GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma "Pod Głodnym Trollem" czesc 171

25.04.2004
15:53
smile
[1]

Brisk. [ Chomik ]

Karczma "Pod Głodnym Trollem" czesc 171

Wprowadzenie do naszego świata
Tak... każdy przybywający rozpoznaje niepowtarzalny klimat tego miejsca. Nadzwyczaj przyjazna atmosfera, wspaniałe piwo i zakąski, a co najważniejsze wspaniałe towarzystwo. Tuż przy barze siedział zawsze elf Blood_x - legendy głoszą, że wraz ze swoją partnerką niejednego smoka położyli na łopatki, aczkolwiek jej w Karczmie nigdy nie widziano. Czasami jedynie można wyczuć w powietrzu jego obecność jego ducha.Tuż obok Orrin - najczęściej zamawiający; stały klient - ten mocną ma głowę. Tak go to przywiązało do tego miejsca, że postanowił tu zamieszkać (w tajemnicy powiem pięknym paniom, że mieszka na pierwszym piętrze w pokoju nr 13, ale ja nic nie mówiłem :)). Czasami bywa w Karczmie, mężny człowiek Sir Klesk, który zawsze tutaj szykuje się do kolejnych bitw wraz ze swymi najemnikami. Tam gdzie niegdyś siedział jeden z pierwszych podejmujących Karczmę, trochę nienormalny, Luty Tur pozostało tylko krzesło, pewnego dna zbzikował i po prostu podskoczył, a następnie wyparował. Jedni odchodzą, a inni przybywają tak też przybył właśnie Gris. Ten niziołek odbył w swojej dziedzinie wieloletnią praktykę, co można poznać po jego okrąglutkim kształcie. Łatwo z nim nawiązać rozmowę (pod warunkiem, że nie jesteś kobietą), więc z pewnością chętnie wyjawiłby Ci sekret wspaniałej potrawy. Pędź do kuchni to może go jeszcze zastaniesz zanim przyśnie pod piecem. Masz szczęście - nie zdążył jeszcze zasnąć, gdyż akurat coś pichci. Wróćmy jednak do głównej sali, bo nie mam zamiaru rozczulać się nad szczegółami. Kolejny stolik zajmuje Ehhh, o którym nie mogę dużo powiedzieć ze względu na jego tajemniczość (kiedyś mały i niepozorny, ale ostatnio zaczął dużo jeść i urósł do wzrostu prawie równego wyrosłemu trollowi - tym samym okazało się iż jest jednym z 3 naczelnych pół-demonów, z czego pozostałe 2 już dawno zaginęły). Bardzo ważnym miejscem w Karczmie jest jeszcze kominek, w którym zawsze pali się ogień podniecany przez szefa ochrony Karczmy - wielkiego Trolla Sulika, który jednocześnie jest swoistą maskotką Karczmy. Niektórzy wędrują po świecie, aż w końcu dowędrują do pewnego miejsca w którym zostają na stałe. Właśnie tak trafił tu Danley, który zawsze wędrował po świecie, niejedno widział i niejednego dokonał, jednak w Karczmie postanowił pozostać na stałe. Jest on człowiekiem, jako wojownik jest szlachetnym paladynem, wynajmuje pokój nr 9. Zawsze lubi sobie łyknąć piwka korzennego, które wcześniej lubi nalać sobie sam. Natomiast w najciemniejszym i najdalszym kącie Karczmy, przy jedynym stoliku z napisem "Rezerwacja", zawsze siedzi tajemnicza postać licząca cały czas pieniądze Karczmy i tym samym nie pozwalająca na bankructwo owej, a tą tajemniczą postacią jest nam dobrze znany BriskShoter uwielbiający wylegiwać się w łaźni i popijać tam piwo w spokoju zastanawiając się jaki numer wyciąć po wyjściu z łaźni, jest on też człowiekiem ubóstwiającym poruszać się w samym ręczniku po Karczmie tym bardziej im więcej niewiast jest w pobliżu. Na zapleczu pośród garnków czai się z mieczem wyszykowanym na Smoki i innych nie mniej groźnych przeciwników waleczny, acz czasem majaczący prze sen o wielkich bitwach z przeszłości: wojak a zarazem kucharz drogi M-Hunter, któremu czasem trzeba wylać kubeł zimnej wody na głowę, aby się trochę opamiętał. Wszystkim przynosi jedzenie i napoje kelner centaur o zacnym imieniu QQuel, który jest jednym ze współzałożycieli Karczmy, a ostatnio słuch po nim często ginie i podobno widuje sie go wtedy daleko na wschodzie walczącego z gryfami - tak przynajmniej mówią plotki. Wróćmy jeszcze na chwilę do ochrony Karczmy, w której pracuje wiele osób, które to były już wymienione, ale oprócz nich są też iluzjonista Xelloss. Przejdź więc może na chwilę do jego stolika - tylko ostrożnie, lubi ten człowieczyna czasem znienacka rzucać na prawo i lewo zaklęciami oślepiania - ma on bardzo potężną moc magiczną, ale sam czasem nie wie jak jej użyć. W ochronie pracuje również bard i właściciel Karczmy Dubroles we własnej osobie, jest on elfem światła i znakomitym magiem oraz bardem - jego przemówień słuchają wszyscy z zapartym tchem, a natomiast jego magicznej mocy boją się nawet najpotężniejsze stworzenia i wysłannicy zła. Karczmę czasem też odwiedzają różni goście. Ostatnio w zaczęła przesiadywać tu przeurocza półelfka martusi_a, która w spokoju w kąciku przy stoliku popija sobie nektar i tak sobie popijając obserwuje poczynania gospodarzy - co prawda jest z konkurencji, ale jak sama powiada "Trzeba żyć w przyjaźni z sąsiadami". Ostatnio w Karczmie pojawił się ponownie zacny wojownik z morskiego rodu Sahaugin we własnej osobie 1michał, który to od czasu do czasu w obliczu zagrożenia chętnie pomaga. Do Karczmy wkraczał też czasem podobno bogaty Dwalin posiadacz wielu kopalni i ogromnego majątku, ale plotki głoszą iż co niedziele można go spotkać żebrającego pod pobliską kaplicą. A wszystkiego dopatruje z nikąd i zewsząd będąc wszystkim, a zarazem niczym trój osobowa postać Narratora, który to został stworzony do pilnowania porządku w Karczmie, ale tym samym spowodował wiele zamieszek. Ostatnio przybyli dwaj nowi karczmarze zwani: Word, który jest wszędobylskim wojownikiem i mimo swojego wieku i tego że się często potyka wpadając najczęściej na niczego niespodziewające sie niewiasty, dalej potrafi laską odganiać napastników, oraz Craven, który poszedł w ślady swojego dziadka i wyszedł z lasu "Trzech Elfów” w poszukiwaniu przygód. Wszyscy wiemy, że w Karczmie powinno się dużo dziać i tak też jest. W ostatnich dniach Karczma funkcjonuje jak nigdy dotąd, gdyż ciągle mamy nowych gości, którymi są arthemide, Rogue, Gambit, BiZkiT77 i madrico. Na