GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

znalezione w sieci - Don`t worry, be happy :)

22.04.2004
00:05
smile
[1]

Mad Vert [ Konsul ]

znalezione w sieci - Don`t worry, be happy :)

Mi to poprawiło chumor...

22.04.2004
00:10
smile
[2]

JBJ [ Pretorianin ]

mile :) chodz juz to kiedys widzialem...

22.04.2004
00:11
[3]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

hihi mi tez poprawilo Humor....

22.04.2004
00:36
smile
[4]

guzol [ LEXUS ]

Też mi się podoba:) Fajne

22.04.2004
13:30
smile
[5]

34io [ Konsul ]

niezłe

22.04.2004
13:32
[6]

bone_man [ Powered by ATI ]

Kiedys to na gg dostalem, ujdzie w tloku.

22.04.2004
13:38
smile
[7]

SoulHunter [ Bad Boy ]

całkiem fajne

22.04.2004
13:41
smile
[8]

kakoon [ Generaďż˝ ]

moze byc tylko po co one maja zarysowane dupy???

22.04.2004
13:50
smile
[9]

iNkogNitO [ Pretorianin ]

kakoon--> w tym właśnie jest sens przesłania.. :D:D:D:D

22.04.2004
13:53
smile
[10]

tomirek [ ]

jeszcze za raczki powinni sie chwycic :) Ot fajna pioseneczka, przerobiona na gejowska animacje :)

PS. Nie jestem hompfobem :) Tak mi sie skojarzylo tylko hehehehehehe

22.04.2004
14:00
[11]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

mi sie nie podoba

22.04.2004
14:16
smile
[12]

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]

moze byc :)

22.04.2004
14:17
smile
[13]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

spoko :)

22.04.2004
14:28
[14]

Dayton [ Generaďż˝ ]

a mnie sie nie podoba jest glupie :/

22.04.2004
14:31
smile
[15]

Pvt. Creak [ Criav ]

może by mi się podobało bardziej, gdyby nie to, że słyszałem już tą piosenkę ostatnio kilkadziesiąt razy...

22.04.2004
14:37
smile
[16]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Jak dla mnie OK

22.04.2004
14:46
smile
[17]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

22.04.2004
14:53
[18]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Znam to...a utwór mi się podoba:)

22.04.2004
15:03
[19]

Zacker [ Stanley ]

Fajne :) Już jest w ulubionych :)

22.04.2004
15:05
smile
[20]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

fajne ale strasznie stare :]

22.04.2004
15:50
[21]

mar-rol [ Konsul ]

już to widziałem... to taka kartka w onecie chyba była

22.04.2004
15:55
[22]

klawisz11 [ Pretorianin ]

fajne:)

22.04.2004
15:57
smile
[23]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

temu czemuś widac pupe :-)
ciekawe...

22.04.2004
16:03
[24]

Anarki [ Demon zła ]

było...ale fajne..:) mi tez poprawilo humorek...

22.04.2004
16:38
smile
[25]

eJay [ Gladiator ]


Bardzo milusie.thx i to wleikie:)

22.04.2004
16:44
smile
[26]

xanat0s [ Wind of Change ]

Poprawilo mi humor po 1 z matmy :)

Tylko po co tym kolesiom zadki widac???

22.04.2004
16:46
smile
[27]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Ja bym wolał, żeby ci dwaj pod koniec wpadli do wody i żeby ich zeżarł rekin! Hahaha!

Tak, wiem, głupi żart. Ale flash też :/.

22.04.2004
16:56
smile
[28]

KaGieBe [ !!! ]

całkiem fajne :P
fajnie pociemnione byly te kulki od tylu... fajnie to wyszło !

22.04.2004
17:00
[29]

VmacV [ Konsul ]

fajne...tylko fajne

22.04.2004
17:53
[30]

maVes [ Konsul ]

No takie se :)

22.04.2004
18:09
smile
[31]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

humor mi siępoprawił :)

22.04.2004
19:12
smile
[32]

34io [ Konsul ]

mi sie poprawil na chwilke

22.04.2004
19:20
smile
[33]

childlike [ Konsul ]

fajnie sie tak na chwile oderwac od szarej rzeczywistosci

Mad Vert-->thx

22.04.2004
19:22
smile
[34]

techi [ Legend ]

Nie, no po prostu się załamalem... Kurde tak głupie, ze aż smieszne :)

22.04.2004
20:04
smile
[35]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

I od razu jest mi lepiej :D:D

..:DOBRE:.. <<<

22.04.2004
20:40
smile
[36]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

hehe fajne :)

22.04.2004
20:54
[37]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

niezle :)

22.04.2004
20:59
smile
[38]

Rellik [ Kuciland seeker ]

dobre :) Przy okazji tego przypomnialo mi sie "Don`t hurry be laggy" :)

22.04.2004
21:13
smile
[39]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

bardzo pozytywne :) odrazu usmiech wraca na twarz :)

22.04.2004
21:29
[40]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

a ja powiem krótko i jakże kulturalnie- WYJEBANE

01.05.2004
20:43
smile
[41]

technior [ Konsul ]

A tutaj macie coś jeszcze na poprawę humoru !

01.05.2004
20:57
[42]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

technior <--- nie chce Cie dobijac ale to juz BYŁO :P

01.05.2004
21:03
smile
[43]

ejb [ Centurion ]

gra gitara

01.05.2004
21:09
smile
[44]

Zacker [ Stanley ]

Było, ale jest super :))))

01.05.2004
21:11
[45]

technior [ Konsul ]

Arcy Hp -->wcale nie czuje sie dobity-jeśli nawet było to dosyć dawno temu i warto to przypomnieć !

02.05.2004
10:18
smile
[46]

Qba Dębowy [ Konsul ]

spoczko

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.