GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

<<< Bit Torrent - 3.3 - pytanie odnośnie ściągania>>>

27.04.2004
19:48
smile
[1]

SoulHunter [ Bad Boy ]

<<< Bit Torrent - 3.3 - pytanie odnośnie ściągania>>>

mam mały problem z tym programem odkąd mam wersje 3.3 podczas ściągania z SuprNovej nie moge dać pałzy i kiedy ściągany plik jest duży np 1 GB to musze go ściągnąć jednorazowo a czasami zajmuje to parenaście godzin a ja nie mam tyle czasu. czy istnieje jakaś mozliwośc żebym mógł spałzować podczas ściągania?? na starszej wersji Bit Torrenta mogłem w dowolnym momencie dac pałze a teraz nie moge. prosze pomóżcie

27.04.2004
20:03
[2]

Dark Dercon [ Centurion ]

zainstaluj wersje 3.2.1 Experimental

27.04.2004
20:06
smile
[3]

eJay [ Gladiator ]


Bit torrent ma to do siebie ze albo ssiesz ten plik albo przerywasz sciaganie i wlaczasz znowu i sciagasz od tego miejsca w ktorym skonczyles...Nie widze potrzeby instalowania innej wersji. Wystarczy ze wlaczysz trackera i pokazesz kompowi to samo miejsce sciagania co za 1 razem...

27.04.2004
20:06
[4]

felomon [ KaeM apel ]

ja proponuje zainstalowac Azureusa, predkośc znacznie szybsza niz na 'zwykłym" a w dodtaku jest opcja której potrzebujesz, a po drugie to przecież nie musisz pauzować, jak Ci sie znudzi pobierac wyłaczasz kompa 9ja jak sciagam to od razu cołośc, ale czasem trzeba strzelic restart) i po właczeniu właczyc plik torrent, w kazdym kliencie jak nie wystapi błąd to zacznie pobierać od miejsca ukonczenia:) spróbuj

27.04.2004
20:14
smile
[5]

eJay [ Gladiator ]


Mam pytanko...Wlasnie ukanczam sciagac film i wywalilo mi cos takiego:/

Co to jest??------------------------>

Pierwszy raz sie spotykam z takim czyms...

27.04.2004
20:17
[6]

felomon [ KaeM apel ]

eJay==> podejrzewam że plik został skasowany z trackera, ale to tylko moje podejrzenia, nigdy takiego czegoś nie miałem

27.04.2004
20:29
smile
[7]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

eJay --> ja pierdziele ale pech!! tak mało zostało i jeszcze jakiś błąd. ja kiedys jak sciągąłem koncert Slipknota to przy 75% miałem to samo i juz nie ruszyło :( probowalem przez miesiac i nadal lipa...napraw plik avipreview i wal to :-)

27.04.2004
20:50
[8]

MGS BigBoss [ Konsul ]

to jest klon gietright'a czy to jest coś z seri programów p2p

eJay --> ładny pożądek na pulpicie :D

27.04.2004
20:56
smile
[9]

eJay [ Gladiator ]


Dexter666-------------------->Najlpesze jest to ze film DZIALA poprawnie tylko brakuje 40 sekund napisow koncowych:)

MGS BigBoss----------------------->Akurat to jeden z czystszych dni na moim pulpicie:) Musialem pokasowac apre skrotow do skrotow:)

27.04.2004
21:43
[10]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

ejay
na pewno cos z trackerem.a jak cos jest zawsze z trackerem sa 2 mozliwosci
a)poczekaj z sprobuj pozniej
b)mozesz sie pozegnac z ukonczeniem sciagania

moze sprobuj z innego trackera-inny link-tylko zmien url i ssaj do konca.

27.04.2004
21:54
[11]

SoulHunter [ Bad Boy ]

czyli że jak przerwe ściąganie to mam wejść na stronke i z tamtąd dalej zasysać ??

27.04.2004
22:11
[12]

felomon [ KaeM apel ]

A co ja bede długo pisał Hunter==> tak

27.04.2004
22:18
smile
[13]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

tak, albo zassać ten plik *.torrent i naciskac go jesli chcesz dokanczać :)

27.04.2004
22:30
[14]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

a co robić jak mi coś takiego wywala Problem connecting to tracker - <urlopen error ble ble

27.04.2004
22:39
[15]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

czekam i modlic sie :) bo tracker wylaczono.

amen

27.04.2004
22:59
smile
[16]

SoulHunter [ Bad Boy ]

ok no to wszystkim dziekówa

28.04.2004
08:35
[17]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

boże ile można czekać

02.05.2004
21:47
[18]

TheAnswer [ Quetzal ]

Mam pytanie
Mam neostradę co najlepiej ustawić w settings for domyśnie ustawione jest unlimited.

02.05.2004
21:53
[19]

felomon [ KaeM apel ]

Vejt==> jest mozliwośc ze w nieskończoność, bo tracker mógł byc wyłaczony na amen:) poszukaj innego linka

02.05.2004
23:21
smile
[20]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

vejt zainstaluj sobie azureusa-on ma funkcje zmiany trackera do juz sciaganego pliku, widocznie tworcy przwidzieli ze moze sie tak zdarzyc ze tracker padnie i ktos ne bedzie mugl do ciagnac pliczku.

02.05.2004
23:24
[21]

TeadyBeeR [ Legend ]

TheAnswer -- > mozesz dac DSL/Cable Slow. Ewentualnie upload rate do 14-15 zwiekszyc.

03.05.2004
09:21
[22]

TheAnswer [ Quetzal ]

A nie powinno to być ustawione na dialup/isdn. Bo mam neostradę.

03.05.2004
10:17
[23]

TheAnswer [ Quetzal ]

Bo mi się zdaje że gdy mam ustawione na dialup/isdn to mam szybsze połączenie.

03.05.2004
10:19
smile
[24]

slowik [ Legend ]

a moze Azureus :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.