GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

:: Sesja RPG Online, Imperium - wątek organizacyjny, cz. 16 ::

27.04.2004
09:49
[1]

Thun [ Konsul ]

:: Sesja RPG Online, Imperium - wątek organizacyjny, cz. 16 ::

Roku Pańskiego 1194, gdy miłościwie panował nam Cesarz Henryk VII Mocny, a na tronie papieskim Grzegorz VIII nad duszami ludzkimi pieczę sprawował edyktem cesarskim powołano Wolną Kompanię. Dzięki miłości Pana Naszego do ludu swojego - Wszelkie Rasy prawo otrzymały, aby orężem męstwa i wiary swojej dowieść, a zarazem wysławić imię Imperatora. Stanęli tedy pod dowództwem Godfryda Starka na północy Imperium i wyruszyli ku nieznanemu - na Mur.

Historyk Imperialny Duiker...

Mistrz Gry: Dibbler

Wolna Kompania (a raczej jej niedobitki)

- Eldirth Black - człowiek (Gambit)
- Hadrian Shiva - człowiek (Thun)
- Ingham - elf (Ingham)
- Jolo - elf (J0lo)
- Khergoth - krasnolud (Khe)
- Mally - człowiek (MaLLy(R))
- Valacar - człowiek (Vinny)
- Xanatos El'tan - człowiek (HopkinZ)

R.I.P.
Durwig Dunkelheit - krasnolud (Reksio) - zginą w trakcie najazdu orków...
Gavroche`aep Gawain – pół-elf (Rellik) - i ten również zginą w trakcie najazdu orków...
Roland - człowiek (Paściak) - również znigną w trakcie najazdu orków...
Spamer – człowiek (Suhoj) – Inteligencja u tego osobnika była odwrotnie proporcjonalna do wzrostu, próbował zabić setnika, ale setnik w samoobronie zabił jego. Prawdopodobnie jeden z bardziej nieudolnych szpiegów Inkwizycji na północy.
Torqu - człowiek (deTorquemada) – zginął śmiercią tragiczną, zamordowany podstępnie przez zabójcę Inkwizycji.

Zaginieni w akcji:
Alkaran - pół-elf (Alkaran) – Prawdopodobnie uprowadzona lub zamordowana, słuch o niej zaginął, czekamy z utęsknieniem i mamy nadzieję, że kiedyś do nas wróci.
Bregan - człowiek (Bregan a.k.a. Czapajew) - najpierw wpadł w berserk, potem tracił świadomość aż w końcu znikną w niewyjaśniony sposób w czasie wyprawy na północ. Może zostanie odnaleziony żywy...
Deliand – człowiek (Milka^_^) - Uciekł z pola walki, mówiąc że nie ma na to czasu...
Jeriel Quditch - człowiek (Blood_x) – Zdziczał i uciekł do lasu…tyle go widzieli...Jeśli kiedyś znajdzie antidotum na likantropię, to na pewno wróci.
Malakai Revlen - człowiek (^Piotrek^) - Nikt nie wie co się z nim stało, zapewne został zjedzony przez orki lub inne cholerstwo...
Narien - człowiek, (Nadhia) - Wielka wojowniczka, o równie wielkim sercu. Niestety zniknęła chwilę po najeździe orków i wszyscy mają nadzieje że kiedyś powróci...


*********
Ten wątek służy organizowaniu sesji Imperium, jeśli masz jakieś pytania, uwagi, sugestie, napisz o tym właśnie w tym wątku. Jeśli nie jesteś graczem lub MG, pod żadnym pozorem nie dodawaj postów w wątku sesyjnym - psujesz wtedy innym zabawę i możesz zostać ukarany przez moderatora.

Link do wątku sesyjnego:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2247049&N=1

Link do ostatniej części:

27.04.2004
09:54
smile
[2]

HopkinZ [ Senator ]

ekhm, zawieszam jakąkolwiek działaność sesyjną z powodu zblizającego się egazminu (8 dni)
MAm nadzieje iz zrozumiecie i prosze o wyrozumialosc.