razie są tylko gośćmi wiec nie znając ich zbyt dobrze, nie wiem co mógłbym o nich napisać, ale w przyszłości na pewno się to zmieni. Czasami przychodzi do nas także Justa, dziewczyna w niepoprawnie krótkiej szacie, która z wiadomego tylko jej powodu upodobała sobie naszą Karczme. Ostatnimi czasy po wszystkich imprezach sprząta nam Cradif, który zatrudnił się jako nowy sprzątacz, a od rana zwykle pije z Danley'em piwo schłodzone prosto z beczki, która w lodówce cierpliwie na nich czeka i nie ważne skąd się tam wzięła (chodzi mi o beczkę, nie lodówkę :D). Za Karczmą Hellcat prawie codziennie wieczorem parkuje swojego smoka, który nieposłusznie czeka, aż go ktoś zje, jednak nie może się doczekać ostatnio, gdyż prawie nikomu po trunku nie chce się wychodzić z Karczmy. Z Blendon'em wieczorami, a niekiedy nawet w ciągu dnia prowadzi się niezapomniane rozmowy - przy piwie oczywiście:D. Kto pije "od czasu do czasu... od przytomności do nieprzytomności i tak w kółko"?:D No cóż, odpowiedź jest jedna: krogulczas inaczej zwany Aschkerot'em, który oprócz picia lubi także napadać na karawany, oczywiście te nocne:D. Po takim napadzie jest zawsze najbogatszym człowiekiem w Karczmie, przez co ma dodatkowe obowiązki - stawianie piwa:D. Ku uciesze dotychczasowych mieszkańców Karczmy, pokój zaczęła wynajmować FemmeFatale. Ta Przedstawicielka Płci Pięknej wywołała tak duże zamieszanie i zaciekawienie swoim wprowadzeniem się, że Zarząd musiał specjalnie dostosować jej pokój oraz zabezpieczyć przed działaniem magii, aby reszta Bandy nie narzucała się jej. W myśl zasady, że skarby trzeba chronić wszystkimi dostępnymi środkami, pokój ten też jest dodatkowo potajemnie chroniony przez Trolla SULIK'a, BriskShoter'a i oczywiście Word'a, jedynego członka Bandy, który może wchodzić do tego pokoju :D W slady FemmeFatal poszła także Mroofka, która w najlepsze zadomowiła sie w Karczmie i dotrzymuje kroku w piciu reszcie Bandy. Swoją żywiołowością potrafi przekonac do siebie każdego, dzięki czemu także dostaje to co chce:) Na szczęście Mroofka nie zdobedzie tak łatwo wpływu na Zarząd Karczmy, ponieważ jest on tfardki a nie mientki i odporny nawet na uroki PPP :D Do Bandy dołaczyli także TrzyKawki i Hadriel. Ten ostatni to Archanioł (upadły nie upadły tego nie wiadomo, ale na pewno jeden z najwiekszych w Karczmie awanturników i łowców przygód:D, który aż strach pomyśleć dlaczego osiadł akurat w takim miejscu jak nasza Karczma. Jedno jest pewne, póki co jest mu tu dobrze, ponieważ Góra zawsze stawia piwo. W pobliżu Karczmy trzeba uważać na smoka który parkuje w okolicy a należy do Hellcat'a. Godnym zauważenia jest, że Hellcat bardzo lubi pokazywać swoje cudo innym tak więc chętnych zapraszamy do stajni lub za Karczme :D (Karczma nie ponosi odpowiedzialności za straty moralne po tym spotkaniu ;D Coraz częściej w Karczmie widywany jest także Banita, któremu baaardzo przypadło do gustu to miejsce. Niektóre żródła donoszą jednak, że prawdziwym celem wizyt Banity jest pilnowanie SULIK'a i BriskShoter, którzy ostatnio darzą wiekszym zainteresowaniem niejakiego Allana :D Ale bądżmy szczerzy, Pierwsza Dama Bezsenności Justa sie dowiedziała tak wiec z pieknej męskiej przyjażni nici :D (choć nigdy nic nie wiadomo :D A pozostaje miec nadzieje, że Ci wspaniali przedstawiciele płci meskiej wyjda zopresji cało :D Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o kolejnej PPP, która ostatnio umila swoją obecnością oraz uśmiechem nudne życie Karczmiarzy a mianowicie o ZeTcE:D, która w nagrode za sprzątanie (do którego nikt jej nie zmuszał) dostała specjalny strój, jak najbadziej pasujący do jej pięknych oczu :D W Karczmie znalazł swoje miejsce także niejaki Torn. Powiadają, że nie ma ani takiej rzeczy ani takiego miejsca, którego ów wędrowiec w ostrzępionym, zakurzonym, czarnym płaszczu by nie widział. Niedawno pojawił się Krondar, osobnik z zapędami na Członka Zarządu Karczmy (i nie tylko :D Być może by mu sie to udało, gdyby nie jego działania na boku (jak choćby niezgodna z prawem karczmianym przebudowa pokoju). W ostatecznym rozrachunku zostało mu to zapomniane, bo w końcu to dzięki jego inicjatywie w Karczmie została (przynajmniej na razie) na dłużej kolejna PPP, Elfka Czamber, która uwielbia przesiadywać z wyciągniętymi nogami [ku uciesze Brisk'a :D]w swoim fotelu przy kominku popijając wino. Oboje zamieszkali w tym nieszczęsnym przebudowanym pokoju, który na szczęście tak jak i inne pokoje jest dżwiękoszczelny :D Do Elity Koneserów Złotego Trunku ostatnio próbuje dołączyć nowy mieszkaniec Solymr, który jednak musi jeszcze dużo ćwiczyć żeby dorównać Orrinowi. Mówi o sobie, że jest Paladynem w co mało kto wierzy z powodu jego wiecznej chęci do walki z osobami mało co mu przeszkadzającymi i wręcz niewinnymi oraz dość częstego zaglądania do kufla, w którym to twierdzi, że ma sok jabłkowy :D Ostatnio Krondar ma nowego pupilka zwanego pieszczotliwie ze wzgledu na jego posture Maziem. I tak nasz Mazio cieszy sie beztroskim życiem, kąpielami w balii pełnej piwa i pląsami po całej Karczmie ku radości Karczmiarzy. W Karczmie od jakiegoś czasu pojawia się Elfka Eilane, która wnosi młodzieńcza świeżość w mury tego przybytku. Po okresie pozornego spokoju nasze progi stanęły ponownie otworem przed kolejnymi gośćmi i to nie byle jakimi. Najpierw zjawiła sie niezwykła łuczniczka Diamand a nastepnie Cicha śmierć. Sa to bardzo interesujące postacie. Diamand, co prawda nie sprawia kłopotów i jest wyjątkowo posłuszna zwłaszcza woli Członka Zarządu ale coś cały czas knuje :D Cicha śmierć natomiast im dłużej przesiaduje w Karczmie i zadaje się z Briskiem tym dziwniejsze zaczyna przejawiać zainteresowania :D Na dobre w Karczmie zadomowiła sie także miła i zawsze wesoła Serina, bardzo zdolna młoda masażystka :D
A dla wszystkich przygrywa autor i tylko czasem skoczy do kąta na partyjkę szachów...



