu filtrowanie, anizo, wygladzanie, daj 800 x 600 i zobacz czy jest to samo.
Justa----->histeryzujesz i uogolniasz słonko :* :P
Justa_ [ lady in blue ]
czyli nic nowego hmm?

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
czyli jak kazda kobieta masz humory(juz to kiedys pisalem) tydzien bse, 10 dni humory przed bse , 10 dni humory po bse ,i zostają...3 dni kiedy jestescie milutkie , slodziutkie , i w ogole mmm..:P
pisz [ nihilista ]
nie no coraz lepiej - teraz jak włączam grę to mam coś takiego--->
włącze gre jeszcze z 10 razy - ciekawe jakie niespodzianki na mnie czekają....
brawo dla PCF za nieustanne zaskakiwanie gracza!

Adamss [ -betting addiction- ]
Bryyyy, dawno mnie tu nie było...
ale już jestem!
Justa_ [ lady in blue ]
jak widać nie trafiliśmy dzisiaj na jeden z tych trzech dni

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Adamss----->joł spamerze:>
Pisz---->moze to jakas nowa wersja blue screena z microsoftu ..? :>

Brisk. [ Chomik ]
idem sem :D
...................DobraNoc....

pisz [ nihilista ]
heh tak się wyżyłem że tylko fruwali.... 10 naraz wyłukłem :>
oto fragment rozmowy:
-fuck! they r everywhere!
-no thers only one :D
SULIK [ olewam zasady ]
Pousypialiscie ? czy jak ?
Justa_ [ lady in blue ]
nie, dopiero idę spać :)
dobranoc

pisz [ nihilista ]
właśnie to robimy...
Zwyczajem Żegnam Banda :D

Siwy4444 [ Senator ]
Pisz --> No nieźle. To pomyśl co by mówili gdybym ja się pojawił. Z czego to obrazki?
:)
dobranoc

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
wstawac lenie :P

Fenris_ek [ Fen ]
Już wstaję, spokojnie :/
Tyran. I cham.

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D
bende zmieniał ten zwyczaj bo min siem nie pondoba musze wymslić cóś innego :]

Siwy4444 [ Senator ]
cześć

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
o cholera! ale mam posluch :P
tylko jednego lesera/ki jeszce nie ma :P
no juz spocznij

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
[edit] bo Pisza oczywiscie jak zawsze nie licze:>

rtomiczek [ Pretorianin ]
Witam Was!!
Ej wy leniusze, wstawać!!! Pora nie isc spać!!
Bo jak ktos idzie spac to dostanie klapsa w dupie :DDD
SULIK [ olewam zasady ]
juz juz wstaje :)
SULIK [ olewam zasady ]
Banita - moglbys sie odezwac na GG ? mam pytanie dotyczace jednego usera, a nie wiem czy Twoj numer dalej aktualny

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
rtomiczek---->no brawo , nareszcie jakis zaspetca mi rosnie:)
SULIK---->brawo , widze ze ten palant tez Ci sie juz coraz mniej widzi
BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Sulik-----> nie uzywam juz gg:/ moze na jakiegos czata albo tlena?
SULIK [ olewam zasady ]
Banita - jak widze przejzales VL
ok pytanie: skad wiesz/przypuszczasz ze on to on (jak oczywiscie mozesz powiedziec)
SULIK [ olewam zasady ]
ok jestem na Golowskim
rtomiczek [ Pretorianin ]
BAN!TA--> Dzieki ;)

pisz [ nihilista ]
witam
Siwy--> to jest Bf: Vietnam - a Ty się bawisz Vietcongiem, pamiętasz? :)
Banita-->dzięki za pamięć i pilnowanie mojej obecności..zawsze wiedziałem że jestem tu mile widziany:>
w ogóle mam wrażenie Justa, Siwy i Banita to moje alter ego i gadam sam ze sobą...chyba że ja jestem druga jaźń Banity (ta lepsza :>)
Justa_ [ lady in blue ]
witam
ja Justa aka Banita aka pisz aka Siwy aka Sulik aka Fenris_ek aka Brisk aka Soulcatcher aka massca aka Azzie aka Uksiu aka gofer aka Luty Tur aka....
SULIK [ olewam zasady ]
... AK 47
:D

