
Brisk. [ Chomik ]
Karczma "Pod Głodnym Trollem" czesc 171
Wprowadzenie do naszego świata
Tak... każdy przybywający rozpoznaje niepowtarzalny klimat tego miejsca. Nadzwyczaj przyjazna atmosfera, wspaniałe piwo i zakąski, a co najważniejsze wspaniałe towarzystwo. Tuż przy barze siedział zawsze elf Blood_x - legendy głoszą, że wraz ze swoją partnerką niejednego smoka położyli na łopatki, aczkolwiek jej w Karczmie nigdy nie widziano. Czasami jedynie można wyczuć w powietrzu jego obecność jego ducha.Tuż obok Orrin - najczęściej zamawiający; stały klient - ten mocną ma głowę. Tak go to przywiązało do tego miejsca, że postanowił tu zamieszkać (w tajemnicy powiem pięknym paniom, że mieszka na pierwszym piętrze w pokoju nr 13, ale ja nic nie mówiłem :)). Czasami bywa w Karczmie, mężny człowiek Sir Klesk, który zawsze tutaj szykuje się do kolejnych bitw wraz ze swymi najemnikami. Tam gdzie niegdyś siedział jeden z pierwszych podejmujących Karczmę, trochę nienormalny, Luty Tur pozostało tylko krzesło, pewnego dna zbzikował i po prostu podskoczył, a następnie wyparował. Jedni odchodzą, a inni przybywają tak też przybył właśnie Gris. Ten niziołek odbył w swojej dziedzinie wieloletnią praktykę, co można poznać po jego okrąglutkim kształcie. Łatwo z nim nawiązać rozmowę (pod warunkiem, że nie jesteś kobietą), więc z pewnością chętnie wyjawiłby Ci sekret wspaniałej potrawy. Pędź do kuchni to może go jeszcze zastaniesz zanim przyśnie pod piecem. Masz szczęście - nie zdążył jeszcze zasnąć, gdyż akurat coś pichci. Wróćmy jednak do głównej sali, bo nie mam zamiaru rozczulać się nad szczegółami. Kolejny stolik zajmuje Ehhh, o którym nie mogę dużo powiedzieć ze względu na jego tajemniczość (kiedyś mały i niepozorny, ale ostatnio zaczął dużo jeść i urósł do wzrostu prawie równego wyrosłemu trollowi - tym samym okazało się iż jest jednym z 3 naczelnych pół-demonów, z czego pozostałe 2 już dawno zaginęły). Bardzo ważnym miejscem w Karczmie jest jeszcze kominek, w którym zawsze pali się ogień podniecany przez szefa ochrony Karczmy - wielkiego Trolla Sulika, który jednocześnie jest swoistą maskotką Karczmy. Niektórzy wędrują po świecie, aż w końcu dowędrują do pewnego miejsca w którym zostają na stałe. Właśnie tak trafił tu Danley, który zawsze wędrował po świecie, niejedno widział i niejednego dokonał, jednak w Karczmie postanowił pozostać na stałe. Jest on człowiekiem, jako wojownik jest szlachetnym paladynem, wynajmuje pokój nr 9. Zawsze lubi sobie łyknąć piwka korzennego, które wcześniej lubi nalać sobie sam. Natomiast w najciemniejszym i najdalszym kącie Karczmy, przy jedynym stoliku z napisem "Rezerwacja", zawsze siedzi tajemnicza postać licząca cały czas pieniądze Karczmy i tym samym nie pozwalająca na bankructwo owej, a tą tajemniczą postacią jest nam dobrze znany BriskShoter uwielbiający wylegiwać się w łaźni i popijać tam piwo w spokoju zastanawiając się jaki numer wyciąć po wyjściu z łaźni, jest on też człowiekiem ubóstwiającym poruszać się w samym ręczniku po Karczmie tym bardziej im więcej niewiast jest w pobliżu. Na zapleczu pośród garnków czai się z mieczem wyszykowanym na Smoki i innych nie mniej groźnych przeciwników waleczny, acz czasem majaczący prze sen o wielkich bitwach z przeszłości: wojak a zarazem kucharz drogi M-Hunter, któremu czasem trzeba wylać kubeł zimnej wody na głowę, aby się trochę opamiętał. Wszystkim przynosi jedzenie i napoje kelner centaur o zacnym imieniu QQuel, który jest jednym ze współzałożycieli Karczmy, a ostatnio słuch po nim często ginie i podobno widuje sie go wtedy daleko na wschodzie walczącego z gryfami - tak przynajmniej mówią plotki. Wróćmy jeszcze na chwilę do ochrony Karczmy, w której pracuje wiele osób, które to były już wymienione, ale oprócz nich są też iluzjonista Xelloss. Przejdź więc może na chwilę do jego stolika - tylko ostrożnie, lubi ten człowieczyna czasem znienacka rzucać na prawo i lewo zaklęciami oślepiania - ma on bardzo potężną moc magiczną, ale sam czasem nie wie jak jej użyć. W ochronie pracuje również bard i właściciel Karczmy Dubroles we własnej osobie, jest on elfem światła i znakomitym magiem oraz bardem - jego przemówień słuchają wszyscy z zapartym tchem, a natomiast jego magicznej mocy boją się nawet najpotężniejsze stworzenia i wysłannicy zła. Karczmę czasem też odwiedzają różni goście. Ostatnio w zaczęła przesiadywać tu przeurocza półelfka martusi_a, która w spokoju w kąciku przy stoliku popija sobie nektar i tak sobie popijając obserwuje poczynania gospodarzy - co prawda jest z konkurencji, ale jak sama powiada "Trzeba żyć w przyjaźni z sąsiadami". Ostatnio w Karczmie pojawił się ponownie zacny wojownik z morskiego rodu Sahaugin we własnej osobie 1michał, który to od czasu do czasu w obliczu zagrożenia chętnie pomaga. Do Karczmy wkraczał też czasem podobno bogaty Dwalin posiadacz wielu kopalni i ogromnego majątku, ale plotki głoszą iż co niedziele można go spotkać żebrającego pod pobliską kaplicą. A wszystkiego dopatruje z nikąd i zewsząd będąc wszystkim, a zarazem niczym trój osobowa postać Narratora, który to został stworzony do pilnowania porządku w Karczmie, ale tym samym spowodował wiele zamieszek. Ostatnio przybyli dwaj nowi karczmarze zwani: Word, który jest wszędobylskim wojownikiem i mimo swojego wieku i tego że się często potyka wpadając najczęściej na niczego niespodziewające sie niewiasty, dalej potrafi laską odganiać napastników, oraz Craven, który poszedł w ślady swojego dziadka i wyszedł z lasu "Trzech Elfów” w poszukiwaniu przygód. Wszyscy wiemy, że w Karczmie powinno się dużo dziać i tak też jest. W ostatnich dniach Karczma funkcjonuje jak nigdy dotąd, gdyż ciągle mamy nowych