
Yans [ Więzień Wieczności ]
Tymczasowa "czytelnia" pod DRAGNIPUREM-"czytanie" DRUGIE (cz.4 - REFLEKSJE)
Echhh, dotarłem w końcu do ... pracy ;-))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
pierwszy? ;-))

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Yans --> A co? Nadrabiałeś wczoraj zaległości czytelnicze? :> Coś Ci kiepściutko szło wspólne czytanie :D

Yans [ Więzień Wieczności ]
Link powyżej oczywiście do poprzedniej części ;-))
JESZCZE RAZ CHCIAŁEM WSZYSTKIM PODZIĘKOWAĆ ZA UŚWIETNIENIE SWOJĄ OBECNOŚCIĄ SPOTKANIA I NAPRAWDĘ REWELACYJNIE SPĘDZONY WIECZÓR !!!
Nie wiem jak dla Was ale dla mnie rozmawianie teraz na forum z ludźmi, ktorych miałem przyjemność poznać na "żywca" ma obecnie całkiem inny - lepszy oczywiście - wymiar, zresztą to opinia także mojej połówki ;-))
Fotki są super !!!

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
A bedzie zdjecie, jak Yans odlewa mlodziezy swoje piwo ? :D
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Pod tym wzgledem nie do przebicia byla Meghan, piła od Yansa, piła ode mnie... Smok nie dziewczyna ;-))

Yans [ Więzień Wieczności ]
Meghan ====> Muszę się przyznać ze skruchą, że pragnienie na zgłębianie samej literatury było u mnie w sobotę niezbyt wygórowane: skończyło się na jednym pełnym tomie, połowie drugiego i wiśniowej nowelce na końcowy toast ;-)) Ale Ty za to czytałaś opowiadania, a nie powieści ;-D
Jeśli chodzi o wakacyjne czytanie, to oczywiście jestem NA TAK !!! Już zaczynam się rozglądać za miejscówką :-))))))

Yans [ Więzień Wieczności ]
Piotrasq ====> moja szczodrość i chęć dzielenia się z bliźnimi nie zna granic !!! :-))))))))))))))))

Yans [ Więzień Wieczności ]
Shadowmage ====> o tak, z tej Meghan, to równy GOŚĆ ;-))))))))))))))))))))))0

Yans [ Więzień Wieczności ]
A kojarzycie wejście Meghan i całą oprawę z nim związaną ???!!! To był dopiero CZAD !!! ;-)))))))))))))))))))

el f [ RONIN-SARMATA ]
Na koniec, to jeszcze pozostałości po Garrecie były rozdzielane i skrzętnie wypijane... i smok-dziewczyna na całkiem sporą dolewkę się załapała ;-)
Kojarzyło mi sie to ze starym dowcipem :
Żona chciała męża odzwyczaić od częstego zaglądania do kieliszka. Poradzono jej wrzucić do wiadra zdechłego kota, zapełnić wiadro wódą i zamknąć męża z wiadrem w pokoju. Jak wypije wódę i znajdzie kocie truchło to takiego obrzydzenia do procentów nabierze, że więcej pić nie będzie. Tak też owa niewiasta uczyniła...
Po jakimś czasie zagląda przez dziurkę do klucza. Małżonek siedzi przed wiadrem i wykręca kota mówiąc "no koteczku, nakap jeszcze z pięćdziesiątkę" :-)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Paudyn --> Jak widać dotarłam cała i zdrowa, mimo najszczerszych chęci nie udało mi się zgubić po drodze :) "Pod Iglicę" trzeba się wybrać koniecznie, tam na szczęście nie ma ograniczeń czasowych :)
Yans --> Co ja wam zrobiłam, że wy mnie ciągle obgadujecie? :> Czuję się zagubiona w głębiach (ew. płyciznach) znaczeniowych ;P Mam się cieszyć z tego "równego gościa" czy wręcz przeciwnie? :>
Shadow --> Zapomniałeś jeszcze o kimś.. Wychodzi na to, że ciągle komuś podprowadzałam lektury, kartki podstępnie wyrywałam... :D
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Meghan-->faktycznie, podstępnie rozparcelowalismy niedokonczoną "ksiażkę" garretta... A moze chciał wrócic i kiedys doczytać do końca?