W naszej Karczmie trzeba płacić za picie i jedzenie. Ceny nie są zbyt wygórowane, ale musimy cos zarabiać. Prosimy o przygotowanie sakw (każdy pracownik otrzymuje na dobry początek 200sz + Pensję, a odwiedzający 175sz), nie przeklinanie i miłą zabawę. Mamy także nadzieję, że przystosujecie się do tego wstępu.

Menu:

Potrawy:
Dzik w sosnach - 25sz
Guziec z Afryki - 30sz
Ogon smoka (wystarczy dla 4 osób) - 250sz
Cały smok (wystarczy dla wszystkich w karczmie) - 5000sz
Uszy smoka - 40sz
Potrawka Wołowa - 10sz
Cielęcina duszona - 15sz
Kurczak / potrawy drobiowe - 10sz
Carpe diem (ostre) - 5sz
Naleśniki - 15sz
Ogon pantery - 15sz
Pieczone zające - 15sz
Przepiórki - 15sz
Stek maga - 15sz
Przysmak elfa - 19sz
Karp pieczony - 15sz
Sum smażony - 15sz
Sum w sosie - 20sz
Specjalność Babki Sulika - 50sz
Smażona ryba - 35sz


Zupy:
Mleczna & Mussli - 9sz
Barszcz czerwony z wkładem (krwisty; z kaszanką) - 15sz
Fasolowa - 10sz
Ogonowa - 10sz
Barszcz krasnoludzki - 10 sz
Rosół drwala - 10 sz
Krem bazyliszkowy - 50sz

Podróżnym:
Kiełbasa zwykła - 5sz / porcja dzienna
Kaszanka - 10sz / porcja dzienna
Lembas - 40sz / porcja dwudzienna; sycąca

Alkohole (większość w przeliczeniu na dzbany):
Grzanie:10sz
Beczka piwa 20l. - 20sz
Beczka piwa 50l. - 75sz
Piwo zwykłe - 3sz
Duże piwo - 7sz
Piwo korzenne / ziołowe - 5sz
Piwo czarne - 8sz
Piwo "Zabójca smoków" - 29sz
Piwo wiedźmińskie spod Kaer Morhen - 25sz
Piwo Portier z dodatkiem (spirytus) - 20sz
Magiczne piwo Dwalina - 40sz
Wino białe / czerwone - 10sz
Wino Niziołkowe (mocne) - 15sz
Rum magiczny (długotrwały; wzmacniający; na mrozy; jeden zakup starczy na 3 dni) - 20sz
Woda Ognista 120% - 54sz
Miód pitny - 5sz
Kwas lodowy - 6sz
Kwas krasnoludzki - 15sz (bardzo mocne)
Napój pobudzający magicznie - 10sz
Herbata zielona - 10sz
Niezientyfikowany wyżeracz żołądków Xellossa - 28sz

Napoje abstynenckie:
Gorąca czekolada: 10sz
Mleko - 3sz
Soki warzywne / owocowe - 3sz
Herbata - 2sz
Woda - 1sz
Napój dziadka Hebrona (na razie nie uległ komercyjnej produkcji)
Kawa - 3sz
Mleko z miodem - 6sz
Herbata z miodem - 3sz
Kawa z mlekiem - 4sz
Nektar - tylko za pozwoleniem BriskShotera

Desery:
Sernik - 10sz
Ciasto babuni - 10sz
Oczy smoka - 40sz
Lody marszałków - 10sz
Lody królów - 15sz
Babeczki / taca na stolik - 15sz
Babki & Dziadki :) do ogólnego poczęstunku można udostępnić za - 10sz
Banany - 25sz (za kiść)


Pierwsze piwo gratis :)
Do każdego zamówienia ponad 100sz dodajemy magiczne zioło :)
Do każdego zamówienia ponad 500sz dodajemy darmowy trunek, potrawę & zupę
Do każdego zamówienia ponad 5000sz dodajemy 25% zniżkę!

Usługi:
Najem pokoi 10sz per night. Wolne pokoje:BRAK
Zamówione numery pokoi (Uklad wygląda tak: jak wchodzimy na pietro to po lewej pokoje: 1-8 a po prawej kolejno pokoje: 9-16):
0. Sulik
1. Dubroles
2. Krondar/Czamber
3. TrzyKawki
4. Rezerwacja
5. Solymr
6. Cradif
7. Xelloss
8. Sir Klesk
9. Danley
10. Gris
11. Hadriel
12. FemmeFatale
13. Orrin
14. Word
15. QQuel
16. BriskShoter


Rozgramianie okolicznych rabusiów \ potworów - 100sz \ +dobrowolna ofiara (szczególnie wojakom) biednym za darmo :)
Ochrona podczas podróży: 20sz / dzień


Dotyczące pracowników:
- Nakazuje się decyzją Zarządu Karczmy czytanie wszystkich postów spod nieobecności pracowników pod groźbą wychłostania i zwolnienia z pracy (przewidywane są 2 upomnienia).
- Nakazuje się z decyzji Starszyzny Karczmy obradującej na chacie kulturalne zachowanie się Pracowników względem siebie jak i gości oraz przypadkowo tu trafiających osób.

Zasady: Nie wolno:
1. Niszczyć umeblowania w pokojach (w głównej izbie no wiadomo jak to w izbie po piciu czyli wolno ale bez przesady:D Jakby doszło do zniszczenia/uszkodzenia w pokoju to trudno jakoś to przebolejemy :D
2. Niszczyc ścian, przesuwać mebli, kopać tuneli, instalować podsłuchu, sprzetu audio-video mającego na celu naruszyc czyjąś prywatnośc, chodzić po dachu (jest w dobrym stanie i niech w takim na bogów zostanie:), włazic po drabinie na dach, czy tez pod okno nie swojego pokoju a także lewitować.
3. Kręcić się, zaglądac, podglądać oraz wchodzić do nie swojego pokoju.
4. Używać czarów w Karczmie oraz w obrebie 250m od niej. Można użyc tylko w celu samoobrony.

Zarząd Karczmy ma prawo zmieniać, dodawać, dowolnie interpretować zasady oraz wykroczenia Bandy :D


Rola Narratora:
Jak sam powiedział. cytat:
"Jestem operatorem zdarzeń losowych w Karczmie; stworzyło mnie szefostwo :) Jeżeli nie wiesz, co ile kosztuje na targu, napisz na forum, że idziesz na targ, a ja będę sprzedawcą i powiem jaka jest proponowana cena. Czasem wbiegnę w postaci jakiegoś niziołka i dam 1000sz za uratowanie mnie od sił zła, a czasem będę deszczem za oknem. Pomogę rozwiązać Wam wiele problemów związanych z Karczmą dążąc do sprawiedliwości. Będę tu 24 h na dobę więc od teraz możecie na mnie liczyć. To ja - wasze przeznaczenie, życzę miłego dnia."