27.04.2004
17:15
smile
[3]

Vinny [ Konsul ]

post dodany.
widze zostalo nas juz tylko osmiu

27.04.2004
18:16
[4]

Thun [ Konsul ]

Ja również już się dopisałem...

Vinny => Teoretycznie 6... postać Gambita nie jest w kompanii, a i HopkinZ niefortunnie wpadł w zaspę śniegu i teraz tylko nogi wystają... będziemy go przez tydzień odkopywać ;D

27.04.2004
18:17
[5]

HopkinZ [ Senator ]

Tylko na noge uwazajcie. Pamietajcie, ze jest zlamana :P

27.04.2004
20:53
smile
[6]

J0lo [ Legendarny Culé ]

no wpisalem sie... moze to malo i slabo ale akurat co mozna pisac o tym ze sie ponagla konia i czeka az bedzie sie mozna bic? :)

27.04.2004
21:55
[7]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

wybacznie taki nądzny post ale net mi nawala.....
do jutra powinienem sobie z tym poradzić ...
wiec nie zabijacie jeszce MaLLyego :)

27.04.2004
22:37
[8]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Sorrki ale zaktualizuje dopiero jutro... dziś nie mam weny, do tego mam potwierdzenie że ingham i gambit się nie wpisza dziś... a nie chce wklejać czegos nedznego.

27.04.2004
22:56
smile
[9]

Thun [ Konsul ]

MaLLy(R) => Luz... stracisz obie nogi i obie ręce.. ale przeżyjesz i będziesz mógł ich kąsać ;D

Dibbler => Buuuu... no ale to ty jesteś MG i nam pozostaje tylko czekać... w końcu sami się nie zaktualizujemy raczej ;D

28.04.2004
08:51
[10]

Ingham [ Konsul ]

Thun--> To powiem tylko tyle możliwe,że to nie ja stoję oparty plecami o Ciebie, bo co innego zaplanowałem... ale pożyjemy zobaczymy .

Dibbler--> po pierwsze adres strony tej z przeceną, po drugie pytanie co robi mag wioskowy? kiedy mój oń pada.

28.04.2004
10:51
smile
[11]

Thun [ Konsul ]

Ingham => Wiesz... mi to nie robi żadnej różnicy, w końcu to twoja sprawa :)
A ja po prostu wziąłem pod uwagę że Dibbler napisał że zacząłeś się przebijać w moją stronę.
Pozatym (haha tu was wszystkich mam:) nie napisałem że staliśmy oparci o siebie plecami, tylko że byłeś za mna... więc równie dobrze mogłeś być 5 metrów za mną :D

A co do maga to ja postaram się ci odpowiedzieć - skoro Dibbler nic nie napisał to zakładam że albo dalej wymachuje łapkami i wrzeszczy coś tam... albo nikt z nas go nie widzi przez tą bandę zombich :)

28.04.2004
11:25
smile
[12]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Witam...

Sorry, że nie wpisałem się wczoraj, ale sieć padła mi w domu. Postaram się załatwić wpis dzisiaj w pracy, bo nie wiem, czy w domku sieć ruszy czy nie.

Poza tym mam jedną prośbę. Darujcie sobie takie kawałki jakie wstawił ostatnio na przykład Vinny:

Widać było, że niektórzy Inkwizytorzy boją się walki

Gdzie to widać?? W której aktualizacji?? Gdzie Dibbler dał do zrozumienia, że Ci ludzie boją się walczyć?? Jakoś tego nie zauważyłem. Przestańcie opisywać uczucia/działania Inkwizytorów w taki sposób, bo zaczyna to być irytujące.

28.04.2004
18:42
[13]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Za chwile założę nowy wątek i zrobie aktualizacje.
Następną pewnie zrobie dopiero we wtorek bo raczej czas nie pozwoli zrobic mi wcześniej. wiec macie kupe czasu by się dopisac, więc prosze o ładne posty z ładnym opisem.