el f [ RONIN-SARMATA ]
Swoją drogą, "postępek" Garretta zupełnie nie wielkopolski... tyyyle książki zostawić... ;-)

garrett [ realny nie realny ]
to już był kolejny trzeci tom i od lektury oczy mi się już zamykały :))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Myslę, że do tego czasu książka już dawno zatraciła by wszelkie walory czytelnicze :o))P
Refleksje...? Przede wszystkim jedna. Czytanie to czysta przyjewmność :o))))
Meghan ::::>
Kurna, taka knajpa to mi bardziej pasuje na epilog, nie zaś na pełne czytanie :o)))))
Czas wstać z wyrka i udać się na wydział dziennikarstwa... teraz czeka mnie ciut czytania, nim znów zacznę "czytać" :o)))

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Powiem szczerze, ze za duzo zarcia bylo, zeby porzadnie poczytac. Ja bylem full po 3 "literacie" :))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Ja niestety nie zdążyłem doczytać do końca nawet drugiego tomu :P
Jednak widzę, że zabawa była udana. Następnym razem postaram się zostać do końca! :)

garrett [ realny nie realny ]
ech jeszcze miło wspominam tą deske pełną grillowanego mięsa :)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No, a ja skupiłem się praktycznie tylko na "czytaniu". Może właśnie z powodu braku dodatków rano główka dała znac o sobie...
el f [ RONIN-SARMATA ]
Cainoor --> przemknąłeś jak kometa, nawet jednego zdania nie zdążyliśmy zamienić a i w kadr mi nie wszedłeś...

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Sznycel wielkosci metra kwadratowego, to byla lekka przesada...

Cainoor [ Mów mi wuju ]
el f ---> Niestety :/ Układ stołów był nienajlepszy, a i czas mój był bardzo ograniczony. Jednak mam nadzieję, że jeszcze uda się to odrobić :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Juz nie tlumaczcie sie ukladem stolu ! ja jakos moglem latac z jednego konca na drugi.
Tylko srodek opuscilem... :)

Yans [ Więzień Wieczności ]
Piotrasq ====> daj spokój od nadmiaru głowa nie boli (podobno) ;-)) lepiej że było więcej, niz jakbś wyszedł głodny ;-)) Za to biedny Shadowmage narzekał, że taką małutką tylko kilogramową goloneczkę nam przynieśli i biedaczysko wygłodziło się ;-))
Cainoor ====> właśnie, pojawiłeś się i zniknąłeś, trzeba będzie nadrobić zaległości może przy jakimś wyspowym spotkaniu :-))
Paudyn ====> Ty taki duży i przestraszyłeś się goloneczki ??? ;-))
el f ====> ja swoje nieprzeczytane książki rozdałem potrzebującym własnowolnie ;-))
Meghan ====> to wybieraj czy wolisz Smoka czy Równego Gościa ??? ;-))

yagienka [ pułapka na Misia ]
racje żywnościowe w Kompanii mają solidnych rozmiarów, nie to co w Sphinxie, wczoraj zamówiliśmy tam porcję niby dla dwojga (terefere), ja zjadłam tyle co nic, a Misio musiał poprawiać potem deserami, bo gdyby nie to mógłby omdleć w kinie

Yans [ Więzień Wieczności ]
Piotrasq ====> no mi nie było łatwo wyleźć z mojej miejscówki, a jak już musiałem, to różnie - górą, dołem, bokami :-))

