GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sonda - Czyli jak trafiliście na GOLa.

28.04.2004
16:01
smile
[1]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]

Sonda - Czyli jak trafiliście na GOLa.


Jak w temacie. Ja miałem kiedyś problem z kompem, nikt nie znał rozwiązania, a tu znalazłem je. Thx tomirek.
A wy jak trafiliście na GOLa?

28.04.2004
16:04
smile
[2]

pecet007 [ INSERT COIN ]

A ja normalnie szukalem patcha do Cywilizacji2 no i qmpel mi podal ta strone, no i pozniej sie tu normalnie na forum zarejestrowalem!

28.04.2004
16:05
[3]

Conroy [ Dwie Szopy ]

A ja już nie pamiętam - to było ze trzy lata temu. Przez jakiegoś linka bądź przez wyszukiwarkę.

28.04.2004
16:06
[4]

Anarki [ Demon zła ]

był juz kiedys taki watek....od brata :P

28.04.2004
16:06
smile
[5]

wysiu [ ]

Zostalem porwany przez terrorystow Al-Khaidy, i zmuszony do pisania tutaj pod grozba zabicia moich rybek z akwarium.

Powiadomcie CIA, pomocy!!!

28.04.2004
16:06
[6]

Dessloch [ Senator ]


a ja nawet nie wiem :)
ale tak mniej wiecej od samego poczatku jestem tutaj.. (sam poczatek= kiedy uzyskalem dostep do neta.. bo gol powwstal jakis czas wczesniej)
jak trafilem.. nie wiem
pamietam ze kiedys czaty zwiedzalem.. kolejny krok gre UT w MP...
pozniej jakos trafilem tutaj :)
nawet w przeciagu kilku dni od bycia internauta :) ale jak nei wiem :)

28.04.2004
16:07
[7]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

Od Fetta, przyjmował mnie w gościnie i jakoś się zajawiłem:D

28.04.2004
16:08
[8]

Misio-Jedi [ Legend ]

Szukałem solucji...

28.04.2004
16:09
smile
[9]

iNfiNity! [ Senator ]

Trafiłem tu z CMHQ :) Na początku siedziałem tylko na forum CM, dopiero potem odkryłem całe forum :P

28.04.2004
16:09
smile
[10]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

szukałem pomocy w Diablo aż trafiłem tutaj :)

28.04.2004
16:11
smile
[11]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Z ostatniego newsa na serwisie ToD, ale z powodu wysokich rachunków, byłem odcięty od internetu przez jakiś czas, więc zarejestrowałem się o wiele wiele pózniej :P Gdy podłączyli mi net na nowo (tym razie stałe łącze), zapomniałem w ogóle o czymś takim jak ToD, tym bardziej GOL, po pewnym czasie na jednym z polskich forów o sadze BG, trafiłem na info o oficjalnym wątku BG (w którym rzekomo przebywał sam Aurelinus, znany w środowisku BG) a że miałem do niego kilka pytań to się zarejestrowałem, pózniej moja osoba rozprzestrzeniła się z wątku BG na całego GOLa :>

28.04.2004
16:20
smile
[12]

GROM Giwera [ Sołdat ]

Kiedys pocos zajrzalem na GOLa... moze napisalem ze 3 posty i koniec... "na powaznie" zaczalem pisac tutaj po "tym czyms" :)

28.04.2004
16:28
smile
[13]

tomirek [ ]

Mentor12 --->>>> polecam sie na przyszlosc :)


A na GOLa trafilem jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci, przez jakis zupelny przypadek. Daaaawno to bylo i na modemie jesze lecialem. Pamietam jak otwieralem forum, potem otwieralem kilka watkow, rozlaczalem sie z netem i spokojnie czytalem.
I jak chcialem odpowiedziec to znowu sie laczylem, odpowiadalem hurtowo i znowu sie rozlaczalem :)

28.04.2004
16:29
smile
[14]

DARKI [ Konsul ]

Dwie wersje:

1. Dawno dawno temu za wieloma serwerowniami za siedmioma łączami.... szukałem miejsca gdzie będę miał każdego dnia jakąś ankietkę do wypełnienia, i stało się odnalazłem wymarzoną ziemię obiecaną;)

2. Wyruszyłem na poszukiwania jakiegoś godnego uwagi serwisu o grach, los chciał, że trafiłem na GOL który przypadł mi du gustu dzięki profesjonalnemu podejściu do tematu gier... i atmosferze która na nim panuje;)

