GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy juz ktos próbował??

19.04.2004
15:20
smile
[1]

doniczka [ thomson ]

Czy juz ktos próbował??

Mam do wszystkich zainteresowanych pytanie. Mianowicie chciałbym na pewno jak wielu aby TVN jesczez raz wyemitował Kompanie Braci. Napisałem do nich posta w zwiazku z tą sprawą. Czy juz ktos tak zrobił, a jeśli tak to co oni na to??

P.S. a może wspólnymi siłami(postami) ich przebłagamy. Nie no nie wiem juz co mam robić:\ jak myslicie???????

19.04.2004
15:22
smile
[2]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Proponuje pisać do nich e-maile raczej niż posty :DDDDD

19.04.2004
15:23
[3]

doniczka [ thomson ]

No sorki jasne że Maile:)) ale ze mnie lol

19.04.2004
15:23
[4]

Swidrygajłow [ ]

to aż tski fajny serial?
mam to zgrane do divx ale nei ogladałem

19.04.2004
15:26
smile
[5]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

hehehe " ale ze mnie lol " <------ tekst kozak :P

19.04.2004
15:31
smile
[6]

doniczka [ thomson ]

Nikt nie chce kompanii?? No co wy spicie ??

19.04.2004
15:34
smile
[7]

olivier [ unterfeldwebel ]

Jestem za. W sumie nie wiem jak u nich z licencją, chyba muszą znowu płacić za ten film jak za zboże:)

19.04.2004
15:36
smile
[8]

olivier [ unterfeldwebel ]

Druga sprawa jest taka że byłoby tu już ze sto postów gdyby nie ten enigmatyczny tytuł "Czy juz ktos próbował??" choć brzmi intrygująco i zapewne przyciąga miłośników trawki i innych ciekawostek.

19.04.2004
15:39
smile
[9]

doniczka [ thomson ]

Tez prawda jednak nie mam abonentu i nie zmienie jak to do tej pory sie odbywało tytułu. NIE NO ZNOWU WTOPA:))

19.04.2004
15:43
smile
[10]

Noghri [ Pretorianin ]

Nie wiem jak będzie ze skutecznością tych maili do TVN, ale gdy TV4 przestało emitować Family Guy, to wysłałem ze wszystkich kont maile z pogróżkami.... i przywrócili :)

19.04.2004
15:44
smile
[11]

SnT [ MokumManiac ]

No ja jestem ZA!
Mysle że najlepszym sposobem była by jakaś petycja...ale nei wiem czy to coś da :/. No ale był bym baaaardzo szczęśliwy.
Swidrygajłow >>> NAJLEPSZY serial jaki oglądałem...nie ma na co czekać :).

A co do tytułu wątku, już myślałem że to będzie znowu jakaś dyskusja nt. sterydów i dragów :D

19.04.2004
15:47
[12]

Fett [ Avatar ]

Olivier - dokłądnie to samo pomyślałem :D

ok masz mnie tez ym ogądnął

1. doniczka
2. Olivier
3. Jakub 'Fett' Wójtowicz

dopisujcie się ;)

19.04.2004
15:48
smile
[13]

Zacker [ Stanley ]

1. doniczka
2. Olivier
3. Jakub 'Fett' Wójtowicz
4. Zacker

19.04.2004
15:49
[14]

doniczka [ thomson ]

Zacker----> Co to jest ??? Czy to są osoby które wysłały takiego maila??

19.04.2004
15:56
[15]

doniczka [ thomson ]

GOGOGOGOGOG!!!!!!!!!!!!!!!!! No nie no ja sie tak "wysilam" a tu takie małe zainteresowanie

19.04.2004
16:18
[16]

Stormcrow [ Pretorianin ]

podobno nie ma glupich pytan... a co to za serial?? moze ktos mnie oswiecic? :)

19.04.2004
16:19
[17]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

1. doniczka
2. Olivier
3. Jakub 'Fett' Wójtowicz
4. Zacker
5. Syriusz

19.04.2004
16:38
smile
[18]

merkav [ Aguś ]

Z reklamami ? Stanowczo nie

19.04.2004
22:52
smile
[19]

doniczka [ thomson ]

Dzięki że chociaż tyle osób mnie zrozumiało. respect for them. Jednak jestem konsekwentny czyt. upierdliwy i nie poprzestane na dzisiejszym dniu:)))

19.04.2004
22:55
smile
[20]

Valtor [ Lost In Fantasy ]

Oczywiście, że jestem ZA!!!

