GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Knight Online - Reconnaissance Report

25.04.2004
06:00
smile
[1]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Knight Online - Reconnaissance Report

W Knight Online mozna dostac questa polegajacego na odnalezieniu 5 enemy scout, ktore beda mialy cos, co okresla sie jako 'reconnaissance map'. Te mapy nalezy oddac zleceniodawcy questa. Gdzie tego szukac? Prosze o screena mapy z zakreslonym obszarem El Morad.

Ps.
Prosze nie pisac, ze jest jakis cykliczny o KO na tym forum, bo wiem o tym doskonale. Nie pytam w tym watku, bo tam malo kto wie cos konkretnego o grze.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-25 06:30:52]

25.04.2004
09:22
[2]

Gambit [ le Diable Blanc ]

rothon --> Z tego co się orientuję to oni troszkę mobilni są...ale jak znajdziesz zleceniodawcę, to powinno być już łatwiej. W razie gdybyś nie zaglądał na stronkę KO, podaję info o tym queście:

Talk to the captains in your own nation[Fargo(345,1700) or Falkwin(1705,330)] about the reconnaissance quest. Obtain a reconnaissance order from the captain and take it to a scout [Karus(1880,1240) El Morad(110,410]]. You’ll receive a reconnaissance report from him. Locate and capture 5 reconnaissance map from the enemy scouts in this area and return them along with the reconnaissance report to the captain. You’ll be rewarded with 368,000 experience points.

Szukaj w okolicach tych scoutów...

25.04.2004
09:35
[3]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

No OK. Ale ja nie wiem gdzie to jest.
Co znaczy mobilni? Co znaczy, znajdziesz zleceniodawce? Juz go znalazlem.

25.04.2004
09:40
[4]

Gambit [ le Diable Blanc ]

rothon --> Bazując na tym, co napisałem wyżej napisz kogo znalazłeś, a kogo nie możesz znaleźć...

25.04.2004
09:44
[5]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Nie pamietam jak sie gosc nazywal, ale mam kwit, ktory nazywa sie 'Reconnaissance Order'. Teraz trzeba znalezc mapy. Pytam gdzie?

25.04.2004
09:46
[6]

Gambit [ le Diable Blanc ]

rothon --> Według tego, co napisałem wyżej, Order, musisz zanieść scoutowi (namiary podane) Od niego dostaniesz Report i wtedy szukasz tych kolesi z mapami. A szukasz ich gdzieś w okolicach tego scouta.

25.04.2004
09:50
[7]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Dobrze, ok, ale cale rano lazilem i nie moge znalezc zadnego cholernego 110, 410. Dlatego chce zobaczyc na mapie, gdzie to jest. Poza tym mam jeden Order. I co to za kolesie w okolicach? Ludzie?

25.04.2004
09:54
[8]

Gambit [ le Diable Blanc ]

rothon --> Na mapie nie wiem, bo jeszcze tego nie robiłem. Ty grasz Orkiem, czy człowiekiem?

25.04.2004
09:54
[9]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ludziem.

25.04.2004
09:58
[10]

Gambit [ le Diable Blanc ]

rothon --> Puszczę wici w klanie. Ktoś już pewnie to zrobił i może da lepsze namiary. Be patient :)

25.04.2004
10:00
smile
[11]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Super! Bede wdzieczny :-))

25.04.2004
10:06
[12]

Mazzop [ spamer ]

droga do scoutow z Piany ... gdzies miedzy nimi kreci sie Recon, od ktorego trzeba wziasc raport za orders /wystarczy z nim pogadac, tzn zaznaczyc i postapic jak z innymi NPC/ no a potem tylko załatwić 5 scoutów ...