gości, którymi są arthemide, Rogue, Gambit, BiZkiT77 i madrico. Na razie są tylko gośćmi wiec nie znając ich zbyt dobrze, nie wiem co mógłbym o nich napisać, ale w przyszłości na pewno się to zmieni. Czasami przychodzi do nas także Justa, dziewczyna w niepoprawnie krótkiej szacie, która z wiadomego tylko jej powodu upodobała sobie naszą Karczme. Ostatnimi czasy po wszystkich imprezach sprząta nam Cradif, który zatrudnił się jako nowy sprzątacz, a od rana zwykle pije z Danley'em piwo schłodzone prosto z beczki, która w lodówce cierpliwie na nich czeka i nie ważne skąd się tam wzięła (chodzi mi o beczkę, nie lodówkę :D). Za Karczmą Hellcat prawie codziennie wieczorem parkuje swojego smoka, który nieposłusznie czeka, aż go ktoś zje, jednak nie może się doczekać ostatnio, gdyż prawie nikomu po trunku nie chce się wychodzić z Karczmy. Z Blendon'em wieczorami, a niekiedy nawet w ciągu dnia prowadzi się niezapomniane rozmowy - przy piwie oczywiście:D. Kto pije "od czasu do czasu... od przytomności do nieprzytomności i tak w kółko"?:D No cóż, odpowiedź jest jedna: krogulczas inaczej zwany Aschkerot'em, który oprócz picia lubi także napadać na karawany, oczywiście te nocne:D. Po takim napadzie jest zawsze najbogatszym człowiekiem w Karczmie, przez co ma dodatkowe obowiązki - stawianie piwa:D. Ku uciesze dotychczasowych mieszkańców Karczmy, pokój zaczęła wynajmować FemmeFatale. Ta Przedstawicielka Płci Pięknej wywołała tak duże zamieszanie i zaciekawienie swoim wprowadzeniem się, że Zarząd musiał specjalnie dostosować jej pokój oraz zabezpieczyć przed działaniem magii, aby reszta Bandy nie narzucała się jej. W myśl zasady, że skarby trzeba chronić wszystkimi dostępnymi środkami, pokój ten też jest dodatkowo potajemnie chroniony przez Trolla SULIK'a, BriskShoter'a i oczywiście Word'a, jedynego członka Bandy, który może wchodzić do tego pokoju :D W slady FemmeFatal poszła także Mroofka, która w najlepsze zadomowiła sie w Karczmie i dotrzymuje kroku w piciu reszcie Bandy. Swoją żywiołowością potrafi przekonac do siebie każdego, dzięki czemu także dostaje to co chce:) Na szczęście Mroofka nie zdobedzie tak łatwo wpływu na Zarząd Karczmy, ponieważ jest on tfardki a nie mientki i odporny nawet na uroki PPP :D Do Bandy dołaczyli także TrzyKawki i Hadriel. Ten ostatni to Archanioł (upadły nie upadły tego nie wiadomo, ale na pewno jeden z najwiekszych w Karczmie awanturników i łowców przygód:D, który aż strach pomyśleć dlaczego osiadł akurat w takim miejscu jak nasza Karczma. Jedno jest pewne, póki co jest mu tu dobrze, ponieważ Góra zawsze stawia piwo. W pobliżu Karczmy trzeba uważać na smoka który parkuje w okolicy a należy do Hellcat'a. Godnym zauważenia jest, że Hellcat bardzo lubi pokazywać swoje cudo innym tak więc chętnych zapraszamy do stajni lub za Karczme :D (Karczma nie ponosi odpowiedzialności za straty moralne po tym spotkaniu ;D Coraz częściej w Karczmie widywany jest także Banita, któremu baaardzo przypadło do gustu to miejsce. Niektóre żródła donoszą jednak, że prawdziwym celem wizyt Banity jest pilnowanie SULIK'a i BriskShoter, którzy ostatnio darzą wiekszym zainteresowaniem niejakiego Allana :D Ale bądżmy szczerzy, Pierwsza Dama Bezsenności Justa sie dowiedziała tak wiec z pieknej męskiej przyjażni nici :D (choć nigdy nic nie wiadomo :D A pozostaje miec nadzieje, że Ci wspaniali przedstawiciele płci meskiej wyjda zopresji cało :D Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o kolejnej PPP, która ostatnio umila swoją obecnością oraz uśmiechem nudne życie Karczmiarzy a mianowicie o ZeTcE:D, która w nagrode za sprzątanie (do którego nikt jej nie zmuszał) dostała specjalny strój, jak najbadziej pasujący do jej pięknych oczu :D W Karczmie znalazł swoje miejsce także niejaki Torn. Powiadają, że nie ma ani takiej rzeczy ani takiego miejsca, którego ów wędrowiec w ostrzępionym, zakurzonym, czarnym płaszczu by nie widział. Niedawno pojawił się Krondar, osobnik z zapędami na Członka Zarządu Karczmy (i nie tylko :D Być może by mu sie to udało, gdyby nie jego działania na boku (jak choćby niezgodna z prawem karczmianym przebudowa pokoju). W ostatecznym rozrachunku zostało mu to zapomniane, bo w końcu to dzięki jego inicjatywie w Karczmie została (przynajmniej na razie) na dłużej kolejna PPP, Elfka Czamber, która uwielbia przesiadywać z wyciągniętymi nogami [ku uciesze Brisk'a :D]w swoim fotelu przy kominku popijając wino. Oboje zamieszkali w tym nieszczęsnym przebudowanym pokoju, który na szczęście tak jak i inne pokoje jest dżwiękoszczelny :D Do Elity Koneserów Złotego Trunku ostatnio próbuje dołączyć nowy mieszkaniec Solymr, który jednak musi jeszcze dużo ćwiczyć żeby dorównać Orrinowi. Mówi o sobie, że jest Paladynem w co mało kto wierzy z powodu jego wiecznej chęci do walki z osobami mało co mu przeszkadzającymi i wręcz niewinnymi oraz dość częstego zaglądania do kufla, w którym to twierdzi, że ma sok jabłkowy :D Ostatnio Krondar ma nowego pupilka zwanego pieszczotliwie ze wzgledu na jego posture Maziem. I tak nasz Mazio cieszy sie beztroskim życiem, kąpielami w balii pełnej piwa i pląsami po całej Karczmie ku radości Karczmiarzy. W Karczmie od jakiegoś czasu pojawia się Elfka Eilane, która wnosi młodzieńcza świeżość w mury tego przybytku. Po okresie pozornego spokoju nasze progi stanęły ponownie otworem przed kolejnymi gośćmi i to nie byle jakimi. Najpierw zjawiła sie niezwykła łuczniczka Diamand a nastepnie Cicha śmierć. Sa to bardzo interesujące postacie. Diamand, co prawda nie sprawia kłopotów i jest wyjątkowo posłuszna zwłaszcza woli Członka Zarządu ale coś cały czas knuje :D Cicha śmierć natomiast im dłużej przesiaduje w Karczmie i zadaje się z Briskiem tym dziwniejsze zaczyna przejawiać zainteresowania :D Na dobre w Karczmie zadomowiła sie także miła i zawsze wesoła Serina, bardzo zdolna młoda masażystka :D