el f [ RONIN-SARMATA ]
Żarcia faktycznie było w bród... moje podwójne pierogi poprawione ogromna bawarską kanapką piwną dały w sumie dobry podkład... choć w pewnym momencie zwątpiłem czy dam radę wszystko wciągnąć...
Ale sarmackie brzuszysko jakoś sobie poradziło ;-)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Yans --> pewnie chciałeś zasłużyć sobie na przydomek Yans Szczodry ;-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Yans :::::::>
No widzisz, czasami nawet duzi chłopcy mogą mieć stracha ;o)) Cóż, niewykluczone, że do nstępnego razu uda mi się pzezwyciężyć lęki :o)))
el F ::::>
Nie przesadzaj z ogromnością tej kanapki, prawie jej nie poczułem ;o))P
yagienka :::::>
Hmm... jesteś pierwszą osobą, która narzeka mi na Sfinksa. Moje koleżanki od dawna trąbiły o tym, że w innych miastach są takie restauracje i utrzymywały, ze sa jedne z najlepszych, bo za niewielką kasę można się najeść, że hoho. Ostatnio doczekały się dwóch w Wawie i chcą mnie tam wyciągnąć, abym na własny żołądek przekonał się o ich wspaniałościach :o)) No proszę, a tu nagle taki zonk.. może Ty i Misio macie po prostu nieograniczony apetyt ;o)))

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Yans --> W sumie wszystko jedno - i to, i to brzmi lepiej niż Wyżymaczka Kotów ;P
Nie chciałabym pokazywać palcami, ale to nie ja czekałam aż po ściankach kufla spłyną ostatnie krople. Prawda, Prince? :>
el f --> Ciekawie Ci się kojarzę, tylko nie wiem czy w przytoczonym fragmencie jestem żoną, mężem czy kotem :D
yagienka --> Ledwie tego Sfinksa otworzyli i już się zepsuli? Ja kojarzę ich porcje jako całkiem duże, ale może to dlatego, że w karcie widniały jako pojedyncze ;)
el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn --> ale ja kanapkę kąsałem PO wciągnięciu podwójnych pierogów i przeczytaniu pierwszego tomu :-)

legrooch [ Legend ]
Więc sytuacja wyglądała następująco:
Byłem w Gdynii, wróciłem w sobotę. Przyszedłbym nawet, gdyby pewien ciumok wysłał mi smsa!!!!!
Dlaczego mnie tam nie było....... BUHUHUHUHUUUUUUU.........
Dotarło do mnie info o czytaniu przed chwilą poprzez gg. Sprawco, ujawnij się publice! Ukamieniować go! Buhuhuuu....
Poproszę następnym razem o krótkie przypomnienie mi o spotkaniu.
Czekam na lato!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Tak gwoli dopełnienia, ten ciućmok, który nie domyślił się, że ma robić za osobistą sekretarkę imć Pana legroocha, to ja :o)))
legrooch ::::>
Przy liście jest data, należało sobie ją wklepać do przypominajki w komórce.
el F :::::>
Jesteś usprawiedliwiony, ja wchłonąłem ją jako pierwszą... i jedyną, więc nasze spojrzenia faktycznie mogą się różnić :o))) Ale to tylko dowodzi, jak wszystko względne jest ;o))

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
A gdzie ten Sphinx jest ?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dwie restauracje Sfinksa
1)Szpitalna 1
2)Jerozolimskie 42

Mysza [ ]
A ja się rozchorowałem i nie mogłem przyjechać... :((((((
Wiosna, wiosna... ty @#$%^& !!!! :P :)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Polecam Sphinxa tego w centrum. Bardzo dobre żarcie i miła atmosferka. Shoarma z kurczakiem i z serem jest wyśmienita i najeść się można :)
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Mój komentarz jeszcze - czekam do lata ,nie pozwólmy upaść czytelnictwu!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Cainoor :::>
Oba są w centrrum i to blisko siebie :o))))))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
To mi chodzi o tego co jest tak na rogu jakimś :P Chyba będzie to Szpitalna :)

legrooch [ Legend ]
Wtedy, kiedy ostatnio śledziłem wątek, to nie posiadałem "przypominajki" w telefonie.
Ale następnym razem poczytam, oj poczytam :)
Paudyn ==> a Ciebie i tak nie ominie sroga kara :P Uważaj na różnych dziwnych alterglobalistów :))))))))
Misio-Jedi [ Legend ]
No więc odnośnie Sphinxa to chciałbym tyle powiedzieć że tzw. porcja "dwuosobowa" to niestety kit :(
A wogóle to oni krętacze są, bo dają talerze o dużej średnicy, a jadło rozklepują po niej na płasko i przez to wygląda że dużo jest...
Ale ja - głodomor i tak poznam że mało :/
yagienka [ pułapka na Misia ]
w Kampanii po prostu dają więcej,generalnie Sphinx nie jest zły (np. świetny sosik czosnkowy) ale nie jest to też cud-mniód, więcej to dają jeść u jednego chińczyka na Madalińskiego - o szczegóły adresowe pytać Misia:)