28.04.2004
18:47
[14]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

ok Zrobione

28.04.2004
19:24
[15]

Thun [ Konsul ]

Ingham => No cóż... wygląda na to że jednak stoisz za mymi plecami czy tego chcesz czy nie... było trzeba wcześniej wklejać aktualiazcje :)

28.04.2004
21:07
[16]

Ingham [ Konsul ]

Dibbler-->Toś mnie zmylił aktualizacją, ja sobie tutaj piszę, wchodze do netu a tu ... Co tam wkleją pierwszą część jutro pójdzie druga.

Thun--> No to stoimi plecami do siebie.

28.04.2004
21:31
[17]

Thun [ Konsul ]

Ingham => No to wklejaj tą pierwszą część :))

29.04.2004
21:42
smile
[18]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Gambit
jezu !!! kto to bedzie czytał ????

29.04.2004
21:45
smile
[19]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Mally --> Jak to kto...oczywiście, że Dibbler :) Ale Wy też możecie :)

29.04.2004
21:47
[20]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Gambit
fajny text...
ale czemu chcesz sie zabić ??? (sztylet)

29.04.2004
21:52
smile
[21]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Mally --> Dzięki :) A gdybym chciał się zabić, to zamiast sztyletu byłby miecz i nie w boku, tylko w brzuchu.

29.04.2004
21:57
smile
[22]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Gambit
a no też racja....
jak bede miał chwilkę (miedzy machnieciami mieczem) to postaram sie cię wyleczyć :)

29.04.2004
22:20
[23]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Mally --> Założenie jest takie, że tą ranę zobaczyłem pod koniec walki, kiedy obok nas jest czysto. Czyli nie lecz mnie do tego momentu.

02.05.2004
21:43
smile
[24]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Właśnie oglądam kabareton na XX lecie Paki. Kabaret Limo z Gdańska wystąpił z kapitalnym skeczem, w którym była świetna piosenka...oto jej refren:

Każdy ma jakiegoś bzika,
Każdy jakieś hobby ma.
A ja palę heretyków,
Dziennie tysiąc albo dwa"


Tak mi jakoś przypasowało :D

03.05.2004
09:12
[25]

Ingham [ Konsul ]

Hej,hej, hej.
Tak zastanawiam się czy powinienem jeszcze dopisać kilka słówek, ale postanowiłem zaczekać na Was do wieczora z nadzieją że coś się pojawi.

03.05.2004
19:21
smile
[26]

Gambit [ le Diable Blanc ]

No ludzie...co jest. Ja wiem...długi weekend, wstąpienie do Unii, ale mógłby ktoś coś napisać...takiego przestoju, to ja już dawno nie widziałem na tej sesji...

03.05.2004
20:37
[27]

Thun [ Konsul ]

Gambit => Bo to wina Dibblera (w końcu na kogoś trzeba zwalić:) bo napisał że aktualizacja dopiero we wtorek.. ;D

Swoją drogą napisałeś że widziałeś moje odsłoniente plecy - więc mógłbym się do tego przyczepić bo w końcu we trójkę razem z Inghamem i Mallym stoimy do siebie plecami...

No ale nieważne... napisałeś jak napisałeś... a ja swoje napiszę raczej jutro bo nie mam teraz żadnego natchnienia... :)

03.05.2004
21:05
[28]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Thun --> W sumie z tymi plecami, to masz rację. Ale zawsze można uznać, że w trakcie walki z taką ilością przeciwników mogliście na moment złamać szyk.

03.05.2004
21:36
[29]

Ingham [ Konsul ]

Gambit, ja dopiszę jeszcze coś, ale dopiero jutro z pracy bo teraz nie jestem w nastroju, a za chwilę pooglądam sobie Diunę, tak żeby dojść do siebie...

