
SoulHunter [ Bad Boy ]
<<< Bit Torrent - 3.3 - pytanie odnośnie ściągania>>>
mam mały problem z tym programem odkąd mam wersje 3.3 podczas ściągania z SuprNovej nie moge dać pałzy i kiedy ściągany plik jest duży np 1 GB to musze go ściągnąć jednorazowo a czasami zajmuje to parenaście godzin a ja nie mam tyle czasu. czy istnieje jakaś mozliwośc żebym mógł spałzować podczas ściągania?? na starszej wersji Bit Torrenta mogłem w dowolnym momencie dac pałze a teraz nie moge. prosze pomóżcie
Dark Dercon [ Centurion ]
zainstaluj wersje 3.2.1 Experimental

eJay [ Gladiator ]
Bit torrent ma to do siebie ze albo ssiesz ten plik albo przerywasz sciaganie i wlaczasz znowu i sciagasz od tego miejsca w ktorym skonczyles...Nie widze potrzeby instalowania innej wersji. Wystarczy ze wlaczysz trackera i pokazesz kompowi to samo miejsce sciagania co za 1 razem...
felomon [ KaeM apel ]
ja proponuje zainstalowac Azureusa, predkośc znacznie szybsza niz na 'zwykłym" a w dodtaku jest opcja której potrzebujesz, a po drugie to przecież nie musisz pauzować, jak Ci sie znudzi pobierac wyłaczasz kompa 9ja jak sciagam to od razu cołośc, ale czasem trzeba strzelic restart) i po właczeniu właczyc plik torrent, w kazdym kliencie jak nie wystapi błąd to zacznie pobierać od miejsca ukonczenia:) spróbuj

eJay [ Gladiator ]
Mam pytanko...Wlasnie ukanczam sciagac film i wywalilo mi cos takiego:/
Co to jest??------------------------>
Pierwszy raz sie spotykam z takim czyms...
felomon [ KaeM apel ]
eJay==> podejrzewam że plik został skasowany z trackera, ale to tylko moje podejrzenia, nigdy takiego czegoś nie miałem

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
eJay --> ja pierdziele ale pech!! tak mało zostało i jeszcze jakiś błąd. ja kiedys jak sciągąłem koncert Slipknota to przy 75% miałem to samo i juz nie ruszyło :( probowalem przez miesiac i nadal lipa...napraw plik avipreview i wal to :-)
MGS BigBoss [ Konsul ]
to jest klon gietright'a czy to jest coś z seri programów p2p
eJay --> ładny pożądek na pulpicie :D

eJay [ Gladiator ]
Dexter666-------------------->Najlpesze jest to ze film DZIALA poprawnie tylko brakuje 40 sekund napisow koncowych:)
MGS BigBoss----------------------->Akurat to jeden z czystszych dni na moim pulpicie:) Musialem pokasowac apre skrotow do skrotow:)
Todd Rusell [ WOLVERINE ]
ejay
na pewno cos z trackerem.a jak cos jest zawsze z trackerem sa 2 mozliwosci
a)poczekaj z sprobuj pozniej
b)mozesz sie pozegnac z ukonczeniem sciagania
moze sprobuj z innego trackera-inny link-tylko zmien url i ssaj do konca.
SoulHunter [ Bad Boy ]
czyli że jak przerwe ściąganie to mam wejść na stronke i z tamtąd dalej zasysać ??
felomon [ KaeM apel ]
A co ja bede długo pisał Hunter==> tak

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
tak, albo zassać ten plik *.torrent i naciskac go jesli chcesz dokanczać :)
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
a co robić jak mi coś takiego wywala Problem connecting to tracker - <urlopen error ble ble
Todd Rusell [ WOLVERINE ]
czekam i modlic sie :) bo tracker wylaczono.
amen

SoulHunter [ Bad Boy ]
ok no to wszystkim dziekówa
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
boże ile można czekać
TheAnswer [ Quetzal ]
Mam pytanie
Mam neostradę co najlepiej ustawić w settings for domyśnie ustawione jest unlimited.
felomon [ KaeM apel ]
Vejt==> jest mozliwośc ze w nieskończoność, bo tracker mógł byc wyłaczony na amen:) poszukaj innego linka

Todd Rusell [ WOLVERINE ]
vejt zainstaluj sobie azureusa-on ma funkcje zmiany trackera do juz sciaganego pliku, widocznie tworcy przwidzieli ze moze sie tak zdarzyc ze tracker padnie i ktos ne bedzie mugl do ciagnac pliczku.
TeadyBeeR [ Legend ]
TheAnswer -- > mozesz dac DSL/Cable Slow. Ewentualnie upload rate do 14-15 zwiekszyc.
TheAnswer [ Quetzal ]
A nie powinno to być ustawione na dialup/isdn. Bo mam neostradę.
TheAnswer [ Quetzal ]
Bo mi się zdaje że gdy mam ustawione na dialup/isdn to mam szybsze połączenie.

slowik [ Legend ]
a moze Azureus :-)