GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

moj brat zwraca sie do mnie per "śmieciu" co o tym sadzicie?

29.04.2004
20:01
smile
[1]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

moj brat zwraca sie do mnie per "śmieciu" co o tym sadzicie?

hehehe, wlasnie, mnie to strasznie bawi :D

29.04.2004
20:02
smile
[2]

Swidrygajłow [ ]

to dobry brat, wie że to Cię bawi i chgce Ci zrobić przyjemnosć

29.04.2004
20:02
smile
[3]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

to niech Cię bawi ... dopóki nie zostaniesz zmieciony do kosza :)

29.04.2004
20:03
[4]

gereg [ zajebisty stopień ]

po co zalozyles ten watek smieciu?





;-)

29.04.2004
20:03
smile
[5]

Chacal [ ? ]

najlepiej zastanów się czy przypadkiem nie ma racji

29.04.2004
20:04
smile
[6]

snopek9 [ Legend ]

A ten brat jest od ciebie starszy czy młodszy bo jak młodszy to nie daj sie bo cie pozbadnie.

29.04.2004
20:04
smile
[7]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

My też będziemy do Ciebie mówili śmieciu.

29.04.2004
20:07
smile
[8]

Asmodean [ Konsul ]

Nie daj sie zutylizowac, jestesmy z Toba!!!

29.04.2004
20:08
smile
[9]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

moj brat to moj brat! :P
wy to mozecie mi mowic co najzyzej panie smieciu, jasne?

29.04.2004
20:09
[10]

gereg [ zajebisty stopień ]

chyba conajmniej.....
ale skoro sobie zyczysz - juz nigdy nie nazwe Cie lepiej niz "panie smieciu"



;-)

29.04.2004
20:10
smile
[11]

hugo [ v4 ]

to nie wiesz że starszy brat zawsze ma racje?

29.04.2004
20:11
smile
[12]

bebzoon [ bucydonna ]

sądzimy, że niedaleko pada jabłko od jabłoni

29.04.2004
20:11
smile
[13]

Kajkes [ Vegetan ]

Dobrze królu śmieciu(śmieci)











;)

29.04.2004
20:17
smile
[14]

Septi [ Starszy Generał ]

Moja dziewczyna zwraca sie do mnie per ogierze :-).A jak ją mocno cisne to nawet mówi per tygrysie.

01.05.2004
23:29
smile
[15]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

O boże..ale powód do dumy...
ta informacja strasznie pomogła wszelkim internautom i nie tylko..dzięki tej wiadomosci zrozumiałem sens istnienia i zmieniłęm poglądy na życie..
Twoje wątki schodzą na psy...przepraszam..na kosze na smieci

01.05.2004
23:30
[16]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]


O boże..ale powód do dumy...
ta informacja strasznie pomogła wszelkim internautom i nie tylko..dzięki tej wiadomosci zrozumiałem sens istnienia i zmieniłęm poglądy na życie..
Twoje wątki schodzą na psy...przepraszam..na kosze na smieci

02.05.2004
00:06
smile
[17]

Mrooofka [ because I want it ]

No cóż... :D oryginalny nick :D

02.05.2004
00:10
smile
[18]

SoulHunter [ Bad Boy ]

no wiesz jak by brat na mnie śmiecu powiedział to by po zębach dostał

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.