04.05.2004
17:31
smile
[30]

Thun [ Konsul ]

Coś czuje że mego postu nie będzie bo nie mam kompletnie pomysłu na treść... może później uda mi się coś sklekocić z sensem a jak nie to... nie moja wina :|

04.05.2004
18:26
smile
[31]

Vinny [ Konsul ]

cos tam napisalem, ale jakos nie mam weny

04.05.2004
19:09
smile
[32]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

chciłem was serdecznie praeprośić ale mój post sie dziś nie pojawi (gambit jadnak cię nie wylecze... :( )
tłumaczyć sie nie będe, powiem wprost:
dziś upływa mi termin złożenia pracy dyplomowej i musze sie wyrobić bo inaczej będę 800 w plecy...
jutro wraca wszystko do normy tak więc prośba do dibblera by mnie jeszce nie zabijał

pzdrowienia

04.05.2004
20:21
[33]

Ingham [ Konsul ]

JAk widać rozliczne święta, domowa atmosfera i itp. dały o sobie znać. Miałem coś dopisać, ale liczyłem na posty MAllego i Thuna, skoro ich nie ma to zastanawiam się. Jeżeli zdążę przed Dibblerową aktualizacją, naiwnie zakładam że będzie dzisiaj , to coś dopiszę, jeżeli nie to trudno.

04.05.2004
20:27
[34]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Aktualizacji pewnie dziś nie będzie... zaległem nad MONASTYREM i nie chce mi sie ruszyć. Poczekam na posty reszty...

05.05.2004
18:48
smile
[35]

Thun [ Konsul ]

Zastrzele się.... spłodziłem tekst... już chciałem wysyłać... <BZYT-PUF> zanik prądu i muszę pisać od nowa...

05.05.2004
19:01
[36]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

dobra czas bym i ja coś naskrobał :)

05.05.2004
19:15
smile
[37]

Thun [ Konsul ]

Dobra... dopisałem się, ciut inaczej niż wcześniej ale... zapomniałem co nieco z tego co pisałem wcześniej :)

MaLLy(R) => Możesz mnie też ratować.. albo zostawić pole dla popisu dla Dibblera :))

05.05.2004
19:18
[38]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

zaraz was połatam :)

05.05.2004
20:07
smile
[39]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

jest mój post

(można sie smiać)

05.05.2004
20:53
[40]

Thun [ Konsul ]

MaLLy(R) => Heheheh

05.05.2004
23:19
[41]

Thun [ Konsul ]

Huhuhu.. chyba dla Dibblera nie podobają się nasze aktualizacje... :(

No cóż... jak by nie było - nie ma aktualizacji to ide kimac :)

05.05.2004
23:55
[42]

Ingham [ Konsul ]

Jako że nie tak dawno temu nasz szlachetny Mg skończył picie to... Spodziewajcie się aktualizacji jutr chyba że...
Dibbler--> Zauważ łaskawie, co przy twej złośliwości wrodzonej problemu żadnego stanowić nie będzie, że większość graczy upada po walce... a gdyby tak większość zakrztusiła się śniegiem pomieszanym z błotem i krwią???


Och jaka piękna tragedia, jaka piękna tragedia, jaka piękna tragedia ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

06.05.2004
08:02
smile
[43]

Thun [ Konsul ]

Ingham => Ale ja nigdzie nie napisałem że padłem... to MaLLy(R) ma jakieś zwidy... :))

06.05.2004
10:01
[44]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Thun
wybzcz to padniecie ale napisanie ze zostałeś ranny wydało mi sie mało epickie...
na glebie leże ja, a nie thun... (i chyba jeszcze gambit, ale dla pewności poczytajcie jego post)!!!!!

06.05.2004
20:13
[45]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

jako że mam juz gotowe i wszyscy się dopisali to wklejam aktualizacje

06.05.2004
20:18
[46]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

zrobione... dziś troszkę mniej konkretnie... ale ma byc klimatycznie:)))

06.05.2004
21:37
[47]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->ALL
przy okazji pisania postów...
nech mnie ktoś ocuci :)

06.05.2004
22:07
[48]

Ingham [ Konsul ]

Hej!!!