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa----> jak tam humorek sz pani?:P
Pisz------> przypomnij mi kim jestes:>
Justa_ [ lady in blue ]
lepszy niż wczoraj Bogdan, lepszy niż wczoraj... przyniósłbyś jakiejś herbaty albo co :>

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
SULIK------> to ta sama osoba :)
Justa----->raz , dwa , w podskokach, mi tez przynies:P
Brisk. [ Chomik ]
nie no i tu jazde robicie z tym "aka" o_O
może jakies stowarzyszenie czy cóś załozycie? :D hę? :D
no to eee kto jest kto? :]
SULIK [ olewam zasady ]
jak juz idziecie to kuchni to bym poprosil o jakies kanapki... ale sadze, ze chyba bede zmuszony sam tam isc :D
Justa_ [ lady in blue ]
ehh Bogdan, znowu nie zrozumiałeś <bzzzzzy> słuchaj uważnie <bzzzzy> t y p r z y n i e ś m i h e r b a t e <bzzzzy>
--------
<bzzzy> - prąd :>

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Brisk------> czego nie rozumiesz Dziadu :D
SULIk------> a od czego Briska mamy? Brisk raz dwa <strzela palcami>:D
Juuussstttaaa---->*przynosi herbate,klaniajac sie nisko * jeszce jakies zyczenia?:P

Brisk. [ Chomik ]
Spamer czego nie rozumiem? :D mam wymieniać alfabetycznie czy wolisz żebym pokazywał? :D I idź se sam :D

Justa_ [ lady in blue ]
Bogdan dziękuje, masz <rzuca ciasteczko dla psa>

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Brisk---->moze napisz co ROZUMIESZ- bedzie o wiele krocej :D
Justa-----><macha ogonkiem>

Brisk. [ Chomik ]
Spamer co rozumiem? :D mam wymieniać alfabetycznie czy wolisz żebym pokazywał? :D

Justa_ [ lady in blue ]
zboczeniec! <zakrywa oczy> zboczeniec <patrzy przez palce> ooo wszyscy mają takie małe i pokręcone?

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Brisk---->pokazuj, pokazuj, Justa na pewno z checia i na Twoj ogonek popatrzy :D
Justa-----> skoncz to udawane zawstydzenie, i zacznij moze podziwiac:P

Brisk. [ Chomik ]
Spamer kto wie kto wie :D Ale striptiz nie wchodzi w rachube :D

Justa_ [ lady in blue ]
Bogdan myślalam ze już to przerabialiśmy, pamiętasz jak kiedyś powiedziałam ci że się zakrztusiłam? to był atak smiechu :PP

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Brisk---->a co?tylko przed ewunią striptizy robisz?:D
Justa----->z tego co pamietam to Twoje odglosy niewiele mialy wspolnego z kaszlem...:P

Brisk. [ Chomik ]
Spamer informacja zastrzeżona :D zresztą nawet jeśli to so :D i nawet jeśli nie to so :D
SULIK [ olewam zasady ]
wooow - bedzie odcinek programu " z ornitologia, na TY" ? :D
fajnie :D
[ zasiada w fotelu i wpiernicza popkorn czaekajac na program ]

Fenris_ek [ Fen ]
Uch, ta dzisiejsza mlodzież ... Idę spać, bo uszy mi się czerwienią ;P
Jedna owca, druga owca...

