GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność czyli gdzie jest kluczyk?! cz. 165

29.04.2004
23:59
smile
[1]

Justa_ [ lady in blue ]

Bezsenność czyli gdzie jest kluczyk?! cz. 165

Otwarte od 23 do 7

witam
tradycyjnie nic tutaj nie ma :P
dzisiaj będziemy ćwiczyć kondycje- stawanie i figury, wszyscy raz dwa gotowi do aerobiku (panowie zakładamy trykoty:P )


poprzednia część:

30.04.2004
00:02
[2]

SULIK [ olewam zasady ]

ble ble ble

[edit]
pierwszy :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 00:03:08]

30.04.2004
00:05
smile
[3]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy i tak ma być! :P

Pisz piękne, dziekuje, widać że z ciebie wrażliwy chłopak

Banita jakimi kajdankami...

30.04.2004
00:05
smile
[4]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


trykoty?<ke?>

30.04.2004
00:09
smile
[5]

pisz [ nihilista ]

BAN!TA--> widać że nie jesteś wrażliwy, kulturalny i cywilizowany...:>

trykot to z francuskiego bielizna, kostium gimnastyczny czy baletowy oraz strój z takiej tkaniny :*

30.04.2004
00:14
smile
[6]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Nowy wątek to chyba zmienie skarpetki....na te z wtorku :)


Sulik -->No to już w końcu wiem gdzie uderzyć gdy toksyny zalegną i nie będą chciały iść precz...:))))
A na poważnie (wysoki sądzie to wszystko jest na poważnie...:) To GRATULACIE !!!!!


P.S
Czyli co?Krakowski ten co nie śpi i może być moderatorem strike back ? :P

Pozdrawiam.....

30.04.2004
00:18
smile
[7]

Siwy4444 [ Senator ]

Pisz --> Banita jest bardzo wrażliwy. Już nie pamiętasz?
:)

Justa --> No kiedy wreszcie będę mógł?
:)

30.04.2004
00:19
smile
[8]

SULIK [ olewam zasady ]

Mr.Bungle - poki co wrocil - wakacje sie zblizaja - a teraz przedemna tylo matura :)

30.04.2004
00:21
smile
[9]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

Pisz---->ales to delikatnie napisal, nie mogles po prostu walnac ze jestem **** **** i ****?:>

Justa----->a to z kim jeszce kajdanek uzywasz? :P

Mr.Bungle---->cholera, tak dochodze do wniosku ze coraz wiekszej ilosci Twoich postow nie jestem w stanie zrozumiec :)


Siwy--->zapom,niales dodac ze mam dusze artysty :)

30.04.2004
00:21
[10]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*nie śpi*

30.04.2004
00:24
smile
[11]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy nie wiem, głowa mnie boli...

Banita, pisz już ci napisał co to, a co do kajdanek to ostatnio zostawiłam u ciebie :>

mam nadzieje ze was nie obciska nigdzie panowie :> ładnie wygladacie w tych trykotach, możemy zaczynać? :P

30.04.2004
00:25
smile
[12]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

SULIK -->To trzymam kciuki...(napisał bym ci że matura to nic wielkiego w porównaniu np. z gościami z kanału Extreme ale pewnie to wiesz...Uda się :)

A to o czym mówił pisz mam właśnie na sobie:P A co Depeche Mode:) Baletowy plus skarpetki z "wtorku":)

30.04.2004
00:50
smile
[13]

pisz [ nihilista ]

Siwy--> sądziłem że tylko nieśmiały...może jeszcze delikatny? :)

BANI!TA--> nie napisałbym tego, bo tak mówi o Tobie cały gol, a ja przecież jestem nonkonformistyczny :>

30.04.2004
00:53
smile
[14]

Siwy4444 [ Senator ]

Pisz --> Ee tam delikatny, podobno porośnięty szczeciną.
:)

30.04.2004
01:09
[15]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

wiecie gdzie jest kluczyk ??


30.04.2004
01:17
smile
[16]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

wiecie pomiędzy czym jest zamek ?? :)



Banita -->THX ..mam to samo...to znaczy im szybciej mówię/piszę tym mniej rozumiem

30.04.2004
01:19
smile
[17]

Justa_ [ lady in blue ]

dobrze wam idą ćwieczenia panowie, na dzisiaj starczy , ściągać trykoty i pod prysznice! panowie na lewo, panie na prawo :PP

dobranoc

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-30 01:20:29]

30.04.2004
01:22
smile
[18]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


PrEd4ToR --->a Ty znowu dajesz plame :>

Siwy----->to nieprawda, gole sie raz na tydzien :)

Pisz----->i tak jestes moim podnozkiem <by gofer> :>


Justa---> i pod prysznice, panowie w lewo a Justa idzie podgladac:P

Pisz---->w prawo, w prawo dobrze idziesz :>

dobranoc :P

30.04.2004
01:27
smile
[19]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

BAN!TA mam to w dupie ;››››

30.04.2004
01:55
smile
[20]

pisz [ nihilista ]

BAN!TA--> pfff...cfaniaczek - ja jestem przydupasem :>

Siwy--> ale która szczecina golona raz na tydzień...trzeba się będzie Justy spytać :P

30.04.2004
02:03
[21]

rozkosz [ Generaďż˝ ]

....dobranoc Wszystkim ....

30.04.2004
02:19
[22]

SULIK [ olewam zasady ]

ide na jakis obiad zapolowac chyba :)

30.04.2004
02:22
smile
[23]

Siwy4444 [ Senator ]

Pisz --> Hehe, pewnie goli raz na tydzień łydki i kozakuje. Niech sobie ogoli okolice lędźwiowe to pogadamy. No nie?
:)

30.04.2004
03:32
smile
[24]

pisz [ nihilista ]

niech tylko nie wystrzyże wszystkich włochatych myśli..i niech się nie zatnie, bo Justa nie będzie miała z niego pożytku przez jakiś miesiąc :P

prawie bym umył zęby pasta silikonową..to oznaka że za późno spać chodzę :/

branoc

30.04.2004
23:14
smile
[25]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Zwyczajem Witam Banda :D [by Brisk]

30.04.2004
23:24
smile
[26]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Też się przywitam. :)

30.04.2004
23:31
smile
[27]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć

30.04.2004
23:42
smile
[28]

Justa_ [ lady in blue ]

witam

pisz a jakie szczeciny mam do wyboru? :>

30.04.2004
23:48
smile
[29]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

"Aż wreszcie nadeszła wiekopomna chwila "..ja tam nie wiem,ale myślę że pół Polski będzie na dużym kacu :)))
Witam

30.04.2004
23:49
smile
[30]

pisz [ nihilista ]

witam jeszcze w Polsce bloku wschodniego :>

Justa--> w okolicy Szczecina :P
jak dobrze policzyć to 5 by się tych szczecin znalazło :D

30.04.2004
23:51
smile
[31]

Justa_ [ lady in blue ]

pisz, Banita się goli tam gdzie trzeba :)

01.05.2004
00:07
smile
[32]

pisz [ nihilista ]

witam już w europejskiej Polsce :)

Justa--> oby nie za często :P

01.05.2004
00:10
smile
[33]

Justa_ [ lady in blue ]

czasami dwa razy dziennie bo mnie drapie :>

01.05.2004
00:11
smile
[34]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


nie macie innych tematuw?

