GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

To mnie nieco rozbawiło ...

20.04.2004
19:56
smile
[1]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

To mnie nieco rozbawiło ...

... pewnie dlatego że mam gorączkę :-)
Ale zestawienie wątków jest niezłe :D ---------------------->

20.04.2004
19:58
smile
[2]

vien [ łowca pip ]

głupie...........

ale tez mnie rozbawiło :D

20.04.2004
19:59
smile
[3]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

dobre - ciekawa kombinacja - lol

20.04.2004
19:59
smile
[4]

Zacker [ Stanley ]

Hehehehehe. LOL ;];];]

20.04.2004
20:00
smile
[5]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

20.04.2004
20:00
[6]

eXcuseMe [ Pretorianin ]

nic nadzwyczajnego

20.04.2004
20:01
smile
[7]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

20.04.2004
20:01
smile
[8]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

przed chwila bylo tak ----->

20.04.2004
20:01
smile
[9]

vien [ łowca pip ]

to tez ladnie sie ulozylo :P

20.04.2004
20:01
smile
[10]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Hehe :)

20.04.2004
20:02
smile
[11]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

eXcuseMe ---> czyżby to było dla Ciebie na tyle "normalne" że to "nic nadzwyczajnego" ? :D:D:D:D

20.04.2004
20:02
smile
[12]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

vien ----> <rotfl>

20.04.2004
20:03
smile
[13]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

hehehe LOL :D

20.04.2004
20:03
smile
[14]

vien [ łowca pip ]

spoznilem sie :/

20.04.2004
20:04
smile
[15]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

To drugie też niezłe :D

20.04.2004
20:05
smile
[16]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

To też jest niezłe :D -------------------------->

20.04.2004
20:06
smile
[17]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

:D

20.04.2004
20:07
smile
[18]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

sirQwintus ------------> o, rany .... :D:D:D:D:D:D:D:D

20.04.2004
20:08
smile
[19]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

20.04.2004
20:10
smile
[20]

nope [ Huggy Bear ]

No to drugie jush lepshe :P

20.04.2004
20:11
smile
[21]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

a to już całkiem głupie skojarzenie :-) ----------->

20.04.2004
20:12
smile
[22]

..KmP.. [ Designed by AI ]

20.04.2004
20:15
smile
[23]

SnT [ MokumManiac ]

Buahahhaha :DDD. Dobre :). Coś czuje że szykuje się nowy cykliczn ywątek :P

20.04.2004
20:17
smile
[24]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Nieco wisielczy humor-->

20.04.2004
20:17
smile
[25]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

heheheh...co moze uchronić komp..sekcja zwłok LOL.... ;D

20.04.2004
20:17
smile
[26]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Muszę przyznać, że daawno się tak nie bawiłem na forum. Hellmaker nieźle to wykombinował :)

20.04.2004
20:21
smile
[27]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Ło... to mnie zabiło <rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl>

-=------------------------------------------>

20.04.2004
20:24
smile
[28]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

spoko to wymyśliłęś :P nawet ja juz sie powoli wkrecam :P

20.04.2004
20:27
smile
[29]

eJay [ Gladiator ]


hehe gitny watek:)

20.04.2004
20:27
smile
[30]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

A to pewnie Bill G. planuje ----->

20.04.2004
20:28
smile
[31]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Po prostu to jest świetne :)))))

20.04.2004
20:29
smile
[32]

eJay [ Gladiator ]


A to juz przesada:)

20.04.2004
20:30
smile
[33]

Hitmanio [ KG 21 ]

GIT Wątek ! Pewnie będzie 2 cz. :D

20.04.2004
20:30
smile
[34]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

A takie coś ?

