GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gollum

28.04.2004
19:06
smile
[1]

bartushan [ Cham z Wyboru ]

Gollum

Sami zobaczcie :) Jak bylo prosze o wybaczenie :)

28.04.2004
19:09
smile
[2]

Kajkes [ Vegetan ]

Byyło dużo razy, ale wybaczam :D

28.04.2004
19:23
smile
[3]

34io [ Konsul ]

napisze krótko, bylo

28.04.2004
19:38
smile
[4]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

Takie nawet nie złe :) Troszkę śmieszne ale tylko troszkę :|

28.04.2004
20:04
smile
[5]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

bylo

28.04.2004
20:05
smile
[6]

ejb [ Centurion ]

bueh, nie lubie jak ktoś sobie z LOTR jaja robi ;/

28.04.2004
20:40
[7]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

eee znam to :)

28.04.2004
20:43
smile
[8]

axel1 [ Pretorianin ]

cool!

28.04.2004
20:55
smile
[9]

amoreg1234 [ użytkownik ]

ja to dalem pierwszy na forum :D:D

28.04.2004
21:02
smile
[10]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

<lol> fajne :D

28.04.2004
21:03
smile
[11]

Qba Dębowy [ Konsul ]

bylo a mnie sie tam nie podobo za bardzo

28.04.2004
22:16
smile
[12]

Orrin [ Najemnik ]


bylo i ci nie wybacze
i co teraz zrobisz ? :P

28.04.2004
22:20
smile
[13]

amoreg1234 [ użytkownik ]

orrin --> zapewne napisze do moderatora z prosba o usuniecie watku :D

28.04.2004
22:33
smile
[14]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

byyylo....i dla mnie nie fajne...

28.04.2004
23:45
smile
[15]

bartushan [ Cham z Wyboru ]

Orrin zjem Cie :P :))))

01.05.2004
18:01
smile
[16]

żul_z_norwida [ teraz EXCALIBUR[ak] ]

Juz kilka razy to widzialem, ale nadal twierdze, ze jest super:))))))))))

01.05.2004
18:04
smile
[17]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

fajne :D ale juz bylo .....

01.05.2004
18:30
[18]

TheAnswer [ Quetzal ]

Było i tyle.....Ale ogólnie jest spoko

01.05.2004
18:34
smile
[19]

Xaltorun [ Konsul ]

nie wchodzi mi ta stronka

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.