01.05.2004
00:12
smile
[35]

pisz [ nihilista ]

tematuf Ci u nas dostatek :)

BAN!TA--> co to za dresiarski wóz :>

01.05.2004
00:14
smile
[36]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> W okolicach lędźwiowych?
:*

01.05.2004
00:22
smile
[37]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy, nie :P na twarzy
:*

01.05.2004
00:23
smile
[38]

Pencil [ Konsul ]

uaa, ależ mi się chce spać. :)
witam wszystkich. :›

01.05.2004
00:23
smile
[39]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


01.05.2004
00:28
smile
[40]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita znowu się zaciąłeś? <głaszcze>

01.05.2004
00:33
smile
[41]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz----->jak masz zewnetrzne ip to sobie mozemy sprawdzic cieniarzu kto ma dresiarska bryke ..:>

Justa---->moze porozmawiamy teraz dla odmiany gdzie Ty sie golisz?:P

01.05.2004
00:36
smile
[42]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita pff... co ty możesz wiedzieć :P

01.05.2004
00:38
smile
[43]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->no ... faktycznie niewiele, zawsze ciemno jest :P

01.05.2004
00:43
smile
[44]

Justa_ [ lady in blue ]

nie moja wina że zawsze ciemno jest, nie mi przy zapalonym się kurczy :P

01.05.2004
00:43
smile
[45]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Nie boisz się po ciemaku?
:)

01.05.2004
00:47
smile
[46]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy---->a czego mam sie bac , jesli zawsze jest cisza i spokoj jak makiem zasial :PP

Justa---->no starosc nie radosc:(

01.05.2004
00:49
smile
[47]

SULIK [ olewam zasady ]

Yo (standardowuy sats)

01.05.2004
00:54
smile
[48]

Justa_ [ lady in blue ]

cisza? foch małpo

01.05.2004
01:01
smile
[49]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa-----> :*

Pisz---->mam dla Ciebie smakowity kasek ..:> ---->

01.05.2004
01:04
smile
[50]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> No właśnie tej ciszy.
:)

01.05.2004
01:11
smile
[51]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy----->cisza to w sumie jeszce zaletą, ale z tą nudą gorzej... :)

btw wlasnie na wontku napisali ze hitman3 to kiszka jakich malo- same powtorkowe misje z poprzednich czesci- i spoko nawet nie trzeba bedzie instalowac

01.05.2004
01:21
smile
[52]

Justa_ [ lady in blue ]

dobranoc

01.05.2004
01:25
smile
[53]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----> pa :*

01.05.2004
01:50
smile
[54]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Nudno? A co Ty byś chciał? Skoki z regału, zwisanie na szelkach na pająka czy może w ogóle od razu do góry nogami?
:)

Justa --> Dobranoc.
:*

01.05.2004
01:52
smile
[55]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy, już ja mu pokaże co znaczy cicho i nudno, przynajmniej następnym razem jak to napisze nie będzie kłamał
dobranoc :*

01.05.2004
01:56
smile
[56]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy----->napisalbym cos, ale ...sam rozumiesz..... ktos ma ciezkie dni itd.... :)


Justa----->nie martw sie, juz niedlugo ...:P


dobranoc :*

[edit] screen sie nazywa- uwaga wsciekle krowy :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 02:00:29]

01.05.2004
01:57
smile
[57]

pisz [ nihilista ]

BAN!TA--> statsowanie w płatnej strefie a la kompoholik? dowalimy chamowi....

Justa--> sygnaturke masz perfidną, ale można ja łatwo sparafrazować......

01.05.2004
02:14
smile
[58]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Ciężkie dni to będziesz miał Ty jak na Ciebie skoczy po cichu bez szelek z regału.
:)

Pisz --> Ty też masz perfidną sygnaturkę którą można łatwo sparafrazować.
:)

01.05.2004
02:23
smile
[59]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

Siwy---->nie wiem o czym mowisz, ale Justa mi powiedziala, ze idzie sie pohustac :)

Pisz----->gadaj lepiej czy masz zewn ip,chyba ze sie boisz przegrac ...:>

dobranoc x 2




Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 02:23:47]

01.05.2004
02:35
smile
[60]

pisz [ nihilista ]

BAN!TA--> mam routerek to siedze za natem..ale możesz hostować :>

Siwy-->wiem że można i zawsze będzie brzmieć prawdziwie...:)

01.05.2004
03:07
[61]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ja się kładę... Branoc...

01.05.2004
03:39
smile
[62]

pisz [ nihilista ]

hmm..chyba czas odpokutować te pare kieliszeczków... :)

a to jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze jak dzisiaj :P --->

branoc

01.05.2004
03:56
smile
[63]

Qba19 [ Junior WRC ]

Wy nie śpicie... a ja wstalem godzinke temu :)

Ale tu bezruch panuje na GOL'u :P

01.05.2004
04:16
[64]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

all i know is
if you go
you take a part of me
all i know is
no controls
won't you set me free ?



SET ME FREE !!!!!

01.05.2004
23:01
smile
[65]

Justa_ [ lady in blue ]

wstawać!