Która wersja się bardziej spodobała, tą wybierz;)

28.04.2004
16:38
smile
[15]

Zacker [ Stanley ]

Ja o GOL`u dowiedziałem się od kumpla :))))

28.04.2004
16:38
smile
[16]

Orrin [ Najemnik ]


szukalem solucji do gry

- ciagle szukam ;P

28.04.2004
16:41
[17]

maVes [ Konsul ]

A ja nawet nie wiem :P chyba z gazety jakiejś

28.04.2004
16:44
smile
[18]

@d@m [ ]

Pamietam, ze na WIGu przypadkiem znalazlem link do GOLa :)

28.04.2004
16:46
[19]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

mi qmple powiedzieli o GOL`u :] no i jestem ;P

28.04.2004
16:46
[20]

Chacal [ ? ]

xywex dał mi link do wątku w którym ktoś pytał jak rozwalić komputer w pracy tak by nikt nie doszedł kto to zrobił. Tam też napisałem swój pierwszy post :)

28.04.2004
16:48
smile
[21]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

brat mnie namowil :)

28.04.2004
16:51
smile
[22]

Trzepiskor [ SETH ]

a tak jakos przypadkiem

28.04.2004
16:52
[23]

[HNTR] [ Freak ]

Była taka książeczka z fajnymi linkami (z lwem na okładce) i tam był GOL :)

28.04.2004
16:59
smile
[24]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

od qmla :P

28.04.2004
17:00
[25]

TheAnswer [ Quetzal ]

Mi braciak powiedział

28.04.2004
17:01
smile
[26]

K@mil [ Wirnik ]

Oj, to bylo dawne temu... Przyszlem sam, ale kuzyn sie do tego przyczynil :) Troche opowiadal o forum, az w koncu postanowilem sam zajrzec ;)

28.04.2004
17:03
smile
[27]

eJay [ Gladiator ]


GOLa widzialem polttora roku temu kiedy mi to kumpel pokazal jakis tam watek w stylu "znalezione w sieci"...Poczekalem pare miechow i zaczalem pisac sam:) Jakos to wyszlo:D

28.04.2004
17:07
[28]

Enedweth [ Konsul ]

Z Encyklopedii Gier 2003 :-)

28.04.2004
17:17
smile
[29]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

dowiedzialem sie od kumpla :D i wpadalem tu zeby ogladac sobie rozne stronki z kategori z Inetu :D i sam zaczalem tu pisac :]

28.04.2004
17:20
[30]

White Star [ Soldier ]

kolega....ziomalek:D

28.04.2004
17:25
smile
[31]

Banananan [ Dezerter ]

Wpisałem na google.pl wyraz "gry" i trafiłem... :D

28.04.2004
17:28
[32]

cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]

oj to nie bedzie dłuuuga historia

przychodziłem do mojej ulubionej i najlepszej kolezanki

AME (ANETA - pozdrawiam :) )

noi widzialem jak ona tu pisze, (jej brat tez ale to mnie nie obchodzilo)

wkoncu wyslala mi jakis link z forum

noi po rejestracji zaczalem tu zyc :)



mysle ze dlugo tu pozyje, dziekuje Aneto za wszystko :)

28.04.2004
17:45
smile
[33]

boro [ Generał ]

dawno temu (w styczniu 2001) szukalem ludzi do pogrania w multiplyera Airfix Dogfighter... hehe... to byly czasy... mialem wtedy Durona 600 MHz i GeForce 256, ale za to lacze z I-netem 10 MBitow :)
duzo rzeczy sie zdazylo (zienilo) w moim zyciu od tego czasu... w tym adres zamieszkania 3x :)

pozdrawiam
boro

28.04.2004
17:47
[34]

Garbizaur [ CLS ]

Znajomy mi powiedział o GOLu, więc jestem.