Pensje:
Szef: 25% zarobków Karczmy
Barmani: 40sz na początek
Ochrona: 60sz na początek
Kelnerzy: 35sz na początek
Kucharz: 50sz na początek
Medyk / Szaman: 40 na początek
Pomywacz / sprzątaczka: 35sz na początek
Najemnicy: W celu wyższego zarobku zapraszamy na stanowisko ochrony 15sz + bonusy za ew. zdarzenia
Stolarz: 35sz

by Dubroles - Bard.
i jego pomocnicy :)

____
stan konta Karczmy: TO wie tylko BriskShoter (i nie tylko TO:)

==============================================================

[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1

Link do części poprzedniej:

25.04.2004
15:53
smile
[2]

Brisk. [ Chomik ]

Zarząd Karczmy Życzy Miłej Zabawy :D

Serina zawitała do wstepniaka :D

25.04.2004
15:53
smile
[3]

Brisk. [ Chomik ]

buahahahaha sie m i za dużo skopiowało textu powitalnego :D

25.04.2004
15:56
smile
[4]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Brisk:D masz posta jeszcze w poprzedniej bo nie zdążylam :D

25.04.2004
15:57
smile
[5]

Brisk. [ Chomik ]

Femme miec mam ale nie do mnie :]

25.04.2004
15:59
smile
[6]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

aaa sorry znaczy do mroofki:D
myliscie mi sie :P

25.04.2004
16:04
smile
[7]

Mrooofka [ because I want it ]

Czemu nie są pogrubiony nicki we wstepniaku???!?!? :D:D Oj Brisk :D

25.04.2004
16:08
smile
[8]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

nie ide jutro do budy bo qrwa nie umiem nic na chemie ;(
fuck no;(;(

25.04.2004
16:12
smile
[9]

Mrooofka [ because I want it ]

Oj Agata nie chrzań :D

25.04.2004
16:12
smile
[10]

Brisk. [ Chomik ]

Femme no zapewne jestesmy bardzo podbni z Mroofka :D: D:D:D:D

Mroofka po 1) se daje wstepniak jaki chce :D po 2) nie siedze przy swoim kompie i nie mam tu oryginała :D

25.04.2004
16:13
smile
[11]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

pojde jak bedzie Word na caffe :D

25.04.2004
16:39
smile
[12]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

dobra ja widze ze tu puchy troche....ide na obiadek
cya :)

25.04.2004
16:40
smile
[13]

Brisk. [ Chomik ]

a ja sem lezem na jakis czas w celach bliżej okreslonych tylko mi :D

25.04.2004
18:13
smile
[14]

Mrooofka [ because I want it ]

Brisk coś dzisiaj z podtekstami gadasz :D

25.04.2004
19:28
smile
[15]

Serina [ I'm not Angel ]

hej! ja tylko na chwilkę, wczoraj mnie nie było bo mi się zachorowało,zresztą mój stan nadal jest wątpliwy:P chcę tylko powiedzieć że nie będę juz tak często tu zaglądać :(:(:( POZDRAWIAM WSZYSTKICH MOCNO!!! P.S będę za wami tęsknić,mam nadzieję że Wy też będziecie za mną :D:D:D

25.04.2004
19:42
smile
[16]

gris [ Generaďż˝ ]

Witammmmmmmm :D :D :D

25.04.2004
20:02
smile
[17]

Mrooofka [ because I want it ]

Serinka--> :( nie moof tak :(
Osioł--> siemka :* <hahaha>

25.04.2004
20:05
smile
[18]

gris [ Generaďż˝ ]

Mroofka --> Co Cie tak smieszy ? :D

25.04.2004
20:05
smile
[19]

następny [ Rekrut ]

25.04.2004
20:11
smile
[20]

Mrooofka [ because I want it ]

Grisiek--> a nie wiem :)

25.04.2004
20:13
smile
[21]

następny [ Rekrut ]

pffff a ze mną to się nikt nie przywita? :-P

25.04.2004
20:15
smile
[22]

MArczusiA_ [ Junior ]

*MArczusiA_ wchodzi i rozgląda sie po karczmie*

Cześć wszystkim :)

*siada przy stoliku i rozmyśla*

25.04.2004
20:16
smile
[23]

Mrooofka [ because I want it ]

Ojoj moja słodka Marietka na karczmie :)

*Mroofka przysiada sie do nija i wyjmuje winko na stół*

Ktoś pije z nami??:]

25.04.2004
20:17
smile
[24]

Mrooofka [ because I want it ]

Next--> cześć :D:D

25.04.2004
20:18
smile
[25]

MArczusiA_ [ Junior ]

Ah Ty robaczQ, całkiem dobre to winko ;)
Moze naprawde chce sie ktos do nas przyłączyć ? :P
ZAPRASZAMY :D

25.04.2004
20:22
smile
[26]

Mrooofka [ because I want it ]

*Mroofka wstaje po czym siada znoof * :)

W głowie mi sie zakręciło :D

*Spogląda na butelkę ktora swieci pustkami*

Przed chwilą była pelna:D

25.04.2004
21:19
smile
[27]

ZeTkA [ ]

brisiak heheh niom ja wstaje przewaznie o 7 i ptaszki juz ledwo cwierkaja a zreszta mieszkam w blokowisku to jedyne co slysdze to grzywacze i sirpowki i inne obsrajdachy pospolite ;)) czytaj golebie ;))

niom a teraz ksiazka czeka wiec wybaczcie znikam
papa
nio i cmokow 102

25.04.2004
21:25
smile
[28]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka panikujesz :D

Serina szybkiego powrotu do pełnej sprawności :D

ZeTkA miłego wieczoru :D

25.04.2004
21:38
smile
[29]

Mrooofka [ because I want it ]

Brisk... jaa ??!! :D

25.04.2004
21:39
smile
[30]

Brisk. [ Chomik ]

No a kto? :D Ja? :D *śmieje sie* :D

25.04.2004
21:41
smile
[31]

Mrooofka [ because I want it ]

Tak własnie Ty :D *smieje sie bardziej głośniej* ;]

25.04.2004
21:42
smile
[32]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka a może mnie mylisz z Femme? :D

25.04.2004
21:46
smile
[33]

Mrooofka [ because I want it ]

Nie no coś ty Brisk :D
BTW.Femme jest tearz w teatrze <hahahahhahahhahah> :) a własciwie to już wraca :D

25.04.2004
21:49
smile
[34]

Brisk. [ Chomik ]

A Wy wszystkie kombinujecie :D

25.04.2004
22:05
smile
[35]

Mrooofka [ because I want it ]