01.05.2004
23:04
smile
[66]

pisz [ nihilista ]

nie wszystkim wstaną :P

01.05.2004
23:05
smile
[67]

Pencil [ Konsul ]

Witam ! :-)

01.05.2004
23:05
smile
[68]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----> bardzo Ci do twarzy z tą sadystyczną minką :P

Siwy---->ales sie zbulwersowal lol lol :)) dzieki za urla, ale ja nie uzywam gg juz, wkurzyly mnie te ciagle pady i przeszedlem na tlena- jak masz to napisz :)

Pisz----->a o co Siwemu chodzilo? byl betatesterem czy wykrywaczem bugow?:>
[edit]Pisz ----->to mialo byc smieszne?:>


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 23:09:19]

01.05.2004
23:05
[69]

rtomiczek [ Pretorianin ]

Justa_ --> Piep**** z wstawaniem, lepsze byloby spac!! Byloby lepiej miec spokoj...

01.05.2004
23:10
smile
[70]

Siwy4444 [ Senator ]

witam

Banita --> Nie zbulwersowałem się tylko po cholerę ciągle marudzić. Nie byłem testerem. Ale w ogóle nie używasz? Bo ja używam Mirandy i mogę konto Tlena założyć.

Justa --> cześć :*

01.05.2004
23:11
smile
[71]

Justa_ [ lady in blue ]

rtomiczek wyrażaj się

Banita ******* ****

Siwy cześć:*

poszukuje prywatnej firmy autokarowej, znacie jakąś? mam dośc PKP wrrrrrrrrrr

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 23:11:47]

01.05.2004
23:12
smile
[72]

pisz [ nihilista ]

Banita--> nie wiem czy mi wolno....Siwy jest spokojny, ale do czasu :)

01.05.2004
23:16
smile
[73]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy----> uwazaj z buziakami, dzisiaj Justa jak widac nie jest w humorze, tym razem to nie bse, ale zwyzka zeny biletow pkp :P
odpowiedz na pytanie:
postaram sie zalozyc na tlenie dodatkowe konto na gg, bo tez mozna miec gg

Pisz----->aaaa to wyszloo szydlo z worka,cholera to zaniedlugo trzeba sie bedzie zwracac do Niego per Pan :>
btw jak ktos chce niezly watek z popisami ewuni_kr i jeszce jednej lodziary niech sie odezwie na @ :)


ahaa i jeszce apropo hostowania- ja nie mam zewn ip, z tego co pamietam pan Siwy ma- Siwyy grasz w n4spda moze? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 23:23:20]

01.05.2004
23:16
smile
[74]

rtomiczek [ Pretorianin ]

Justa_ --> Sorki za moje slowa, bo jestem zmeczony i ledwo pisze....

01.05.2004
23:32
smile
[75]

Justa_ [ lady in blue ]

rozumiem że nikt nie słyszał o innych przewoźnikach autokarowych poza PKS, nie szkodzi i tak jesteście mili

01.05.2004
23:32
smile
[76]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


01.05.2004
23:34
smile
[77]

pisz [ nihilista ]

Banita, a właściwie kolekcjoner wątków :>
akurat nie przepuściłem i mam zapisany - nawet miałem tam coś napisać ale znowu by mnie oskażyli o bycie wycieraczką :P
zaznacz sobie w tlenie gg - ja używam oba, ale z tlenu prawie nikt nie korzysta to myslę o kasacji :/

a Siwy się chyba nie ściga - trzeba będzie u niego zameldowac z jakąś strzelanką :)


Justa--> google nic nie wyrzuca ;/

01.05.2004
23:36
smile
[78]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Po mieście chodzą ploty,że wyrażam się tak jakoś mniej zrozumiale...:)
Więc dziś młarzense pa..po europejskiemu i political correctness.
Dobry wieczór :)



P.S
A znacie to ...bonżury,bonżury a potem ch... latają

P.S 2
Banita w needa nie gram ale już obmyślam jak zamocować niebieskie jarzeniówki do wydechu i gdzie kupić święcące wentyle :)

01.05.2004
23:44
smile
[79]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Mr.Bungle ------>z tego co patrzylem, to w focusie (w needzie) swietnie wygladaja stuningowane swiatla przednie-cale klosze zabudowane , tylko malutkie punktowe halogenki .

Pisz----->nie denerwuj Justy, bo bedzie dzisiaj bardzo zle :>

Justa--->kwiatuszki dla pani :)

02.05.2004
00:14
smile
[80]

pisz [ nihilista ]

Banita-->skoro tak, to daje następne tulipany dla Justy..ale i tak na balkonie jest dziś ciepło więc luz :P

btw skoro jesteś niesmiały to może napiszesz mi z tego małe summary - będę mógł się oddać graniu.... :)

02.05.2004
00:19
[81]

Justa_ [ lady in blue ]

dzięki za kwiatki, mam nadzieje ze to szczere, czy ja jestem taką jędzą? jejku nie jestem, ale co ja moge wam gadać, sorry ale macie penisy, nie wiecie o co chodzi :(

02.05.2004
00:21
smile
[82]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]





Banita wiem...Próbowałem dowiedzieć się co i jak (chodziło mi o tylny spoiler i ewentualnie jakieś fajne ,dyskretne malowanko) i albo mam pecha ,albo te zakłady do których dzwoniłem/byłem są jeszcze w którymś tam świecie.
W skrócie wyglądało to tak jak bym rozmawiał z małpami,którym anaboliki powoli zabierają się za mózg....
Kicz,wiocha i zero pro....

Z ciekawostek...namalowanie płomeni na czarnym fakusie (jedyny profesjonalny punkt jaki znalazłem) w trzech kolorach...6000

02.05.2004
00:29
smile
[83]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Mr.Bungle ----->ja bym sie bal cokolwiek naklejac na auto , bo nigdy nie wiadomo ile takie cos wytrzyma, a wiesz, za te 6000 to mozna kilka innych fajniejszych pewnie rzeczy zmienic w aucie.lol czarny mowisz...ladny kolor i chyba strasznie rzadki :)

Justa---->oczywiscie ze nie ejstes jędzą , prawda chłopcy ?:)

02.05.2004
00:32
smile
[84]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

BAN!TA -->Jak to u Forda :O)

02.05.2004
00:33
[85]

Justa_ [ lady in blue ]

Mr.Bungle śmieszne :) a to moja twórczość własna,
wiem wiem piękne

02.05.2004
00:35
[86]

Justa_ [ lady in blue ]

ehh, nie dodał się :/

02.05.2004
00:42
smile
[87]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->bardzo ladny rysunek :*

Mr.Bungle --->a teraz wierniejsza symulacja malowania :)

02.05.2004
00:48
smile
[88]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

JUSTA
<-------------------


Banita....ech a ten tyłeczek :)

02.05.2004
00:49
smile
[89]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Mr.Bungle ----> Focusa czy Justy ?:)))

02.05.2004
00:50
[90]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Zapomniałem napisać...Justa mooooore


Banita ten też jest niezły

02.05.2004
00:57
[91]

Justa_ [ lady in blue ]

mój pan od etyki :) ==>

02.05.2004
00:59
smile
[92]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Mr.Bungle ---->no ba...widzialem gdzies zdjecie tego forda z przodu, cudenko :)

Justa---->sliczne, masz talent :)

02.05.2004
01:01
[93]

Siwy4444 [ Senator ]

Sorry że tyle czasu ale tłumaczyłem.