Kolejny ginący z klasą... Zachwycasz mnie Dibbler, i gdyby nie to że właśnie ślęczę nad sprawozdaniem już poprawiłem 25 stron i zostało ostatnie 10 to dzisiaj odpisał bym.

Pytanie--> Czy mamy konie? Bo nasze pewnie nie przebiły się przez szeregi zombiaków.

07.05.2004
16:10
smile
[49]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

arghh ale zem namotal, jak ostatni raz odswierzalem to nie bylo wpisu Jolo ...moze przyjac ze po tym co napisalem podjechal Valacar i po chwili Jolo :)

07.05.2004
16:14
smile
[50]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

a ja nadal leże nieprzytomny....

07.05.2004
16:17
[51]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Khe ---> widac sie trochesmy wymineli :)

07.05.2004
19:43
[52]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

czau nikt mnie nie obudzil ?

09.05.2004
01:20
[53]

Ingham [ Konsul ]

mally--> Bo to źli ludzie(inne rasy) były...:PPPPPPPP

10.05.2004
16:32
smile
[54]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

czyżby nasza zabawa się zakończyła i nikt mnie nie powiadomił???

10.05.2004
16:37
[55]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Mally - ja tam czekam na aktualke, jeno Dibbler cos nie pisze choc byl np. wczoraj na forum

10.05.2004
21:10
smile
[56]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Witam.

Przepraszam, za tak długie milczenie, ale od środy do niedzieli (włącznie) miałem szkolenia od 9.00 do 18.00. Tak więc kiedy zjeżdżałem w końcu do domu, byłem zbyt padły, żeby coś wymyślać i pisać.

10.05.2004
21:23
smile
[57]

Thun [ Konsul ]

Gambit => aaaa.. mogłeś napisać że się dopiszesz :)

No nieważe, ja również się dopisałem chociaż zdecydowanie się nie popisałem tekstem... ale to już zasługa pogody i wógole sytuacji... następnym razem będzie lepiej (o ile będzie:)

11.05.2004
00:07
[58]

Thun [ Konsul ]

Hmm... aktualizacji nie ma... no cóż... to idę spać :)

11.05.2004
00:19
[59]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Sesja trwa... tylko mi na głowe spadło kilka rzeczy i jakos nie mam siły i ochoty pisac. Mam nadzieje że jutro uda mi się cos wypocić i dam aktualke. Sorrki za przestaoje, ale nie jestem w stanie tego przeskoczyć.

11.05.2004
07:32
[60]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Mally ----> rzycie pisze sie przez ż ;) bo rzyc przez rz to jest nic innego jak dupa po śląsku :)

11.05.2004
09:10
smile
[61]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->J0lo
wiem
(niestety jestem dys... )

11.05.2004
19:51
[62]

Ingham [ Konsul ]

Dibbler--> Zaktualizuj dzisiaj proszę...Bo nie wiem czy mam coś jeszcze dopisać czy zamarzliśmy. Oczywiście w myśl zasady że Ty tu rządzisz o szlachetny MG i ...

11.05.2004
22:59
smile
[63]

Thun [ Konsul ]

Ingham => Nie wywołuj MG'a z lasu... bo jeszcze faktycznie napisze ze zamarzliśmy i skończy się dzień dziecka ;)))

11.05.2004
23:02
[64]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Przepraszam ponownie za przestoje

Wklejam aktualizację...

11.05.2004
23:05
[65]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

No i wklejone

12.05.2004
09:24
[66]

Ingham [ Konsul ]

No to sie porobiło...Chorera, wprawdzie nie zamarzliśmy ale...
Dibbler--> Czy wszystko zbliża się ku zakończeniu??? Wiesz w 200 osób nawet nie w 200 powiedzmy w 150 nie ma sensu szturmować zamku.
Hej ludzie wracamy do stanicy! Tam było ciepło, miło i napadały nas tylko nieliczne grupy fanów chcących zdobyć autografy...