1. doniczka
2. Olivier
3. Jakub 'Fett' Wójtowicz
4. Zacker
5. Syriusz
6. Valtor

19.04.2004
22:58
[21]

Garbizaur [ CLS ]

Popieram!!!

1. doniczka
2. Olivier
3. Jakub 'Fett' Wójtowicz
4. Zacker
5. Syriusz
6. Valtor
7. Garbizaur

19.04.2004
23:00
[22]

doniczka [ thomson ]

rozumiem że wszystkie osoby z naszej "listy" posłały maila do TVN- u jako i ja to zrobił(SS):))))

19.04.2004
23:04
[23]

Valtor [ Lost In Fantasy ]

doniczka ---> Wybacz, roztargnienie, możesz podać mi adres?

19.04.2004
23:07
[24]

doniczka [ thomson ]

Valtor----->[email protected]

19.04.2004
23:09
smile
[25]

tomirek [ ]

Oka. Co prawda w zeszlym roku zrobilem sobie urodzinowy prezent i kupilem w Merlinie Kompanie Braci na DVD - tylko i wylacznie ze wzgledu na niesamowite efekty dzwiekowe ale co mi tam. Wysle im jutro maila choc nie sadze czy to cos da. Telewizja kupuje zazwyczaj filmy z prawem do ilus tam emisji i wydaje mi sie, ze nie tak hop siup z tym przywroceniem serialu.

19.04.2004
23:12
smile
[26]

doniczka [ thomson ]

tomirek------>wiemy przeciez w czym jest rzecz> Nie oczekuje tego od razu, ja po prostu mysle że TVN jako telewizja dla widzów powinni podać cos co sie dobrze oglada, a przy okazji ogladaslność wzrosnie. szcerze to jest troche takie utrzymywanie nadziei( a może jednak)na wiele nie licze ale wole próbowac.

Pozdrawiam

19.04.2004
23:56
[27]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

nie lepiej sciagnac z DC ? ja mam wszystkie odcinki

20.04.2004
07:37
[28]

cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]

ja jestem przeciw .. nie lubilem tego :)

21.04.2004
21:40
smile
[29]

doniczka [ thomson ]

I am back /mówiłem że wróce, nie żartuje po prostu czekam na kolejne przychylne odpowiedzi. Chyba sie nie doczekam

21.04.2004
21:48
[30]

Bannock [ Chor��y ]

Ja wysłałem z prośbą o ponowne puszczenie tego wspaniałego serialu przez tak wspaniałą telewizje jak tvn:P.

22.04.2004
16:21
smile
[31]

GeForce [ Konsul ]

Jestem stanowczo ZA !! ------>doniczka tak jak prosiłeś wysłalem maila. Ludzie wpisujcie sie wysyłajcie maile. Na co my czekamy ??

22.04.2004
16:36
smile
[32]

eJay [ Gladiator ]


Jestem ZA,IMHO jeden z najlpeszych seriali wojennych jesli nie najlpeszy:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-22 16:39:05]

22.04.2004
16:50
smile
[33]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Ja też. Już wysyłam maila :).

1. doniczka
2. Olivier
3. Jakub 'Fett' Wójtowicz
4. Zacker
5. Syriusz
6. Valtor
7. Garbizaur
8. Conroy

22.04.2004
20:28
[34]

klawisz11 [ Pretorianin ]

jestem za


1. doniczka
2. Olivier
3. Jakub 'Fett' Wójtowicz
4. Zacker
5. Syriusz
6. Valtor
7. Garbizaur
8. Conroy
9.klawisz11

01.05.2004
09:29
smile
[35]

doniczka [ thomson ]

Sorki ale czy komus przysłali jakąś odpowiedx w zwiazku z "naszą" prośbą?? Co oni sobie myślą ...ja chce Kompanie..e.e.e.chlip, chlip

01.05.2004
13:30
smile
[36]

yautja [ Generaďż˝ ]

jestem za, ale wolałbym, żeby przywrócili Star Trek: The Next Generation...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.