Banita --> Per pan & wersalikami. :) Nie wiem jakie mam IP szczerze mówiąc. Cóś mi się obiło o uszy że dynamiczne ale nie do końca wiem co to znaczy. Ogólnie rzecz biorąc ja tego typu gier nie używam albowiem idzi mi w nich zdecydowanie gorzej niż w prawdziwym samochodzie.

Pisz --> Zarejestrowałem się w dniu otwarcia 7 minut przed wszystkimi. :)

Justa --> Z tymi penisami to niebywale trafna uwaga! Nie znam żadnych przewoźników, ale słyszałem gdzieś że PKP i PKS działają zawsze dla dobra klienta więc o co chodzi?
:) :*

02.05.2004
01:04
smile
[94]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


pan & wersalikami----->rozumiem ze w prawdziwym samochodzie idzie Ci tak jak a americasarmy?:)

Mr.Bungle ---->o!juz znalazl sie

02.05.2004
01:06
[95]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy prosze cię.... -____-

02.05.2004
01:09
smile
[96]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Późny Lenin /transwestyta z zamiłowaniem do latexu? Naucza ETYKI? :)
Co to się porobiło :P

B-->No :)..ślicznotka

02.05.2004
01:10
smile
[97]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy---->mowilem juz, nie denerwuj Justy:)

btw gdyby Justa wiedziala, po jakich stronach szukam tych ladnych zdjec focusow, to by mnie chyba zjadła :))

02.05.2004
01:13
[98]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita jesteś już duży, możesz robić co chcesz...

Mr. Bungle on na codzień nosi garnitur, ale zdecydowanie bardziej pasuje mu to :) ==>

02.05.2004
01:17
smile
[99]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->bardzo ladnie rysujesz, nie wiem, nie znam sie , ale chyba przypomina mi to wczesne prace Picassa ...:)

02.05.2004
01:23
smile
[100]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Chciałem pomóc. W AA szło by mi lepiej gdyby nie jeden gość co rzuca granatami.
:P

02.05.2004
01:25
smile
[101]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy-----> napisz cos jeszce o talencie Justy :)

02.05.2004
01:27
smile
[102]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Justa, no teraz to neo hipis :)
(Coś mi się wydaję że trochę go lubicie:P)



B-->A ta Pani w środku ,to co ona tam trzyma bo niedowidzę:OP

02.05.2004
01:27
[103]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita...

02.05.2004
01:31
smile
[104]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Mr.Bungle ----->tez slabo widze, moze Justynka nam pomoze odgadnac?:)

Justa-----> :* --->

02.05.2004
01:33
smile
[105]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Twoje rysunki są wprost piękne. Używasz oszołamiającej palety kolorów, a ostra kreska podkreśla charakter portretowanego. Chciałbym żebyś mnie narysowała ale w ubraniu.

02.05.2004
01:35
smile
[106]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


<-----Siwy

02.05.2004
01:39
[107]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy zrobilam to już wcześniej, zgadujcie który jest który :P

btw. chcialam dodać ze prace tu zamieszczane są z podstawówki czyli dawno dawno temu wiec bądźcie wyrozumiali :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-02 01:42:43]

02.05.2004
01:46
smile
[108]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->to wczesnie zaczynalas...:P

02.05.2004
01:47
[109]

Justa_ [ lady in blue ]

to nie moje... :P

02.05.2004
01:49
smile
[110]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->moje tez nie, Siwego nie na pewno( pamietamy kalambury :))) ) Mr.Bungle maluje takie rzeczy ze ho, ho, a Pisz nie ma talentu, no wiec kogo ...?:P

02.05.2004
01:54
[111]

Justa_ [ lady in blue ]

dobranoc

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-02 01:57:06]

02.05.2004
01:57
smile
[112]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Ja jestem ten drugi z prawej. Poznałem po tym że jako jedyny mam względnie inteligentny wyraz twarzy i nie pakuję ręki do rozporka sąsiadowi.
:*

Banita --> Kawał roboty robiłem to nie miałem czasu na trenowanie do kalamburów. Jakbyś chciał sprawdzić co to check www.painkiller.euro.

02.05.2004
02:01
[113]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

dobranoc

Siwy---->roger that

02.05.2004
02:07
smile
[114]

pisz [ nihilista ]

dobrze wiedzieć, że Justa lubi hentai.....:)
Banita--> ja niestety, po prostu, mam talent - chciałeś powiedzieć...:>

Siwy--> to to?

02.05.2004
02:17
smile
[115]

Siwy4444 [ Senator ]

Pisz --> Sorry, zły link. W pierwszym od góry są thx'y dla mnie.

02.05.2004
02:48
smile
[116]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

witajcie...może ktos jeszcze nie spi??:P

02.05.2004
02:52
smile
[117]

Siwy4444 [ Senator ]

FF --> Ja nie śpię. Czekam aż Pisz wyrazi uznanie dla mojej skromnej osoby.

02.05.2004
03:36
smile
[118]

pisz [ nihilista ]

Siwy--> a niedoczeka...chociaż dziś zasłużyłeś: Brawo! <głaszcze> :)

porządna robota - widać powoli skutki moich reform i nauk :P

02.05.2004
23:03
smile
[119]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć

02.05.2004
23:04
[120]

Fenris_ek [ Fen ]

Cześć bezsenni

02.05.2004
23:08
[121]

Justa_ [ lady in blue ]

cześć ludzie z wacusiami
bez wacusiów też cześć

02.05.2004
23:11
[122]

rtomiczek [ Pretorianin ]

Ahoj!! Jest tu ktoś ???

02.05.2004
23:13
[123]

Fenris_ek [ Fen ]

Nie, nie ma. Wszyscy się ukrywamy.

