
Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
To mnie nieco rozbawiło ...
... pewnie dlatego że mam gorączkę :-)
Ale zestawienie wątków jest niezłe :D ---------------------->

vien [ łowca pip ]
głupie...........
ale tez mnie rozbawiło :D

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
dobre - ciekawa kombinacja - lol

Zacker [ Stanley ]
Hehehehehe. LOL ;];];]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
eXcuseMe [ Pretorianin ]
nic nadzwyczajnego

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Kanon [ Mag Dyżurny ]
przed chwila bylo tak ----->

vien [ łowca pip ]
to tez ladnie sie ulozylo :P

cneyhaz [ Generał dywizji ]
Hehe :)

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
eXcuseMe ---> czyżby to było dla Ciebie na tyle "normalne" że to "nic nadzwyczajnego" ? :D:D:D:D

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
vien ----> <rotfl>

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
hehehe LOL :D

vien [ łowca pip ]
spoznilem sie :/

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
To drugie też niezłe :D

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
To też jest niezłe :D -------------------------->

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
:D

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
sirQwintus ------------> o, rany .... :D:D:D:D:D:D:D:D

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

nope [ Huggy Bear ]
No to drugie jush lepshe :P

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
a to już całkiem głupie skojarzenie :-) ----------->

..KmP.. [ Designed by AI ]

SnT [ MokumManiac ]
Buahahhaha :DDD. Dobre :). Coś czuje że szykuje się nowy cykliczn ywątek :P

Conroy [ Dwie Szopy ]
Nieco wisielczy humor-->

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
heheheh...co moze uchronić komp..sekcja zwłok LOL.... ;D

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Muszę przyznać, że daawno się tak nie bawiłem na forum. Hellmaker nieźle to wykombinował :)

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Ło... to mnie zabiło <rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl>
-=------------------------------------------>

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
spoko to wymyśliłęś :P nawet ja juz sie powoli wkrecam :P

eJay [ Gladiator ]
hehe gitny watek:)

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
A to pewnie Bill G. planuje ----->

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Po prostu to jest świetne :)))))

eJay [ Gladiator ]
A to juz przesada:)

Hitmanio [ KG 21 ]
GIT Wątek ! Pewnie będzie 2 cz. :D

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
A takie coś ?

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
eJay ---> było już wyżej :-) Kanon to wrzucił :-)
ale to też jest fajne ------------------->

Kanon [ Mag Dyżurny ]
eJay ----> powtarzasz się , zgubny pospiech...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-20 20:31:39]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
<------ Piotrasq

eJay [ Gladiator ]
Sora nie widzialem:) Tyle tego tutaj:)

Hitmanio [ KG 21 ]
Jak Wy robicie takie małe obrazki ? :D Jestem zielony w tych sprawach, ja się zajmuje tylko grami ! :P

shubniggurath [ Lost Soul ]
:)) ^^

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Piotrasq --> Leże i kwicze... leże i kwicze... hahahahah :D *dyszy* :D

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Hitmanio - Adodo Photoshit :D
i nie ma jak reklama CDA <rotfl> ------------------------------->

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
____>
cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]
lol

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Conroy [ Dwie Szopy ]
:D

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Piotrasq, Conroy <rotfl>
to tez jest gud --------------------->

bartek [ ]
Nowa dyscyplina? ;D

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
coś nowego ??

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
Zobaczcie to :P no comment :)

BoyLer [ tribunus plebis ]
:)))
Soll [ Senator ]
Niektóre są fajne zgodzie się ale większość to czyste statsowanie . Coponiektóre zestawienia pokazujecie nawet po 4 razy te same zwłaszcza " Sekcja Zwłok " i " To mnie neico rozbawiło " Czemu to ma służyć ??

Soll [ Senator ]
BoyLer --> Ot twoje naprzykład możesz mi powiedzieć gdzie tu dowcip ?

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Soll ---> jak to "czemu ma to słuzyć" ? Statsowaniu :-)

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
teoria spisku ?