No widzish :D:D

25.04.2004
22:10
smile
[36]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

heyah:D

25.04.2004
22:10
smile
[37]

Brisk. [ Chomik ]

Widzieć no eee nie widze ale wiem :D

25.04.2004
23:34
smile
[38]

Brisk. [ Chomik ]

*zarząd czuwa*

*gasi światło*

26.04.2004
09:35
smile
[39]

Brisk. [ Chomik ]

*pojawia sie na dole, zjada śniadanie i wychodzi mówiąc* Witam Banda i póki co papa :D

26.04.2004
21:05
[40]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

*wie że zarząd czuwa więc przemyka się chyłkiem mając nadzieję że jej nie widać* :D

26.04.2004
21:08
smile
[41]

Brisk. [ Chomik ]

*zarząd czujmy jak zwykle a tym bardziej czujny na łakome kąski więc zaraz zauważa Diamand* :D aaaaa Diamand gdzie sie wybiera? :D

26.04.2004
21:12
[42]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

*zatrzymuje się w połowie drogi mrucząc coś pod nosem i odwraca się ze zdziwionym niewinnym uśmiechem*
kto? ja? ach nie, ja idę do...eee.... łaźni..? tak, do łaźni... :P :D

26.04.2004
21:13
smile
[43]

Brisk. [ Chomik ]

łaźni ? :D mówisz łażni?:D hmmm moze mojej łaźni ? :D wiesz tam już byłaś i znasz to miejsce więc moze do mojej łaźni a nie tej tu publicznej? :D

26.04.2004
21:17
[44]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

no skoro proponujesz.... ja nieśmiałam zapytać... :P :D *kieruje się do łaźni Briska* zaraz zaraz.... a już nic :P :D

26.04.2004
21:20
smile
[45]

następny [ Rekrut ]

Kontrola ;-)
*obserwuje, co tu się dzieje i notuje coś w notatniku*

26.04.2004
21:23
[46]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Misiu cos się stało? :P

26.04.2004
21:27
smile
[47]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand czekaj pomoge Ci bo sie pare rzeczy tam zmieniło :D *poszedł za nią* :D

26.04.2004
21:37
[48]

następny [ Rekrut ]

Dobra ja już Wam nie przeszkadzam...
nie musicie mnie odwiedzać w mojej celi :-P :-(

26.04.2004
21:41
smile
[49]

Mrooofka [ because I want it ]

Cześć :D:D

26.04.2004
21:43
smile
[50]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka czesc :D

26.04.2004
21:44
smile
[51]

ZeTkA [ ]

hello ehkm przyszlam powiedziec dobranoc ;)
az siebei niepoznaje godzina 22 a mnie juz sen mozy ;)

wiec buziaczki cmokaski i ciumkaski

26.04.2004
21:45
smile
[52]

Mrooofka [ because I want it ]

Brisk Ty sie Diamand zajmij :P:P:P

26.04.2004
21:46
[53]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk dobra dobra :P :D
Mroofka dzień dobry :D :D
Misiu bez tych zakrętów proszę... :*

26.04.2004
21:47
smile
[54]

Mrooofka [ because I want it ]

Zetka--> :D:D Good Night :)

26.04.2004
21:49
smile
[55]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA papa i miłych snów :D branoc :D

Diamand znaczy sie ide za Tobą :D Ja Ci tylko pokaże gdzie co jest no i popilnuje Cie :D

Mroofka własnie to robie :D

26.04.2004
21:52
[56]

następny [ Rekrut ]

nie zakręty tylko prosta prawda...
skoro jestem zbędny to idę
żegnam

26.04.2004
22:02
smile
[57]

Mrooofka [ because I want it ]

Brisk--> tak przy ludziach i innych rasach ??:)

26.04.2004
22:03
smile
[58]

Mrooofka [ because I want it ]

Next --> zostań bo zostane sama z nimi :D

26.04.2004
22:05
smile
[59]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka przeciez my do pokoju mojego wejszliśmy :D Bez panik prosze :D

26.04.2004
22:06
smile
[60]

Mrooofka [ because I want it ]

No jassne :D do łazienki :D

26.04.2004
22:08
smile
[61]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka tak mojej prywatnej w moim prywatnym pokoju :D Przecie w Zarządzie siedze :D

26.04.2004
22:36
smile
[62]

Mrooofka [ because I want it ]

No własnie Brisk, i niby nic tam sie nie dzieje ?? :D:D

26.04.2004
22:41
smile
[63]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka wybacz ale to już pozostanie między Diamand i mną :D

26.04.2004
22:43
smile
[64]

Mrooofka [ because I want it ]

Buhahaha.. Brisk wiedziałam :D

26.04.2004
22:50
smile
[65]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka pfffffff :D a tam zaraz wiedziałaś :D w szachy gramy :D

26.04.2004
22:53
smile
[66]

Mrooofka [ because I want it ]

No a o czym ja mowie??! Przecież pisze ze wiedzialam ze w szachy gracie:)

26.04.2004
22:59
smile
[67]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka ja Cie tylko sprawdzam :D

26.04.2004
23:43
smile
[68]

Mrooofka [ because I want it ]

Brisk... Tiaaa :D Jassne :D

26.04.2004
23:54
smile
[69]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka ales Ty dziś w jakims takimdobrym humorku :D

27.04.2004
00:10
smile
[70]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yooo :D hehe :D

I branoc :D

27.04.2004
00:13
smile
[71]

Mrooofka [ because I want it ]

No widzicie :D:D Dobra ja tez lece :D good night :*

27.04.2004
00:45
smile
[72]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka dobranoc :D

SySuś a kysz :D

*zarząd gasi światła* :D

27.04.2004
09:16
smile
[73]

Brisk. [ Chomik ]

*zarząd patrzy*

27.04.2004
14:25
[74]

QQuel [ Master of Puppets ]

Eja, wróciłeeeem! Mam nadzieję, zostać tutaj na dłużej. Gryfy mi się nudzą powoli.
*Centaur zbliża się do karczmaża*
Dajże tu piwko jedno milutki!
*Odchodzi i spogląda na "powitalny zwój" zawieszony obok drzwi"
Żeście to lekko mówiąc spartolili... Gdzie piękne zdjęcia? Gdzie "wytłuszczenia"? Coś mi się zdaje, że zarząd się nie sprawdza!
*Śmiejąc się centaur odsuwa jedno z krzeseł i siada na jego miejscu"
Gdzie to piwo!?

PS: Heyah spowrotem panowie.
Pozdrawiam Quel/QQuel

27.04.2004
14:40
smile
[75]

gris [ Generaďż˝ ]

Witam :( łeeeee zaraz ide do dentysyty :(

27.04.2004
16:11
smile
[76]

Brisk. [ Chomik ]

*zarząd se pozwala na wiecej bo jedynie zarząd przesiaduje tu non stop* :D

a poza tym....

