
Mad Vert [ Konsul ]
znalezione w sieci - Don`t worry, be happy :)
Mi to poprawiło chumor...

JBJ [ Pretorianin ]
mile :) chodz juz to kiedys widzialem...
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
hihi mi tez poprawilo Humor....

guzol [ LEXUS ]
Też mi się podoba:) Fajne

34io [ Konsul ]
niezłe
bone_man [ Powered by ATI ]
Kiedys to na gg dostalem, ujdzie w tloku.

SoulHunter [ Bad Boy ]
całkiem fajne

kakoon [ Generaďż˝ ]
moze byc tylko po co one maja zarysowane dupy???

iNkogNitO [ Pretorianin ]
kakoon--> w tym właśnie jest sens przesłania.. :D:D:D:D

tomirek [ ]
jeszcze za raczki powinni sie chwycic :) Ot fajna pioseneczka, przerobiona na gejowska animacje :)
PS. Nie jestem hompfobem :) Tak mi sie skojarzylo tylko hehehehehehe
Tyrone [ Generaďż˝ ]
mi sie nie podoba

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]
moze byc :)

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
spoko :)
Dayton [ Generaďż˝ ]
a mnie sie nie podoba jest glupie :/

Pvt. Creak [ Criav ]
może by mi się podobało bardziej, gdyby nie to, że słyszałem już tą piosenkę ostatnio kilkadziesiąt razy...

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Jak dla mnie OK

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Znam to...a utwór mi się podoba:)
Zacker [ Stanley ]
Fajne :) Już jest w ulubionych :)

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
fajne ale strasznie stare :]
mar-rol [ Konsul ]
już to widziałem... to taka kartka w onecie chyba była
klawisz11 [ Pretorianin ]
fajne:)

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
temu czemuś widac pupe :-)
ciekawe...
Anarki [ Demon zła ]
było...ale fajne..:) mi tez poprawilo humorek...

eJay [ Gladiator ]
Bardzo milusie.thx i to wleikie:)

xanat0s [ Wind of Change ]
Poprawilo mi humor po 1 z matmy :)
Tylko po co tym kolesiom zadki widac???

Conroy [ Dwie Szopy ]
Ja bym wolał, żeby ci dwaj pod koniec wpadli do wody i żeby ich zeżarł rekin! Hahaha!
Tak, wiem, głupi żart. Ale flash też :/.

KaGieBe [ !!! ]
całkiem fajne :P
fajnie pociemnione byly te kulki od tylu... fajnie to wyszło !
VmacV [ Konsul ]
fajne...tylko fajne
maVes [ Konsul ]
No takie se :)

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
humor mi siępoprawił :)

34io [ Konsul ]
mi sie poprawil na chwilke

childlike [ Konsul ]
fajnie sie tak na chwile oderwac od szarej rzeczywistosci
Mad Vert-->thx

techi [ Legend ]
Nie, no po prostu się załamalem... Kurde tak głupie, ze aż smieszne :)

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
I od razu jest mi lepiej :D:D
..:DOBRE:.. <<<

wich3r [ Sprzedam nerkę ]
hehe fajne :)
CrazyMan [ Ur-Shak ]
niezle :)

Rellik [ Kuciland seeker ]
dobre :) Przy okazji tego przypomnialo mi sie "Don`t hurry be laggy" :)

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
bardzo pozytywne :) odrazu usmiech wraca na twarz :)
Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
a ja powiem krótko i jakże kulturalnie- WYJEBANE

technior [ Konsul ]
A tutaj macie coś jeszcze na poprawę humoru !
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
technior <--- nie chce Cie dobijac ale to juz BYŁO :P

ejb [ Centurion ]
gra gitara

Zacker [ Stanley ]
Było, ale jest super :))))
technior [ Konsul ]
Arcy Hp -->wcale nie czuje sie dobity-jeśli nawet było to dosyć dawno temu i warto to przypomnieć !

Qba Dębowy [ Konsul ]
spoczko