28.04.2004
17:50
[35]

corey [ Pretorianin ]

chyba troche przyopadkiem to odkrylem
ale juz daaaawno i chociaz na forum zaczalem duzo pisac dopiero niedawno to zarejestrowanty jestem juz z ponad 2 lata chyba... :P

28.04.2004
17:52
smile
[36]

Fett [ Avatar ]

szukałem rozwiazania na mój problem dlaczego większosc gier nie chodzi na tym sprzecie. Szukałem i szukałem i szukałem i znalazłem to forum. Zapytałem, odpowiedzi nie dostałem, ale mi sie tu spodobało i już tak zostało :)

A po pół roku spaliła mi sie wadliwa kata muzyczna, kupiłem nową... i już wiem czemu mi gry nie działały ;)

28.04.2004
17:53
[37]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

recenzje i opisy :D kieyd jeszcze były darmowe..... ;]

28.04.2004
17:55
[38]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

serwis znałem z jakiegoś czasopisma ale Forum nie odwiedzałem. aż pewnego dnia miałem problem no i wpadłem. problem się rozwiązał i już dalej nie przychodziłem tu. aż pewnego dnia nudziło mi się no i mówie se wejde, pogadam z ludźmi i tak się zaczęło... aż do dziś, kiedy jestem wstrętnym statsiarzem :P

28.04.2004
17:56
smile
[39]

dinozaurzyca [ Pretorianin ]

skonczylam tron bhaala i musialam sie komus pochwalic :P

28.04.2004
17:57
smile
[40]

Jam Jest Pawian [ Pretorianin ]

Od kumpla :D

Pozdro dla Loczka :D

28.04.2004
18:07
smile
[41]

..KmP.. [ Designed by AI ]

To było tak dawno, że już nawet nie pamiętam. :)
Ale coś mi świta, że wpierw trafiłem tu poprzez wyszukiwarkę, ale tylko do serwisu - później przeczytałem to i owo o GOL-u w jakimś czasopiśmie i zarejestrowałem się na forum.

28.04.2004
18:42
[42]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

Zapewne trafiłem tutaj po kliknięciu w baner reklamujący ten o to serwis zwany Gry - Online :) Dalej jakoś się już potoczyło aż do dnia dzisiejszego.

28.04.2004
18:43
[43]

EwUnIa_kR [ Legend ]

od krzysia..

28.04.2004
18:52
[44]

Piotrek [ Generaďż˝ ]

z Tower of Dreams...
czyli strony prowadzonej niegdyś przez Soula, Solnicę oraz Switchera

28.04.2004
18:56
smile
[45]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

pisalo : "kliknij tutaj ! xxx panienki, super laski nagie sztuki !


no i jestem....

28.04.2004
18:56
smile
[46]

Jaelle [ Konsul ]

Arthe kazał mi się zalogować i odpowiedzieć mu w wątku :]

28.04.2004
18:57
smile
[47]

milys [ spamer ]

na golasa :P

28.04.2004
19:21
smile
[48]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

A ja se kiedyś siedziałem w bibliotece miejskiej miejscowości Cambridge (UK - zmuszony okolicznościami życiowym spędziłem tam roki :). Tam net był za darmo, nie miałem co tam robić. Jakoś trafiłem na forum i siedziałem :) Kiedyś jeszcze za dział z recenzjami nie trzeba było płacić< i byłem zaskoczony jego jakością więc serwis gry-online stał się stroną którą prawie codziennie odwiedzam. Eee... to tyle?

28.04.2004
19:28
smile
[49]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Trafiłem tu dosyć dawno, jakieś 3 lata temu, ale długo się nie rejestrowałem, aż w końcu mój brat to za mnie zrobił, a teraz ja siedzę na jego ksywie:P

28.04.2004
19:29
smile
[50]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Niepamietam .... ale wiem, ze od razu na forum trafilem ...

28.04.2004
19:30
smile
[51]

ciemek [ Senator ]

heh, aż się uśmiałem przeglądając wszystkie moje wątki ... niektóre są naprawde gooopie ;P
Pierwszy jest ten : "KTO MI KUPI MEDAL OF HONOR: AA ? " gdzie otrzymałem pełne 3 (słownie : czy) odpowiedzi !!!