A dla wszystkich przygrywa autor i tylko czasem skoczy do kąta na partyjkę szachów...
W naszej Karczmie trzeba płacić za picie i jedzenie. Ceny nie są zbyt wygórowane, ale musimy cos zarabiać. Prosimy o przygotowanie sakw (każdy pracownik otrzymuje na dobry początek 200sz + Pensję, a odwiedzający 175sz), nie przeklinanie i miłą zabawę. Mamy także nadzieję, że przystosujecie się do tego wstępu.
Menu:
Potrawy:
Dzik w sosnach - 25sz
Guziec z Afryki - 30sz
Ogon smoka (wystarczy dla 4 osób) - 250sz
Cały smok (wystarczy dla wszystkich w karczmie) - 5000sz
Uszy smoka - 40sz
Potrawka Wołowa - 10sz
Cielęcina duszona - 15sz
Kurczak / potrawy drobiowe - 10sz
Carpe diem (ostre) - 5sz
Naleśniki - 15sz
Ogon pantery - 15sz
Pieczone zające - 15sz
Przepiórki - 15sz
Stek maga - 15sz
Przysmak elfa - 19sz
Karp pieczony - 15sz
Sum smażony - 15sz
Sum w sosie - 20sz
Specjalność Babki Sulika - 50sz
Smażona ryba - 35sz
Zupy:
Mleczna & Mussli - 9sz
Barszcz czerwony z wkładem (krwisty; z kaszanką) - 15sz
Fasolowa - 10sz
Ogonowa - 10sz
Barszcz krasnoludzki - 10 sz
Rosół drwala - 10 sz
Krem bazyliszkowy - 50sz
Podróżnym:
Kiełbasa zwykła - 5sz / porcja dzienna
Kaszanka - 10sz / porcja dzienna
Lembas - 40sz / porcja dwudzienna; sycąca
Alkohole (większość w przeliczeniu na dzbany):
Grzanie:10sz
Beczka piwa 20l. - 20sz
Beczka piwa 50l. - 75sz
Piwo zwykłe - 3sz
Duże piwo - 7sz
Piwo korzenne / ziołowe - 5sz
Piwo czarne - 8sz
Piwo "Zabójca smoków" - 29sz
Piwo wiedźmińskie spod Kaer Morhen - 25sz
Piwo Portier z dodatkiem (spirytus) - 20sz
Magiczne piwo Dwalina - 40sz
Wino białe / czerwone - 10sz
Wino Niziołkowe (mocne) - 15sz
Rum magiczny (długotrwały; wzmacniający; na mrozy; jeden zakup starczy na 3 dni) - 20sz
Woda Ognista 120% - 54sz
Miód pitny - 5sz
Kwas lodowy - 6sz
Kwas krasnoludzki - 15sz (bardzo mocne)
Napój pobudzający magicznie - 10sz
Herbata zielona - 10sz
Niezientyfikowany wyżeracz żołądków Xellossa - 28sz
Napoje abstynenckie:
Gorąca czekolada: 10sz
Mleko - 3sz
Soki warzywne / owocowe - 3sz
Herbata - 2sz
Woda - 1sz
Napój dziadka Hebrona (na razie nie uległ komercyjnej produkcji)
Kawa - 3sz
Mleko z miodem - 6sz
Herbata z miodem - 3sz
Kawa z mlekiem - 4sz
Nektar - tylko za pozwoleniem BriskShotera
Desery:
Sernik - 10sz
Ciasto babuni - 10sz
Oczy smoka - 40sz
Lody marszałków - 10sz
Lody królów - 15sz
Babeczki / taca na stolik - 15sz
Babki & Dziadki :) do ogólnego poczęstunku można udostępnić za - 10sz
Banany - 25sz (za kiść)
Pierwsze piwo gratis :)
Do każdego zamówienia ponad 100sz dodajemy magiczne zioło :)
Do każdego zamówienia ponad 500sz dodajemy darmowy trunek, potrawę & zupę
Do każdego zamówienia ponad 5000sz dodajemy 25% zniżkę!
Usługi:
Najem pokoi 10sz per night. Wolne pokoje:BRAK
Zamówione numery pokoi (Uklad wygląda tak: jak wchodzimy na pietro to po lewej pokoje: 1-8 a po prawej kolejno pokoje: 9-16):
0. Sulik
1. Dubroles
2. Krondar/Czamber
3. TrzyKawki
4. Rezerwacja
5. Solymr
6. Cradif
7. Xelloss
8. Sir Klesk
9. Danley
10. Gris
11. Hadriel
12. FemmeFatale
13. Orrin
14. Word
15. QQuel
16. BriskShoter
Rozgramianie okolicznych rabusiów \ potworów - 100sz \ +dobrowolna ofiara (szczególnie wojakom) biednym za darmo :)
Ochrona podczas podróży: 20sz / dzień
Dotyczące pracowników:
- Nakazuje się decyzją Zarządu Karczmy czytanie wszystkich postów spod nieobecności pracowników pod groźbą wychłostania i zwolnienia z pracy (przewidywane są 2 upomnienia).
- Nakazuje się z decyzji Starszyzny Karczmy obradującej na chacie kulturalne zachowanie się Pracowników względem siebie jak i gości oraz przypadkowo tu trafiających osób.
Zasady: Nie wolno:
1. Niszczyć umeblowania w pokojach (w głównej izbie no wiadomo jak to w izbie po piciu czyli wolno ale bez przesady:D Jakby doszło do zniszczenia/uszkodzenia w pokoju to trudno jakoś to przebolejemy :D
2. Niszczyc ścian, przesuwać mebli, kopać tuneli, instalować podsłuchu, sprzetu audio-video mającego na celu naruszyc czyjąś prywatnośc, chodzić po dachu (jest w dobrym stanie i niech w takim na bogów zostanie:), włazic po drabinie na dach, czy tez pod okno nie swojego pokoju a także lewitować.
3. Kręcić się, zaglądac, podglądać oraz wchodzić do nie swojego pokoju.
4. Używać czarów w Karczmie oraz w obrebie 250m od niej. Można użyc tylko w celu samoobrony.
Zarząd Karczmy ma prawo zmieniać, dodawać, dowolnie interpretować zasady oraz wykroczenia Bandy :D
Rola Narratora:
Jak sam powiedział. cytat:
"Jestem operatorem zdarzeń losowych w Karczmie; stworzyło mnie szefostwo :) Jeżeli nie wiesz, co ile kosztuje na targu, napisz na forum, że idziesz na targ, a ja będę sprzedawcą i powiem jaka jest proponowana cena. Czasem wbiegnę w postaci jakiegoś niziołka i dam 1000sz za uratowanie mnie od sił zła, a czasem będę deszczem za oknem. Pomogę rozwiązać Wam wiele problemów związanych z Karczmą dążąc do sprawiedliwości. Będę tu 24 h na dobę więc od teraz możecie na mnie liczyć. To ja - wasze przeznaczenie, życzę miłego dnia."
Pensje:
Szef: 25% zarobków Karczmy
Barmani: 40sz na początek
Ochrona: 60sz na początek
Kelnerzy: 35sz na początek
Kucharz: 50sz na początek
Medyk / Szaman: 40 na początek
Pomywacz / sprzątaczka: 35sz na początek
Najemnicy: W celu wyższego zarobku zapraszamy na stanowisko ochrony 15sz + bonusy za ew. zdarzenia
Stolarz: 35sz
by Dubroles - Bard.
i jego pomocnicy :)
____
stan konta Karczmy: TO wie tylko BriskShoter (i nie tylko TO:)
==============================================================
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1
Link do części poprzedniej:

Brisk. [ Chomik ]
Zarząd Karczmy Życzy Miłej Zabawy :D
Serina zawitała do wstepniaka :D

Brisk. [ Chomik ]
buahahahaha sie m i za dużo skopiowało textu powitalnego :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk:D masz posta jeszcze w poprzedniej bo nie zdążylam :D

Brisk. [ Chomik ]
Femme miec mam ale nie do mnie :]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
aaa sorry znaczy do mroofki:D
myliscie mi sie :P

Mrooofka [ because I want it ]
Czemu nie są pogrubiony nicki we wstepniaku???!?!? :D:D Oj Brisk :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
nie ide jutro do budy bo qrwa nie umiem nic na chemie ;(
fuck no;(;(

Mrooofka [ because I want it ]
Oj Agata nie chrzań :D

Brisk. [ Chomik ]
Femme no zapewne jestesmy bardzo podbni z Mroofka :D: D:D:D:D
Mroofka po 1) se daje wstepniak jaki chce :D po 2) nie siedze przy swoim kompie i nie mam tu oryginała :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
pojde jak bedzie Word na caffe :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
dobra ja widze ze tu puchy troche....ide na obiadek
cya :)

Brisk. [ Chomik ]
a ja sem lezem na jakis czas w celach bliżej okreslonych tylko mi :D

Mrooofka [ because I want it ]
Brisk coś dzisiaj z podtekstami gadasz :D

Serina [ I'm not Angel ]
hej! ja tylko na chwilkę, wczoraj mnie nie było bo mi się zachorowało,zresztą mój stan nadal jest wątpliwy:P chcę tylko powiedzieć że nie będę juz tak często tu zaglądać :(:(:( POZDRAWIAM WSZYSTKICH MOCNO!!! P.S będę za wami tęsknić,mam nadzieję że Wy też będziecie za mną :D:D:D

gris [ Generaďż˝ ]
Witammmmmmmm :D :D :D

Mrooofka [ because I want it ]
Serinka--> :( nie moof tak :(
Osioł--> siemka :* <hahaha>

gris [ Generaďż˝ ]
Mroofka --> Co Cie tak smieszy ? :D

następny [ Rekrut ]

Mrooofka [ because I want it ]
Grisiek--> a nie wiem :)

następny [ Rekrut ]
pffff a ze mną to się nikt nie przywita? :-P

MArczusiA_ [ Junior ]
*MArczusiA_ wchodzi i rozgląda sie po karczmie*
Cześć wszystkim :)
*siada przy stoliku i rozmyśla*