Misio-Jedi [ Legend ]
Eureka !
Wiem jak w przyszłości rozwiązać poblem okrągłego stołu --- >
Misio-Jedi [ Legend ]
A co do Chińczyka to prawda - nawet ja nie jestem w stanie tego przeżreć

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Misio ::::>
Jest świetny chińczyk na Rakowieckiej zaraz obok. Rzuć adresem, to sobie porównam oba, bo często bywam w tamtych okolicach ;o))

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Misio ----> a kelnerki topless nie mogą być NA stołach ?

el f [ RONIN-SARMATA ]
Misio-Jedi ---> bardzo zacny projekt !
Ciekawe czy Yagience sie spodoba... ;-)
Co do Chińczyka - nie urodził sie jeszcze taki, którego bym nie przeżarł :-)D

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Misio --> A o kobietach nie łaska pomyśleć? :> Kelnerki topless, myślałby kto. My to już nie możemy sobie na jakieś "ciacha" popatrzeć? Nie mówiąc już o tym, że ja zdecydowanie wolę pić na wesoło, a nie w ramach zalewania robaka zazdrości ;P
Misio-Jedi [ Legend ]
el f ---> "Ciekawe czy Yagience sie spodoba... ;-)"
O w morde...
Nie pomyślałem :(
Proszę moderatorów o skasowanie tamtego posta (z 16:53) !
I to szybko !...

Misio-Jedi [ Legend ]
Ale ja w ogóle żartowałem !

Sasanka [ Generaďż˝ ]
hej, hej :-)
my dotarlismy do gdanska:-DD
pogoda sliczna, sloneczko, malo wiatru :-)
zdjecia ze zjazdu sa ok. niestety mikmac nei wklei ich etraz bo podlaczamy sie do komorki i wylaczylismy wszelka animacje, zdjecia itp
mielismy nadzieje ze dzisiaj korzystajac z tzw hot spot-a wszytsko wkleimy,ale okazalo sie, ze hot spoty sa do d....:-/
wiec musicie poczekac troszke jeszcze, chyba,ze uda sie jakos cudem podlaczyc do darmowego netu :-))
pozdrawiamy serdecznie :-))))

yagienka [ pułapka na Misia ]
a to prosiaczek i na dodatek uciekł na dwie godzinki z domu pod pozorem pracy, próbuje przeczekać, zobaczymy
Meghan----> jak oni panienki topless to my panów downless :P

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
yagienka --> Lepiej nie... Nie wiem czemu ale facet downless kojarzy mi się z facetem w samej koszuli - jakieś to mało ekscytujące i bardzo pospolite :) Nawet jeśli jest bez skarpetek ;P
Niemniej pomysł wart rozważenia, my też musimy mieć czym paść oczy :D

yagienka [ pułapka na Misia ]
no tak, poza tym ten roznegliżowany tłum na środku tego kółeczka ze stołów mógłby nam utrudniać konwersację, a nawet o zgrozo! czytelnictwo
ps. Misio wrócił i udaje Greka i nawet mu to nieźle wychodzi
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Kelnerki topless? Czemu nie, choć na bazie dyskusji czytelniczych powinny byc raczej skóry i bicze ;-))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jedyna wersja o jakiej wiem, to "wiosła i bicze" ;o)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Zdjecia - cos się tylko pomieszało z ustawieniami i niektórzy mają demoniczne, czerwone oczy ;-)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Aniołek mnie zabije, ale co tam :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Sarmata z Wikingiem :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Widać, że nie mam siły przebicia, tylko Cainoor zauwazył, że robię zdjecie
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Stanęliśmy aparatem w aparat (Paudyn - tu nie widac Twoich pleców :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Zmęczeni lekturą, pozostali najwytrwalsi czytelnicy... czas się zbierać.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Wywalili nas, ale sporo czasu spędziliśmy pod bramą :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
A to 3 lwy, tylko imion nie pamietam (cośtam, costam i Zysiek(chyba)) Elf, ratuj!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Sarmata i wiking miny mają nietęgie... :o)))) Muszę to zdjęcie dać sobie na tapetę :o)))P