02.05.2004
23:23
[124]

Justa_ [ lady in blue ]

koleżanka powiedziała chłopakowi że jak do niej przyjdzie to zrobi mu coś pysznego do jedzenia, po kilku dniach kiedy on przyszedł ona powiedziała że nie chce jej się siedzieć w kuchni i zrobi mu kanapki zamiast obiadu, na co on się wielce oburzyl ze kanapki sa pospolite i spytał czy tyle jest wart (?) (osobiście nie wiem co ma jedzenie do tego) wypomnial jej jeszcze sytuacje z przed 3 miesięcy kiedy miała mu coś ugotować (z pieczarkami ale nie zrobiła tego bo nie mogła dostać nigdzie takich jakich trzeba)tylko wtedy powiedział jej że chęci się liczą i że to nie jej wina i jest wszystko ok a dzisiaj jej za to nagadał ( a podobno kobiety mówią co innego a myślą co innego) oczywiście się pokłocili o głupie jedzenie, bo wg niego ona go olała chcąc dac mu tylko kanapki zamiast coś ugotować, kiedy ona pytała czemu robi o taką glupote awanture to on mówi że ona go nie rozumie, a jak prosiła o wytłumaczenie to powtarzał tylko- nie rozumiesz mnie i tyle z jego wyjaśnień

moze dlatego że jestem kobietą jego zachowanie wydaje się dziwne i dziecinne albo nie potrafie go zrozumieć więc pytam was czy było o co robić awanture i czy mozecie mi wyjaśnić o co mu chodziło bo ja nie mam zielonego pojęcia

02.05.2004
23:28
smile
[125]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Poczekajmy aż awansują do gimnazjum. Wtedy sami sobie wyjaśnią to i inne nieporozumienia. Nie martw się.
:*

02.05.2004
23:30
[126]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy wytłumacz mi bo ja go nie rozumiem, moze ty jako facet mnie oświecisz, martwie się bo i mi się humor zwalił :/ (oni są dawno po gimnazjum)
:*

02.05.2004
23:32
[127]

Fenris_ek [ Fen ]

Czemu gimnazjum? Starzy ludzie (jak ja ;]) też miewaja takie humorki.
Kwestia niedogrania nastrojów i oczekwiań, co jakich czas się zdarza. Jesli zbyt często, zazwyczaj oznacza pomyłkę.

02.05.2004
23:40
smile
[128]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Ja się za takie rzeczy nie obrażam ale on pewnie poczuł się ignorowany (w sensie niewystarczająco szanowany). Umawia się na co innego a wychodzi co innego i któryś tam raz gorzej niż miało być. Zapewne nie podobało mu się jeszcze kilka rzeczy i się przelało to zrobił jatkę. Dobrze że nie krwawą. ;) A to, że powtarza iż panna go nie rozumie dowodzi, że jest właśnie coś jeszcze do obgadania. Tylko lepiej za jakiś czas na spokojnie.
:*

BTW: Nie jestem psychospecem także diagnoza może nie być trafna.

02.05.2004
23:43
smile
[129]

Justa_ [ lady in blue ]

ehh facet.. dziwne zwierzątko

02.05.2004
23:44
smile
[130]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

02.05.2004
23:47
[131]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

heeej... żadne zwierzątko...

02.05.2004
23:48
smile
[132]

Fenris_ek [ Fen ]

Taaa Justa, facet dziwne zwierzątko :)
Dobre - chyba jednak specami od humorków jest płeć piękna.

02.05.2004
23:52
[133]

Justa_ [ lady in blue ]

Cichy zwierzątko zwierzątko, niby udomowione a i tak się stawia :>

Fenris_ek to prawda, ale pogadamy o tym kiedy facet będzie miał bóle miesiączkowe i nie bedzie narzekał :)

02.05.2004
23:58
smile
[134]

Fenris_ek [ Fen ]

Justa, tyle że humorki zdarzają sie częściej niz raz na miesiac :)
Zwierzątko, he he. Udomowione. He he. Pozory, żeby się niepotrzebnie nie męczyć.

03.05.2004
00:01
[135]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa -----> znowu mam zacząć z szowinistycznymi kawałami??

03.05.2004
00:02
smile
[136]

Fenris_ek [ Fen ]

Dawaj, Cichy :)

03.05.2004
00:04
[137]

Justa_ [ lady in blue ]

Cichy jak chcesz, jeśli ci ulży

Fenris_ek to już zależy od człowieka nie płci :P
i dobrze wiesz że z tego udomowienia czerpiecie korzyści :>

03.05.2004
00:05
smile
[138]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Justa_-----> przepraszam, że wtracę 3 grosze, ale jakbym się nastawiła na pyszne, cieplutkie jedzonko, a zamiast tego byłyby jedynie prozaiczne kanapeczki (i to dlatego, że pannie się po prostu nie chciało), to też byłoby mi przykro, widocznie chłopak był glodny, a wiadmo głodny = zły

03.05.2004
00:06
smile
[139]

Fenris_ek [ Fen ]

A jakie korzyści?
Chyba są obopólne :D

03.05.2004
00:07
[140]

Justa_ [ lady in blue ]

yagienka, i ty kobieto przeciwko mnie :)

Fenris_ek to prawda, nic dodac nic ująć :>

03.05.2004
00:13
smile
[141]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Justa_-----> sama chcialaś:))) może to nieco dziecinne, ale jak często się zdarza i to bez względu na płeć, tylko przyczyny są rożne

03.05.2004
00:13
smile
[142]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Ale ja jestem inny!

03.05.2004
00:15
[143]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa --------> to jednak się powstrzymam...

03.05.2004
00:19
smile
[144]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

cześć wszystkim...qrde ja mam jakieś problemy chyba:P
wydawało mi się ze dopiero 19 i chcialam zaprotestowac czemu bezsennosc tak wczesnie :D
czas do lekarza ;p

03.05.2004
00:24
[145]

Justa_ [ lady in blue ]

yagienka ja i tak uważam że nie powinien tak zareagować :P

Siwy musze uwierzyć na slowo :)

ściełam sie jeszcze z panem B.
do dupy :((

03.05.2004
00:31
smile
[146]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Witam

yagienka----->wpisuj sie tu czesciej, tu nikt nie gryzie ( poza mną czasem) ale i tak kobiet nie ruszam:))
i dzieki za Twoje zdanie na ten temat,jak widac czasem dziewczyny potrafia myslec rozumnie :))

Siwy---->dzieki za Twoj punkt widzenia,mialem taki sam :)


btw przez chyba 3 godziny przechodzilem jeden z ostatnich wyscigow w n4speedzie, myslalem ze mnie trafi, przegieli totalnie z poziomem trudnosci i cheatowaniem komputera:/

03.05.2004
00:33
smile
[147]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Ale naprawdę!
:*

Banita --> Spox. Wczoraj zakładałem server do PK i działał oraz byłem widoczny. Czyli jakie mam IP?