Mrooofka [ because I want it ]
Ojoj moja słodka Marietka na karczmie :)
*Mroofka przysiada sie do nija i wyjmuje winko na stół*
Ktoś pije z nami??:]

Mrooofka [ because I want it ]
Next--> cześć :D:D

MArczusiA_ [ Junior ]
Ah Ty robaczQ, całkiem dobre to winko ;)
Moze naprawde chce sie ktos do nas przyłączyć ? :P
ZAPRASZAMY :D

Mrooofka [ because I want it ]
*Mroofka wstaje po czym siada znoof * :)
W głowie mi sie zakręciło :D
*Spogląda na butelkę ktora swieci pustkami*
Przed chwilą była pelna:D

ZeTkA [ ]
brisiak heheh niom ja wstaje przewaznie o 7 i ptaszki juz ledwo cwierkaja a zreszta mieszkam w blokowisku to jedyne co slysdze to grzywacze i sirpowki i inne obsrajdachy pospolite ;)) czytaj golebie ;))
niom a teraz ksiazka czeka wiec wybaczcie znikam
papa
nio i cmokow 102

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka panikujesz :D
Serina szybkiego powrotu do pełnej sprawności :D
ZeTkA miłego wieczoru :D

Mrooofka [ because I want it ]
Brisk... jaa ??!! :D

Brisk. [ Chomik ]
No a kto? :D Ja? :D *śmieje sie* :D

Mrooofka [ because I want it ]
Tak własnie Ty :D *smieje sie bardziej głośniej* ;]

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka a może mnie mylisz z Femme? :D

Mrooofka [ because I want it ]
Nie no coś ty Brisk :D
BTW.Femme jest tearz w teatrze <hahahahhahahhahah> :) a własciwie to już wraca :D

Brisk. [ Chomik ]
A Wy wszystkie kombinujecie :D

Mrooofka [ because I want it ]
No widzish :D:D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
heyah:D

Brisk. [ Chomik ]
Widzieć no eee nie widze ale wiem :D

Brisk. [ Chomik ]
*zarząd czuwa*
*gasi światło*

Brisk. [ Chomik ]
*pojawia sie na dole, zjada śniadanie i wychodzi mówiąc* Witam Banda i póki co papa :D
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
*wie że zarząd czuwa więc przemyka się chyłkiem mając nadzieję że jej nie widać* :D

Brisk. [ Chomik ]
*zarząd czujmy jak zwykle a tym bardziej czujny na łakome kąski więc zaraz zauważa Diamand* :D aaaaa Diamand gdzie sie wybiera? :D
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
*zatrzymuje się w połowie drogi mrucząc coś pod nosem i odwraca się ze zdziwionym niewinnym uśmiechem*
kto? ja? ach nie, ja idę do...eee.... łaźni..? tak, do łaźni... :P :D

Brisk. [ Chomik ]
łaźni ? :D mówisz łażni?:D hmmm moze mojej łaźni ? :D wiesz tam już byłaś i znasz to miejsce więc moze do mojej łaźni a nie tej tu publicznej? :D
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
no skoro proponujesz.... ja nieśmiałam zapytać... :P :D *kieruje się do łaźni Briska* zaraz zaraz.... a już nic :P :D

następny [ Rekrut ]
Kontrola ;-)
*obserwuje, co tu się dzieje i notuje coś w notatniku*
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Misiu cos się stało? :P

Brisk. [ Chomik ]
Diamand czekaj pomoge Ci bo sie pare rzeczy tam zmieniło :D *poszedł za nią* :D
następny [ Rekrut ]
Dobra ja już Wam nie przeszkadzam...
nie musicie mnie odwiedzać w mojej celi :-P :-(

Mrooofka [ because I want it ]
Cześć :D:D

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka czesc :D

ZeTkA [ ]
hello ehkm przyszlam powiedziec dobranoc ;)
az siebei niepoznaje godzina 22 a mnie juz sen mozy ;)
wiec buziaczki cmokaski i ciumkaski

Mrooofka [ because I want it ]
Brisk Ty sie Diamand zajmij :P:P:P
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Brisk dobra dobra :P :D
Mroofka dzień dobry :D :D
Misiu bez tych zakrętów proszę... :*

Mrooofka [ because I want it ]
Zetka--> :D:D Good Night :)

Brisk. [ Chomik ]
ZeTkA papa i miłych snów :D branoc :D
Diamand znaczy sie ide za Tobą :D Ja Ci tylko pokaże gdzie co jest no i popilnuje Cie :D
Mroofka własnie to robie :D
następny [ Rekrut ]
nie zakręty tylko prosta prawda...
skoro jestem zbędny to idę
żegnam

Mrooofka [ because I want it ]
Brisk--> tak przy ludziach i innych rasach ??:)

Mrooofka [ because I want it ]
Next --> zostań bo zostane sama z nimi :D

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka przeciez my do pokoju mojego wejszliśmy :D Bez panik prosze :D

Mrooofka [ because I want it ]
No jassne :D do łazienki :D

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka tak mojej prywatnej w moim prywatnym pokoju :D Przecie w Zarządzie siedze :D

Mrooofka [ because I want it ]
No własnie Brisk, i niby nic tam sie nie dzieje ?? :D:D

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka wybacz ale to już pozostanie między Diamand i mną :D

Mrooofka [ because I want it ]
Buhahaha.. Brisk wiedziałam :D

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka pfffffff :D a tam zaraz wiedziałaś :D w szachy gramy :D

Mrooofka [ because I want it ]
No a o czym ja mowie??! Przecież pisze ze wiedzialam ze w szachy gracie:)

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka ja Cie tylko sprawdzam :D

Mrooofka [ because I want it ]
Brisk... Tiaaa :D Jassne :D

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka ales Ty dziś w jakims takimdobrym humorku :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Yooo :D hehe :D
I branoc :D