25.04.2004
10:08
[13]

Mazzop [ spamer ]

btw, to jest na takiej gorce, wiec troche trudno zauwazyc, ale jak juz bedziesz w tej okolicy to po koordynatach wal :)

25.04.2004
10:15
smile
[14]

Gambit [ le Diable Blanc ]

rothon --> Oto informacje od dowódcy mojego Klanu:

1. Kapitan jest w Piana (ale jego już znalazłeś)
2. Teleportujesz się do Eslant Gate (na 95%) albo jakiś inny Gate, jednak nie Lunar
3. Od teleportu idziesz kawałek w prawo. Zresztą patrz na koordynaty. Powinieneś znaleźć kolesia, któremu oddajesz reconnaissance order i dostajesz reconnaissance report.
4. Idziesz sporo w prawo i powinieneś trafić na grupę żołnierzy do rozwałki. Pomiędzy nimi jest scout z mapą.

Quest jest podobno dość ciężki do zrobienia w pojedynkę.

Daj znać czy informacja się przydała.

25.04.2004
10:18
[15]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Dobra, nie rozumiemy sie. Ja mowie, ze nie wiem jakich skautow, ale wiem, ze cos jest w drodze z Piany do skautow. Koncze temat. Pozdro.

25.04.2004
10:21
smile
[16]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Dzieki Gambit. Sprawdze to. Ale, ze dzialam w pojedynke, to... pewnie tylko sobie popatrze :-))

26.04.2004
08:34
smile
[17]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Gambit--> Czy wiesz moze dlaczego nation punkty stracilem nie biorac udzialu w zadnej wojnie? I czy grozi mi cos za to, ze ich nie uzupelniam? (ciagle mi wrzeszczy, ze nie mam nation points, ale to cholera strasznie duzo kosztuje:-)

26.04.2004
08:43
[18]

Gambit [ le Diable Blanc ]

rothon --> Nie mam pojęcia :(. BTW jak tam misja z mapami? Udało Ci się coś zrobić?

26.04.2004
08:48
smile
[19]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Gambit--> Teleportnalem sie do Eslan Gate, ale nikogo nie spotkalem. W sumie porzucilem na razie to zadanie. Moze zrobie je, gdy uda mi sie zebrac jakas partie, bo poki co to sam jestem :-)

26.04.2004
08:56
smile
[20]

Mazzop [ spamer ]

Co do national points, to prawdopodobie zginąłeś 2 razy /za każdym razem traci się ich 50/ z rąk gracza Orka podczas inwazji albo w Colony.

A w sprawie Reconnaissance Report to nie wiem co może bardziej pomóc od mojej mapki :), z Eslant Gate też można się tam udać, trzeba tylko iść na południe spory kawałek ...

26.04.2004
09:02
[21]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Mazzop--> Z rak gracza Orka? Niemozliwe, nie bralem udzialu w zadnej inwazji, mam dopiero 30 level, a bitwy chyba od 40 sa.

O cholera, Mazzop, dopiero teraz zobaczylem, ze dales linka z mapa :-))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-26 09:04:02]

27.04.2004
07:08
smile
[22]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Sprawdzilem tych Scout Wariorrow i faktycznie na moim poziomie zrobienie tego questa nie wydaje sie mozliwe. A nawet jezeli, to byloby to zbyt kosztowne. Faceci sa na tyle silni, ze pewnie uzylbym z 10 flaszek na jednego, zeby go zaciukac. A i to uznalbym za dobry wynik. Straciwszy polowe lajfa (calego mam 620 chyba) zabralem temu scoutowi jakies 10% zycia, a i tak szybko to nadrobil, bo ma te ceche, ze sie regeneruje. No nic, kosciupy musza pozostac w mojej bitewnej rozpisce :-)))

27.04.2004
10:12
[23]

XoniKss [ Legionista ]

chłopie kim ty grasz ? wez sobie jakiego łucznika i w dwoch ich zaciukacie ... albo poros kogos z klanu kto to juz ma zeby ci pomogl ... oplaca sie to zrobic bo sporo expa daje jak na twoj lvl

27.04.2004
10:15
smile
[24]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Z klanu mowisz? Mmmmm *kreci glowa* Jestem singlem i na razie tak zostanie. Jak dotad nie spotkalem nikogo z kim chcialbym byc w jednym klanie.