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Na tym zdjęciu z 19:40, kufel jest wielkości połowy Anioła :))
Misio-Jedi [ Legend ]
Te lwy wyglądają jak wiewiórki :)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Shadow - przeceniasz moją pamięć , a swoją drogą to jakos to było strasznie skomplikowane :-)D
Paudyn - chyba jeszcze bylismy niedoczytani ;-)
Zdjecia super !
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
elf-->myslałem, ze te lwy to Twoi starzy znajomi ;-))
el f [ RONIN-SARMATA ]
Shadow -> nie, też je wtedy poznałem... :-)
Ktoś wie co sie dzieje z Yansem ?

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
elf ---> jak nas zobaczyl na zywo, to uciekl z tego forum :)))

Yans [ Więzień Wieczności ]
el f ====> melduję się i jak najbardziej jestem obecny ;-)) tylko zarobiony jestem cholernie i do tego po pobraniu nowej aktualizacji schrzaniło mi się doszczętnie GG. Spróbuję się później odezwać trochę bardziej konstruktywnie...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
A co ze zdjeciami mikmaca? Kiedy sie pojawią?
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
A Yans chyba tez mial aparat ?

el f [ RONIN-SARMATA ]
Sasanka wyżej pisała że póki co, to są w Trójmieście więc zdjęcia będą później. Natomiast Yans aparat miał ale coś mocno enigmatycznie się wypowiada... niby pracuje ciężko... ;-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
niestety sprawa ze zdjeciami wyglada tak,ze nei bedzie ich od naszego powrotu do wawki
bylismy na hot spocie ale zabraklo nam czasu i checi na ich obrobke i wrzucenie na forum , a z komorki szkoda kasy na wklejanie zdjec, wiec msuicie poczekac :-)))
jak bedziecie grzeczni to nawet wam wkleimy jakies nasze zdjecie z wyjazdu :-PPP :-))))

el f [ RONIN-SARMATA ]
Sasanka --> mogłaś sobie darować to "i chęci"... ;-)
yagienka [ pułapka na Misia ]
są po prostu szczerzy i tyle, a chęci nad morzem w ładną pogodę to pewnie mają na co innego:))

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Nie przesadzajmy - w kwietniu nad morzem nia ma jeszcze takiej pogody...

yagienka [ pułapka na Misia ]
a czy ja mówiłam, o dłuuugich spacerach po wietrznej plaży, raczej o zajęciach domowych w takt fal:)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Chyba, że tak.

el f [ RONIN-SARMATA ]
Piotrasq --> w czasie Wielkanocy byłem nad morzem... dwóch amatorów kąpieli w Bałtyku widziałem... ;-)
Ale generalnie wydaje mi się że "wariant Yagienki" jest znacznie bardziej prawdopodobny... zresztą, jak "bedziecie grzeczni to nawet wam wkleimy jakies nasze zdjecie z wyjazdu" - i wtedy się przekonamy... ;-)

legrooch [ Legend ]
W ostatni piątek w Gdyni temperatura wody wynosiła 2'C. Przy próbie obmycia znalezionych muszelek w morskiej wodzie myślałem, że mi palce z zimna odpadną :) Ludzie, którzy moczą choćby kostki przy takiej temperaturze są dla mnie chorzy :)
A tak wogóle, to zbereźne myśli wam chodzą po głowie :)
BTW, czy istnieje pozycja "na żyrafę"? :D

Yans [ Więzień Wieczności ]
A propos moich zdjęć, to po pierwsze primo robiłem je zwykłym aparatem, więc trzeba i tak poczekać jak skończę cały negatyw, a po drugie primo widząc, że pod dostatkiem jest cyfrówek nie robiłem zbyt wiele fotek - chyba ze dwie :-p
legrooch ====> zbereźne, a kto tu wyskakuje z żyrafą ???!!! ;-))
yagienka, el f ====> właśnie, trzymamy Sasankę za słowo z tymi zdjęciami z wyjazdu ;-))

legrooch [ Legend ]
Yans ==> przy dobrym wietrze wszystkiego dowiesz się na dniach :)

