GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wygrałem plecka w chipsach !

27.04.2004
15:33
[1]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

wygrałem plecka w chipsach !

ALE JAZDA ! PIERWSZY RAZ COŚ WYGRAŁEM W CHIPSACH STAR FOODS !

27.04.2004
15:34
smile
[2]

Trzepiskor [ SETH ]

super
ciesze sie razem z toba

27.04.2004
15:35
[3]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

gites , tylko trcohe kiczowaty ten plecak bo pisze na nim jackie chans i jest jego rysunek :P

27.04.2004
15:35
[4]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

ja cię pędzę ale jazda!!

27.04.2004
15:35
[5]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

wow ja już mam ponad 30 nagód wygranych ( niestety same śmieci ) ale w chipsach mi sę nie zdarzyło :)

27.04.2004
15:36
[6]

Coy2K [ Veteran ]

ja zbieram kapsle od polo kokty ...

27.04.2004
15:36
[7]

felomon [ KaeM apel ]

jaro==> fakt, jakbys ty po każdej wygranej zakładał wątek, to by sie tak forum zapchało że hohoh!!!:)

27.04.2004
15:37
smile
[8]

Zacker [ Stanley ]

Ja tam chyba jeszcze nic nie wygrałem. No oprócz płyty :))) A może coś jeszcze :))

27.04.2004
15:38
smile
[9]

Ophidia [ Konsul ]

A jednak to nie był pic na wodę!

27.04.2004
15:38
[10]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

ojejq brawo ;P

ja wygralem dwie gry i to chyba wszystko ,no mzoe czasem w totka ;P

27.04.2004
15:39
smile
[11]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

a co to jest wlasciwie ten/ta/to "plecka"?

27.04.2004
15:40
[12]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

brzydki potworek -- plecak mialo byc :D

Ophidia -- tez myslalem ze to sciema a jednak da sie wygrac :D

27.04.2004
15:45
[13]

Ophidia [ Konsul ]

Kiedyś mój kolega wygrał drogawy odtwarzacz mp3 za wymyslenie hasła reklamowego, ale te promocje w chipsach, batonach i tak dalej zawsze uważałam za jedno wielkie oszustwo.
A tu proszę Sebul wygrał:)

27.04.2004
15:53
[14]

Dessloch [ Senator ]


ja kiedys wygralem w paczkach star foods 5tys zlotych..
niestety starych.. wiec kupilem za nie kolejna paczke czipsow... niestety bez wygranej :)

27.04.2004
15:58
[15]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Phi. Ja kiedyś wygrałem banknot na milion dolarów. Ale wywaliłem, bo podróba. No bo kto wdział banknot 1.000.000 $ z trzema zerami?

27.04.2004
16:01
smile
[16]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

te chipsy to musial byc jakis XXXXXXXXL rozmiar...jak oni tam ten plecak upchali??:))

27.04.2004
16:40
[17]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

Ophidia -- kiedys wygralem tez buty ADIDASA w promocji SNICKERSA :D


ILEK --- 10 KG CHIPSOW :D

27.04.2004
16:50
smile
[18]

Verminus [ Prefekt ]

A ja wygrałem Colina 04 :P

27.04.2004
17:00
smile
[19]

Anarki [ Demon zła ]

a ja nic nie wygralem i pewnie nie wygram ;(

27.04.2004
17:31
smile
[20]

Bich [ Pretorianin ]

Co za oszustwo. Człowiek kupuje chipsy otwiera a tam plecak.

27.04.2004
17:38
smile
[21]

merkav [ Aguś ]

A jak ten plecak sie zmiescil do paczki chipsow ?

27.04.2004
17:52
[22]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Gdyby to był jeszcze plecek adidasa czy innego najka to bym się cieszył, a tak to nie ma czym;)

01.05.2004
08:33
smile
[23]

...NathaN... [ The Godfather ]

Ja kiedys wygrałem łytke Ich Troje ale dałem koledze bo chciał (spryciarz płytke wyrzucił a pudełko sobie wziął)

01.05.2004
08:39
smile
[24]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Ile Ci zapłacili za ten wątek?;)

Ja jeszcze nic nie wygrałem

01.05.2004
09:42
smile
[25]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Wow ale reklama ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.