Mrooofka [ because I want it ]
No widzicie :D:D Dobra ja tez lece :D good night :*

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka dobranoc :D
SySuś a kysz :D
*zarząd gasi światła* :D

Brisk. [ Chomik ]
*zarząd patrzy*
QQuel [ Master of Puppets ]
Eja, wróciłeeeem! Mam nadzieję, zostać tutaj na dłużej. Gryfy mi się nudzą powoli.
*Centaur zbliża się do karczmaża*
Dajże tu piwko jedno milutki!
*Odchodzi i spogląda na "powitalny zwój" zawieszony obok drzwi"
Żeście to lekko mówiąc spartolili... Gdzie piękne zdjęcia? Gdzie "wytłuszczenia"? Coś mi się zdaje, że zarząd się nie sprawdza!
*Śmiejąc się centaur odsuwa jedno z krzeseł i siada na jego miejscu"
Gdzie to piwo!?
PS: Heyah spowrotem panowie.
Pozdrawiam Quel/QQuel

gris [ Generaďż˝ ]
Witam :( łeeeee zaraz ide do dentysyty :(

Brisk. [ Chomik ]
*zarząd se pozwala na wiecej bo jedynie zarząd przesiaduje tu non stop* :D
a poza tym....
QQuel witam :D
Solymr [ Komandor ]
haha dzis sa moje urodziny 14 lat skonczylem
czego mi zyczycie ??? :D

Brisk. [ Chomik ]
Solymr no to szystkiego naj :D a życze Ci szybkich wakacji :D

Brisk. [ Chomik ]
*zarząd czuwa* :D

ZeTkA [ ]
brisiak hehehe jak to milo wiedziec ze ktos nad nami czuwa ;))))))
sol a to wszystkiego naj naj lepszego ;)
kolejny kwietniowy heheh jak mi milo wiedziec ze sa tutaj moi pobratyncy hehehe
gris jak tam dentysta przezyles ???
niom buziaczki dla kazdego ;))

Brisk. [ Chomik ]
ZeTkA kwietniowi? :D moze wiecej szczegółów :D bo tak to szystkiego naj :D papa :D

ZeTkA [ ]
brisiak hehehe ja jestem urodzona tego dnia co tytanik pierdyknal w gory lodowe ;))
a dzien przed tym jak zatonal ;)))
a tak ogolnie co takie pustki w karczmie juz sie szykujecie na wyjazdy weekendowe czy cio ??
a moze w wawce utkneliscie heheh
niom buziaczki kochani ;)

Brisk. [ Chomik ]
ZeTkA o mi te pustki nie przeszkadzaja i są na reke bo nie musze tak tu pilnować :D

ZeTkA [ ]
brisiak ehehehe nio tak tu mas zracje ;))
to ja skoro tu taki maly ruch szybciutko posprzatam i wystroj wiosenny przyodzieje ;) jesli pozwolisz rzecz jasna ;)

Brisk. [ Chomik ]
ZeTkA no masz oczywiście że pozwole :D czuj sie jak u siebie w domu :D

ZeTkA [ ]
brisiak a no dziekuje ;))
mysle ze kwiatki na stolach i motyli na firankach nikogo nie uraza ;)

Brisk. [ Chomik ]
nie ma za co :D a i na pewnie nikt sie dotkniety nie powinien poczuć :D

ZeTkA [ ]
heheh czasem jak zapalpie dziwnego lekko wkurzonego humorku
to na sprzatanei mnie sie bierze ;))

Brisk. [ Chomik ]
no lepsze sprzątanie niż znęcanie sie np nad facetami :D

ZeTkA [ ]
ty mi juz nic nie mow o facetach bo to jesta wlasnie to co doprowadza meni do szalu ;)

Brisk. [ Chomik ]
ZeTkA no juz za późno żebym udawał np kobiete :D

Mrooofka [ because I want it ]
Cześć Wam :*:)
Btw. Ile ta część już jest... :] jakies trzy dni :P

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka czesc :D i niech tak pozostanie :D

ZeTkA [ ]
mrofka witanko a co nei moze byc 3 ;)))
brisiak ee tam w sumei to tylko taki jeden facet mnie wkurza i to bardzo ;) bo nikto go nei przeszkolil jak obchodzic sie z zetkami heheh

Brisk. [ Chomik ]
ZeTkA no tak instrukcja obsługi wazna rzecz :D

Mrooofka [ because I want it ]
Zawsze jedna cześć sie utrzymywala przez kilka godzin tylko :)

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka tylko wtedy jak zjawiali sie niemile widziani tu statsiarze :D

ZeTkA [ ]
brisiak no ba szczegolnie ze zetki sa bardzo skaplikowanymi zyjatkami ;)) zamiast powietrza potrzebuja przytulania a zamiast jedzenia calusow ;)
mrofka a no jakos ludziki sie chyba wakacjonuja i mnie ma kto pisac ;))ale ja obiecuje z eznad morza bede do was pisac ;))

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka nawet w czasach gdy przesiadywała tu stara Bandfa to czesci były zazwyczaj 1-2 dniowe :D

Brisk. [ Chomik ]
ZeTkA eeee to jakiś nadwyraz skomplikowanych technicznych nowinek tam nie widze :D

Mrooofka [ because I want it ]
Eee tam :) Brisk coś smucisz :D ta jest wyjątkowo dlugo :P

ZeTkA [ ]
brisiak hehehe no widzisz a moj facet widzi same skomplikowane nowinki ;))
heheheh
badfa powiadasz ;)

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka póki co Ty jęczysz :D ja mówie to mi nie przeszkadza i wole by tak było niż 65% postów typu: Czesc, WItam Yoo, Jak leci :D

Brisk. [ Chomik ]
ZeTkA no bo nam trzeba wszystko dokładnie czasami pokazać :D
Bnada Banda :D
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Hmm postaram się nie użyć żadnego z wyżej wymienionych:
Dobry wieczór :) :D

ZeTkA [ ]
dobry dobry diamand ;))
brisiak mowisz ze trzeba tak ordynarnie paluchem pokazac ;))chyba wezme twoaja wskazowke do serca ;))