03.05.2004
00:35
[148]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy---->jak dla mnie zewnetrzne. sprawdz w polaczeniach sieciowych jesli bedziesz mial adres ip taki xx.xx.xx.xx to masz wewnetrzny, jesli inny to masz normalny mozesz hostowac

03.05.2004
00:35
smile
[149]

Justa_ [ lady in blue ]

widzicie

03.05.2004
00:37
smile
[150]

pisz [ nihilista ]

witam

03.05.2004
00:38
smile
[151]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz-----> rozumiem ze painkiller sie wiesza?:>

...sory za ten szyderczy smiech, ale nie moge sie powstrzymac....

03.05.2004
00:39
smile
[152]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Justa------>może ciśnienie było wyjatkowo niskie (wysokie), a w górach wiał halny,bo napięcia przed.... nie mial, to oczywiste:))) czasem ludzie warczą bez powodu, udomowieni czy nie, trzeba być wyrozumiałym, wiesz słaba płeć

BAN!TA-----> postaram się, ale nocnym markiem nie jestem i właśnie odmeldowuję się do łożka....zzzzzz:)))

03.05.2004
00:43
smile
[153]

Fenris_ek [ Fen ]

Co jest? Melancholijny wieczór? Jutro też wzejdzie słońce.
Idę pogadać z Morfeuszem, do jutra.

03.05.2004
00:45
smile
[154]

Siwy4444 [ Senator ]

A teraz Pisz grzecznie pójdzie i zainstaluje sterowniki 5*.**

Banita --> Mam xxx.xxx.xxx.xx. Co to znaczy?

03.05.2004
00:48
[155]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


[edit ] dla ubogich of korz nie smieje sie z samego faktu wieszania, tylko z tego ze mi na RADEONIE chodzi jak zloto pk :>

Siwy----->no to szafa gra, urzadzimy sobie i hope niedlugo jakas rundke prywatna w painkillera na przyklad :)

yagienka ---->to dobranoc,jutro obecnosc obowiazkowa :)

Justa----->jutro tez jest dzien :*

03.05.2004
00:49
[156]

Justa_ [ lady in blue ]

yagienka bardzo słaba :)

Fenris_ek nie melancholijny a do dup..ki :> dobranoc

03.05.2004
00:52
smile
[157]

Fenris_ek [ Fen ]

Justa, nie tylko dla ciebie do dup...ki, nie martw się :)
Zaraz, o sssso chodzi z tą słabą płcią? Będę musiał to przeanalizować, hmmm.
A na moim Radeonie PK też nie chodzi, tak btw ;]

03.05.2004
00:56
[158]

Justa_ [ lady in blue ]

Fenris_ek o nic o nic, przywidziało ci się :)

Banita tak, do dup..ki

03.05.2004
01:02
[159]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Fenris_ek -----> a jakiego masz radeona?

Justa----->moj tez taki sobie ,widac taki dzien....

btw- niezle maja zderzaki niektore ...hmm wozy :>

03.05.2004
01:06
smile
[160]

Fenris_ek [ Fen ]

Banita, wtraciłem o Radeonku żartobliwie, bo aktualnie mam Radeona... 7000 :D
Sprzedałem kilka dni temu swoje R9100, i jadę na razie na "zastępstwie". Nie wiem, co kupić.

Branoc, chyba już naprawdę usnę.

03.05.2004
01:13
[161]

Justa_ [ lady in blue ]

bla bla bla pierdoły tu były :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-03 03:23:46]

03.05.2004
01:15
[162]

pisz [ nihilista ]

Banita--> mam nadzieje, że że to śmiech przez zły :>
proponuje neutralny turniej tetrisa albo pacmana....Siwy zna jakies kody w PK o których nie wiemy :>

Siwy--> zrozumiałem aluzję ale mam 56.72 - wyżej sie nie da...niby co 2 raz sie uruchamia, zobacze jak będzie dalej

03.05.2004
01:25
[163]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz----->powylaczaj te wszystkie gó*a typu filtrowanie, anizo, wygladzanie, daj 800 x 600 i zobacz czy jest to samo.

Justa----->histeryzujesz i uogolniasz słonko :* :P

03.05.2004
01:34
[164]

Justa_ [ lady in blue ]

czyli nic nowego hmm?

03.05.2004
01:38
smile
[165]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


czyli jak kazda kobieta masz humory(juz to kiedys pisalem) tydzien bse, 10 dni humory przed bse , 10 dni humory po bse ,i zostają...3 dni kiedy jestescie milutkie , slodziutkie , i w ogole mmm..:P

03.05.2004
01:43
[166]

pisz [ nihilista ]

nie no coraz lepiej - teraz jak włączam grę to mam coś takiego--->
włącze gre jeszcze z 10 razy - ciekawe jakie niespodzianki na mnie czekają....

brawo dla PCF za nieustanne zaskakiwanie gracza!

03.05.2004
01:44
smile
[167]

Adamss [ -betting addiction- ]

Bryyyy, dawno mnie tu nie było...
















ale już jestem!

03.05.2004
01:46
[168]

Justa_ [ lady in blue ]

jak widać nie trafiliśmy dzisiaj na jeden z tych trzech dni

03.05.2004
01:46
smile
[169]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Adamss----->joł spamerze:>

Pisz---->moze to jakas nowa wersja blue screena z microsoftu ..? :>

03.05.2004
02:09
smile
[170]

Brisk. [ Chomik ]

idem sem :D

...................DobraNoc....

03.05.2004
03:05
smile
[171]

pisz [ nihilista ]

heh tak się wyżyłem że tylko fruwali.... 10 naraz wyłukłem :>
oto fragment rozmowy:
-fuck! they r everywhere!
-no thers only one :D

03.05.2004
03:34
[172]

SULIK [ olewam zasady ]

Pousypialiscie ? czy jak ?

03.05.2004
03:37
[173]

Justa_ [ lady in blue ]

nie, dopiero idę spać :)

dobranoc

03.05.2004
03:37
smile
[174]

pisz [ nihilista ]

właśnie to robimy...

