GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gałka do zmiany biegów do 206 - gdzie kupić

28.04.2004
19:56
[1]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

Gałka do zmiany biegów do 206 - gdzie kupić

No własnie poszukuje kupić srebrną głakę do zmiany biegów w Peugeocie 206 w Warszawie. Doadam że salony samochodowe w to sie nie bawią, Moówia ze tylko u prywaciarzy tylko jakich. Zna może ktoś taki sklep w Wawce?pomóżcie bo to pilne.

28.04.2004
20:22
[2]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

pożcie

28.04.2004
20:23
[3]

Olej [ Konsul ]

ale chcesz seryjna Peugeota czy moze byc jakiejs innej firmy?

28.04.2004
20:26
[4]

nathan rahl [ Konsul ]


Najszybciej myślę, że znajdziesz coś na Allegro. Zobacz, a może upatrzysz to czego szukasz ..

28.04.2004
20:33
[5]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

Już szukałam na allegro ale takiej nie ma a ja cche srebrna z lwem nie musi już być orginalna obojętne byle srebrna z lwem

28.04.2004
20:40
[6]

Luremaster [ Siewca Zagłady ]

Sklepow motoryzacyjnych w wawie napewno nie brakuje. Wez ksiazke telefoniczna, napewno znajdziesz mnostwo adresow...pozostaje jedynie zadzwonic i sie zapytac.

28.04.2004
20:43
[7]

Kainek [ Pretorianin ]

zobacz tu
a widziales gdzie staka jaka chcesz?

28.04.2004
20:49
[8]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

kainek----->widziałam kiedts w sklepie peugeota pól roku temu ale dzisiaj facet mi powidział ze ta gałka była w komisie czyli wstawiona przez kogos a na tej stronce raczej nie ma ze znaczkiem peugeota

28.04.2004
20:51
[9]

wysiu [ ]

Z ciekawosci - co sie stalo z poprzednia galka?:)

28.04.2004
20:55
[10]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

stara gałka jest nienaruszona na miejscu to ma byc prezent dla maniaka 206

29.04.2004
09:40
[11]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

moZe teraz ktoś pomoże bo musze ją mieć na sobote a jak nie to wymysleć inny prezent :( bu

29.04.2004
10:29
[12]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

????????????

29.04.2004
16:23
[13]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

?????

29.04.2004
17:11
[14]

Kune [ TYCHY ]

Kup gazete GT i tam masz wypisane fimy tuningowe oraz sklepy z takimi akcesoriami, pozatym na www.tuning.pl tez powienienes to kupic!! Od razu mowie ze tanie to nie jest...

01.05.2004
10:42
[15]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

kune----------->dzieki za rade ale jest jedna mała pomyłka nie powinieneś kupić a powinnaś :)

01.05.2004
11:27
[16]

Kune [ TYCHY ]

Ups! Przepraszam, przyzwyczajony jestem ze tu przewaznie panowie na forum, pozatym gdzie tam dziewczyna by szukala jakis czesci Tuningowych do samochodu :]
Pozdrowienia.

01.05.2004
11:28
[17]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

Widać dziewczyny tez tu siedzą i mogą szukać takich gałeczek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.