Yans [ Więzień Wieczności ]
legrooch ====> tylko nie męcz za bardzo zwierzątek ;-))
A tak a propos spotkań internetowych, to dostałem dzisiaj fajny obrazek :-]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F ::::>
Twierdzisz, że po przeczytaniu kilku lektur jesteśmy bardziej fotogeniczni? :o)))P
Yans ::::>
Z obrazka wnosze, że czas zmienić charakter naszych spotkań i dodać do tego dodatkowe atrakcje... kto wie, może jeszcze kogoś w pokera wygram :o)))))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
To ja wolę grać w brydza - przegrywajaca para należy do zwycięzców ;P Choć z drugiej strony to mi od 3 lat karta nie przyszła....

Sasanka [ Generaďż˝ ]
wrocilismy cali i zdrowi :-))
widze, ze bardzo sie martwiliscie jaka mamy pogode i jak wykorzystujemy wolny czas:-PP
a wiec: pogoda byla super, tylko wiatr wial za bardzo,ale dalo sie wytrzymac :-)
a wieczory ... hm... juz my wiemy jak je spedzalismy ;-))))))
co do zdjec, to meczcie Mikmaca ;-P
chyba, ze przegram je na swoj komuter , to wtedy wkleje:-))
Legrooch - z ta zyrafa to uwazaj. a swoja droga to zyrafy widza duzo wiecej niz Ty :-P byc moze sa to interesujace Cie rzeczy, sytuacje :->

Sasanka [ Generaďż˝ ]
chcieliscie zdjecia to prosze :-))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
2 -->
Sasanka [ Generaďż˝ ]
oj, nie wiem czemu ale zle opisalam i dlatego wyszly te same zdjecia
teraz mam nadzieje - kolejne

Sasanka [ Generaďż˝ ]
3-->
Sasanka [ Generaďż˝ ]
4-->
Sasanka [ Generaďż˝ ]
5-->

Sasanka [ Generaďż˝ ]
6-->

Sasanka [ Generaďż˝ ]
teraz zdjecie powinno byc na 100%

Sasanka [ Generaďż˝ ]
7-->

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Sasanka [ Generaďż˝ ]

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Misio mial jakas zatroskana mine, moze kogos zobaczyl....:-))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
za chwilke bedzie reszta zdjec, tylko chcialabym,zeby Garett sie do mnie odezwal :-)

yagienka [ pułapka na Misia ]
ja się załamałam, idę pochlipać do kącika fy fy fy

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Yagienko, czemu sie zalamalas?:>

Sasanka [ Generaďż˝ ]
kolejna porcja zdjec , chyba ostatnia:-))

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
fajne zdjęcia! i oczywiście tradycji stało sie zadość, na zdjeciach na którym jestem, opijam sie piwskiem, albo wygladam na zalanego ;-))
yagienka [ pułapka na Misia ]
sobą, a raczej swoim wyglądem, byleby mi się w nocy nie przyśniło brry

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Yagienka - dlatego nie wklejam swoich. bo i tak nei ma na nich nikogo innego :-)
wiec nikt nic nie stracil:-))

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Sasanka [ Generaďż˝ ]
yagienka [ pułapka na Misia ]
Następnym razem będziemy cwansi i też weźmiemy aparat,
ale i tak nie wierzę żebyś gorzej wychodzila na zdjeciach niż ja

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Sasanka [ Generaďż˝ ]
zapewne lepeij wygladam niz Ty bo mam na kazdym zdjeciu taki wzrok, jakby mnie ktos chcial gazeta utluc :-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
ostatnie zdjecie
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
yagienka-->zobacz moje zdjęcie z 19:59 i przestań narzekać. Demon ze mnie wylazł i zaraz spopielę Meghan wzrokiem ;-PPP

yagienka [ pułapka na Misia ]
hipnotyzujacy wzrok, to przez ten króliczy efekt, ale i tak lepsze to niż rozbłyski w okularach
mikmac [ Senator ]
dobra natka nie chciala wrzucic swoich fotek to ja to zrobie :P
----->
mikmac [ Senator ]
tak sie pilo na spotkaniu :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-03 20:26:19]
mikmac [ Senator ]
oraz nr 3 ---->
mysle ze wystarczy slicznotki :P