Zwyczajem Żegnam Banda :D

03.05.2004
04:52
smile
[175]

Siwy4444 [ Senator ]

Pisz --> No nieźle. To pomyśl co by mówili gdybym ja się pojawił. Z czego to obrazki?
:)

dobranoc

03.05.2004
23:04
smile
[176]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


wstawac lenie :P

03.05.2004
23:05
smile
[177]

Fenris_ek [ Fen ]

Już wstaję, spokojnie :/
Tyran. I cham.

03.05.2004
23:06
smile
[178]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

bende zmieniał ten zwyczaj bo min siem nie pondoba musze wymslić cóś innego :]

03.05.2004
23:07
smile
[179]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć

03.05.2004
23:08
smile
[180]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


o cholera! ale mam posluch :P
tylko jednego lesera/ki jeszce nie ma :P
no juz spocznij

03.05.2004
23:10
smile
[181]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


[edit] bo Pisza oczywiscie jak zawsze nie licze:>

03.05.2004
23:11
smile
[182]

rtomiczek [ Pretorianin ]

Witam Was!!
Ej wy leniusze, wstawać!!! Pora nie isc spać!!
Bo jak ktos idzie spac to dostanie klapsa w dupie :DDD

03.05.2004
23:14
[183]

SULIK [ olewam zasady ]

juz juz wstaje :)

03.05.2004
23:15
[184]

SULIK [ olewam zasady ]

Banita - moglbys sie odezwac na GG ? mam pytanie dotyczace jednego usera, a nie wiem czy Twoj numer dalej aktualny

03.05.2004
23:16
smile
[185]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


rtomiczek---->no brawo , nareszcie jakis zaspetca mi rosnie:)

SULIK---->brawo , widze ze ten palant tez Ci sie juz coraz mniej widzi

03.05.2004
23:17
[186]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Sulik-----> nie uzywam juz gg:/ moze na jakiegos czata albo tlena?

03.05.2004
23:18
[187]

SULIK [ olewam zasady ]

Banita - jak widze przejzales VL
ok pytanie: skad wiesz/przypuszczasz ze on to on (jak oczywiscie mozesz powiedziec)

03.05.2004
23:19
[188]

SULIK [ olewam zasady ]

ok jestem na Golowskim

03.05.2004
23:22
[189]

rtomiczek [ Pretorianin ]

BAN!TA--> Dzieki ;)

03.05.2004
23:30
smile
[190]

pisz [ nihilista ]

witam

Siwy--> to jest Bf: Vietnam - a Ty się bawisz Vietcongiem, pamiętasz? :)
Banita-->dzięki za pamięć i pilnowanie mojej obecności..zawsze wiedziałem że jestem tu mile widziany:>

w ogóle mam wrażenie Justa, Siwy i Banita to moje alter ego i gadam sam ze sobą...chyba że ja jestem druga jaźń Banity (ta lepsza :>)

03.05.2004
23:45
[191]

Justa_ [ lady in blue ]

witam

ja Justa aka Banita aka pisz aka Siwy aka Sulik aka Fenris_ek aka Brisk aka Soulcatcher aka massca aka Azzie aka Uksiu aka gofer aka Luty Tur aka....

03.05.2004
23:48
[192]

SULIK [ olewam zasady ]

... AK 47

:D

03.05.2004
23:50
smile
[193]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----> jak tam humorek sz pani?:P

Pisz------> przypomnij mi kim jestes:>

03.05.2004
23:52
[194]

Justa_ [ lady in blue ]

lepszy niż wczoraj Bogdan, lepszy niż wczoraj... przyniósłbyś jakiejś herbaty albo co :>

03.05.2004
23:57
smile
[195]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


SULIK------> to ta sama osoba :)

Justa----->raz , dwa , w podskokach, mi tez przynies:P

03.05.2004
23:58
[196]

Brisk. [ Chomik ]

nie no i tu jazde robicie z tym "aka" o_O

może jakies stowarzyszenie czy cóś załozycie? :D hę? :D

no to eee kto jest kto? :]

04.05.2004
00:00
[197]

SULIK [ olewam zasady ]

jak juz idziecie to kuchni to bym poprosil o jakies kanapki... ale sadze, ze chyba bede zmuszony sam tam isc :D

04.05.2004
00:01
[198]

Justa_ [ lady in blue ]

ehh Bogdan, znowu nie zrozumiałeś <bzzzzzy> słuchaj uważnie <bzzzzy> t y p r z y n i e ś m i h e r b a t e <bzzzzy>


--------
<bzzzy> - prąd :>

04.05.2004
00:03
smile
[199]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Brisk------> czego nie rozumiesz Dziadu :D

SULIk------> a od czego Briska mamy? Brisk raz dwa <strzela palcami>:D

Juuussstttaaa---->*przynosi herbate,klaniajac sie nisko * jeszce jakies zyczenia?:P


04.05.2004
00:04
smile
[200]

Brisk. [ Chomik ]

Spamer czego nie rozumiem? :D mam wymieniać alfabetycznie czy wolisz żebym pokazywał? :D I idź se sam :D

04.05.2004
00:05
smile
[201]

Justa_ [ lady in blue ]

Bogdan dziękuje, masz <rzuca ciasteczko dla psa>

04.05.2004
00:07
smile
[202]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Brisk---->moze napisz co ROZUMIESZ- bedzie o wiele krocej :D

Justa-----><macha ogonkiem>

04.05.2004
00:10
smile
[203]

Brisk. [ Chomik ]

Spamer co rozumiem? :D mam wymieniać alfabetycznie czy wolisz żebym pokazywał? :D

04.05.2004
00:10
smile
[204]

Justa_ [ lady in blue ]

zboczeniec! <zakrywa oczy> zboczeniec <patrzy przez palce> ooo wszyscy mają takie małe i pokręcone?