27.04.2004
10:38
[25]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

rothon ---> A jaki masz lvl? Ja ten quest robiłem warriorem zdaje się na 20 którymś lvl i poszło bez problemu. Odciągałem po prostu po jednym i waliłem cały czas. A nagroda jest tego warta, bo dostałem coś koło 360tys exp, więc jeden lvl dostałem.

27.04.2004
10:42
[26]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Neo_zion--> Warrior (31). Ale nie idzie mi jakos tak dobrze jak tobie. Polowa lajfa przy jednym uderzeniu. Z jednym. Chyba, ze mialem jakiegos cholernego pecha. Jakie parametry ma ten wariorr? A quest jest faktycznie z serii 'level up' bo dokladnie dostaje sie za niego 368.000 expa.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-27 10:43:21]

27.04.2004
14:38
[27]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

rothon --> Nie wiem jakie miał wtedy, ale teraz ma znacznie większe, w końcu teraz jest różnica prawie 20 poziomów. Spróbuj kupić zieloną perłę, albo zdobyć ją w lochach Abyss. Ona daje 750HP na 30 sekund, więc błyskawicznie uzupełnia je, jeśli oberwiesz.

27.04.2004
16:04
smile
[28]

mruwek [ da ANT ]

Neo_zion ------------> ten quest sie robi od 30 lvl, wiec nie mogles robic kolo 20 :P

rothon ----------> jesli grasz na cypher to ci pomoge, wejde pristem i cie bede leczyl bo jak wiadomo ten kto wiecej skatuje npc dostaje itemy z niego a bedac w party moze pojsc do tej drugiej osoby a mapy niemozna przekazywac miedzy soba. ;)

27.04.2004
17:10
smile
[29]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

mruwek--> Haaaa, chetnie przyjme taka pomoc, tylko ze mna jest troche bol, bo po poludniu mam kiepskie transfery (za bardzo obciazaja mi siec kaazowcy) dlatego gram rano. Czyli w gre wchodza weekendy (czasem popykam z pol godziny przed praca, ale to jes ok. 5:30 :-)). No i nie wiem, czy 31 level to jednak nie za malo nawet przy wspomaganiu :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-27 17:20:31]

27.04.2004
17:39
smile
[30]

mruwek [ da ANT ]

rothon -----------> 31 wystarczy, ja zrobilem w ten sposob ze priest mnie leczyl na 30 lvl

27.04.2004
17:42
smile
[31]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Skoro tak mowisz...

28.04.2004
10:10
[32]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

mruwek --> Może i tak, dlatego napisałem, że robiłem go na 20 którymś lvl, więc może to był i 30. Nie przywiązywałem do tego wagi.

30.04.2004
06:47
smile
[33]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Tadaaaaam! Zrobilem! I to sam. Chyba jeszcze dlugo bede lazil sam :-)))
Dziekuje wszystkim za pomoc! Jakby co, to chetnie z kims pohandluje na Cypher. Chetnie kupie magiczne albo rzadkie przedmioty.

30.04.2004
15:50
[34]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

rothon --> No i gratulacje :) Ja trochę się nabrałem, bo po zaniesieniu rozkazu i odebraniu expa okazało się, że quest jest ciąle dostępny. Myślałem, że można go wykonać kilka razy, liczyłem też, że to może jakiś bug w grze. Niestety nic to nie dało. Dziwne, bo generalnie po wykonaniu questa, nie powinien być już dostępny, a można wziąć rozkaz, zanieść go do strażnika, pozostali strażnicy też mają mapy, ale zleceniodawca już nie przyjmie misji.

01.05.2004
07:45
smile
[35]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Neo_ziom--> Tez to zauwazylem. Zrobilem wszystko drugi raz, a tu... kupa :-))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.