
Zbój Jakubek [ Centurion ]
moj brat zwraca sie do mnie per "śmieciu" co o tym sadzicie?
hehehe, wlasnie, mnie to strasznie bawi :D

Swidrygajłow [ ]
to dobry brat, wie że to Cię bawi i chgce Ci zrobić przyjemnosć

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
to niech Cię bawi ... dopóki nie zostaniesz zmieciony do kosza :)
gereg [ zajebisty stopień ]
po co zalozyles ten watek smieciu?
;-)

Chacal [ ? ]
najlepiej zastanów się czy przypadkiem nie ma racji

snopek9 [ Legend ]
A ten brat jest od ciebie starszy czy młodszy bo jak młodszy to nie daj sie bo cie pozbadnie.

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
My też będziemy do Ciebie mówili śmieciu.

Asmodean [ Konsul ]
Nie daj sie zutylizowac, jestesmy z Toba!!!

Zbój Jakubek [ Centurion ]
moj brat to moj brat! :P
wy to mozecie mi mowic co najzyzej panie smieciu, jasne?
gereg [ zajebisty stopień ]
chyba conajmniej.....
ale skoro sobie zyczysz - juz nigdy nie nazwe Cie lepiej niz "panie smieciu"
;-)

hugo [ v4 ]
to nie wiesz że starszy brat zawsze ma racje?

bebzoon [ bucydonna ]
sądzimy, że niedaleko pada jabłko od jabłoni

Kajkes [ Vegetan ]
Dobrze królu śmieciu(śmieci)
;)

Septi [ Starszy Generał ]
Moja dziewczyna zwraca sie do mnie per ogierze :-).A jak ją mocno cisne to nawet mówi per tygrysie.

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]
O boże..ale powód do dumy...
ta informacja strasznie pomogła wszelkim internautom i nie tylko..dzięki tej wiadomosci zrozumiałem sens istnienia i zmieniłęm poglądy na życie..
Twoje wątki schodzą na psy...przepraszam..na kosze na smieci
Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]
O boże..ale powód do dumy...
ta informacja strasznie pomogła wszelkim internautom i nie tylko..dzięki tej wiadomosci zrozumiałem sens istnienia i zmieniłęm poglądy na życie..
Twoje wątki schodzą na psy...przepraszam..na kosze na smieci

Mrooofka [ because I want it ]
No cóż... :D oryginalny nick :D

SoulHunter [ Bad Boy ]
no wiesz jak by brat na mnie śmiecu powiedział to by po zębach dostał