20.04.2004
20:30
smile
[35]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

eJay ---> było już wyżej :-) Kanon to wrzucił :-)

ale to też jest fajne ------------------->

20.04.2004
20:30
smile
[36]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

eJay ----> powtarzasz się , zgubny pospiech...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-20 20:31:39]

20.04.2004
20:31
smile
[37]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

<------ Piotrasq

20.04.2004
20:32
smile
[38]

eJay [ Gladiator ]

Sora nie widzialem:) Tyle tego tutaj:)

20.04.2004
20:32
smile
[39]

Hitmanio [ KG 21 ]

Jak Wy robicie takie małe obrazki ? :D Jestem zielony w tych sprawach, ja się zajmuje tylko grami ! :P

20.04.2004
20:33
smile
[40]

shubniggurath [ Lost Soul ]

:)) ^^

20.04.2004
20:33
smile
[41]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Piotrasq --> Leże i kwicze... leże i kwicze... hahahahah :D *dyszy* :D

20.04.2004
20:34
smile
[42]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Hitmanio - Adodo Photoshit :D

i nie ma jak reklama CDA <rotfl> ------------------------------->

20.04.2004
20:38
smile
[43]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

____>

20.04.2004
20:38
[44]

cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]

lol

20.04.2004
20:40
smile
[45]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

20.04.2004
20:40
smile
[46]

Conroy [ Dwie Szopy ]

:D

20.04.2004
20:42
smile
[47]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Piotrasq, Conroy <rotfl>


to tez jest gud --------------------->

20.04.2004
20:42
smile
[48]

bartek [ ]

Nowa dyscyplina? ;D

20.04.2004
20:46
smile
[49]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

coś nowego ??

20.04.2004
20:50
smile
[50]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

Zobaczcie to :P no comment :)

20.04.2004
20:50
smile
[51]

BoyLer [ tribunus plebis ]

:)))

20.04.2004
20:50
[52]

Soll [ Senator ]

Niektóre są fajne zgodzie się ale większość to czyste statsowanie . Coponiektóre zestawienia pokazujecie nawet po 4 razy te same zwłaszcza " Sekcja Zwłok " i " To mnie neico rozbawiło " Czemu to ma służyć ??

20.04.2004
20:52
smile
[53]

Soll [ Senator ]

BoyLer --> Ot twoje naprzykład możesz mi powiedzieć gdzie tu dowcip ?

20.04.2004
20:52
smile
[54]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Soll ---> jak to "czemu ma to słuzyć" ? Statsowaniu :-)

20.04.2004
20:52
smile
[55]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

teoria spisku ?

20.04.2004
20:53
smile
[56]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

20.04.2004
20:54
smile
[57]

xanat0s [ Wind of Change ]

Buehehe, niektore sa naprawde niezle, zwlaszcza to pierwsze Kanona :)

20.04.2004
20:57
[58]

BoyLer [ tribunus plebis ]

Soll---> Każdy ma inne poczucie humoru, a jak widac paru osobom, to wg Ciebie statsowanie, poprawiło humor (np. mi). A jak Ci taka forma zabawy nie pasuje to nikt Cie nie zmusza żebyś tu zaglądał.

20.04.2004
21:02
smile
[59]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Tak, tak ... wiem ... "Sekcja zwłok" sie powtarza :P

------------------------------------>

20.04.2004
21:06
smile
[60]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]


20.04.2004
21:11
smile
[61]

Arni28 [ Centurion ]

spoko wątek :)

20.04.2004
21:12
smile
[62]

Rellik [ Kuciland seeker ]

rotfl & lol czyli- się szykuje nowy wątek cykliczny!! :D

20.04.2004
21:13
smile
[63]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

dobre !!!

20.04.2004
21:17
[64]

MastaX [ Konsul ]

Nudy chlopaki nudy wymyslcie cosik fajniejszego

20.04.2004
21:18
smile
[65]

Kampinos [ Legionista ]

Ale się uśmiałem podczas przeglądania tego wątku :D

20.04.2004
21:32
smile
[66]

Torn [ Merces Letifer ]

<-- Niektóre świetnie, niektóre zbyt naciągane.

20.04.2004
21:33
smile
[67]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

MastaX ---> na przykład cos takiego ? :P

20.04.2004
21:34
smile
[68]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Hahaha:)))
lol

20.04.2004
21:36
smile
[69]

Kajkes [ Vegetan ]

Niezłę niezłe :D

20.04.2004
21:44
smile
[70]

Pvt. Creak [ Criav ]

hehe niezłe !! wszystkie ułorzenia wypas :)

20.04.2004
21:45
[71]

felomon [ KaeM apel ]

Troche głupie, ale na poczkeaniu robiłem, nie bijcie:)

20.04.2004
21:47
smile
[72]

Alvarez [ missing link ]

:D

20.04.2004
21:51
smile
[73]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

heheh lol lol ! ;]