04.05.2004
00:12
smile
[205]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Brisk---->pokazuj, pokazuj, Justa na pewno z checia i na Twoj ogonek popatrzy :D

Justa-----> skoncz to udawane zawstydzenie, i zacznij moze podziwiac:P

04.05.2004
00:15
smile
[206]

Brisk. [ Chomik ]

Spamer kto wie kto wie :D Ale striptiz nie wchodzi w rachube :D

04.05.2004
00:16
smile
[207]

Justa_ [ lady in blue ]

Bogdan myślalam ze już to przerabialiśmy, pamiętasz jak kiedyś powiedziałam ci że się zakrztusiłam? to był atak smiechu :PP

04.05.2004
00:18
smile
[208]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Brisk---->a co?tylko przed ewunią striptizy robisz?:D

Justa----->z tego co pamietam to Twoje odglosy niewiele mialy wspolnego z kaszlem...:P

04.05.2004
00:20
smile
[209]

Brisk. [ Chomik ]

Spamer informacja zastrzeżona :D zresztą nawet jeśli to so :D i nawet jeśli nie to so :D

04.05.2004
00:21
[210]

SULIK [ olewam zasady ]

wooow - bedzie odcinek programu " z ornitologia, na TY" ? :D
fajnie :D

[ zasiada w fotelu i wpiernicza popkorn czaekajac na program ]

04.05.2004
00:21
smile
[211]

Fenris_ek [ Fen ]

Uch, ta dzisiejsza mlodzież ... Idę spać, bo uszy mi się czerwienią ;P

Jedna owca, druga owca...

04.05.2004
00:24
smile
[212]

Brisk. [ Chomik ]

Fenris_ek no tak to juz z Wami Dziadami jezd że ledwo po 0.oo a Wy spac leziecie :D

04.05.2004
00:28
smile
[213]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


[CZUWANIE MODE ON] GRAM w golfa polecam swietne:D

04.05.2004
00:33
smile
[214]

Brisk. [ Chomik ]

Spamer rozumiem, że po AA szukasz coraz trudniejszych wyzwań stawianych w coraz hmmm złozonych grach :D

04.05.2004
00:35
smile
[215]

Justa_ [ lady in blue ]

Bogdan, hmm a wtedy to się dusiłam, przygniotłeś mnie :P

ja też gram w tego golfa, fajna gierka :)

04.05.2004
00:41
smile
[216]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Brisk----->huhu haha ale smieeeszne :D wole to niz Twojego sapera :D

Justa--->terefere, przyznaj sie ze pierwszego nie mozesz przejsc:P

04.05.2004
00:42
smile
[217]

Brisk. [ Chomik ]

Spamer buuuuuuu słabiutko :D postaraj sie bardziej :D no ale cóż lata juz nie te co dawniej :D

04.05.2004
00:56
smile
[218]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Brisk----->nie masz co do roboty , to zaloz nowa czesc , pasozycie jeden :D <by Justa>

04.05.2004
00:56
smile
[219]

pisz [ nihilista ]

masakra..całą noc roboty mam

na jutro robie prezentacje o sexual behaviors i szukam kanonów piękna w zeszłym stuleciu - ma ktoś rozebrane panny z lat 30 i 40?
rozebrana Justa z pierwszych lat XXI w. też się przyda.... :D

04.05.2004
00:58
smile
[220]

Siwy4444 [ Senator ]

Pisz --> Ja mam.

Banita --> Staary finezji trochę byś w to włożył a nie skaczesz na wznak i dziewczyna się dusi. Echhhh.
:)

04.05.2004
00:58
smile
[221]

Brisk. [ Chomik ]

Spamer ok czekaj zaraz to załatwie :D



pisz aha ok....widze że sie lenisz to załóż nową część :D

04.05.2004
01:03
smile
[222]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


04.05.2004
01:03
smile
[223]

Justa_ [ lady in blue ]

pisz, nie stać cię na te foty :P

Siwy racja racja
:*

Brisk tylko bez wstepniaka :>

04.05.2004
01:07
smile
[224]

Brisk. [ Chomik ]

Justa ja tak nie potrafie bez wstepniaka :D

04.05.2004
01:08
smile
[225]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk potrafisz, jesteśmy z tobą <głaszcze>

04.05.2004
01:16
smile
[226]

Brisk. [ Chomik ]

Justa nie kombinuj :D

Se idem :D hehe

............................DobraNoc....

04.05.2004
01:17
smile
[227]

Brisk. [ Chomik ]

A i nie podchodźcie do mnie tak blisko bopwiem dobrze że wystarczyłoby żeby maluch przejeżdzał obok a zaraz byście mnie wepchneli pod niego :D Choć maluch to za mało jak dla mnie :D

.....................DobraNoc....

04.05.2004
01:32
smile
[228]

pisz [ nihilista ]

Banita--> doszedłeś już kto jest kto na tym forum? :>

ja wam się podoba moja myśl podsumowująca przentacje: Men like to act and watch, women like to talk and imagine

04.05.2004
01:35
smile
[229]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz----->nie wiem o czym mowisz zlosliwcu :> btw jak tam painkiller ? buhahahaha :>

04.05.2004
01:44
smile
[230]

Siwy4444 [ Senator ]

Pisz --> A nie mógł byś po prostu wleźć na tę kobietę jak będzie patrzyła w inną stronę a nie piszesz jakieś głupoty?
BTW: Na naszej stronie jest jakiś optimizer dla takich co mają gorsze albo okazyjne karty :P Sprawdź może pomoże. :)

Justa--> Czy on to traktuje jako zapasy?
:*


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-04 01:48:13]

04.05.2004
01:50
smile
[231]

pisz [ nihilista ]

Banita---> a dziękuje - jakoś u niego leci :>

moj genialny umysł informatyczny doszedł do wniosku, że PK koliduje z jakimś programem - na czysto dobrze działa - gdy dłużej na kompie pracuje i jakiś osftware otwierałem wtedy jest deadzone....

Siwy--> swoj honor mam i nie dam sie tak łątwo :)

04.05.2004
01:52
smile
[232]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


optimizer dla takich co mają gorsze albo okazyjne karty :P

buhehehehe rotfl piwa mu dajcie:P

04.05.2004
01:54
smile
[233]

Siwy4444 [ Senator ]

Pisz --> Weź wyłącz tego IE a w szczególności zamknij konsolę Java w cholerę. Najlepiej skilluj procesy.

[edit]

Sorry za te edity. To literówki. Napisałem dzisiaj już dwa artykuły i mi się mieni w oczach.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-04 01:58:54]

04.05.2004
01:56
smile
[234]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy raczej jak rzutki, raz trafisz 50, a innym razem obok tarczy :>
:*

04.05.2004
01:58
smile
[235]

pisz [ nihilista ]

Siwy--> też tak mysle że to java - ostatnio musze otwierać co chwila to forum bo błąd javy wyskakuje - raz na trzy razy się otworzy bez błędu......
zastanawiam się czy o ironio ten baner PK mi nie psuje :)

04.05.2004
02:01
smile
[236]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


nowy watek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.