Brisk. [ Chomik ]
Fenris_ek no tak to juz z Wami Dziadami jezd że ledwo po 0.oo a Wy spac leziecie :D

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
[CZUWANIE MODE ON] GRAM w golfa polecam swietne:D

Brisk. [ Chomik ]
Spamer rozumiem, że po AA szukasz coraz trudniejszych wyzwań stawianych w coraz hmmm złozonych grach :D

Justa_ [ lady in blue ]
Bogdan, hmm a wtedy to się dusiłam, przygniotłeś mnie :P
ja też gram w tego golfa, fajna gierka :)

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Brisk----->huhu haha ale smieeeszne :D wole to niz Twojego sapera :D
Justa--->terefere, przyznaj sie ze pierwszego nie mozesz przejsc:P

Brisk. [ Chomik ]
Spamer buuuuuuu słabiutko :D postaraj sie bardziej :D no ale cóż lata juz nie te co dawniej :D

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Brisk----->nie masz co do roboty , to zaloz nowa czesc , pasozycie jeden :D <by Justa>

pisz [ nihilista ]
masakra..całą noc roboty mam
na jutro robie prezentacje o sexual behaviors i szukam kanonów piękna w zeszłym stuleciu - ma ktoś rozebrane panny z lat 30 i 40?
rozebrana Justa z pierwszych lat XXI w. też się przyda.... :D

Siwy4444 [ Senator ]
Pisz --> Ja mam.
Banita --> Staary finezji trochę byś w to włożył a nie skaczesz na wznak i dziewczyna się dusi. Echhhh.
:)

Brisk. [ Chomik ]
Spamer ok czekaj zaraz to załatwie :D
pisz aha ok....widze że sie lenisz to załóż nową część :D

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

Justa_ [ lady in blue ]
pisz, nie stać cię na te foty :P
Siwy racja racja
:*
Brisk tylko bez wstepniaka :>

Brisk. [ Chomik ]
Justa ja tak nie potrafie bez wstepniaka :D

Justa_ [ lady in blue ]
Brisk potrafisz, jesteśmy z tobą <głaszcze>

Brisk. [ Chomik ]
Justa nie kombinuj :D
Se idem :D hehe
............................DobraNoc....

Brisk. [ Chomik ]
A i nie podchodźcie do mnie tak blisko bopwiem dobrze że wystarczyłoby żeby maluch przejeżdzał obok a zaraz byście mnie wepchneli pod niego :D Choć maluch to za mało jak dla mnie :D
.....................DobraNoc....

pisz [ nihilista ]
Banita--> doszedłeś już kto jest kto na tym forum? :>
ja wam się podoba moja myśl podsumowująca przentacje: Men like to act and watch, women like to talk and imagine

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Pisz----->nie wiem o czym mowisz zlosliwcu :> btw jak tam painkiller ? buhahahaha :>

Siwy4444 [ Senator ]
Pisz --> A nie mógł byś po prostu wleźć na tę kobietę jak będzie patrzyła w inną stronę a nie piszesz jakieś głupoty?
BTW: Na naszej stronie jest jakiś optimizer dla takich co mają gorsze albo okazyjne karty :P Sprawdź może pomoże. :)
Justa--> Czy on to traktuje jako zapasy?
:*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-04 01:48:13]

pisz [ nihilista ]
Banita---> a dziękuje - jakoś u niego leci :>
moj genialny umysł informatyczny doszedł do wniosku, że PK koliduje z jakimś programem - na czysto dobrze działa - gdy dłużej na kompie pracuje i jakiś osftware otwierałem wtedy jest deadzone....
Siwy--> swoj honor mam i nie dam sie tak łątwo :)

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
optimizer dla takich co mają gorsze albo okazyjne karty :P
buhehehehe rotfl piwa mu dajcie:P

Siwy4444 [ Senator ]
Pisz --> Weź wyłącz tego IE a w szczególności zamknij konsolę Java w cholerę. Najlepiej skilluj procesy.
[edit]
Sorry za te edity. To literówki. Napisałem dzisiaj już dwa artykuły i mi się mieni w oczach.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-04 01:58:54]

Justa_ [ lady in blue ]
Siwy raczej jak rzutki, raz trafisz 50, a innym razem obok tarczy :>
:*

pisz [ nihilista ]
Siwy--> też tak mysle że to java - ostatnio musze otwierać co chwila to forum bo błąd javy wyskakuje - raz na trzy razy się otworzy bez błędu......
zastanawiam się czy o ironio ten baner PK mi nie psuje :)

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
nowy watek