20.04.2004
21:54
smile
[74]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Czyżby "konflikt pokoleń" ? :D:D:D ------------------>

20.04.2004
22:04
[75]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Wszystko świetne
"Kto idzie? Painkiller - już puka do drzwi

20.04.2004
22:16
smile
[76]

Bajt [ ]

Problem ze starymi :)

20.04.2004
22:21
smile
[77]

zmudix [ palnik ]

szukamy materiałów (mam nadizeje, ze nie bylo)

20.04.2004
22:33
smile
[78]

Pvt. Creak [ Criav ]

bawimy się w gre bartka? :) --->

20.04.2004
22:37
[79]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]


niektore sa faje

20.04.2004
22:40
smile
[80]

Pvt. Creak [ Criav ]

jeszcze inne :)

20.04.2004
22:45
[81]

amoreg1234 [ użytkownik ]

->

20.04.2004
22:52
[82]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

hmhm akurat malo zabwne :(

20.04.2004
22:57
smile
[83]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

;D

20.04.2004
22:58
smile
[84]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

<--- Hellmaker, Bajt --> LOL!!!!

20.04.2004
23:03
smile
[85]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

znalalzem az 3 chyba wszystkie dobre

20.04.2004
23:23
[86]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

ostatnie na dzis L:)

Moze 2czesc bedzie juz karczma jest watek nie padnie?

20.04.2004
23:40
[87]

Gordon Freeman [ Pretorianin ]

Miejmy nadzieje ze nie padnie bo zxapowiada sie naprawde interesujaco. Wiec miejcie oczy szeroko otwarte.

20.04.2004
23:42
smile
[88]

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]

a, to ja tez rzuce jednym:

21.04.2004
02:04
[89]

John_Kruger [ Konsul ]

hehe prosze

21.04.2004
18:48
smile
[90]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

:) --------------------------------->

21.04.2004
18:52
[91]

Garbizaur [ CLS ]

Hehe. Dobre

21.04.2004
18:58
[92]

Ptosio [ Legionista ]

To tez niezle:>

21.04.2004
19:29
smile
[93]

megaabol [ Generaďż˝ ]

HEHEHE nic ciekawego a potrafi rozbawić :D

21.04.2004
19:43
smile
[94]

Fett [ Avatar ]

ale LOL hahahahaha

21.04.2004
19:48
smile
[95]

vult-q3 [ Konsul ]

.. :D

21.04.2004
19:52
smile
[96]

felomon [ KaeM apel ]

czekałem az ktos podbije:)

21.04.2004
20:12
[97]

Bannock [ Chor��y ]

Hehe. Spoko, pewnie dużo takich mozna znaleźć:
"Knight Online uciekł z domu" przed chwilą było:P

21.04.2004
20:15
smile
[98]

następny [ Rekrut ]

Niektóre są dobre :-)
tego jeszcze nie było :-P --->
( to jest z prima aprilis )

21.04.2004
20:17
[99]

następny [ Rekrut ]

nie weszło :(
może teraz

21.04.2004
20:17
smile
[100]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

hehhehe też to widziałem <lol> :D

21.04.2004
20:17
smile
[101]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

vult-q3---> rotfl :D

21.04.2004
20:24
[102]

Ptosio [ Legionista ]

A to efekt dzialania pewnej stronki (chociaz...)

21.04.2004
20:24
smile
[103]

felomon [ KaeM apel ]

.

21.04.2004
21:15
smile
[104]

Dbest [ Generaďż˝ ]

:D

21.04.2004
21:41
smile
[105]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

Dbest===>mocnee!

25.04.2004
16:05
smile
[106]

Chacal [ ? ]

->

25.04.2004
16:44
smile
[107]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

dobre!!!!

25.04.2004
16:54
[108]

Anarki [ Demon zła ]

a mnie jakos nie :(

28.04.2004
08:41
[109]

Ptosio [ Legionista ]

>
NIE wpisywalem w wyszukiwarke imienia ani nic takiego
NIE Odznaczalem zadnych kategorii

Po prostu ktos narobil mase takich watkow w b.krotkim czasie

29.04.2004
19:40
smile
[110]

34io [ Konsul ]

==----->

01.05.2004
11:11
smile
[111]

bartek [ ]

Taki unijny akcent...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.