-+==SeBuL==+- [ spamer ]
wygrałem plecka w chipsach !
ALE JAZDA ! PIERWSZY RAZ COŚ WYGRAŁEM W CHIPSACH STAR FOODS !

Trzepiskor [ SETH ]
super
ciesze sie razem z toba
-+==SeBuL==+- [ spamer ]
gites , tylko trcohe kiczowaty ten plecak bo pisze na nim jackie chans i jest jego rysunek :P
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
ja cię pędzę ale jazda!!
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
wow ja już mam ponad 30 nagód wygranych ( niestety same śmieci ) ale w chipsach mi sę nie zdarzyło :)
Coy2K [ Veteran ]
ja zbieram kapsle od polo kokty ...
felomon [ KaeM apel ]
jaro==> fakt, jakbys ty po każdej wygranej zakładał wątek, to by sie tak forum zapchało że hohoh!!!:)

Zacker [ Stanley ]
Ja tam chyba jeszcze nic nie wygrałem. No oprócz płyty :))) A może coś jeszcze :))

Ophidia [ Konsul ]
A jednak to nie był pic na wodę!
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
ojejq brawo ;P
ja wygralem dwie gry i to chyba wszystko ,no mzoe czasem w totka ;P

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
a co to jest wlasciwie ten/ta/to "plecka"?
-+==SeBuL==+- [ spamer ]
brzydki potworek -- plecak mialo byc :D
Ophidia -- tez myslalem ze to sciema a jednak da sie wygrac :D
Ophidia [ Konsul ]
Kiedyś mój kolega wygrał drogawy odtwarzacz mp3 za wymyslenie hasła reklamowego, ale te promocje w chipsach, batonach i tak dalej zawsze uważałam za jedno wielkie oszustwo.
A tu proszę Sebul wygrał:)
Dessloch [ Senator ]
ja kiedys wygralem w paczkach star foods 5tys zlotych..
niestety starych.. wiec kupilem za nie kolejna paczke czipsow... niestety bez wygranej :)
Conroy [ Dwie Szopy ]
Phi. Ja kiedyś wygrałem banknot na milion dolarów. Ale wywaliłem, bo podróba. No bo kto wdział banknot 1.000.000 $ z trzema zerami?

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
te chipsy to musial byc jakis XXXXXXXXL rozmiar...jak oni tam ten plecak upchali??:))
-+==SeBuL==+- [ spamer ]
Ophidia -- kiedys wygralem tez buty ADIDASA w promocji SNICKERSA :D
ILEK --- 10 KG CHIPSOW :D

Verminus [ Prefekt ]
A ja wygrałem Colina 04 :P

Anarki [ Demon zła ]
a ja nic nie wygralem i pewnie nie wygram ;(

Bich [ Pretorianin ]
Co za oszustwo. Człowiek kupuje chipsy otwiera a tam plecak.

merkav [ Aguś ]
A jak ten plecak sie zmiescil do paczki chipsow ?
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Gdyby to był jeszcze plecek adidasa czy innego najka to bym się cieszył, a tak to nie ma czym;)

...NathaN... [ The Godfather ]
Ja kiedys wygrałem łytke Ich Troje ale dałem koledze bo chciał (spryciarz płytke wyrzucił a pudełko sobie wziął)

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]
Ile Ci zapłacili za ten wątek?;)
Ja jeszcze nic nie wygrałem

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Wow ale reklama ;]