Sasanka [ Generaďż˝ ]
mikmac - porozmawiamy jak sie zobaczymy :-))
prosilam,zebys nei wklejal tych zdjec :-/ grrrr....
mikmac [ Senator ]
to jedna z okolo 400 zdjec z naszego wypadu do trojmiasta.
W wolnej chwili postaram sie zrobic stronke ze zdjeciami --> oj bedzie co ogladac :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
ha mowiłam, że lepiej, b. ładne zdjęcie:) wogóle zdjęcia wam wyszły fajosko, tylko ja już tak mam, że mdleję na widok własnych (może to część syndromu blondynki)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
to chyba ten syndrom jest zarazliwy
mikmac [ Senator ]
a takie widoki byly jak nurkowalismy... :)))
nie nie zartuje, to tylko rybka w akwarium w oceanarium w gdyni :)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
o jest akwarium w gdyni a nie oceanarium :-))
mikmac musial sie pochwalic jakie piekne zdjecie zrobil :-)))

mikmac [ Senator ]
a pewnie, ze sie musialem pochwalic bo zdjecie jest full wypas :P

yagienka [ pułapka na Misia ]
pikne, to fakt, a co to za rybka, wygląda dość groźnie

Sasanka [ Generaďż˝ ]
co to za rybka to jzu nie wiemy , bo oczywiscie nie czytalismy opisow rybek, tylko je ogladalismy i fotografowalismy :-))
i byl tez Nemo :-D
poszukam go na zdjeciach i wkleje:-))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
ok, nemo jest mocno rozmazany na zdjeciu, wiec szkoda go wklejac tutaj :-)
natomiast ta ryba wyzej to skrzydlica jak sie dowiedzialam z pewnego zrodelka:-))
Misio-Jedi [ Legend ]
Sasanka ---> A smaczna była ?

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Misio- rozmazala sie na zdjeciu tylko, nie na serio :-))
ale tak w ogole to nie lubie rybek :-P wiec nie tknełabym żadnej :-))
zreszta i tak byly za szybka i nie dalo sie ich wyjac
moze to i lepiej...:-))))
Misio-Jedi [ Legend ]
No tak, pstrąg byłby lepszy.

legrooch [ Legend ]
Sasanka ==> tej rybki ze zdjęcia nie radziłbym Ci tknąć :>
Sasanka, Mikmac ==> widzę, że te same miejsca co ja zwiedzaliście :)
Ja chcę czytelnię raz jeszcze.....;(
Właśnie wróciliśmy z Kazimierza Dolnego i było super zajefajnie poza jedną rzeczą, ale to dla wtajemniczonych....

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Legrooch - wiem, ze jej raczej lepiej nie dotykac bo jest złą rybka :-PP
a co do czytelni to wiedziales o tym, mowilam, wiec winy nei zwalaj na Paudyna :-P
odezwij sie do mnie na gg ktoregos dnia ,ale juz moze po srodzie, wtedy bede miala wiecej czasu :-))
Misio- jesli już to łosoś

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Jest nawet jedno moje zdjęcie, więc widać, że byłem :)
Trzeba zorganizować coś przed wakacjami na dwa razy tyle osób :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Wiedziałem, że jest sens czekać na zdjęcia mikmaca - dopiero na nich wyszedłem odpowiednio władczo i dostojnie...

el f [ RONIN-SARMATA ]
Fajne zdjęcia, kto nie był (Legrooch) niech żałuje :-)D
Co do ryb, wolę pstrągi... łosoś norweski jest za suchy jak na mój gust i za bardzo "pędzony". Chyba że nasz, bałtycki łosoś, ale to raczej nie do dostania bo całosć połowów idzie do Danii i Niemiec...
Misio-Jedi [ Legend ]
Łosoś - najlepszy pieczony z pieprzem cytrynowym !
el f --- > Teraz to już wszystko jest pędzone (nawet woda mineralna).

Yans [ Więzień Wieczności ]
Założyłem nową część...