12.05.2004
09:45
smile
[67]

Thun [ Konsul ]

Ingham => A po co od razu szturmować?
Podjedziemy, zapukamy, spytamy o zdrówko, powiemy że chcemy się przyłączyć, aby to udowodnić wybijemy pozostałych inkwizytorów (sorry Gambit:)), wejdziemy do środka i wtedy zrobimy sieke.. 8)))))

12.05.2004
14:27
[68]

Ingham [ Konsul ]

Thun--> A może podstępem ich??? Podamy się za ekipę remontową, albo powiemy że prowadzimy sprzedaż bezpośrednią termoforów i przyjechaliśmy z darmową prezentacją...

12.05.2004
16:48
smile
[69]

Thun [ Konsul ]

Ingham => Albo jeszcze lepiej.. związać inkwizytorów, podjedziemy do zamku i powiemy że przywieźliśmy zaopatrzenie do spiżarni... (hmm.. zaraz.. to by i ciebie dotyczyło chyba... no cóż... w imie wyższych celów! :)))

12.05.2004
19:35
smile
[70]

Vinny [ Konsul ]

trzeba przyznac, ze aktualizacja ciekawa
ja dopisze sie jutro (chyba)

12.05.2004
20:10
smile
[71]

J0lo [ Legendarny Culé ]

rozwale mury!!! ja chce poczarowac!!! ;)

moj post wisi... ok teraz tylko zeby ominela nas ta watpliwa przyjemnosc przyjscia i zapukania do bramy

- Kto tam?
- Inkwizycja!
- Nie dziekuje. Nie chce nic kupic...

12.05.2004
20:14
[72]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

co jest? wpisywac sie :)

12.05.2004
20:46
smile
[73]

Gambit [ le Diable Blanc ]

J0lo --> Oj Ty sobie grabisz :P

12.05.2004
20:50
smile
[74]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Jolo:

- kto tam?
- charcerze
- niewierze
- otwieraj chamie kompania nie klamie

:)

13.05.2004
14:44
[75]

Ingham [ Konsul ]

Thun--> To ja nie wiem czy do końca to dotyczy mojej postaci, bo jak pewnie zauważyłeś od kiedy opuściłem Wolną Kompanię, to tak naprawdę nie mam przyjaciół...Coś Inkwizycja nie za bardzo pragnie przygarnąć mnie z powrotem...

Jeszcze jeden pomysł po co ich atakować założymy regularne oblężenie na tą twierdzę wszak mamy pełno żarcia, jest ciepło i ....

I coś czego nikt jeszcze nie brał pod uwagę ja nazwę to roboczo przypadkiem Dibblera--> Nie licmy że tam ktoś nas zaatakuje liczmy na to że MG jest Nieobliczalny i nie zdziwiłbym się gdyby w tym zamku siedzieli przy jednym stole i biesiadowali w najlepsze papież, ceszrz, Jedyny, Dziewczynka od wilków i Nasi padli towarzysze.

13.05.2004
16:47
smile
[76]

Thun [ Konsul ]

Ingham => Żarcie? jakie żarcie? albo mi się wydawało albo Dibbler napisał że zapasy się skończyły.. :)

A co do tego co napisałeś.. kto wie.. może jesteśmy już dawno po drugiej stronie tylko jeszcze tego nie wiemy? :))

15.05.2004
12:10
[77]

Ingham [ Konsul ]

Thun--> Coś zawsze się znajdzie do przegryzienia, a napisałem w końcu że marne resztki...A skąd macie wino???

15.05.2004
12:24
smile
[78]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Ingham
to nie wino, ale nie mów im o tym bo mnie zabiją...
(jak bym sie odlał normalnie, to bym coś sobie odmroził...)