QQuel witam :D

27.04.2004
19:16
[77]

Solymr [ Komandor ]

haha dzis sa moje urodziny 14 lat skonczylem
czego mi zyczycie ??? :D

27.04.2004
19:23
smile
[78]

Brisk. [ Chomik ]

Solymr no to szystkiego naj :D a życze Ci szybkich wakacji :D

28.04.2004
09:30
smile
[79]

Brisk. [ Chomik ]

*zarząd czuwa* :D

28.04.2004
10:01
smile
[80]

ZeTkA [ ]

brisiak hehehe jak to milo wiedziec ze ktos nad nami czuwa ;))))))

sol a to wszystkiego naj naj lepszego ;)
kolejny kwietniowy heheh jak mi milo wiedziec ze sa tutaj moi pobratyncy hehehe

gris jak tam dentysta przezyles ???

niom buziaczki dla kazdego ;))

28.04.2004
13:16
smile
[81]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA kwietniowi? :D moze wiecej szczegółów :D bo tak to szystkiego naj :D papa :D

28.04.2004
20:06
smile
[82]

ZeTkA [ ]

brisiak hehehe ja jestem urodzona tego dnia co tytanik pierdyknal w gory lodowe ;))
a dzien przed tym jak zatonal ;)))

a tak ogolnie co takie pustki w karczmie juz sie szykujecie na wyjazdy weekendowe czy cio ??
a moze w wawce utkneliscie heheh

niom buziaczki kochani ;)

28.04.2004
20:12
smile
[83]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA o mi te pustki nie przeszkadzaja i są na reke bo nie musze tak tu pilnować :D

28.04.2004
20:19
smile
[84]

ZeTkA [ ]

brisiak ehehehe nio tak tu mas zracje ;))
to ja skoro tu taki maly ruch szybciutko posprzatam i wystroj wiosenny przyodzieje ;) jesli pozwolisz rzecz jasna ;)

28.04.2004
20:21
smile
[85]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA no masz oczywiście że pozwole :D czuj sie jak u siebie w domu :D

28.04.2004
20:26
smile
[86]

ZeTkA [ ]

brisiak a no dziekuje ;))
mysle ze kwiatki na stolach i motyli na firankach nikogo nie uraza ;)

28.04.2004
20:30
smile
[87]

Brisk. [ Chomik ]

nie ma za co :D a i na pewnie nikt sie dotkniety nie powinien poczuć :D

28.04.2004
20:31
smile
[88]

ZeTkA [ ]

heheh czasem jak zapalpie dziwnego lekko wkurzonego humorku
to na sprzatanei mnie sie bierze ;))

28.04.2004
20:32
smile
[89]

Brisk. [ Chomik ]

no lepsze sprzątanie niż znęcanie sie np nad facetami :D

28.04.2004
20:34
smile
[90]

ZeTkA [ ]

ty mi juz nic nie mow o facetach bo to jesta wlasnie to co doprowadza meni do szalu ;)

28.04.2004
20:47
smile
[91]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA no juz za późno żebym udawał np kobiete :D

28.04.2004
20:47
smile
[92]

Mrooofka [ because I want it ]

Cześć Wam :*:)

Btw. Ile ta część już jest... :] jakies trzy dni :P

28.04.2004
20:52
smile
[93]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka czesc :D i niech tak pozostanie :D

28.04.2004
20:54
smile
[94]

ZeTkA [ ]

mrofka witanko a co nei moze byc 3 ;)))

brisiak ee tam w sumei to tylko taki jeden facet mnie wkurza i to bardzo ;) bo nikto go nei przeszkolil jak obchodzic sie z zetkami heheh

28.04.2004
20:57
smile
[95]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA no tak instrukcja obsługi wazna rzecz :D

28.04.2004
20:58
smile
[96]

Mrooofka [ because I want it ]

Zawsze jedna cześć sie utrzymywala przez kilka godzin tylko :)

28.04.2004
21:03
smile
[97]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka tylko wtedy jak zjawiali sie niemile widziani tu statsiarze :D

28.04.2004
21:03
smile
[98]

ZeTkA [ ]

brisiak no ba szczegolnie ze zetki sa bardzo skaplikowanymi zyjatkami ;)) zamiast powietrza potrzebuja przytulania a zamiast jedzenia calusow ;)

mrofka a no jakos ludziki sie chyba wakacjonuja i mnie ma kto pisac ;))ale ja obiecuje z eznad morza bede do was pisac ;))

28.04.2004
21:04
smile
[99]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka nawet w czasach gdy przesiadywała tu stara Bandfa to czesci były zazwyczaj 1-2 dniowe :D

28.04.2004
21:05
smile
[100]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA eeee to jakiś nadwyraz skomplikowanych technicznych nowinek tam nie widze :D

28.04.2004
21:06
smile
[101]

Mrooofka [ because I want it ]

Eee tam :) Brisk coś smucisz :D ta jest wyjątkowo dlugo :P

28.04.2004
21:07
smile
[102]

ZeTkA [ ]

brisiak hehehe no widzisz a moj facet widzi same skomplikowane nowinki ;))
heheheh


badfa powiadasz ;)

28.04.2004
21:08
smile
[103]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka póki co Ty jęczysz :D ja mówie to mi nie przeszkadza i wole by tak było niż 65% postów typu: Czesc, WItam Yoo, Jak leci :D

28.04.2004
21:08
smile
[104]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA no bo nam trzeba wszystko dokładnie czasami pokazać :D

Bnada Banda :D

28.04.2004
21:11
[105]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Hmm postaram się nie użyć żadnego z wyżej wymienionych:
Dobry wieczór :) :D

28.04.2004
21:14
smile
[106]

ZeTkA [ ]

dobry dobry diamand ;))

brisiak mowisz ze trzeba tak ordynarnie paluchem pokazac ;))chyba wezme twoaja wskazowke do serca ;))

28.04.2004
21:19
smile
[107]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand czesc czesc :D hmm za chwilke sie zgłosze grzeczniutko do Ciebie :D

ZeTkA dokładnie :D

28.04.2004
21:21
smile
[108]

ZeTkA [ ]

brisiak oki ja biore twoja wskazowke i ide ja dokladne przemyslec ;))

zostawiam was samych kochani ;))

papa i cmokow 102

28.04.2004
21:22
[109]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk ? :) "grzeczniutko" no no nie spodziewałam się tego po Tobie :P :D
Zetka bo panowie się nie lubią bawić w subtelności i aluzje niestety :)

28.04.2004
21:24
[110]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Oj przepraszam... Zetka papa :)

28.04.2004
21:27
smile
[111]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA papa milusińskich :D

Diamand niegrzeczniutko bedzie pózniej :D :P

28.04.2004
21:28
smile
[112]

gris [ Generaďż˝ ]

Witaaaaaaaaaaammmm :D witam :D

28.04.2004
21:28
smile
[113]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

bry :]

28.04.2004
21:30
[114]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk trzymam Cię za słowo :P :D
Gris witaaaaj :P :D
Danley bry :D