Brisk. [ Chomik ]
Diamand czesc czesc :D hmm za chwilke sie zgłosze grzeczniutko do Ciebie :D
ZeTkA dokładnie :D

ZeTkA [ ]
brisiak oki ja biore twoja wskazowke i ide ja dokladne przemyslec ;))
zostawiam was samych kochani ;))
papa i cmokow 102
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Brisk ? :) "grzeczniutko" no no nie spodziewałam się tego po Tobie :P :D
Zetka bo panowie się nie lubią bawić w subtelności i aluzje niestety :)
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Oj przepraszam... Zetka papa :)

Brisk. [ Chomik ]
ZeTkA papa milusińskich :D
Diamand niegrzeczniutko bedzie pózniej :D :P

gris [ Generaďż˝ ]
Witaaaaaaaaaaammmm :D witam :D

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
bry :]
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Brisk trzymam Cię za słowo :P :D
Gris witaaaaj :P :D
Danley bry :D

gris [ Generaďż˝ ]
Danley --> Zapomniales o - "w morde" :P
Diamand :D co robimy ? :D
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Gris jestem do Twojej dyspozycji :P :D

gris [ Generaďż˝ ]
Co masz na mysli ? :D Diamand :D
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
pytasz co robimy - zdaję się na Twoją intuicję (ubezpieczenie już mam :P) :D więc jestem do Twej dyspozycji :P :D

gris [ Generaďż˝ ]
hmmm :D po Co Ci ubezpieczenie ? :D tzn jakie masz ubezpieczenie ? wrazie czego ? :P
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
powiedzmy że na nieszczęśliwe wypadki :P jakby się zdarzył nieszczęśliwy wypadek :P
jestem przezorna :P

gris [ Generaďż˝ ]
Ojj nie pobawimy sie :D (!!) Ja musze leciec :D pomysle do jutra co bedziemy robic :D narazka :D
Bywajcie :D

Brisk. [ Chomik ]
Diamand dobrze wiedzieć :D hehehe
Osiołek cze i papa :D
Danley YoO pijaku :D

Brisk. [ Chomik ]
*zarząd patrzy*

ZeTkA [ ]
bry dzien w ten przesliczny poranek ;))
juz po porannym chlapanku i moge sobie leciec na zajecia ;)
wiec buziaczki zostawiam i zmienie kwiatka wode na stolikach ;))

Brisk. [ Chomik ]
ZeTkA czesc i miłego dnia :D
ZeTkA [ ]
brisiak witaj witaj ty jak zwykle na strazy ;))

Brisk. [ Chomik ]
ZeTkA no kazali to pilnuje :D

ZeTkA [ ]
hehehe a no to pilnuj dzielnie ;))
a ja pojdze poszukac sponsora na darmowe trunki dl a naszych klientow ;)) hehehe
nio ale najpierw zachacze o uniwerek
papa i cmokow 102

Brisk. [ Chomik ]
ZeTkA papa miłego dnia i owocnych poszukiwań :D

MArczusiA_ [ Junior ]
*MArczusiA_ zachodzi do Karczmy i rozgląda się czy nie ma Mroofki...*
*Lecz nie widzi jej na horyzoncie i siada przy stoliku*
*Rozmyśla*

Serina [ I'm not Angel ]
*puufff i nagle pojawiła się Serina najlepsza masażystka:P:P* uuu ale cicho :D:D ja tylko na chwilke się zapowiedzieć że jutro tu wpadnę,przygotujcie się psychicznie i fizycznie :P:D:D pozdrawiam :*:*:**znika*

ZeTkA [ ]
bry wieczor ;)))
serina i ty dopiero mi teraz mowisz ze jestes masazysztka i to swietna w dodatku a ja tu biedna stekam i placze ze mnie plecy bola od wiecznego biegana to tu i tam ;) ehhhh obiecuje ze tez odwdziecze sie masazem tez podobno nienajgorszym ;))
brisiak co ty na to zeby sponsorowalo nas zoo heheh dzis spedzilam tam pol dnia ;))
nio a teraz znikam poczytac sobei i przygotowac sie do wyjazdu ;)) do tesciowej heheh ;))

Brisk. [ Chomik ]
ZeTkA może być :D
*zarząd patrzy*:D
następny [ Rekrut ]
A niech se patrzy i tak nie zobaczy że wyżeram jego zapasy z lodówki :-P
a, i nie zapomnijcie porobić zdjęć na tym spotkaniu :-P

Serina [ I'm not Angel ]
Ha! jak tam nastawienie psychiczne i fizyczne na moją dłuższą obecność tutaj? :P:P witam tak w ogóle:D to mały testing ja na chwilkę :D:D

Serina [ I'm not Angel ]
hmmm niech zarząd tak nie patrzy tylko się odezwie:P:P ZeTkA nie ma sprawy z masażem:):):)

Brisk. [ Chomik ]
Serina zarząd zalicza własnie 24h bez snu i idzie sie spróbowac przespać bo przed zarządem ciężka noc zwłaszcza po 23 :D

Serina [ I'm not Angel ]
to miłych snoof,niech Ci sie przyśnię:P:P dobradzień :D:D

następny [ Rekrut ]
Brisk --> dlaczego? a może przez kogo? :-P
i zdjęcia mają mieć dobrą jakość :-D chcę mieć dowody jak bardzo się upiliście eee to jest dobrze bawiliście :-P

Brisk. [ Chomik ]
Serina skoro chcesz to nie ma sprawy :D
branooc :D

Brisk. [ Chomik ]
nastepny zdjęcia być będa ja tego dopilnuje i dopilnuje żeby mich nie było :D

Brisk. [ Chomik ]
mich = moich
i ide bo mi sie wszystko rozmazuje już przed łoczętami :]

Serina [ I'm not Angel ]
oo następny :):):) witaj!
Brisk ja nie chcę to Ty chcesz,tylko o tym nie wiedziałeś:P:P:D

następny [ Rekrut ]
Brisk --> aha czyli Ty załatwiasz zdjęcia reszty a reszta dostarczy mi Ciebie :-D

Serina [ I'm not Angel ]
to tak specjalnie:( jak ja jestem to nikogo nie ma:( buuuu *bierze wino i siada w fotelu przy kominku* aż się napiję:P
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Serina - ja jestem...
chyba...
następny [ Rekrut ]
Taaa wiem że mnie się nie zauważa...
a reszta jest teraz chyba na spotkaniu, o ile to dzisiaj :-P

Serina [ I'm not Angel ]
Diamand no z tego co widzę to jednak jesteś:):)
nastepny wybacz Ty zawsze tak się ukrywasz nie umiem wyczuć czy jesteś czy nie:D:D:D
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Serina a szkoda :)
dobranoc, idę i nie wrócę pewnie do wtorku... a może nigdy...

