GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o sterowniki do karty dzwiekowej

29.04.2004
23:41
[1]

wiesław2 [ Konsul ]

Pytanie o sterowniki do karty dzwiekowej

No więc moje pytanie brzmi:):
Czy znacie moze jakies sterowniki do karty dzwiekowej które posiadają wirtualne wejścia i wyjścia?
Jesli tak to prosze o podanie nazwy!
Z gory dzieki, pozdrawiam

29.04.2004
23:48
smile
[2]

Kainek [ Pretorianin ]

wirtualna wejscia i wyjscia?
to jak to ma dzialac?;p
na wirtualnych glosnikach?:D
moze jakies wirtualne sterowniki?;)

30.04.2004
20:16
smile
[3]

wiesław2 [ Konsul ]

Chdzi o sterowniki do SB Live

30.04.2004
20:24
smile
[4]

holyfire [ Konsul ]

Ja znam jedynie stery Creative'a które z Live'a robią audigy .Różnica jest znaczna :]

01.05.2004
12:23
[5]

wiesław2 [ Konsul ]

^UP^

01.05.2004
17:10
[6]

Trzepiskor [ SETH ]

tu szukaj
https://www.station-drivers.com/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.