28.04.2004
21:32
smile
[115]

gris [ Generaďż˝ ]

Danley --> Zapomniales o - "w morde" :P

Diamand :D co robimy ? :D

28.04.2004
21:36
[116]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Gris jestem do Twojej dyspozycji :P :D

28.04.2004
21:39
smile
[117]

gris [ Generaďż˝ ]

Co masz na mysli ? :D Diamand :D

28.04.2004
21:42
[118]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

pytasz co robimy - zdaję się na Twoją intuicję (ubezpieczenie już mam :P) :D więc jestem do Twej dyspozycji :P :D

28.04.2004
21:45
smile
[119]

gris [ Generaďż˝ ]

hmmm :D po Co Ci ubezpieczenie ? :D tzn jakie masz ubezpieczenie ? wrazie czego ? :P

28.04.2004
21:48
[120]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

powiedzmy że na nieszczęśliwe wypadki :P jakby się zdarzył nieszczęśliwy wypadek :P
jestem przezorna :P

28.04.2004
21:52
smile
[121]

gris [ Generaďż˝ ]

Ojj nie pobawimy sie :D (!!) Ja musze leciec :D pomysle do jutra co bedziemy robic :D narazka :D

Bywajcie :D

28.04.2004
21:53
smile
[122]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand dobrze wiedzieć :D hehehe

Osiołek cze i papa :D

Danley YoO pijaku :D

29.04.2004
09:05
smile
[123]

Brisk. [ Chomik ]

*zarząd patrzy*

29.04.2004
09:21
smile
[124]

ZeTkA [ ]

bry dzien w ten przesliczny poranek ;))
juz po porannym chlapanku i moge sobie leciec na zajecia ;)
wiec buziaczki zostawiam i zmienie kwiatka wode na stolikach ;))

29.04.2004
09:32
smile
[125]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA czesc i miłego dnia :D

29.04.2004
09:35
[126]

ZeTkA [ ]

brisiak witaj witaj ty jak zwykle na strazy ;))

29.04.2004
09:47
smile
[127]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA no kazali to pilnuje :D

29.04.2004
09:51
smile
[128]

ZeTkA [ ]

hehehe a no to pilnuj dzielnie ;))

a ja pojdze poszukac sponsora na darmowe trunki dl a naszych klientow ;)) hehehe

nio ale najpierw zachacze o uniwerek

papa i cmokow 102

29.04.2004
09:53
smile
[129]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA papa miłego dnia i owocnych poszukiwań :D

29.04.2004
13:57
smile
[130]

MArczusiA_ [ Junior ]

*MArczusiA_ zachodzi do Karczmy i rozgląda się czy nie ma Mroofki...*

*Lecz nie widzi jej na horyzoncie i siada przy stoliku*

*Rozmyśla*

29.04.2004
19:09
smile
[131]

Serina [ I'm not Angel ]

*puufff i nagle pojawiła się Serina najlepsza masażystka:P:P* uuu ale cicho :D:D ja tylko na chwilke się zapowiedzieć że jutro tu wpadnę,przygotujcie się psychicznie i fizycznie :P:D:D pozdrawiam :*:*:**znika*

29.04.2004
23:17
smile
[132]

ZeTkA [ ]

bry wieczor ;)))

serina i ty dopiero mi teraz mowisz ze jestes masazysztka i to swietna w dodatku a ja tu biedna stekam i placze ze mnie plecy bola od wiecznego biegana to tu i tam ;) ehhhh obiecuje ze tez odwdziecze sie masazem tez podobno nienajgorszym ;))

brisiak co ty na to zeby sponsorowalo nas zoo heheh dzis spedzilam tam pol dnia ;))

nio a teraz znikam poczytac sobei i przygotowac sie do wyjazdu ;)) do tesciowej heheh ;))

30.04.2004
08:03
smile
[133]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA może być :D

*zarząd patrzy*:D

30.04.2004
08:09
[134]

następny [ Rekrut ]

A niech se patrzy i tak nie zobaczy że wyżeram jego zapasy z lodówki :-P
a, i nie zapomnijcie porobić zdjęć na tym spotkaniu :-P

30.04.2004
08:42
smile
[135]

Serina [ I'm not Angel ]

Ha! jak tam nastawienie psychiczne i fizyczne na moją dłuższą obecność tutaj? :P:P witam tak w ogóle:D to mały testing ja na chwilkę :D:D

30.04.2004
08:49
smile
[136]

Serina [ I'm not Angel ]

hmmm niech zarząd tak nie patrzy tylko się odezwie:P:P ZeTkA nie ma sprawy z masażem:):):)

30.04.2004
08:52
smile
[137]

Brisk. [ Chomik ]

Serina zarząd zalicza własnie 24h bez snu i idzie sie spróbowac przespać bo przed zarządem ciężka noc zwłaszcza po 23 :D

30.04.2004
08:54
smile
[138]

Serina [ I'm not Angel ]

to miłych snoof,niech Ci sie przyśnię:P:P dobradzień :D:D

30.04.2004
08:55
smile
[139]

następny [ Rekrut ]

Brisk --> dlaczego? a może przez kogo? :-P
i zdjęcia mają mieć dobrą jakość :-D chcę mieć dowody jak bardzo się upiliście eee to jest dobrze bawiliście :-P

30.04.2004
08:55
smile
[140]

Brisk. [ Chomik ]

Serina skoro chcesz to nie ma sprawy :D

branooc :D

30.04.2004
08:56
smile
[141]

Brisk. [ Chomik ]

nastepny zdjęcia być będa ja tego dopilnuje i dopilnuje żeby mich nie było :D

30.04.2004
08:56
smile
[142]

Brisk. [ Chomik ]

mich = moich

i ide bo mi sie wszystko rozmazuje już przed łoczętami :]

30.04.2004
08:57
smile
[143]

Serina [ I'm not Angel ]

oo następny :):):) witaj!
Brisk ja nie chcę to Ty chcesz,tylko o tym nie wiedziałeś:P:P:D

30.04.2004
08:58
smile
[144]

następny [ Rekrut ]

Brisk --> aha czyli Ty załatwiasz zdjęcia reszty a reszta dostarczy mi Ciebie :-D

30.04.2004
22:24
smile
[145]

Serina [ I'm not Angel ]

to tak specjalnie:( jak ja jestem to nikogo nie ma:( buuuu *bierze wino i siada w fotelu przy kominku* aż się napiję:P

30.04.2004
22:32
[146]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Serina - ja jestem...
chyba...

30.04.2004
22:32
[147]

następny [ Rekrut ]

Taaa wiem że mnie się nie zauważa...
a reszta jest teraz chyba na spotkaniu, o ile to dzisiaj :-P

30.04.2004
22:35
smile
[148]

Serina [ I'm not Angel ]

Diamand no z tego co widzę to jednak jesteś:):)
nastepny wybacz Ty zawsze tak się ukrywasz nie umiem wyczuć czy jesteś czy nie:D:D:D

30.04.2004
23:12
[149]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Serina a szkoda :)
dobranoc, idę i nie wrócę pewnie do wtorku... a może nigdy...