Serina [ I'm not Angel ]
ja też już idę:):) dobranoc Diamand :):):) dobranoc wszystkim:) papapapa
Diamand wróć lepiej:)
Garbizaur [ CLS ]
Witam ostatni raz przed wejściem do UE.
I w sumie żegnam, bo przed chwilą wróciłem z pracy i strasznie chce mi się spać.

Serina [ I'm not Angel ]
witaj Garbizaur i miłej nocy w UE:D:D
Garbizaur [ CLS ]
Serina ---> dzięki i nawzajem.
Zieeeeeeeeeeeeeeeff! Idę spać pa.

Brisk. [ Chomik ]
*zarząd ledwo ledwo ale czuwa*
Diamand ja Cie tu chcem widziec częsciej :D

Solymr [ Komandor ]
witam wszytkich :D
widze ze karczma przyozdobiona z okzaji wejscia do unii europeskiej :D

Brisk. [ Chomik ]
Solymr hehehe skoro tak mówisz :D

Mrooofka [ because I want it ]
Witam Was :D
Brisk----> mówiłam ze ta część pobije rekord :D

Serina [ I'm not Angel ]
hej! :) hmmmm.... a może masaż ktoś chce??:P dzisiaj taki piękny dzień,że nie odmówię (czy ja wogóle kiedyś odmówiłam?:D:D)

Mrooofka [ because I want it ]
Ide sobie pograć :D

Serina [ I'm not Angel ]
hej Mroofka i papapa :):)

Brisk. [ Chomik ]
Serina ja jestem taki zmęczony że nawet nie dam rady dać sie wymasować komuś :D

Serina [ I'm not Angel ]
Brisk ale ja to zrobię delikatnie :):) tak że odpoczniesz sobie,i nic nie będzie Cie bolało :D

Serina [ I'm not Angel ]
dobra idę:):) pozdrawiam wszystkich:D papapa :*:*:*

Brisk. [ Chomik ]
Serina papa miłego dnia :D

Mrooofka [ because I want it ]
:)
Trza postatsować zeby nowa czesc wyszła :D
Garbizaur [ CLS ]
Oj widzę, że w tak piękny niedzielny poranek wszyscy poszli na spacerek. Nikogo nie ma w karczmie.

Serina [ I'm not Angel ]
przypyszczam tak jak Garbizaur że wszyscy na spacerku :D:D, to ja też idę :P pozdrawiam:):):)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Eh witajcie kochani :)
jak ja dawno nie byłam tu:D

Brisk. [ Chomik ]
*zarząd patrzy*

gris [ Generaďż˝ ]
Brisk :) nie statsuj tym :P

Brisk. [ Chomik ]
Osiołek pocałuj mnie :D w ciągu ostatnich 3 dni napisałem w sumie może 10 postów :D
jestem na odwyku i mam ciekawsze inne zajęcia głównie :D

gris [ Generaďż˝ ]
No to nie musisz nadrabiac odpowiedzimi typu :D * zarzad patrzy * :D
A gdzie mam caloiwac ? :D

Brisk. [ Chomik ]
Robiłem, robie i dalej mam zamiar robić co kce :D
Całowanie to propozycja nie dla Ciebie :D

gris [ Generaďż˝ ]
Osiołek pocałuj mnie :D - zawuazyłem co innego z zwiazku z propozycja :D
Czyli mam racje ? :D ze statsujesz ? :P :P 1:0 ?

Brisk. [ Chomik ]
hehehe :D to nie pij tyle to bedziesz widział to co nalezy :D

gris [ Generaďż˝ ]
Oj Oj kto tu pil to pil :D nie masz wymowek prawda ? :D Powiedz! No przyznaj sie!
QQuel [ Master of Puppets ]
Kurde będzie że kłamie, bo znowu mnie z tydzień nie było:P.
*Centaur spogląda za ladę*
Podajże jedno piweńko, na to jeszcze mnie stać.
Mam nadzieję, że zostanę dłużej tutaj, oby:P.
Pozdrawiam QQuel/Quel

gris [ Generaďż˝ ]
QQuel, a miales wpadac co dzien :P
Cradif [ Pretorianin ]
*wchodzi do karczmy*
OOO!! witam gris jak tam
od dzis postaram se byc tu co dziennie

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
czesć Wam...znow :D
ja dzis prawie caaaaaaaaaly dzien przy kompie....oczy mnie nie bola ale tak jakos klatkują ;P
boshe ja umre:P

Brisk. [ Chomik ]
*zarząd odpoczywa*

Mrooofka [ because I want it ]
Siemka :)
Brisk --> koniec odpoczywania :D
*przeszkadza mu* :)
Andrewlee [ BFXXJ ]
Czy ten głodny troll lubi buraki :)?

Brisk. [ Chomik ]
Mroofka Ty akurat możesz przeszkadzać :D
Andrewlee Ciebie ostatnio wszedzie pełno :D
Andrewlee [ BFXXJ ]
Brisk -------> W koncu jestem burakiem, a to do czegos zobowiazuje :)
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
A ja nie jestem buraczkiem, ale jestem :) bez sensu prawda? tak miało być :)

Brisk. [ Chomik ]
**********************************
KONIEC CZĘŚCI 171 ZAPRASZAMY DO 172..............
**********************************************