15.05.2004
12:27
smile
[79]

Ingham [ Konsul ]

MAlly--> Weź za przykład rycerzy...Wiesz podejrzewam że podczas np. bitwy pod Grunwaldem też musieli a nie wychodzili z szeregu... Pytanie jesteś w płytówce??? Jak tak to nie ma problemu nikt nie zauważy. Wal śmiało...:PPPPPPPPP

15.05.2004
12:35
smile
[80]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Ingham
już po fakcie....
zaczeli pić :)

18.05.2004
16:15
smile
[81]

Thun [ Konsul ]

Pytanie czysto techniczne - czy to już koniec??

18.05.2004
16:45
[82]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Thun - tez sie zaczynam zastanawiac bo jakos Dibbler nie wkleja aktualki

18.05.2004
16:51
[83]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

To nie koniec... poprostu nie mam czasu ostatnio. Nie ma tez weny twórczej. Cały wolny czas zabiera mi pisanie pracy na studia. jeszcze ze trzy dni i ja skończe... wtedy będe mógł znów zaangarzować się w Imprerium. Przepraszam wszystkich i prosze o wyrozumiałość i cierpliwość.

18.05.2004
17:24
smile
[84]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Dibbler
nie spiesz sie.....

w poniedzialek mam obrone, i sam nie mam czasu....

18.05.2004
17:30
[85]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Mally==> No to zyczę powodzenia!!!!!

18.05.2004
19:40
[86]

Ingham [ Konsul ]

Mally-->Powodzenia, tylko nie idź na obronę w płytówce... Mogą źle zrozumieć Twoje intencje...;)

18.05.2004
20:23
[87]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

dzięki chlopaki!!!

w płytówce to nie, ale zastanawiam sie nad mieczem albo machetą ]:->

19.05.2004
19:02
[88]

Ingham [ Konsul ]

Mally--> Kiedyś pewien student zdawał na Politechnice Gdańskiej z siekierą. Ani mu się nie zdało, ani profesorowi przeżyło... Więc nie polecam wchodzenia z ostrymi przedmiotami na egzamin. Ściskam kciuki za Ciebie, tylko nie pozabijaj no ewentualnie jeżeli już to wiedzą...

24.05.2004
19:11
[89]

Ingham [ Konsul ]

Dibbler--> Bądź ludzki MG zaktualizuj w końcu plissssssssssssssss...I weź jutro Osiecką, bo od Agi to ja sie nie doprosze.

24.05.2004
19:17
[90]

J0lo [ Legendarny Culé ]

za jakies 3 dni skasuja watek sesyjny bo minie mu data waznosci... ja sadze ze MG ma jakis wazny powod zeby pozwolic nam zbierac wene tak dlugo...

24.05.2004
19:57
smile
[91]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

ja chwilowo bude mam z głowy
więc też poprosze aktualke.....

24.05.2004
20:03
smile
[92]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Co tam chłopaki u was?

24.05.2004
20:40
[93]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Aktualizacja jutro a najdalej pojutrze... zaczynam powoli wszystko ogarniac...

24.05.2004
21:39
smile
[94]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

jako że niebyło ograniczenia postów to up'nołem wątek sesyjny neutralnym postem....

03.06.2004
13:38
[95]

Ingham [ Konsul ]

Dibbler--> NApisz coś miszczu złoty plisssssssssssssss... Albo dopisz że spadł wielki meteoryt i po sprawie...

03.06.2004
13:50
smile
[96]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Ingham
Może nie tak drastycznie....
lepiej:
"Obudziił(a) się zlany(a) w swoim łożu w domu. Rozglądając sie po całym pokoju... Więc to był tylko sen..."

05.06.2004
02:12
smile
[97]

Thun [ Konsul ]

Ja tylko w kwestii informacyjnej...
nie wiem czy bede miał jak zaglądać codziennie na forum i sprawdzać czy była aktualizacja, więc.. będzie jak będzie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.