Holgan [ amazonka bez głowy ]

xanat0s [ Wind of Change ]
Buehehe, niektore sa naprawde niezle, zwlaszcza to pierwsze Kanona :)
BoyLer [ tribunus plebis ]
Soll---> Każdy ma inne poczucie humoru, a jak widac paru osobom, to wg Ciebie statsowanie, poprawiło humor (np. mi). A jak Ci taka forma zabawy nie pasuje to nikt Cie nie zmusza żebyś tu zaglądał.

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Tak, tak ... wiem ... "Sekcja zwłok" sie powtarza :P
------------------------------------>

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Arni28 [ Centurion ]
spoko wątek :)

Rellik [ Kuciland seeker ]
rotfl & lol czyli- się szykuje nowy wątek cykliczny!! :D

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
dobre !!!
MastaX [ Konsul ]
Nudy chlopaki nudy wymyslcie cosik fajniejszego

Kampinos [ Legionista ]
Ale się uśmiałem podczas przeglądania tego wątku :D

Torn [ Merces Letifer ]
<-- Niektóre świetnie, niektóre zbyt naciągane.

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
MastaX ---> na przykład cos takiego ? :P

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Hahaha:)))
lol

Kajkes [ Vegetan ]
Niezłę niezłe :D

Pvt. Creak [ Criav ]
hehe niezłe !! wszystkie ułorzenia wypas :)
felomon [ KaeM apel ]
Troche głupie, ale na poczkeaniu robiłem, nie bijcie:)

Alvarez [ missing link ]
:D

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
heheh lol lol ! ;]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Czyżby "konflikt pokoleń" ? :D:D:D ------------------>
Orlando [ Reservoir Dog ]
Wszystko świetne
"Kto idzie? Painkiller - już puka do drzwi

Bajt [ ]
Problem ze starymi :)

zmudix [ palnik ]
szukamy materiałów (mam nadizeje, ze nie bylo)

Pvt. Creak [ Criav ]
bawimy się w gre bartka? :) --->
Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
niektore sa faje

Pvt. Creak [ Criav ]
jeszcze inne :)
amoreg1234 [ użytkownik ]
->
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
hmhm akurat malo zabwne :(

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
;D

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
<--- Hellmaker, Bajt --> LOL!!!!

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
znalalzem az 3 chyba wszystkie dobre
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
ostatnie na dzis L:)
Moze 2czesc bedzie juz karczma jest watek nie padnie?
Gordon Freeman [ Pretorianin ]
Miejmy nadzieje ze nie padnie bo zxapowiada sie naprawde interesujaco. Wiec miejcie oczy szeroko otwarte.

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
a, to ja tez rzuce jednym:
John_Kruger [ Konsul ]
hehe prosze

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
:) --------------------------------->
Garbizaur [ CLS ]
Hehe. Dobre
Ptosio [ Legionista ]
To tez niezle:>

megaabol [ Generaďż˝ ]
HEHEHE nic ciekawego a potrafi rozbawić :D

Fett [ Avatar ]
ale LOL hahahahaha

vult-q3 [ Konsul ]
.. :D

felomon [ KaeM apel ]
czekałem az ktos podbije:)
Bannock [ Chor��y ]
Hehe. Spoko, pewnie dużo takich mozna znaleźć:
"Knight Online uciekł z domu" przed chwilą było:P

następny [ Rekrut ]
Niektóre są dobre :-)
tego jeszcze nie było :-P --->
( to jest z prima aprilis )
następny [ Rekrut ]
nie weszło :(
może teraz

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
hehhehe też to widziałem <lol> :D

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
vult-q3---> rotfl :D
Ptosio [ Legionista ]
A to efekt dzialania pewnej stronki (chociaz...)

felomon [ KaeM apel ]
.

Dbest [ Generaďż˝ ]
:D

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
Dbest===>mocnee!

Chacal [ ? ]
->

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
dobre!!!!
Anarki [ Demon zła ]
a mnie jakos nie :(
Ptosio [ Legionista ]
>
NIE wpisywalem w wyszukiwarke imienia ani nic takiego
NIE Odznaczalem zadnych kategorii
Po prostu ktos narobil mase takich watkow w b.krotkim czasie

34io [ Konsul ]
==----->

bartek [ ]
Taki unijny akcent...