30.04.2004
23:29
smile
[150]

Serina [ I'm not Angel ]

ja też już idę:):) dobranoc Diamand :):):) dobranoc wszystkim:) papapapa
Diamand wróć lepiej:)

30.04.2004
23:33
[151]

Garbizaur [ CLS ]

Witam ostatni raz przed wejściem do UE.


I w sumie żegnam, bo przed chwilą wróciłem z pracy i strasznie chce mi się spać.

30.04.2004
23:35
smile
[152]

Serina [ I'm not Angel ]

witaj Garbizaur i miłej nocy w UE:D:D

30.04.2004
23:37
[153]

Garbizaur [ CLS ]

Serina ---> dzięki i nawzajem.


Zieeeeeeeeeeeeeeeff! Idę spać pa.

01.05.2004
11:09
smile
[154]

Brisk. [ Chomik ]

*zarząd ledwo ledwo ale czuwa*

Diamand ja Cie tu chcem widziec częsciej :D

01.05.2004
15:19
smile
[155]

Solymr [ Komandor ]

witam wszytkich :D
widze ze karczma przyozdobiona z okzaji wejscia do unii europeskiej :D

01.05.2004
15:46
smile
[156]

Brisk. [ Chomik ]

Solymr hehehe skoro tak mówisz :D

01.05.2004
16:15
smile
[157]

Mrooofka [ because I want it ]

Witam Was :D

Brisk----> mówiłam ze ta część pobije rekord :D

01.05.2004
16:27
smile
[158]

Serina [ I'm not Angel ]

hej! :) hmmmm.... a może masaż ktoś chce??:P dzisiaj taki piękny dzień,że nie odmówię (czy ja wogóle kiedyś odmówiłam?:D:D)

01.05.2004
16:31
smile
[159]

Mrooofka [ because I want it ]

Ide sobie pograć :D

01.05.2004
16:35
smile
[160]

Serina [ I'm not Angel ]

hej Mroofka i papapa :):)

01.05.2004
16:39
smile
[161]

Brisk. [ Chomik ]

Serina ja jestem taki zmęczony że nawet nie dam rady dać sie wymasować komuś :D

01.05.2004
16:44
smile
[162]

Serina [ I'm not Angel ]

Brisk ale ja to zrobię delikatnie :):) tak że odpoczniesz sobie,i nic nie będzie Cie bolało :D

01.05.2004
17:06
smile
[163]

Serina [ I'm not Angel ]

dobra idę:):) pozdrawiam wszystkich:D papapa :*:*:*

01.05.2004
17:10
smile
[164]

Brisk. [ Chomik ]

Serina papa miłego dnia :D

01.05.2004
19:13
smile
[165]

Mrooofka [ because I want it ]

:)

Trza postatsować zeby nowa czesc wyszła :D

02.05.2004
11:57
[166]

Garbizaur [ CLS ]

Oj widzę, że w tak piękny niedzielny poranek wszyscy poszli na spacerek. Nikogo nie ma w karczmie.

02.05.2004
19:49
smile
[167]

Serina [ I'm not Angel ]

przypyszczam tak jak Garbizaur że wszyscy na spacerku :D:D, to ja też idę :P pozdrawiam:):):)

02.05.2004
19:53
smile
[168]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Eh witajcie kochani :)
jak ja dawno nie byłam tu:D

02.05.2004
21:22
smile
[169]

Brisk. [ Chomik ]

*zarząd patrzy*

02.05.2004
21:26
smile
[170]

gris [ Generaďż˝ ]

Brisk :) nie statsuj tym :P

02.05.2004
21:27
smile
[171]

Brisk. [ Chomik ]

Osiołek pocałuj mnie :D w ciągu ostatnich 3 dni napisałem w sumie może 10 postów :D



jestem na odwyku i mam ciekawsze inne zajęcia głównie :D

02.05.2004
21:29
smile
[172]

gris [ Generaďż˝ ]

No to nie musisz nadrabiac odpowiedzimi typu :D * zarzad patrzy * :D

A gdzie mam caloiwac ? :D

02.05.2004
21:30
smile
[173]

Brisk. [ Chomik ]

Robiłem, robie i dalej mam zamiar robić co kce :D

Całowanie to propozycja nie dla Ciebie :D

02.05.2004
21:32
smile
[174]

gris [ Generaďż˝ ]

Osiołek pocałuj mnie :D - zawuazyłem co innego z zwiazku z propozycja :D

Czyli mam racje ? :D ze statsujesz ? :P :P 1:0 ?

02.05.2004
21:33
smile
[175]

Brisk. [ Chomik ]

hehehe :D to nie pij tyle to bedziesz widział to co nalezy :D

02.05.2004
21:37
smile
[176]

gris [ Generaďż˝ ]

Oj Oj kto tu pil to pil :D nie masz wymowek prawda ? :D Powiedz! No przyznaj sie!

02.05.2004
22:10
[177]

QQuel [ Master of Puppets ]

Kurde będzie że kłamie, bo znowu mnie z tydzień nie było:P.
*Centaur spogląda za ladę*
Podajże jedno piweńko, na to jeszcze mnie stać.
Mam nadzieję, że zostanę dłużej tutaj, oby:P.
Pozdrawiam QQuel/Quel

02.05.2004
22:11
smile
[178]

gris [ Generaďż˝ ]

QQuel, a miales wpadac co dzien :P

02.05.2004
22:22
[179]

Cradif [ Pretorianin ]

*wchodzi do karczmy*
OOO!! witam gris jak tam
od dzis postaram se byc tu co dziennie

02.05.2004
22:27
smile
[180]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

czesć Wam...znow :D
ja dzis prawie caaaaaaaaaly dzien przy kompie....oczy mnie nie bola ale tak jakos klatkują ;P
boshe ja umre:P

03.05.2004
15:13
smile
[181]

Brisk. [ Chomik ]

*zarząd odpoczywa*

03.05.2004
15:32
smile
[182]

Mrooofka [ because I want it ]

Siemka :)

Brisk --> koniec odpoczywania :D

*przeszkadza mu* :)

03.05.2004
15:42
[183]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Czy ten głodny troll lubi buraki :)?

03.05.2004
15:44
smile
[184]

Brisk. [ Chomik ]

Mroofka Ty akurat możesz przeszkadzać :D

Andrewlee Ciebie ostatnio wszedzie pełno :D

03.05.2004
15:45
[185]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Brisk -------> W koncu jestem burakiem, a to do czegos zobowiazuje :)

03.05.2004
21:51
[186]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

A ja nie jestem buraczkiem, ale jestem :) bez sensu prawda? tak miało być :)

04.05.2004
08:22
smile
[187]

Brisk. [ Chomik ]





**********************************


KONIEC CZĘŚCI 171 ZAPRASZAMY DO 172..............


**********************************************

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.