
bartushan [ Cham z Wyboru ]
Gollum
Sami zobaczcie :) Jak bylo prosze o wybaczenie :)

Kajkes [ Vegetan ]
Byyło dużo razy, ale wybaczam :D

34io [ Konsul ]
napisze krótko, bylo

Łowca Czarownic [ Konsul ]
Takie nawet nie złe :) Troszkę śmieszne ale tylko troszkę :|

CrazyMan [ Ur-Shak ]
bylo

ejb [ Centurion ]
bueh, nie lubie jak ktoś sobie z LOTR jaja robi ;/
PROSZATAN [ Apokalipsa ]
eee znam to :)

axel1 [ Pretorianin ]
cool!

amoreg1234 [ użytkownik ]
ja to dalem pierwszy na forum :D:D

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
<lol> fajne :D

Qba Dębowy [ Konsul ]
bylo a mnie sie tam nie podobo za bardzo

Orrin [ Najemnik ]
bylo i ci nie wybacze
i co teraz zrobisz ? :P

amoreg1234 [ użytkownik ]
orrin --> zapewne napisze do moderatora z prosba o usuniecie watku :D

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
byyylo....i dla mnie nie fajne...

bartushan [ Cham z Wyboru ]
Orrin zjem Cie :P :))))

żul_z_norwida [ teraz EXCALIBUR[ak] ]
Juz kilka razy to widzialem, ale nadal twierdze, ze jest super:))))))))))

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
fajne :D ale juz bylo .....
TheAnswer [ Quetzal ]
Było i tyle.....Ale ogólnie jest spoko

Xaltorun [ Konsul ]
nie wchodzi mi ta stronka