28.04.2004
19:32
smile
[52]

Pvt. Creak [ Criav ]

Kiedyś baaaaaaaaaardzo znudzony zacząłem szukać stronek z gierkami na których mógłbym pograć on-line (no wiecie, coś jak Kurnik.pl)... aż w końcu wpisałem www.gry-online.pl z nadzieją, że coś znajde... najpierw włączyłem zwyką stronkę (tzn. Gracz.Info czy jak to się nazywa ;P) ale nie spodobało mi się do końca (najpierw chyba było bezpłatne a późnej płatne...) więc kliknąłem na "Społeczność Graczy" i jestem :D

28.04.2004
19:44
[53]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

nawet niepamiętam ale chyba ze strony GOLa o grach - był link forum, wszedłem i zostałem

28.04.2004
21:43
smile
[54]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

Heh ja podobnei jak niewielu na forum trafiłem dawno temu ;)
Jeszcze pod innym nickiem.
No przywiodła mnie to potrzeba.Suzkałem pomocy i chyab mi tu ją udzielili.
A więc nadal tu jestem i gnębie wiele osób :P

28.04.2004
21:52
smile
[55]

KaGieBe [ !!! ]

bo mi sie kiedys ogral taki program porno i sie zawsze wlaczala strona gry-onine przy starcie kompa :P

a na serio to kumpel polecil forum ;]

28.04.2004
21:54
smile
[56]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

szukalem na googlach opisy gry(ktorej nazwy juz nie pamitam) i tak oto tu sie znalazlem;)

28.04.2004
22:00
smile
[57]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

a nie pamietam :)

28.04.2004
22:05
[58]

Fett [ Avatar ]

ciemek - słownie trzy ;) ale kto by ie czepiał :P

28.04.2004
22:07
smile
[59]

stanson_ [ sta-N-son ]

jA TU TRAFILEM W PAZDZIERNIKU 2001 I ZOSTALEM BEZCZELNIE ZBANOWANY W LUTYM 2004 :-))

A tak ujmujac emocjom, to nie mam pojecia, nie przypominam sobie, ale z pewnoscia przypadkowo, bo mialem jeszcze wtedy modem... Ale od poczatku wierzylem w to Forum.

GO GOL!

28.04.2004
22:07
smile
[60]

Lrypz [ Generaďż˝ ]

To bylo tak dawno temu... ze juz zapomnialem.

28.04.2004
22:11
smile
[61]

Plantator [ spamer ]

a zresztą czy to ważne ?

28.04.2004
22:12
smile
[62]

Coy2K [ Veteran ]

chyba pornosow na szybkim ftp szukalem

28.04.2004
22:14
smile
[63]

kocura [ kocurzasta ]

a ja tu trafilam dzieki Grzybiarzowi :* :]
<ale sie rozpisalam tak wiem wiem :D >

28.04.2004
22:15
[64]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Nie sadze zeby kogos to interesowalo, jak tu trafilem, ale jak zainteresuje, to napisze

01.05.2004
08:05
smile
[65]

...NathaN... [ The Godfather ]

Lipiec 2002 --> Szukałem patch'a do GTA 3 i kumpel mi powiedział żebym tu się zapytał.

01.05.2004
08:16
[66]

sergi__ [ Underworld ]

Macu--> a gdyby ten mecz Real wygrał pomimo czerwonej kartki to zapewne tego watku nie byłoby

01.05.2004
08:17
[67]

sergi__ [ Underworld ]

ops sorry nie ten wątek:P

a na Gola trafilem poprzez kolegę

01.05.2004
08:28
[68]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Dzięki koledze który mi powiedział o istnieniu tego forum :D

01.05.2004
09:04
smile
[69]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Dialer mnie przełączył .

01.05.2004
09:19
smile
[70]

ksips [ Generaďż˝ ]

Ja szukałem opisu do piratów z karaibów.

01.05.2004
09:24
smile
[71]

Pencil [ Konsul ]

Dawno, dawno temu, podrajcowany podłączeniem do Internetu, na Googlach zacząłem szukać stronek o grach. No i trafiłem. :-)

01.05.2004
09:25
[72]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

FoXXXMagda (Pelle) szukała opisu do Wiggles i mnie zaciagneła;)

01.05.2004
10:08
[73]

Jajo [ Pretorianin ]

A mnie qmpel tu przyciagnal. Gralismy wtedy w Magica, na GOLu byly wątki o MTG wiec sie tu zapisalem :)

01.05.2004
10:22
smile
[74]

Darek21 [ gupek ]

ja tutaj trafiłem przez cda bo chciałem sobie poczytać o nim opinie a tylko tastrona wyglądało jako tako :) więc się zarejestrowałem przez 1 miecha pisałem tylko o czasopismach LOL a potem mi się forum ogólnie spodobało i gracz info :)

01.05.2004
10:59
[75]

klawisz11 [ Pretorianin ]

szukałem pomocy do grry

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.